Mooi, hoop ook dat dat ècht is en Jaap aankomende ontslagronde lekker wieberen gaat.quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:04 schreef JEEtjuuh het volgende:
Huub is klaar met Jaap
Dat is logisch, dat mag alleen ST Brain en zijn vrouwtje hebben.quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:06 schreef JEEtjuuh het volgende:
Het stoort brian dat Huub voorkennis heeft.
+1 griezeljaap bah wegwezenquote:Op zaterdag 5 april 2008 19:07 schreef tipsch het volgende:
[..]
Mooi, hoop ook dat dat ècht is en Jaap aankomende ontslagronde lekker wieberen gaat.
Huub had inderdaad lol om het toneelstukje, maar niet om de dingen die erna gezegd werden.quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:05 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Hoezo dat? Hij had er toch alleen maar lol om
Vergeleken met het niveau van de plaatselijke toneelvereniging in Tytsjerksteradiel is het echt top entertainment.quote:Op zaterdag 5 april 2008 18:57 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
+ een honderd of vier
Het is echt wel hartstikke leuk gedaan van Jaap....
LOL, kan Brian het niet zo goed hebben dat Huub niet flipte over het toneelstukje?quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:11 schreef Deisyy het volgende:
Brian tegen Amanda: Praat rustig met me, anders flip ik heel die foking tafel hier.
quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:11 schreef Deisyy het volgende:
Brian tegen Amanda: Praat rustig met me, anders flip ik heel die foking tafel hier.
Thnx Py....een beetje realistisch beeld is wel op z'n plaats......quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:09 schreef Py het volgende:
Geweldig![]()
Als je de caps hier bekijkt dan lijkt het net of Huub en Claire de grootste lol hadden en de rest zo zuur als wat is![]()
![]()
[ afbeelding ]
Deze heb ik gesjopt om toch nog wat kiespijn te suggereren
Hoeft helemaal niet, schenk Amanda bij en laat die 2 een beetje links liggen, lost het zichzelf wel op.quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:12 schreef Smash-it het volgende:
H&J willen de release party van B verknallen.
Tja en daar kan hij niet afluisteren.quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:14 schreef Varen het volgende:
Brian is heel benieuwd wat Jaap en Huub te bespreken hebben
quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:16 schreef Gert het volgende:
Dus Huub en Claire zijn genadeloos te kakken gezet, en nu hangt er een ijzige sfeer tussen... Brian en Amanda.
Briljant!quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:16 schreef Gert het volgende:
Dus Huub en Claire zijn genadeloos te kakken gezet, en nu hangt er een ijzige sfeer tussen... Brian en Amanda.
voorspelbaar!quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:16 schreef Gert het volgende:
Dus Huub en Claire zijn genadeloos te kakken gezet, en nu hangt er een ijzige sfeer tussen... Brian en Amanda.
Hij mag wel uitkijken dat het geen lijden in last wordt, als hij een te onberekenbare factor wordt dan is het de volgende keer op de bankquote:Op zaterdag 5 april 2008 19:17 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Wat Huub weken bij Jaap heeft gedaan, Huub en Jaap beiden laten bungelen. Exact hetzelfde doet hij nu tussen de twee kampen. Beide kampen voelen zich af en toe pittig onzeker over wat de onberekenbare Jaap gaat doen en dus is hij op dit moment leidend....
Juistem, bril-focking-jant toch? En we zijn er nog niet voor vanavond.quote:Op zaterdag 5 april 2008 19:16 schreef Gert het volgende:
Dus Huub en Claire zijn genadeloos te kakken gezet, en nu hangt er een ijzige sfeer tussen... Brian en Amanda.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |