Marokkanen in Nederlandquote:Op donderdag 3 april 2008 02:48 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Dit is een sprookje dat in stand wordt gehouden door cultuurrelativisten. Laat ik je droom verstoren: niet wij zijn verantwoordelijk, maar zij zelf!
Ik ben zelf een Nederlandse immigrant die naar de VS is vertrokken. Je denkt toch niet dat ik de Amerikanen verantwoordelijk houd voor mijn wel en wee?
Jouw positie als hoogopgeleide met extra kansen in een ander land is anders dan een straatarme Turk die hier komt om brood te verdienen. Natuurlijk gaat eigen verantwoordelijkheid voor. Maar 'wij' zijn wel de medeschuldige als we mensen zonder serieuze kans op een perspectief aanmoedigen hier te komen (zoals met Polen nu) waarna we verbaasd reageren als diezelfde armen hier voor rotzooi zorgen. Natuurlijk is elk individu verantwoordelijk, maar je kunt als overheid voorspellen welke individuen beter of minder gaan slagen (integreren) in de maatschappij. Arme mensen hierheen halen, slecht huisvesten, laag betalen, enz. Je weet wat er van komt. Daarom geen mensen aanmoedigen hierheen te komen. Mensen zelf laten komen en daarna eerst even screenen, alleen mensen met perspectief (taalkennis op zijn minst toch) toelaten. Géén lage klasse importeren omdat onze fabriekjes moelijk aan personeel komen.quote:Op donderdag 3 april 2008 02:48 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Dit is een sprookje dat in stand wordt gehouden door cultuurrelativisten. Laat ik je droom verstoren: niet wij zijn verantwoordelijk, maar zij zelf!
Ik ben zelf een Nederlandse immigrant die naar de VS is vertrokken. Je denkt toch niet dat ik de Amerikanen verantwoordelijk houd voor mijn wel en wee?
Shoarma. Slotje.quote:De toegevoegde waarde van niet-westerse allochtonen
Ik ben het helemaal met je eens dat de Nederlandse overheid haar verantwoordelijkheid niet genomen heeft, en nog steeds niet neemt. Het is onverantwoord om mensen binnen te laten die de taal niet spreken, die geen opleiding hebben gehad en die op de Nederlandse arbeidsmarkt slechts kunnen concureren met een stel tokkies voor een baan als kippenvanger of aardbeienplukker. Maar het zijn juist de "socialen" van GL en de PvdA - de partijen die claimen om voor tokkies op te komen (de SP speelt het spel een stuk frisser) die blijven hameren op hoe geweldig het is om die mensen naar Nederland te halen.quote:Op donderdag 3 april 2008 23:23 schreef sneakypete het volgende:
[..]
Jouw positie als hoogopgeleide met extra kansen in een ander land is anders dan een straatarme Turk die hier komt om brood te verdienen. Natuurlijk gaat eigen verantwoordelijkheid voor. Maar 'wij' zijn wel de medeschuldige als we mensen zonder serieuze kans op een perspectief aanmoedigen hier te komen (zoals met Polen nu) waarna we verbaasd reageren als diezelfde armen hier voor rotzooi zorgen. Natuurlijk is elk individu verantwoordelijk, maar je kunt als overheid voorspellen welke individuen beter of minder gaan slagen (integreren) in de maatschappij. Arme mensen hierheen halen, slecht huisvesten, laag betalen, enz. Je weet wat er van komt. Daarom geen mensen aanmoedigen hierheen te komen. Mensen zelf laten komen en daarna eerst even screenen, alleen mensen met perspectief (taalkennis op zijn minst toch) toelaten. Géén lage klasse importeren omdat onze fabriekjes moelijk aan personeel komen.
Het zijn de ondernemers (VVD stemmers?) die gastarbeiders zoals bijvoorbeeld Polen binnenhalen.....quote:Op vrijdag 4 april 2008 00:42 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met je eens dat de Nederlandse overheid haar verantwoordelijkheid niet genomen heeft, en nog steeds niet neemt. Het is onverantwoord om mensen binnen te laten die de taal niet spreken, die geen opleiding hebben gehad en die op de Nederlandse arbeidsmarkt slechts kunnen concureren met een stel tokkies voor een baan als kippenvanger of aardbeienplukker. Maar het zijn juist de "socialen" van GL en de PvdA - de partijen die claimen om voor tokkies op te komen (de SP speelt het spel een stuk frisser) die blijven hameren op hoe geweldig het is om die mensen naar Nederland te halen.
Maar dan nog.
Die mensen komen hier zelf naar toe en zijn uiteindelijk verantwoordelijk voor hun eigen wel en wee. Die verantwoordelijkheid kun je niet op iemand anders afschuiven. Het is hetzelfde als met meisjes die vrijwillig naar het Westen gaan met louche mensensmokkelaars om "danseres" of "serveerster" te worden. 't is jammer voor hun dat ze in 99% van de gevallen terecht komen in de prostitutie, maar lees dan ook eens een krant en wees minder naief. Eigen schuld, dikke...
Ja, en die gaat gelijk als ingenieur of accountant aan de slag, wordt vrijwel zeker niet werkloos, vraagt geen uitkering aanquote:Op vrijdag 4 april 2008 11:46 schreef LangeTabbetje het volgende:
Kun je beter een allochtoon hebben, die op zijn 25ste hier komt en meteen gaat werken (En belasting betalen !)
Goed punt.quote:Op vrijdag 4 april 2008 11:46 schreef LangeTabbetje het volgende:
Wat is de toegevoegde waarde van autochtonen dan eigenlijk ? Voordat je eindelijk aan het werk gaat en belasting gaat betalen, heb je al tonnen en tonnen gekost aan scholing, studiefinanciering, kinderbijslag en wat al niet meer.
Kun je beter een allochtoon hebben, die op zijn 25ste hier komt en meteen gaat werken (En belasting betalen !)
Offtopic aanrader: Hvordan vi slipper af med de andre (2007) - "In a swift, effective and unsentimental operation, the Danish society get's rid of its unproductive citizens once and for all."quote:Op woensdag 2 april 2008 20:00 schreef sigme het volgende:
[..]
Weet je dat dat ook geldt voor autochtone Nederlanders? Dat die 'de staat' meer geld kosten dan ze opleveren?
Eens. Maar die verantwoordelijk geldt geldt niet, ook niet een beetje, zij die in Nederland geboren zijn, of als minderjarig hiernaartoe gehaald.quote:Op vrijdag 4 april 2008 00:42 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Die mensen komen hier zelf naar toe en zijn uiteindelijk verantwoordelijk voor hun eigen wel en wee. Die verantwoordelijkheid kun je niet op iemand anders afschuiven.
Och. Ik hecht toch wel waarde aan de strafbaarheid van misleiding / oplichting / dwang. En die zaken doen wel af aan de eigen verantwoordelijkheid van degenen die erin geluisd zijn.quote:Het is hetzelfde als met meisjes die vrijwillig naar het Westen gaan met louche mensensmokkelaars om "danseres" of "serveerster" te worden. 't is jammer voor hun dat ze in 99% van de gevallen terecht komen in de prostitutie, maar lees dan ook eens een krant en wees minder naief. Eigen schuld, dikke...
quote:Op woensdag 2 april 2008 14:51 schreef Igen het volgende:
Ze betalen wel belasting, verzekeringen enzovoort, maar de kosten die ze als kind veroorzaken, zoals school en kinderbijslag, gaan op rekening van het land van herkomst.
Grappig? Nee hoor, Duitsers zijn daar veel te serieus voor. Klik die bron (die je uit mijn quote hebt weggeknipt) maar eens aan, daar vind je de precieze cijfers.quote:Op vrijdag 4 april 2008 13:37 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
dit is toch grappig bedoeld. Als ze echt kinderbijislag betaalden in Marokko of Turkijke waren die landen toch allang failliet. Om over een zogenaamde opleiding maar te zwijgen.
quote:
Dat klopt helemaal. Die ondernemers zouden dat niet hoeven te doen als Nederlanders van hun luie reet af kwamen en gingen werken, ipv massaal met een uitkering achter de geraniums te gaan zitten.quote:Op vrijdag 4 april 2008 11:27 schreef _Vulcanus_ het volgende:
[..]
Het zijn de ondernemers (VVD stemmers?) die gastarbeiders zoals bijvoorbeeld Polen binnenhalen.....
Niet die stinkhippies van de SP, die hebben geen eigen bedrijven om deze mensen voor zich te laten werken....
Hebben ze van de marokkanen geleerdquote:Op vrijdag 4 april 2008 17:05 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Dat klopt helemaal. Die ondernemers zouden dat niet hoeven te doen als Nederlanders van hun luie reet af kwamen en gingen werken, ipv massaal met een uitkering achter de geraniums te gaan zitten.
Care to elaborate.quote:Op vrijdag 4 april 2008 18:23 schreef Super7fighter het volgende:
De toegevoegde waarde is de culturele, maar vooral de religieuze verrijking. Dat is alles wat matters. Zonder de niet-westerse allochtonen was Nederland cultureel en religieus al helemaal uitgehold.
Ik laat het aan Dr Hoffman over:quote:
Ze hebben het niet persoonlijk uitgevonden. Maar het lijkt hier de heersende mening dat een niet-westerse achtergrond gelijk staat aan 'probleemgeval'.quote:Op donderdag 3 april 2008 22:47 schreef Scaurus het volgende:
Wat hebben immigranten in het Nederland van na de jaren '60 daarmee te maken? Niets.
Hoe wil je dat doen ???.quote:Op donderdag 3 april 2008 08:33 schreef Xith het volgende:
Ik vind dat een ieder die geen waarde toevoegt aan de maatschappij in financiele zin, het land uitgezet moet worden!
ik denk dat je dat wat verkeerd ziet, zowat alle linkse partijen waren niet al te blij met de buitenlandse import, dat verzwakte immers de positie van de Nederlandse arbeider .. maar als ze dan toch binnen zijn, dan moet je ze ook, conform de wet, als normale en volwaardige mensen behandelenquote:Op vrijdag 4 april 2008 00:42 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met je eens dat de Nederlandse overheid haar verantwoordelijkheid niet genomen heeft, en nog steeds niet neemt. Het is onverantwoord om mensen binnen te laten die de taal niet spreken, die geen opleiding hebben gehad en die op de Nederlandse arbeidsmarkt slechts kunnen concureren met een stel tokkies voor een baan als kippenvanger of aardbeienplukker. Maar het zijn juist de "socialen" van GL en de PvdA - de partijen die claimen om voor tokkies op te komen (de SP speelt het spel een stuk frisser) die blijven hameren op hoe geweldig het is om die mensen naar Nederland te halen.
om een krant te kunnen lezen moet je aan 2 voorwaarden voldoen ..quote:Die mensen komen hier zelf naar toe en zijn uiteindelijk verantwoordelijk voor hun eigen wel en wee. Die verantwoordelijkheid kun je niet op iemand anders afschuiven. Het is hetzelfde als met meisjes die vrijwillig naar het Westen gaan met louche mensensmokkelaars om "danseres" of "serveerster" te worden. 't is jammer voor hun dat ze in 99% van de gevallen terecht komen in de prostitutie, maar lees dan ook eens een krant en wees minder naief. Eigen schuld, dikke...
Dat is niet mijn indruk. De Nederlandse arbeider wilde eind jaren 60 begin jaren 70 meer loon voor hetzelfde werk, waardoor de concurentiepositie van het Nederlandse bedrijfsleven vergeleken met het buitenland minder werd. Toen bedrijven noodgedwongen wilden saneren vanwege de hoge lonen, gingen de vakbonden op hun achterste poten staan. Saneringen moesten gepaard gaan zonder gedwongen ontslagenen. De werkgevers hebben die situatie aangegrepen/misbruikt om goedkope gastarbeiders naar Nederland te halen.quote:Op zaterdag 5 april 2008 00:09 schreef moussie het volgende:
[..]
ik denk dat je dat wat verkeerd ziet, zowat alle linkse partijen waren niet al te blij met de buitenlandse import, dat verzwakte immers de positie van de Nederlandse arbeider .. maar als ze dan toch binnen zijn, dan moet je ze ook, conform de wet, als normale en volwaardige mensen behandelen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |