quote:Op donderdag 10 april 2008 14:20 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Geen idee joh! zou wel leuk zijn
Hoor ik nou Bart A ipv Paul R
Zekes (y). Zit toch om de hoek in H'sum, moet makkelijk kunnen me dunkt.quote:Op donderdag 10 april 2008 14:20 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Geen idee joh! zou wel leuk zijn
Hoor ik nou Bart A ipv Paul R
Tof! nou dan zullen we je morgen wel gaan zien op de cam. Wel ff zwaaien, he?quote:Op donderdag 10 april 2008 14:31 schreef on_air het volgende:
Zekes (y). Zit toch om de hoek in H'sum, moet makkelijk kunnen me dunkt.
Idd.quote:
en als je vanochtend niet geluisterd hebt heb je mij natuurlijk ook gemistquote:Op donderdag 10 april 2008 13:26 schreef on_air het volgende:
[..]
Wilde in net gaan vragen of ik nog iets gemist had deze ochtend, is het gewoon Alain die we missen ;w.
Ik blijf dingen missen. Gaan mensen hier opeens ook mijn radiotijd verstoren.quote:Op donderdag 10 april 2008 14:37 schreef Againzender het volgende:
[..]
en als je vanochtend niet geluisterd hebt heb je mij natuurlijk ook gemist
Hah toch gekomen?quote:Op donderdag 10 april 2008 15:13 schreef Roel_Jewel het volgende:
Hoe kun je als dj nu in GODSNAAM nog een positief woord over datplaat
uitbrengen??????
![]()
![]()
Ze heeft inderdaad wel een beetje een bijzondere stem (zingt als een schaap), maar ik vind het nummer eigenlijk nog steeds echt te gek !quote:Op donderdag 10 april 2008 15:21 schreef JDude het volgende:
Madness. Tof!
Die Sia vind ik niet veel bijzonders met d'r vervelende trilstem.
Het doet me aan Gala denken.quote:Op donderdag 10 april 2008 15:24 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Ze heeft inderdaad wel een beetje een bijzondere stem (zingt als een schaap), maar ik vind het nummer eigenlijk nog steeds echt te gek !
Ja vond'm erg grappig inderdaadquote:Op donderdag 10 april 2008 15:37 schreef Sirolf het volgende:
Die John-Mayer-gaat-de-fout-in jingle...![]()
Wat een toevalquote:
Dit overkomt me nou zooooo vaak, dan heb ik aan iets gedacht of zelf geluisterd via youtube of mp3 en dan draaien ze het opeens op de radioquote:
Ik stap vanmiddag op de fiets, doe de radio aan en hoor....quote:Op donderdag 10 april 2008 15:08 schreef Roel_Jewel het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
kots kots kots
Zo had ik een week geleden ook op Youtube lopen zoeken naar Holding on to you en Children of the revolution van Terence Trent D'Arby, draaien ze de dag erna Holding on to you op 3fm!quote:
Ik heb nu al 2 keer gehad dat ik een geluid hier bewerkte van een muziekstuk voor in een kaart...Dat je'm ff stop zet en dat't nummer doorgaat: Radio draaide hetzelfde nummerquote:Op donderdag 10 april 2008 16:06 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Zo had ik een week geleden ook op Youtube lopen zoeken naar Holding on to you en Children of the revolution van Terence Trent D'Arby, draaien ze de dag erna Holding on to you op 3fm!
Of dat je denkt bij het draaien van Midnight Oil dat Madness ook wel weer eens leuk zou zijn om langs te komen en voila. En bij het wakker worden een nummer in je hoofd hebben, radio aan en binnen 10min draaien ze het *livelivelive*.quote:Op donderdag 10 april 2008 16:17 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ik heb nu al 2 keer gehad dat ik een geluid hier bewerkte van een muziekstuk voor in een kaart...Dat je'm ff stop zet en dat't nummer doorgaat: Radio draaide hetzelfde nummer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |