staal: checkquote:Op dinsdag 8 april 2008 16:00 schreef Asics-DS het volgende:
ultra_ivo: heb gevoel bekruipt me dat jij nog met een stalen Raleigh, biefstuk op 't zadel en leren helm rondrijdt
Op de site die Maril geeft kun je oa ook dat filmpje bekijken. Was inderdaad vrij snel, met enkele scherpe bochten erin.quote:Op dinsdag 8 april 2008 12:39 schreef Bruce117 het volgende:
De berelden van vorig jaar werden gisteren nog in het sportjournaal getoond.
Ook de nieuwe afdaling werd getoond, en ook ik kreeg meteen het idee dat die wel erg smal is.
Maar ja het is nu asfalt i.p.v. kinderkopjes dus geen enkel gevaar meer
Hoezo is de Kemmel eruit? De beklimming zit er nog gewoon in hoor. Ze nemen nu alleen een nieuwe aangelegde afdaling met asfalt.quote:Op dinsdag 8 april 2008 12:53 schreef -skippybal- het volgende:
Ik vind het wel zonde dat de Kemmel er uit is. Hoort er gewoon bij.
En iedereen die er wel eens vanaf is gefietst weet dat dat ding gewoon goed te nemen is. Ja, ook met een grote groep. Ze gaan toch echt zelf als een malloot naar beneden...
Ik kan het overigens niet zien
Dat was in de Driedaagse van West-Vlaanderen, de laatste etappe die Bobbie Traksel won.quote:Op dinsdag 8 april 2008 15:41 schreef icebliss het volgende:
Kemmel is gewoon levensgevaarlijk als je gaat remmen. Maar die nieuwe afdaling lijkt me ook niet echt geweldig, ze hebben 'm als 'ns genomen (weet alleen niet meer precies welke koers) en dat is een hele smalle baan met aan het einde een vlijmscherpe bocht. Als het daar nat is zie ik ze daar ook wel onderuit gaan.
Waaiers zijn tof!quote:Op woensdag 9 april 2008 10:55 schreef SaintOfKillers het volgende:
Soms trekken ze 't op waaiers en is het wel tof, maar verder vind ik Gent-Wevelgem de minst interessante van al die Vlaamse voorjaarskoersen, waarschijnlijk omdat het meestal een sprinterskoers is en die zijn nu eenmaal veel te vaak erg saai.
Mis ik ietsquote:Op woensdag 9 april 2008 14:20 schreef rubbereend het volgende:mooie keuken van Casper
5.000 oesters
oh haha wel leuk. Ik dacht al dat er iets op die link stond, maar zag alleen het wedstrijd verslag.quote:Op woensdag 9 april 2008 14:42 schreef rubbereend het volgende:
bij Sporza hadden ze interview bij Casper thuis over zijn val vorig jaar. hij was aan het verhuizen en het interview was in zijn nieuwe keuken en die zag er puik uit
Of je speelt je eigen Herbert Dijkstra met deze stream, zonder commentaar maar met koersgeluidquote:Op woensdag 9 april 2008 15:09 schreef Sjoerd102 het volgende:
En hij is boven.
Handig dat Sopcasten. Eurosport zend het uit. Via Windows Media player
ik heb hier geen boxen op het werk.quote:Op woensdag 9 april 2008 15:14 schreef At_Fundum het volgende:
[..]
Of je speelt je eigen Herbert Dijkstra met deze stream, zonder commentaar maar met koersgeluid
Eerder. Nog 40 kilometer ongeveer...quote:Op woensdag 9 april 2008 15:43 schreef Dos37 het volgende:
Hoelaat zal de finish zo ongeveer zijn 17:00 uur of eerder
Boonen it will be.quote:Op woensdag 9 april 2008 15:53 schreef icebliss het volgende:
Nou, massasprint it is.
Nee, ze hoeven nog maar 23 kilometer dus dan zullen ze waarschijnlijk al wel binnen zijn.quote:Op woensdag 9 april 2008 16:07 schreef Breach het volgende:
Ga ik nog op tijd zijn voor de aankomst als ik zeg dat ik om 16.45 thuis ben?
Dat zeg ikquote:Op woensdag 9 april 2008 16:12 schreef Dos37 het volgende:
ik hoop op Freire
Idd, accepteer gewoon dat Freire veel en veel te sterk was...quote:Op woensdag 9 april 2008 16:56 schreef Damzkieee het volgende:
Belgen
Slechte verliezers, vooral Wuyts himself
Mjah, om je dan met de hele QS-ploeg in een tweede groepje te laten terugvallen waarmee achtervolging noodzakelijk wordt.......quote:Op woensdag 9 april 2008 17:03 schreef Ereinion het volgende:
Ach, om Boonen zou ik me niet teveel zorgen maken. De laatste jaren hield hij zich ook altijd rustig in Gent-Wevelgem.
[ducrot] Da's het nieuwe wielrennen.[/ducrot] Een normale (lees: niet ge-dopete) renner is na drie dagen nog niet volledig hersteld van een buffelkoers als Vlaanderen. Zeker niet van de laatste editie, waar de finale al zo'n beetje op 100 kilometer van de finish begon.quote:Op woensdag 9 april 2008 17:00 schreef Leatherface het volgende:
Boonen toch niet zo overtuigend vandaag als in Vlaanderen's mooiste. Zwak op de Kemmelberg, of speelt ie gewoon verstoppertje
Vergeet de Tirreno niet!quote:Op woensdag 9 april 2008 16:45 schreef Zwansen het volgende:
Wat een palmares!
3 maal wereldkampioen
3 etappes Tour de France
6 etappes Vuelta
2 maal Milaan San Remo (8 deelnames allemaal top10)
3 keer Brabantse Pijl
Gent Wevelgem
Hamburg
Ik doelde ook op het feit dat de eindwinnaar van de Tour Down Under evenveel punten krijgt als de winnaar van een klassieker of zelfs het WK, namelijk 50 punten. Alle respect voor onze Australische vrienden, maar zelfs een 10e plaats in de AGR vind ik knapper dan eindwinst Down Under (of in de Eneco of Polen als we dan toch bezig zijn).quote:Op donderdag 10 april 2008 09:30 schreef Leatherface het volgende:
Maar ik ben het wel met je eens dat leider in de ProTour-stand niet echt representatief is voor zijn kunnen en de krachtsverhoudingen.
quote:Boonen: 'Twintig keer bijna verongelukt'
Het peloton vond de lus langs de Klokhofweg best meevallen. Boonen vond dat ook wel, maar bracht een belangrijke nuance aan: 'Het nieuwe rondje is niet veiliger omdat de coureurs het onveiliger maken. Het heeft niets te maken met het parcours zelf, maar met de houding van de renners. In de aanloop naar de Kemmel ben ik bijna twintig keer verongelukt.'
'De renners zijn momenteel veel te zot aan het koersen. Dat kwam o.a. door de andere aanloop naar de Kemmelberg. Vorig jaar kwam je van de Monteberg en daar trok je door, dan had je een afdaling waarin je geen plaatsen meer kon opschuiven en je begon aan de Kemmel. Nu kwamen we vanuit het dorp waar de snelheid niet zo hoog is. Het was een gewring en een gekwak van jewelste. Iedereen probeerde onder elkaars ellebogen door te rijden. Je kan op die plaats ook geen snelheid maken.'
Autocircuit
Koersdirecteur Hans De Clercq kon in eerste instantie niet lachen met de kritiek van Tom Boonen op de nieuwe lus die rond de Monteberg en Kemmelberg werd getrokken. 'De aanloop nog gevaarlijker? We moeten er toch geen autocircuit van maken. Het is nu eenmaal in alle Vlaamse koersen wringen om de juiste positionering af te dwingen. En niet enkel hier, maar zelfs naar een col in de Tour toe. Als dit al gevaarlijk is, dan moeten bepaalde mensen stoppen met koersen.' (hc)
Bron: Sportwereld.be
Aan de andere kant is er in Australie genoeg mogelijk qua grote ronde. Wat meer punten toekennen zou een motivatie kunnen zijn om de ronde wat meer aanzien doen te krijgen.quote:Op donderdag 10 april 2008 09:52 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik doelde ook op het feit dat de eindwinnaar van de Tour Down Under evenveel punten krijgt als de winnaar van een klassieker of zelfs het WK, namelijk 50 punten. Alle respect voor onze Australische vrienden, maar zelfs een 10e plaats in de AGR vind ik knapper dan eindwinst Down Under (of in de Eneco of Polen als we dan toch bezig zijn).
Dat oude FICP-systeem was quasi perfect, waarom moest dan aangepast worden?.
Dan had Rund um den Henniger Turm inderdaad beter in de wereldbeker gepast dan zo'n Leeds Classic, Hamburg etc.quote:Op donderdag 10 april 2008 13:11 schreef SaintOfKillers het volgende:
15 jaar terug was de Ronde van Nederland 2e categorie (zoals Duinkerken, de Panne, Trentino), de Dauphiné en Zwitserland eerste en de drie grote rondes buiten categorie.
Er waren toen 5 categorieën (buiten categorie tot 4e), zowel voor eendagswedstrijden als etappewedstrijden en dat liep perfect. Wedstrijden konden toen vooral groter worden door over de jaren een reputatie op te bouwen, niet door geforceerde mondialisering.
Al had je toen ook wel misbaksels zoals de "Wincanton Classic" en de "GP des Amériques", die uiteraard hopeloos flopten en die vrijwel niemand zich nog kan herinneren, als stonden ze op 't niveau van Luik-Bastenaken-Luik en Parijs-Roubaix.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |