en gelukkig is ook niet iedereen zo self absorbedquote:Op maandag 7 april 2008 12:04 schreef MinderMutsig het volgende:
Gelukkig is niet iedereen zo volgzaam.
ja dat is ook gaar. je hebt vast andere dingne die wel leuk zijn om samen te doenquote:Op maandag 7 april 2008 11:53 schreef Deliah het volgende:
Net als die mannen die altijd sacherijnig voor of in kledingwinkels e.d. staan. Waarom blijven ze niet gewoon thuis of gaan iets doen wat ze wel leuk vinden. Belachelijk dat ze mee moeten omdat zij zo graag gezellig met het hele gezin wil gaan winkelen.
quote:Op maandag 7 april 2008 11:36 schreef SHE het volgende:
Ok, ik zal het nu uitmaken.
ja je moet het zelf weten hoor als je er gelukkig van wordt te doen waar je geen zin in hebt.quote:Op maandag 7 april 2008 12:01 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
wat heeft dat er nu mee te maken? waarom ga je een relatie aan als je dag in dag uit je eigen zin wil doen? waar is dan het commitment?
Joh dit topic heeft helemaal niks te maken met dag in dag uit je eigen zin doen. Lees het even door en probeer het dan nog een keer zou ik zeggen.quote:Op maandag 7 april 2008 12:01 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
wat heeft dat er nu mee te maken? waarom ga je een relatie aan als je dag in dag uit je eigen zin wil doen? waar is dan het commitment?
Heeft Google een mooi programmaatje voor Google Calendar Syncquote:Op maandag 7 april 2008 10:49 schreef Juup© het volgende:
[..]
Ik gebruik(te) Outlook, maar ga denk ik overstappen naar Google Docs (Agenda) n.a.v. jouw posting. Had mezelf er nog nooit in verdiept maar merk nu dat het wel handig kan zijn in ons huishouden. Moet alleen nog even uitzoeken of ik het kan synchroniseren met Outlook ivm mijn GSM en PDA.
Herkenbaarquote:Op zaterdag 5 april 2008 21:21 schreef SHE het volgende:
Ik moet het anders formuleren denk..het heeft te maken met voorspelbaarheid.
Als alles voorspelbaar is, dan kan ik meebuigen. Als er dan iets 'plotseling' verandert, dan steekt er een soort storm op.
Op uitjes bij mensen die ik niet al te goed ken, moet ik me echt voorbereiden. Dat zal ongetwijfeld ontzettend kneuzerig klinken, maar ik vind het echt vervelend.
Waarmee ik dus niet zeg dat ik niet van mensen houd. Waarom ik ook zijn 'anti-sociaal' niet begrijp.
Mijn zus (bijvoorbeeld) komt altijd te laat! Ikzelf ben een walgelijke scherpe op-tijd-komer..quote:Op zondag 6 april 2008 15:24 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
M'n vader komt bijvoorbeeld altijd te laat, en ik raak daar altijd vreselijk gefrustreerd van. Als we om 12 uur afspreken, dan zit ik vanaf 12 uur op hem te wachten (ookal weet ik dat ik dat niet moet doen en gewoon iets anders moet ondernemen). Het zou voor mij en mijn rigiditeit fijner zijn om geen afspraken meer met hem te maken. Maar ik vind het belangrijk om een relatie met m'n vader te hebben, en dus slik ik het. Ik wil mijn inflexibiliteit de belangrijke dingen in m'n leven niet laten vergallen.
Tof, eens kijken of het hier ook werkt.quote:Op maandag 7 april 2008 12:18 schreef Juup© het volgende:
[..]
Heeft Google een mooi programmaatje voor Google Calendar Sync
Niks ervan. Zijn vrienden, zijn uitnodiging, zijn verantwoordelijkheid. Bovendien heb ik 2 maanden geleden niet gezegd of ik wel of niet aanwezig wilde zijn.quote:Op maandag 7 april 2008 12:21 schreef Soempie het volgende:
Hij heeft het twee maanden van te voren al aangegeven. Op dat moment deel je ook de 'verantwoordelijkheid' om die afspraak te onthouden, in mijn ogen. Jij bent ten slotte ook uitgenodigd. Dat die datum vergeten wordt is dus ook een beetje jouw 'fout'. Op het laatste moment afhaken is dan in mijn ogen wel raar. Je had zelf ook aan je vriend kunnen vragen: 'goh, wanneer was dat etentje ook alweer? Even in m'n agenda zetten.'
Jij hebt er moeite mee als kort van te voren je planning door anderen wordt ingevuld. In dit geval had hij het al ruim van te voren gemeld, als je van jezelf weet dat je zo in elkaar steekt, zorg er dan voor dat je zulke dingen opschrijft.Of zeg gewoon op het moment dat je de uitnodiging krijgt dat je geen zin hebt in een etentje met zijn vrienden.
Ze hebben jou ook meegevraagd, dus is het ook jouw uitnodiging.quote:Op maandag 7 april 2008 12:40 schreef SHE het volgende:
[..]
Niks ervan. Zijn vrienden, zijn uitnodiging, zijn verantwoordelijkheid. Bovendien heb ik 2 maanden geleden niet gezegd of ik wel of niet aanwezig wilde zijn.
Ik ben natuurlijk zijn secretaresse niet. Ik ben al zijn personal chef, zijn huishoudster, zijn minnares en zijn vriendin. Verantwoordelijkheden genoeg.
Wist je het 2 maanden geleden nu wel of niet? Zo ja -> ook eigen verantwoording nemen, niet afschuiven.quote:Op maandag 7 april 2008 12:40 schreef SHE het volgende:
[..]
Niks ervan. Zijn vrienden, zijn uitnodiging, zijn verantwoordelijkheid. Bovendien heb ik 2 maanden geleden niet gezegd of ik wel of niet aanwezig wilde zijn.
Ik ben natuurlijk zijn secretaresse niet. Ik ben al zijn personal chef, zijn huishoudster, zijn minnares en zijn vriendin. Verantwoordelijkheden genoeg.
vind ik nietquote:Op maandag 7 april 2008 12:43 schreef Scorpie het volgende:
Klinkt meer alsof jij moeite hebt jezelf sociaal op te stellen DarkElf...
Dat dus. En aan het begin van het topic staat dat het SHE 2 maanden geleden is meegedeeld.quote:Op maandag 7 april 2008 12:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wist je het 2 maanden geleden nu wel of niet? Zo ja -> ook eigen verantwoording nemen, niet afschuiven.
Zo nee? Vriendlief`s verantwoording.
Dat vind ik ook wel een beetjequote:Op maandag 7 april 2008 12:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wist je het 2 maanden geleden nu wel of niet? Zo ja -> ook eigen verantwoording nemen, niet afschuiven.
Zo nee? Vriendlief`s verantwoording.
Vind ik ookquote:Op maandag 7 april 2008 12:45 schreef DarkElf het volgende:
[..]
vind ik niet
Ik ben gewoon in eerste instantie wat inflexibel en het duurt wat langer om mezelf aan een nieuw plan aan te passen... that's all.
quote:Op maandag 7 april 2008 12:49 schreef SHE het volgende:
Fijn dat jullie dat 'vinden' , maar ik vind van niet. En aangezien ik nog altijd zelf bepaal wat ik wel of niet doe, zijn we in deze ook snel uitgediscussieerd.
Leuk, discussies met jou voerenquote:Op maandag 7 april 2008 12:49 schreef SHE het volgende:
Fijn dat jullie dat 'vinden' , maar ik vind van niet. En aangezien ik nog altijd zelf bepaal wat ik wel of niet doe, zijn we in deze ook snel uitgediscussieerd.
Daarbij, als jullie goed gelezen hadden, dan had je begrepen dat mijn vriend beweerde het 2 maanden geleden tegen mij geroepen te hebben, maar mij staat er niets van bij.
Doe dan in godsnaam niet zo zielig, kleinzerig en aanstellerig door hier om confirmatie van je eigen gedachtes te smeken.quote:Op maandag 7 april 2008 12:55 schreef SHE het volgende:
[..]
Niet om mij door anderen te laten voorschrijven wat mijn verantwoordelijkheden zijn.
Jij wel?
Ik schrijf je niks voor, ik geef mijn mening over de situatie. Dat is precies waar je om vroeg toen je dit topic opende.quote:Op maandag 7 april 2008 12:55 schreef SHE het volgende:
[..]
Niet om mij door anderen te laten voorschrijven wat mijn verantwoordelijkheden zijn.
Jij wel?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |