quote:De interactieve internetsite van Trots op Nederland (TON) van Rita Verdonk is bezweken onder een stortvloed van onzin. In plaats van discussies over vreemdelingen en het fileprobleem, wordt er op de site vooral gedebatteerd over aambeien, landingsbanen voor ruimteschepen en het bestaansrecht van de band. De site van TON is tot nader order buiten werking.
Wacht maar tot het media-offensief weer begint... het nieuwe album komt er namelijk aan.quote:Op dinsdag 8 april 2008 09:58 schreef ranja het volgende:
Tijd voor een tegenbeweging, TOK (trots op Kane)?
Mjah.... een tijdje geleden dook Dinand op tv ook al op bij de VPRO (24 uur met...). Het wordt zo langzamerhand toch lastig om die man 100% te ontwijken.quote:Op dinsdag 8 april 2008 10:03 schreef tong80 het volgende:
Dan moet je radio-3 mijden
Doe ik toch al.
Je kunt 'm open laten staan (parkeren) of meer hints geven (zoals bijvoorbeeld een rebus met foto's): er duikt meestal toch wel iemand op die het weet. Maar als de vraag te lang open staat (en er geen nieuwe post van de vragensteller komt), mogen de anderen doorgaan. Anders loopt de boel dood. Vandaar een nieuwe vraag van mijn kant...quote:Op dinsdag 8 april 2008 10:08 schreef slaveloos het volgende:
ik weet bijna nooit vragen de hier gesteld worden, en als ik dan een vraagje stel, weet niemand het.
Ik ben bang dat de smaken een beetje teveel uit elkaar lopen
hoe werkt het nu, geef ik het juiste antwoord of moet ie open blijven staan?
Tja, dat is een algemeen probleem, moet je je niet teveel van aantrekken. Ik stel ook wel eens een vraag waarvan ik denk: die is zo opgelost, en die moet je er dan gaan inlepelen met een Rebus ofzo.quote:Op dinsdag 8 april 2008 10:08 schreef slaveloos het volgende:
ik weet bijna nooit vragen de hier gesteld worden, en als ik dan een vraagje stel, weet niemand het.
Ik ben bang dat de smaken een beetje teveel uit elkaar lopen
En dat is volgens mij ook het goede antwoord. Alle drie hebben dat nummer gecoverd.quote:Op dinsdag 8 april 2008 12:28 schreef iggy_in_the_house het volgende:
Heeft het iets te maken met "Kids in America"?
quote:Op dinsdag 8 april 2008 12:44 schreef Grobbel het volgende:
[..]
En dat is volgens mij ook het goede antwoord. Alle drie hebben dat nummer gecoverd.
Klopt, al is het niet Yo La Tengo maar The Muffs (voor de soundtrack van Clueless)quote:Op dinsdag 8 april 2008 12:44 schreef Grobbel het volgende:
[..]
En dat is volgens mij ook het goede antwoord. Alle drie hebben dat nummer gecoverd.
edit: al weet ik dat niet zeker van Yo La Tengo, trouwens. Als het die band uberhaupt is.
quote:Op dinsdag 8 april 2008 13:02 schreef ranja het volgende:
[..]
The Muffs (voor de soundtrack van Clueless)
Dat is 'm.quote:Op dinsdag 8 april 2008 14:39 schreef Myrna1989 het volgende:
'When I Was Cruel' van Elvis Costello, yep!
mwah, d'r zitten maar 25 jaar, en 23 genre's tussenquote:Op dinsdag 8 april 2008 14:47 schreef Burnett het volgende:
[..]
my aim is true/when i was cruel, close call but no sigar..., game on!
quote:Op dinsdag 8 april 2008 14:55 schreef cafca het volgende:
[..]
mwah, d'r zitten maar 25 jaar, en 23 genre's tussen
quote:Op dinsdag 8 april 2008 15:11 schreef schaap001 het volgende:
Coveren allebei Running Up That Hill
van Kate Bush dus
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |