Gewoon naar een Campingwinkel of Hengelwinkel gaan.quote:Op maandag 21 april 2008 11:29 schreef Keiichi het volgende:
Het schijnt dat het in duitsland verplicht is om een terhmiekpetje op te hebben, maar ik werkelijk geen idee waar ik die ergens kan krijgen. Online vind ik ook niet gek veel.
Heeft iemand een idee waar ik ze kan halen?
Ik hecht zelf veel meer waarde aan een goede zonnebril. Ik denk dat het zelfs bijna onverantwoord is om zonder te vliegen (Ben keertje zonder zonnebril opgestegen, de felheid van lucht/wolken e.d. deed me veel zeer aan de ogen)quote:Op dinsdag 22 april 2008 16:12 schreef nsfw het volgende:
[..]
Gewoon naar een Campingwinkel of Hengelwinkel gaan.
Ik zie ook het nut nooit, maar alle zweefvliegers lopen er mee rond! Misschien vinden ze gewoon dat je herkenbaar moet zijn als zweefvlieger
Dat je geen polariserende zonnebril moet nemen heeft te maken met het feit dat veel vliegtuigramen (zweefvliegtuig weet ik niet) ook gepolariseerd zijn. Horizontaal of Verticaal. Als dan bijvoorbeeld het raam verticaal gepolariseerd is en je zonnebril horizontaal dan zie je buiten dus niets.quote:Op dinsdag 22 april 2008 16:54 schreef Keiichi het volgende:
[..]
Ik hecht zelf veel meer waarde aan een goede zonnebril. Ik denk dat het zelfs bijna onverantwoord is om zonder te vliegen (Ben keertje zonder zonnebril opgestegen, de felheid van lucht/wolken e.d. deed me veel zeer aan de ogen)
Omdat ik nog geen echt goede zonnebril heb, wil ik wel eens weten wat jullie hebben. Ik heb gehoord dat polariserend uit d'n boze is, omdat je sommige instrumenten niet goed kan lezen, maar voor zover ik weet heb ik geen instrumenten met LCD display, behalve de transponder en radio.
quote:Op zondag 27 april 2008 21:33 schreef El_Stevo het volgende:
Mochten er hier mensen zijn die de ambitie hebben om ook echt piloot te worden, die raad ik dan aan om www.airwork.nl/bulletinboard goed door te spitten! Als je nog vragen hebt, kun je me ook een pm sturen. Ben zelf namelijk aangenomen bij EPST
quote:Op woensdag 30 april 2008 21:49 schreef Lightning_NL het volgende:
Wat is de EPST dan? Te lui om te googlen heheh.
@-CRASH-, beetje jammer dat ie niet netjes over de taxilijn rijdt.... Prutser
Je had wel even gezellig langs EDLG kunnen rijden, daar was ik bezig met zweefvliegenquote:Op zondag 27 april 2008 17:42 schreef -CRASH- het volgende:
Vandaag eens naar Weeze gereden....
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
video komt later
Uhhh... wat klopt hier dan niet aan?quote:Op maandag 28 april 2008 11:19 schreef nsfw het volgende:Transavia vliegers kunnen niet vliegen, KLM'ers zijn arrogant, KLS'ers zijn arrogant EN kunnen niet vliegen, Cessna's stinken en NLS'ers zijn over het paard getilde VM'ers
Dat van die KLM'ers klopt zekerquote:Op maandag 5 mei 2008 10:28 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Uhhh... wat klopt hier dan niet aan?
maar wij weten daar niks van af, wij zijn kaviaar vliegers rememberquote:Op maandag 5 mei 2008 10:28 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Uhhh... wat klopt hier dan niet aan?
heb er weleens 1 gezien die brak bij een "normale" landingquote:Op maandag 5 mei 2008 23:38 schreef Keiichi het volgende:
Zweefvliegtuigje breekt bij noodlanding
We noemen dit geen noodlanding, maar een mislukte buitenlanding
Een goed voorbeeld van wat ik wil maken vind je trouwens hierquote:Op woensdag 7 mei 2008 23:43 schreef RonaldV het volgende:
(...)
Ik ben trouwens bezig met een ideetje. Niet helemaal defensie gerelateerd, maar het gaat om het volgende:
Op het web bestaan sites met afbeeldingen van vliegvelden in verschillende landen, gefotografeerd door de jaren heen. Beginnend ergens aan het begin van de 20e eeuw tot nu, zelfs als die vliegvelden niet meer ingebruik zijn, of zelfs bebouwd met woonwijken. Ik ben bezig met het verzamelen van vliegvelden en hun lokaties in Nederland. Nu is het probleem: van een aantal vliegvelden weet ik de globale lokaties, maar niet precies. Zo kan ik van bijvoorbeeld vliegveld Bergen (Noord Holland) via google maps niets terugvinden, en aangezien het gebied in de oorlog bezaaid is geraakt met stukken AtlanticWall kan ik het ook ter plaatse niet goed duiden. Overzichtsfotos van de meeste andere vliegvelden zijn ook al bijna niet te vinden, aangezien het vaak nog in gebruik zijnde militaire installaties zijn.
Hebben jullie ideeën, of weten jullie overzichtfotos te vinden?
(...)
Volgens mij is het tegenwoordig mogelijk om in Google Earth op ICAO/IATA code te zoeken. Die codes kun je hier vinden; http://www.airlinecodes.co.uk/aptcodesearch.aspquote:Op woensdag 7 mei 2008 23:51 schreef RonaldV het volgende:
Heren (en dames) aviateurs/avioten, in DEF deed ik net een post, en toen bedacht ik me dat jullie me wellicht ook kunnen helpen. Het gaat om het volgende:
[..]
Een goed voorbeeld van wat ik wil maken vind je trouwens hier
Vliegvelden zoals Bergen (NH), Venlo, Ypenburg en Waalhaven vind je daar niet terug. Maar de linkjes zijn wel handig voor de overige vliegvelden. Dank je wel!quote:Op donderdag 8 mei 2008 00:08 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Volgens mij is het tegenwoordig mogelijk om in Google Earth op ICAO/IATA code te zoeken. Die codes kun je hier vinden; http://www.airlinecodes.co.uk/aptcodesearch.asp
Je kunt ook als je de codes weet deze site gebruiken, http://gc.kls2.com/cgi-bin/gclookup die poept ook een geografische positie uit die je dan weer in Google Earth kunt zetten.
Over specifiek vliegveld bergen is een boek uitgebracht:quote:Op woensdag 7 mei 2008 23:51 schreef RonaldV het volgende:
Heren (en dames) aviateurs/avioten, in DEF deed ik net een post, en toen bedacht ik me dat jullie me wellicht ook kunnen helpen. Het gaat om het volgende:
[..]
Een goed voorbeeld van wat ik wil maken vind je trouwens hier
Das wel handig zo'n cameraman naast je, mooie fimpjes.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:30 schreef Spuiteleven het volgende:
Afgelopen weekend even gevlogen op Hilversum
Filmpje van het landen: Cessna Final Approach Hilversum
PH-AK...J?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:30 schreef Spuiteleven het volgende:
Afgelopen weekend even gevlogen op Hilversum
Filmpje van het landen: Cessna Final Approach Hilversum
Stallwarning horen bij het landen is een rondje bier!quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:30 schreef Spuiteleven het volgende:
Afgelopen weekend even gevlogen op Hilversum
Filmpje van het landen: Cessna Final Approach Hilversum
Cessna's stinkenquote:Op zondag 18 mei 2008 16:29 schreef GoodGawd het volgende:
Is hier een Cessna 172 (of dat soort vliegtuigen, iig <MTOW 6000gk) vlieger. En weet die hoeveel 1 liter brandstof kost?
Nasty... ziet er sportief uit inderdaad, die approach. Ook geen belachelijk lange baan ofzo...quote:Op zaterdag 31 mei 2008 10:59 schreef Public_NME het volgende:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7428890.stm Worst nightmare![]()
Maarja, die approach (zonder ILS) maakt je ook niet echt vrolijk, zeker niet als het in slecht weer is.
Was trouwens een ex-Martin Air bus, lease geloof ik.
Hoezo? Dat is toch juist perfect bij zo'n kistje? Lekker langzaam aangedaan.quote:Op donderdag 29 mei 2008 10:26 schreef Alternate het volgende:
[..]
Stallwarning horen bij het landen is een rondje bier!
Nee dat is niet perfect een verkeerde windstoot en je gaat onderuit. Je moet altijd zorgen dat je genoeg marge houd tov van een stall situatie, zeker laag bij de grond!quote:Op zaterdag 31 mei 2008 13:44 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Hoezo? Dat is toch juist perfect bij zo'n kistje? Lekker langzaam aangedaan.
Is 5 kts wind dikke wind? Als je 5 kts over hebt dan is 5kts wind dus al genoeg.quote:Op zaterdag 31 mei 2008 19:15 schreef Lightning_NL het volgende:
Je hebt altijd nog wel een dikke 5 knots over. En een verkeerde windstoot? Ja, als er zat wind staat ga je natuurlijk sowieso sneller landen.
En als door bv de propwash op dat moment 1 metertje boven de baan je linkervleugel overtrekt dan is het je vleugel die de tuch and go maakt. Landen met stallwarning is te voorkomen als je techniek goed is, dus waarom zou je onnodig risico nemen? Dat is pure luiheid of onkunde.quote:Op zondag 1 juni 2008 18:35 schreef mando_diao het volgende:
tijdens je flare een stallwarning krijgen moet toch kunnen inderdaad..mits je op goede hoogte je flare maakt en niet 10ft boven de baan ofzo. Als je tijdens je flare in de go around moet dan wordt het over t algemeen toch wel een touch & go, al is het alleen maar je main gear die de baan aantikt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |