Lees de laatste zin van mijn postquote:Op donderdag 10 april 2008 15:10 schreef Xith het volgende:
Boze appel, heb je alle 'nieuwe' verboden van vorig topic er bij gezet? Anders wil ik dat wel even doen - maar dat wordt laat in de avond want ben nu druk.
Nu nog hopen dat het omgezet wordt in een borstvoedingsplicht.quote:Op vrijdag 11 april 2008 09:47 schreef Reya het volgende:
...komt hij dan:
Klink wil meer baby's langer aan de borstvoeding
Ik volg dit topic al een tijdje en het wordt echt met de dag erger. Het is net of je naar een soort karikatuur zit te kijken. Alleen dit is werkelijk ons kabinetquote:Op vrijdag 11 april 2008 09:49 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Nu nog hopen dat het omgezet wordt in een borstvoedingsplicht.
Misschien is het zinvol dat het zomerreces eerder begint in de Kamer. Waar bemoeien ze zich toch mee. Overheid, blijf eens uit die private sfeerquote:Op vrijdag 11 april 2008 09:47 schreef Reya het volgende:
...komt hij dan:
Klink wil meer baby's langer aan de borstvoeding
Als hij dat zonder dwang wil doen moet hij een praatgroep beginnen.quote:Op vrijdag 11 april 2008 19:49 schreef du_ke het volgende:
Een minister van volksgezonheid die graag vrouwen wil stimuleren om meer en langer borstvoeding te geven (meer is er nog niet over bekend) is dat echt zo raar?
Zeker zolang hij niks wil verbieden op dat gebied.
Dat zou dan meer de Vogelaar-oplossing zijn.quote:Op vrijdag 11 april 2008 20:54 schreef sneakypete het volgende:
[..]
Als hij dat zonder dwang wil doen moet hij een praatgroep beginnen.
Zegt iemand met een vogel in het profielquote:Op vrijdag 11 april 2008 21:01 schreef Reya het volgende:
[..]
Dat zou dan meer de Vogelaar-oplossing zijn.
Zeker als je kijkt wat de ioverheid ook allemaal nog wil gaan bijhuiden van internet, telefoon verkeer etc etcquote:
Dat is toch ook min of meer wat hij doet? Voorlichting gaan geven enzo.quote:Op vrijdag 11 april 2008 20:54 schreef sneakypete het volgende:
[..]
Als hij dat zonder dwang wil doen moet hij een praatgroep beginnen.
Die vind ik hier niet thuis horen, dit gaat meer om een advies naar de consument om een wereldwijd probleem te verzachten.quote:Op zaterdag 12 april 2008 16:43 schreef Morendo het volgende:
Oké, het komt uit de Telegraaf, desalniettemin:
http://www.telegraaf.nl/b(...)efstuk__.html?p=32,1
http://www.nu.nl/news/1524987/30/%27Campings_in_problemen%27.htmlquote:AMSTERDAM - Er dreigt een kaalslag in de verblijfsrecreatie. Faillissementen en verlies van duizenden arbeidsplaatsen dreigen bij campings, bungalow- en attractieparken.
Dat meldt De Telegraaf. Oorzaak is het wetsvoorstel 'Werken aan Winst', waarmee het parlement in 2006 akkoord is gegaan.
De verblijfsrecreatiebedrijven moeten door deze maatregel veel meer belasting betalen over de afschrijving van hun gebouwen. Ze houden daardoor minder geld over om te investeren.
Volgens brancheorganisatie Recron raken hun accommodaties uit de gratie en wijken klanten uit naar het buitenland.
Niks symbolisch. Het grootste deel van de graanproductie gaat naar het vetmesten van dieren voor de vleesconsumptie. Minder vleeseten -> minder dieren in de bioindustrie nodig door afnemende vraag naar vlees -> meer graan over -> lagere graanprijzen. Simpel. Ik weet ook wel dat dagelijks een pond vlees eten gezien wordt als een recht, maar het is toch echt een luxe die op gegeven moment niet meer vol te houden zal zijn. Maarja, dat willen mensen niet horen, die gaan liever andere mensen de schuld geven van stijgende voedselprijzen want stel je voor dat je zelf eens ergens verantwoordelijk voor bent, dat kan niet.quote:Op zaterdag 12 april 2008 20:07 schreef MrX1982 het volgende:
Omdat o.a. speculanten, lokale overheden en overbevolking de daadwerkelijke problemen zijn moeten wij minder vlees eten?
Hoort wat mij betreft gewoon in dit rijtje thuis. Wat een absurde oproep en louter symbolisch.
De VVD is nooit liberaal geweest, dat zeiden ze alleen maar.quote:Op maandag 14 april 2008 09:47 schreef SicSicSics het volgende:
Fijn he, ze gedragen zich als ouderwetse Socialisten die weten wat goed voor het volk is!
Waar zijn de échte liberalen gebleven!?!
Als het zo doorgaat moet ik nog D66 gaan stemmen ook!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |