Nou het is een Amerikaanse, ik denk dat de meningen ongeveer hetzelfde zijn zo niet erger.quote:Op zaterdag 12 april 2008 07:49 schreef donald_dick het volgende:
ik denk dat als het een Marokkaans gezin was met 10 kinderen, dat veel fokkers anders hadden gepiept
uhuhquote:Op zaterdag 12 april 2008 07:54 schreef popolon het volgende:
[..]
Nou het is een Amerikaanse, ik denk dat de meningen ongeveer hetzelfde zijn zo niet erger.
Nee hoor, want ze is zielig, onschuldig en ook nog eens kinderadvocaat(jurist?) en kan niet voor zichzelf opkomen dus vele mensen geloven haar verhaal.quote:Op zaterdag 12 april 2008 07:54 schreef popolon het volgende:
[..]
Nou het is een Amerikaanse, ik denk dat de meningen ongeveer hetzelfde zijn zo niet erger.
owjawel, van een gastarbeider zouden fokkers het nooit pikken als er een gezin van 11 personen boven/naast/whatever zou wonenquote:Op zaterdag 12 april 2008 08:02 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Nee hoor, want ze is zielig, onschuldig en ook nog eens kinderadvocaat(jurist?) en kan niet voor zichzelf opkomen dus vele mensen geloven haar verhaal.
Het Amerikaans zijn heeft er niets mee te maken .
Daar zit wat in , dan was het volledig de schuld van dat grote een-ouder gezin , nu niet, nu is het zo zielig want mevrouw kan niet voor haarzelf opkomen dus gebruikt ze haar kinderen en de media maar om dat te doen .quote:Op zaterdag 12 april 2008 08:10 schreef donald_dick het volgende:
owjawel, van een gastarbeider zouden fokkers het nooit pikken als er een gezin van 11 personen boven/naast/whatever zou wonen
Hebben ze gedaan en wat blijkt, mevrouw veroorzaakt al langere tijd problemen..omdat ze niet voor zichzelf kan opkomenquote:Op vrijdag 4 april 2008 11:00 schreef leefmeuit het volgende:
hoop dat geenstijl erop duikt inclusief andere media en ze op tv komen zodat heel nederland kan zie wat voor laf volk het is!
Wel leuk die conclusies die jij trekt.quote:Op zaterdag 12 april 2008 09:00 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Hebben ze gedaan en wat blijkt, mervouw veroorzaakt al langere tijd problemen..omdat ze niet voor zichzelf kan opkomen
Je hebt zelf niet door dat je actief deelneemt aan de *heksenjacht* van mevr de kinderadvocaat (:D)quote:Op zaterdag 12 april 2008 09:06 schreef popolon het volgende:
Wel leuk die conclusies die jij trekt.
Dus ik kan jou de volgende keer zien bij die heksenjacht die de buurt weet te organiseren?Dat spoort ook niet, verre van zelfs.
quote:Op zaterdag 12 april 2008 07:54 schreef popolon het volgende:
[..]
Nou het is een Amerikaanse, ik denk dat de meningen ongeveer hetzelfde zijn zo niet erger.
tuurlijk joh, ze heeft vast stiekem zelf de FBI ingelicht, alles om maar in het nieuws te komen ?quote:Op zaterdag 12 april 2008 09:34 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Je hebt zelf niet door dat je actief deelneemt aan de *heksenjacht* van mevr de kinderadvocaat (:D)
Naief.
Ik moet toegeven, het is haar zeer goed gelukt.
Precies, filmpjes over haar kinderen, de media opzoeken (krant en tv) uit angst dat ze naar de VS moet vanwege de leugens die ze hier vertelde. Alles om maar in een slcahtifferrol te blijven hangen, niets komt door haar, zij was goed, zij zijn allemaal fout. De verwekkers van haar kinderen zijn stout, de buren zijn gemeen en zij heeft hélemaal niets gedaan.quote:Op zaterdag 12 april 2008 11:56 schreef moussie het volgende:
, alles om maar in het nieuws te komen ?
Die buurman is inderdaad absoluut een stap tever gegaan maar je weet uiteraard (net als de rest hier) niet wat voorafgegaan is aan deze woede-explosie.quote:Op zaterdag 12 april 2008 12:38 schreef ASroma het volgende:
loedertje heeft wel een gewoon een punt natuurlijk, maar dat die buurman en die hele buurt zo tekeergaan tegen dat gezin is natuurlijk volslagen belachelijk. Het zien van die filmpjes maakt je gewoon echt ziek, hoop dat die kerel nog wordt vervolgd voor al die bedreigingen. En ach er zullen inderdaad wel 2 kanten aan het verhaal zitten, maar om je als buurman zo te gaan gedragen is volstrekt belachelijkWat een tokkie-buurt including "the americans"
ik krijg wel een beetje de indruk dat je die buurman probeert te rechtvaardigen.....beetje eng!quote:Op zaterdag 12 april 2008 12:48 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Die buurman is inderdaad absoluut een stap tever gegaan maar je weet uiteraard (net als de rest hier) niet wat voorafgegaan is aan deze woede-explosie.
Als je de buurtbewoners mag geloven alsmede de partner van die boze buurman dan is de moeder niet zo hulpeloos en zwak als ze zich voordoet
Ze doet iig een goede poging om iedereen die niet in de straat woont te manipuleren met filmpjes , al dan niet inelkaar geflanst door 1 van haar dochters
ik vond die vent al een enorme klootzak, nu ik dit filmpie gezien heb helemaal, wat een vieze ratquote:Op vrijdag 11 april 2008 14:19 schreef moussie het volgende:
[..]
Begreep ik dat trouwens goed, dat die buurman al eerder een gezin weg heeft gepest .. op ong 1:18 van dit filmpie ?
Voor de rest worden er parketnummers etc genoemd, dat is dus controleerbare informatie voor diegenen die er toegang toe hebben
welke leugens .. wat zit je nou weer te suggereren .. ? De mishandeling in de States is van A tot Z bewezen, er bestaan stapels van documenten .. en ze heeft de FBI toch echt niet zelf getiptquote:Op zaterdag 12 april 2008 12:13 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Precies, filmpjes over haar kinderen, de media opzoeken (krant en tv) uit angst dat ze naar de VS moet vanwege de leugens die ze hier vertelde.
je fantasie slaat een beetje op hol ?quote:Alles om maar in een slcahtifferrol te blijven hangen, niets komt door haar, zij was goed, zij zijn allemaal fout. De verwekkers van haar kinderen zijn stout, de buren zijn gemeen en zij heeft hélemaal niets gedaan.
jij hebt dus duidelijk nog nooit in doodsangst gezeten .. dit vrouwtje is zo bang dat zij naar de andere kant van de planeet gevlucht is en dankzij de strakke actie van de buurman is deze angst nu weer helemaal terug ..quote:Geloof wat je wilt geloven maar de *ik kan mij niet verweren en ben hulpeloos* rol heeft zij izchzelf aangemeten en die speelt ze redelijk goed.
ze zal nu wel, na 10 jaar officieel verblijf in Nederland, in aanmerking komen voor een permanente verblijfsvergunning cq niet meer onder het asielrecht vallen ..quote:Maar goed, de kinderadvocate () hoeft helemaal niet meer naar de VS, de filmpjes zullen wel stoppen. Nu nog een andere woning, 5 dagen per week huishoudelijk hulp i.p.v. 3 en haar wensen zijn uitgekomen.
Waarom moest ze dan vluchten? Als de rechtbanken haar gelijk hadden gegeven had dat niet gehoeven.quote:Op zaterdag 12 april 2008 13:40 schreef moussie het volgende:
[..]
welke leugens .. wat zit je nou weer te suggereren .. ? De mishandeling in de States is van A tot Z bewezen, er bestaan stapels van documenten .. en ze heeft de FBI toch echt niet zelf getipt
maar de rechtbanken hebben haar dus geen gelijk gegeven .. de rechter heeft al die medische dossiers naast zich neergelegd en besloten dat pa die kinderen mocht hebben ..quote:Op zaterdag 12 april 2008 13:44 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Waarom moest ze dan vluchten? Als de rechtbanken haar gelijk hadden gegeven had dat niet gehoeven.
Dan is je claim dat de mishandeling van A tot Z bewezen is dus onzin.quote:Op zaterdag 12 april 2008 14:06 schreef moussie het volgende:
[..]
maar de rechtbanken hebben haar dus geen gelijk gegeven .. de rechter heeft al die medische dossiers naast zich neergelegd en besloten dat pa die kinderen mocht hebben ..
Haha, er zijn ook genoeg gevallen waarin vrouwen het rechtsysteem misbruiken. Zomaar ervan uitgaan dat de vrouw automatisch het slachtoffer is lijkt me dus niet verstandig.quote:wat dat aangaat zou het niet de enige rechterlijke dwaling uit die tijd zijn .. er zijn zelfs films over gemaakt, over de eenzijdigheid van de rechterlijke macht in die tijd .. Pa hoefde alleen maar te piepen dat Ma de kinderen van hem vervreemd ..
maar als je zelf 'schuldig 'bent, dan ga je geen evidence lopen filmen,quote:Op zaterdag 12 april 2008 14:09 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Dan is je claim dat de mishandeling van A tot Z bewezen is dus onzin.
[..]
Haha, er zijn ook genoeg gevallen waarin vrouwen het rechtsysteem misbruiken. Zomaar ervan uitgaan dat de vrouw automatisch het slachtoffer is lijkt me dus niet verstandig.
Nou, erg intelligent kwam ze op mij niet over.quote:Op zaterdag 12 april 2008 07:40 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Met een buurvrouw die het over uitlokking van de zielige holy heeftZe woont er al 7 jaar tussen dus zal ook wel het e.a. weten nietwaar
De hele buurt bedoel je?quote:Op zaterdag 12 april 2008 15:13 schreef Flounder het volgende:
[..]
Nou, erg intelligent kwam ze op mij niet over.
Dan zou er misschien toch een kern van waarheid zitten in mijn visie dat madam de boel probeerde te manipuleren (en dat nu nog steeds doet )quote:Op zaterdag 12 april 2008 14:06 schreef moussie het volgende:
[..]
maar de rechtbanken hebben haar dus geen gelijk gegeven .. de rechter heeft al die medische dossiers naast zich neergelegd en besloten dat pa die kinderen mocht hebben ..
als een rechter botweg weigert om naar je papieren, naar je bewijs te kijken, wat doe je dan ? Je gaat een langdradig gevecht aan om de voogdij terwijl je kinderen in de tussentijd mishandelt worden ?quote:Op zaterdag 12 april 2008 14:09 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Dan is je claim dat de mishandeling van A tot Z bewezen is dus onzin.
vraag ik ergens om 'zomaar' geloven dan, dacht het niet .. maar je zou toch wel van een rechter mogen verwachten dat die op z'n minst even naar de aanwezige documentatie gaat kijken ipv ervan uit te gaan dat een vrouw het systeem misbruikt .. en het frappante is dat die rechter dus blijkbaar wel erkent dat zij mishandelt is, het werd tijd dat zij daar over heen kwam, de mishandeling van de kinderen werd genegeerd, de medische dossiers werden niet ingekeken ..quote:Haha, er zijn ook genoeg gevallen waarin vrouwen het rechtsysteem misbruiken. Zomaar ervan uitgaan dat de vrouw automatisch het slachtoffer is lijkt me dus niet verstandig.
vast hoor, want rechterlijke dwalingen bestaan niet .. de advocaten die toen hier en nu daar die zaak aangenomen hebben, de rechter hier die aan hand van die documentatie asiel heeft verleend, die zijn allemaal gek .. jij ziet een waarheid die al deze mensen gemist hebbenquote:Op zaterdag 12 april 2008 15:39 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Dan zou er misschien toch een kern van waarheid zitten in mijn visie dat madam de boel probeerde te manipuleren (en dat nu nog steeds doet )
uitleveren aan de fbi dat moeten we.quote:Op zaterdag 12 april 2008 16:30 schreef Loedertje het volgende:
Ze zochten haar, nu niet meer, ze hoeft niet terug, ze mag blijven en wil een ander huis
Pak je tractor en breng haar.quote:
Ja want alles wat de VS doet en vindt is tenslotte geweldigquote:Op zaterdag 12 april 2008 16:27 schreef .blog het volgende:
De fbi is naar haar opzoek en wij verlenen haar onderdak??
verraden wij de states dan niet of zo?
Wacht ff, ze had ook asiel aangevraagd in Australië, die lachte haar vierkant uit en stuurde haar terug. Hetzelfde geld voor Nieuw Zeeland. Alleen het softe nederlandse asielbeleid liet haar wel blijvenquote:Op zaterdag 12 april 2008 16:11 schreef moussie het volgende:
[..]
vast hoor, want rechterlijke dwalingen bestaan niet .
als een land een asielzoeker aanneemt geeft het dus aan het het land van afkomst (VS) onveilig is.quote:Op zondag 13 april 2008 17:20 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Wacht ff, ze had ook asiel aangevraagd in Australië, die lachte haar vierkant uit en stuurde haar terug. Hetzelfde geld voor Nieuw Zeeland. Alleen het softe nederlandse asielbeleid liet haar wel blijven
Tuurlijk Moussie! Iedereen was natuurlijk tegen haar! De rechter wilde gewoon niet luisteren! (Dat geldt trouwen voor alle mensen die in de gevangenis zitten; de rechter wilde gewoon niet luisteren...)quote:Op zaterdag 12 april 2008 16:06 schreef moussie het volgende:
als een rechter botweg weigert om naar je papieren, naar je bewijs te kijken, wat doe je dan ? Je gaat een langdradig gevecht aan om de voogdij terwijl je kinderen in de tussentijd mishandelt worden ?
Als zo'n rechter al weigert om naar je bewijs te kijken, de kinderen niet wil horen over de mishandeling door hun vader .. hoeveel vertrouwen heb je dan nog in dat rechtssysteem ?
Want dat doen rechters nooit, fouten maken, bewijzen negeren ? Er worden nooit onschuldige mensen na een aantal jaren vrijgelaten omdat men uitvond dat de rechters nogal selectief zaten te winkelen in de bewijzen ?quote:Op maandag 14 april 2008 10:36 schreef The_End het volgende:
[..]
Tuurlijk Moussie! Iedereen was natuurlijk tegen haar! De rechter wilde gewoon niet luisteren! (Dat geldt trouwen voor alle mensen die in de gevangenis zitten; de rechter wilde gewoon niet luisteren...)
Waarmee je probeert te impliceren dat vrouwen die hun kinderen weghouden bij hun vaders nooit het beste voor hebben met hun kinderen ? Mannen die hun kinderen mishandelen/misbruiken bestaan niet ?quote:Maar als jij lekker verder wilt dromen dat vrouwen altijd het beste voor hebben met hun kinderen en ze nooit uit wraak weg willen houden bij de vader, dan wens ik je succes.
leuk bedacht, alleen klopt er geen snars van .. zij kwam direct na de 'ontvoering' uit de States en wou doorreizen naar Nieuw-Zeeland om daar asiel aan te vragen omdat daar al eerder om dezelfde reden asiel is verleend, op Schiphol kwam zij erachter dat zij de juiste reispapieren niet had, zij had terug gemoeten naar de States en daarom heeft zij hier asiel aangevraagdquote:Op zondag 13 april 2008 17:20 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Wacht ff, ze had ook asiel aangevraagd in Australië, die lachte haar vierkant uit en stuurde haar terug. Hetzelfde geld voor Nieuw Zeeland. Alleen het softe nederlandse asielbeleid liet haar wel blijven
Ik zeg niet dat rechters nooit fouten maken. Ik weet niet of de rechter in dit geval een fout heeft gemaakt. JIJ OOK NIET!!quote:Op maandag 14 april 2008 18:20 schreef moussie het volgende:
Want dat doen rechters nooit, fouten maken, bewijzen negeren ? Er worden nooit onschuldige mensen na een aantal jaren vrijgelaten omdat men uitvond dat de rechters nogal selectief zaten te winkelen in de bewijzen ?
ooooeeeeee, net zoals elke willekeurige josti toendertijd.quote:Daarnaast slaat je overdrijving nergens op, ze heeft toch asiel gekregen op basis van haar verhaal, dus hoe kan iedereen tegen haar geweest zijn ?
Impliceer jij dat het nooit voorkomt dat vrouwen hun kinderen weghouden bij de vader puur uit wraak?quote:Waarmee je probeert te impliceren dat vrouwen die hun kinderen weghouden bij hun vaders nooit het beste voor hebben met hun kinderen ? Mannen die hun kinderen mishandelen/misbruiken bestaan niet ?
nou, je kan het anders wel afleiden uit het gegeven dat zij advocaten heeft die haar steunen, en uit het simpele feit dat zij asiel heeft gekregenquote:Op dinsdag 15 april 2008 09:31 schreef The_End het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat rechters nooit fouten maken. Ik weet niet of de rechter in dit geval een fout heeft gemaakt. JIJ OOK NIET!!
je vergeet voor het gemak dat deze willekeurige josti helemaal niet willekeurig is maar de enige Amerikaan die ooit asiel heeft gekregen ?quote:ooooeeeeee, net zoals elke willekeurige josti toendertijd.
nee, dat impliceer ik niet .. sterker nog, ik ken 2 'dwaze vaders' persoonlijk en die hebben mijn volle steun, maar ik ken ook de andere kant van het verhaal, zoals vaders die zich niet aan de afspraken houden en moeders keer op keer laten zitten met een paar teleurgestelde huilende kinderen, en moeders die daarom besluiten dat Pa zich of aan de afspraken te houden heeft of hij ziet de kinderen niet .. is dat zwart/wit ?quote:Impliceer jij dat het nooit voorkomt dat vrouwen hun kinderen weghouden bij de vader puur uit wraak?
Ken je alleen zwart en wit? Geen kleuren? Nooit gehoord van nuance? Op deze manier kom je een beetje 'beperkt' over en is discussieren compleet nutteloos.
Ja, ik heb ook een advocaat die mij steunt @ 200+ euro per uur. Gek he!quote:Op dinsdag 15 april 2008 10:33 schreef moussie het volgende:
nou, je kan het anders wel afleiden uit het gegeven dat zij advocaten heeft die haar steunen, en uit het simpele feit dat zij asiel heeft gekregen
Dus? Zou het toevallig de enige zijn die asiel heeft aangevraagd?quote:je vergeet voor het gemak dat deze willekeurige josti helemaal niet willekeurig is maar de enige Amerikaan die ooit asiel heeft gekregen ?
Nee, maar ik zei dit:quote:nee, dat impliceer ik niet .. sterker nog, ik ken 2 'dwaze vaders' persoonlijk en die hebben mijn volle steun, maar ik ken ook de andere kant van het verhaal, zoals vaders die zich niet aan de afspraken houden en moeders keer op keer laten zitten met een paar teleurgestelde huilende kinderen, en moeders die daarom besluiten dat Pa zich of aan de afspraken te houden heeft of hij ziet de kinderen niet .. is dat zwart/wit ?
En jij zei dit:quote:Maar als jij lekker verder wilt dromen dat vrouwen altijd het beste voor hebben met hun kinderen en ze nooit uit wraak weg willen houden bij de vader, dan wens ik je succes.
Begrijp je niet dat dat een totaal andere zin is? Ik beweer dat vrouwen DUS NIET ALTIJD het beste voor hebben met hun kinderen; Dat is totaal wat anders dan dat zij NOOIT het beste voor hebben.quote:Waarmee je probeert te impliceren dat vrouwen die hun kinderen weghouden bij hun vaders nooit het beste voor hebben met hun kinderen ? Mannen die hun kinderen mishandelen/misbruiken bestaan niet
Ja, want de snelste verbinding tussen amerika en nieuw zeeland is ook echt schipholquote:Op maandag 14 april 2008 18:31 schreef moussie het volgende:
[..]
leuk bedacht, alleen klopt er geen snars van .. zij kwam direct na de 'ontvoering' uit de States en wou doorreizen naar Nieuw-Zeeland om daar asiel aan te vragen omdat daar al eerder om dezelfde reden asiel is verleend, op Schiphol kwam zij erachter dat zij de juiste reispapieren niet had, zij had terug gemoeten naar de States en daarom heeft zij hier asiel aangevraagd
Dat is belachelijk, egoistisch en misselijkmakend ja.quote:Op dinsdag 15 april 2008 10:33 schreef moussie het volgende:
en moeders die daarom besluiten dat Pa zich of aan de afspraken te houden heeft of hij ziet de kinderen niet .. is dat zwart/wit ?
voor 200¤ per uur niet nee, maar de zowat bekendste advocaat voor dit soort zaken heeft zijn diensten gratis aangeboden omdat hij het fantastisch vindt dat zij al die bewijzen heeftquote:Op dinsdag 15 april 2008 10:45 schreef The_End het volgende:
Ja, ik heb ook een advocaat die mij steunt @ 200+ euro per uur. Gek he!
je hebt gemist dat zij in eerste instantie werd uitgelachen, tot zij met haar bewijzen op te proppen kwam ?quote:Dus? Zou het toevallig de enige zijn die asiel heeft aangevraagd?
tja, alleen dat jij met je opmerking van 'niet altijd het beste voor hebben' zit te suggereren dat dat hier ook wel het geval zal zijn .. je wil blijkbaar maar niet geloven dat deze vrouw wel het beste voorhad met haar kinderen dus trek je het maar in het extreemquote:Nee, maar ik zei dit:
[..]
En jij zei dit:
[..]
Begrijp je niet dat dat een totaal andere zin is? Ik beweer dat vrouwen DUS NIET ALTIJD het beste voor hebben met hun kinderen; Dat is totaal wat anders dan dat zij NOOIT het beste voor hebben.
En wie zegt dat zij de snelste verbinding kan gebruiken, zij heeft net haar kinderen ontvoert (in Minnesota) en kan niet eventjes op haar gemak overstappen in Californië of zo, zij moet de eerste de beste vlucht hebben het land uit, zonder tussenlandingenquote:Op dinsdag 15 april 2008 11:33 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Ja, want de snelste verbinding tussen amerika en nieuw zeeland is ook echt schiphol
Dat de vader zich niet aan de afspraken houdt, dat is belachelijk, egoïstisch en misselijkmakend .. het zal je toch maar gebeuren, om de 14 dagen tranen met tuiten omdat die weer niet op komt dagen en nog niet eens af heeft gebeld, iedere keer weer die verwachting en teleurstelling .. wat voor moeder ben jij als je je kinderen dat verdriet niet wil besparen ?quote:Op dinsdag 15 april 2008 12:14 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Dat is belachelijk, egoistisch en misselijkmakend ja.
ja nu ja wat leer je die kinderen nu?quote:Op dinsdag 15 april 2008 18:36 schreef moussie het volgende:
[..]
En een iets ander aspect van dat probleem, hoe wil jij je kinderen leren dat zij zich aan hun afspraken moeten houden als hun vader dat ook niet hoeft te doen, als er duidelijk geen consequenties zitten aan het niet nakomen van je afspraken .. hoeveel kwaadheid en verwarring sticht jij in zo'n kinderhoofd als je zo'n situatie door laat dobberen?
In jou ogen ben ik dan waarschijnlijk een kutmoeder aangezien ik van mening ben dat je een kind nooit zijn vader mag ontnemen.Een kind zal moeten leren omgaan met teleurstellingen en in het leven moeten leren dat er mensen zijn die zich niet aan afspraken houden, mensen zijn die manipuleren,mensen die stelen ect. Aan jou als verzorger dus de schone taak om hen dat te leren zonder dat ze dat gedrag overnemen, leren niet te vluchten ect .quote:Op dinsdag 15 april 2008 18:36 schreef moussie het volgende: het zal je toch maar gebeuren, om de 14 dagen tranen met tuiten omdat die weer niet op komt dagen en nog niet eens af heeft gebeld, iedere keer weer die verwachting en teleurstelling .. wat voor moeder ben jij als je je kinderen dat verdriet niet wil besparen ?
En een iets ander aspect van dat probleem, hoe wil jij je kinderen leren dat zij zich aan hun afspraken moeten houden als hun vader dat ook niet hoeft te doen, als er duidelijk geen consequenties zitten aan het niet nakomen van je afspraken .. hoeveel kwaadheid en verwarring sticht jij in zo'n kinderhoofd als je zo'n situatie door laat dobberen?
en jij denkt dat het kind geen verdriet kan hebben doordat hij zijn vader niet zietquote:Op dinsdag 15 april 2008 18:36 schreef moussie het volgende:
[..]
Dat de vader zich niet aan de afspraken houdt, dat is belachelijk, egoïstisch en misselijkmakend .. het zal je toch maar gebeuren, om de 14 dagen tranen met tuiten omdat die weer niet op komt dagen en nog niet eens af heeft gebeld, iedere keer weer die verwachting en teleurstelling .. wat voor moeder ben jij als je je kinderen dat verdriet niet wil besparen ?
je kan ze juist leren dat je mensen kan kwetsen als je afspraken niet nakomt. dat het een gevolg kan hebben met een best wel goed voorbeeld. jij bent nu verdrietig omdat papa zijn afspraak niet nakomt. heel lullig en klote om te doen maar wel eerlijk naar je kind en dat vind ik echt beter dan maar wat aan liegen om het kind zogenaamd te sparenquote:En een iets ander aspect van dat probleem, hoe wil jij je kinderen leren dat zij zich aan hun afspraken moeten houden als hun vader dat ook niet hoeft te doen, als er duidelijk geen consequenties zitten aan het niet nakomen van je afspraken .. hoeveel kwaadheid en verwarring sticht jij in zo'n kinderhoofd als je zo'n situatie door laat dobberen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |