Lekker geruststellend!quote:Op zaterdag 10 mei 2008 10:08 schreef Koploperkopper het volgende:
http://www.nu.nl/news/156(...)der_quarantaine.html Oei.
Sars!! Ik zeg het je!quote:Op zaterdag 10 mei 2008 10:08 schreef Koploperkopper het volgende:
http://www.nu.nl/news/156(...)der_quarantaine.html Oei.
Je mag hier niet rijden met een Canadees rijbewijs als je 17 bent.. Vergis je trouwens ook niet in de kosten van een opleiding in Canada. In Vancouver zou je oa naar UBC kunnen gaan.quote:Op woensdag 21 mei 2008 11:57 schreef DJvearlez het volgende:
Ik ben nog in nederland maar heb me visum al!
weten jullie of ik in een lange vakantie (van een maand ofzo) al mijn rijbewijs zou kunnen halen omdat ik theoretisch natuurlijk al in canada woon? (ik ben 17)
Als je in vancouver naar school gaat kan je dan makkelijk aan een kamer/dorm/room/huis/appartement/doos onder een brug komen??? (nouja, die doos hoeft niet perse hoor)
en weet er iemand nog iets dat ik kan gaan doen(A) qua studie ofzo ik weet het echt nog niet:(
Ik heb in de UBC Whistler Lodge geslapen (31$/nacht) en dat was echt uitstekend. 700m van busstop, 5 min vh dorp. Verder zitten in exact dezelfde straat nog de fireside lodge en arts hostel. Bus kost 1,50 per enkeltje, maar je ontmoet al snel lui die dezelfde ochtend ook naar de piste moeten en dan kan je beter een taxi bestellen, kost maar 10$ nml en zet je gelijk af bij de liftenquote:Op donderdag 22 mei 2008 07:48 schreef micko het volgende:
Ik ga volgend jaar een snowboard trip maken van 6 weken.
Waarschijnlijke route Banff, Golden (Kicking Horse), Fernie, Rossland (Red Mountain), Big White, Whistler.
Iemand nog tips voor leuke hostels?
Ik ben ook op zoek naar autohuur, maar zijn winterbanden/sneeuwkettingen niet verplicht in Canada in winter?
Als ik zoek bij autoverhuur bedrijven, zijn de meeste auto's uitgerust met all weather tyres en is er geen mogelijikheid die erbij te nemen?
In Banff is Samesun wel een leuk hostel. Heb ik ook gezeten. Je hebt ook Hi in Banff maar dat ligt niet op een handige plaats. In Banff ben je binnen 10min bij Norquay (niet echt een leuke berg op het park na) Sunshine is 20-25min rijden en Lake Louise is 45min met de bus/auto.quote:Op donderdag 22 mei 2008 07:48 schreef micko het volgende:
Ik ga volgend jaar een snowboard trip maken van 6 weken.
Waarschijnlijke route Banff, Golden (Kicking Horse), Fernie, Rossland (Red Mountain), Big White, Whistler.
Iemand nog tips voor leuke hostels?
Ik ben ook op zoek naar autohuur, maar zijn winterbanden/sneeuwkettingen niet verplicht in Canada in winter?
Als ik zoek bij autoverhuur bedrijven, zijn de meeste auto's uitgerust met all weather tyres en is er geen mogelijikheid die erbij te nemen?
Vancouver - Banff was al iets van 14u dus tel er nog maar 2 bij om naar Whistler te gaan.quote:Op donderdag 22 mei 2008 09:18 schreef micko het volgende:
Thanks voor de info Wooz, maar ben >25.
Ik zit eerst 2 weken alleen in Banff en dan komt mijn vriendin en reizen we samen. Op het einde zitten we 10 dage in Whistler. Dus alleen tussen Banff en Whistler hebben we een auto nodig.
Maar de Greyhound is dus ook goed te doen daar? Zal eens op de site kijken voor de reistijden.
Ik ben nu weer terug in NL maar heb een tijdje in Kelowna gewoond en dus ook vaak naar Big White geweest. Je kan gewoon zonder sneeuwkettingen de berg op, veel mensen hebben wel zomer en winterbanden en dus rijden de meeste wel op winterbanden voor de veiligheid.quote:Op donderdag 22 mei 2008 07:48 schreef micko het volgende:
Ik ga volgend jaar een snowboard trip maken van 6 weken.
Waarschijnlijke route Banff, Golden (Kicking Horse), Fernie, Rossland (Red Mountain), Big White, Whistler.
Iemand nog tips voor leuke hostels?
Ik ben ook op zoek naar autohuur, maar zijn winterbanden/sneeuwkettingen niet verplicht in Canada in winter?
Als ik zoek bij autoverhuur bedrijven, zijn de meeste auto's uitgerust met all weather tyres en is er geen mogelijikheid die erbij te nemen?
Daar heb ik ook nog naar gekeken, maar ik wil zeker naar Fernie, Revelstoke ligt dan net niet op de route.quote:Wat ik je trouwens ook wil aanraden is Revelstoke.
Dan denk ik dat we maar ergens in Kelowna ofzo boodschappen doen voor die 11 dagen Whistler.quote:Ik had voor 6 dagen boodschappen gedaan. 100$ aan eten en 50$ aan bier (24 blikjes). Dat was dus voor 1 persoon
Uhm, doe boodschappen in de supermarkt en rij dan de berg op als je er voor een paar dagen blijft. Boodschappen op de berg zijn duurder en ook de alcohol is duurder.quote:Op maandag 26 mei 2008 20:19 schreef micko het volgende:
[..]
Daar heb ik ook nog naar gekeken, maar ik wil zeker naar Fernie, Revelstoke ligt dan net niet op de route.
Zijn die gebieden daar trouwens duur m.b.t. eten en drinken?
Bier is inderdaad niet leuk om te doen. Toen ik in Banff zat gaf ik gemiddeld zon 20-25 per dag uit aan eten. Gelukkig was uitgaan daar goedkoop, maar omdat het zo goedkoop was dronk je veel en iedere dag en was het alsnog duurquote:Op maandag 26 mei 2008 21:12 schreef WooZ het volgende:
uit eten is natuurlijk altijd duur, eten uit de supermarkt is trouwens ook duurder dan in NL. Maar ik spreek dus alleen voor Whistler.
Ik had voor 6 dagen boodschappen gedaan. 100$ aan eten en 50$ aan bier (24 blikjes). Dat was dus voor 1 persoon
Boodschappen doen voor 11 dagenquote:Op maandag 26 mei 2008 21:24 schreef micko het volgende:
[..]
Dan denk ik dat we maar ergens in Kelowna ofzo boodschappen doen voor die 11 dagen Whistler.
Die 6 weken boarden kost al een vermogen, maar het is het wel waard natuurlijk![]()
Tis nu bijna zomer, maar kan niet wachten tot de winter...
Bestel maar eens Kokanee (of eigenlijk elk bier) in de kroeg. 5,50 - 6$ voor een 33CL flesje en dan moet je nog fooi geven! Daarom ging ik altijd aan de sterke drank. Veel goedkoperquote:Op maandag 26 mei 2008 23:05 schreef Fiama het volgende:
[..]
Uhm, doe boodschappen in de supermarkt en rij dan de berg op als je er voor een paar dagen blijft. Boodschappen op de berg zijn duurder en ook de alcohol is duurder.
Nu is de alcohol in Canada sowieso belachelijk duur, en in BC het duurst. Voor 6 blikjes kokanee (een welbekend biermerk daar) betaal je, dacht ik,12 dollar, wat zo'n 7,50 euro is. Sterke drank is wat goedkoper als je naar de hoeveelheid alcohol gaat kijken maar nog steeds verschrikkelijk duur vergeleken met Nederlandse prijzen. Normale boodschappen zijn ook wat duurder.
Als je wat in een restaurant gaat halen (spreek ik alleen over Big White) verschilt het natuurlijk per restaurant maar reken op minstens 10 dollar voor een burger met friet.
Ja, had het over de prijs die je in de liquor store betaald. In de kroeg/clubs varieerd het van 4,50 tot 6 dollar in Kelowna.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 00:11 schreef tevebe het volgende:
[..]
Bestel maar eens Kokanee (of eigenlijk elk bier) in de kroeg. 5,50 - 6$ voor een 33CL flesje en dan moet je nog fooi geven! Daarom ging ik altijd aan de sterke drank. Veel goedkoper
Tja, moet ergens op besparen, als we ook nog wel eens uiteten willen en de kroeg in.quote:Boodschappen doen voor 11 dagenDaar zul je echt niet zo heel veel mee besparen hoor.
Ik was in Vancouver uitgeweest en toen stond er een flinke rij buiten. De enige manier om snel binnen te komen was om 2x zoveel te betalenquote:Op dinsdag 27 mei 2008 00:18 schreef WooZ het volgende:
Ja ik betaal me scheel als ik hier een club induik. Entree, en dan idd 6,50 ofzo voor een pintEn dan vragen ze ook nog expliciet om een fooi ook
Ik ben bij Earl's in Whistler geweest, maar had er toen alleen gedronken.
Ik ga meestal naar sushi-tenten, dat is nog eens goed
Rijst enzo kun je wel kopen, maar ik zou echt geen vlees kopen voor 11 dagen. In hostels zijn wel koelkasten enzo, maar veel mensen trekken de koelkast open en kijken wat er in ligt en pakken andermans spullen.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 08:33 schreef micko het volgende:
[..]
Tja, moet ergens op besparen, als we ook nog wel eens uiteten willen en de kroeg in.
Heb voor de hele trip 7500 euro (6 weken p.p.) begroot (incl. vliegreis, skipassen, autohuur, heliboarden en 50 euro per dag voor eten/drinken)
50 euro moet toch wel genoeg zijn als we niet teveel uiteten en op stap gaan?
Ken ik nietquote:Op dinsdag 27 mei 2008 00:34 schreef Koploperkopper het volgende:
North York/Willowdale in Ontario, zijn dat een beetje goeie buurten?
In Whistler konden we niet echt een hostel vinden wat in de buurt van de piste zat, dus daar zitten we luxe in een studio.quote:Op dinsdag 27 mei 2008 10:04 schreef tevebe het volgende:
[..]
Rijst enzo kun je wel kopen, maar ik zou echt geen vlees kopen voor 11 dagen. In hostels zijn wel koelkasten enzo, maar veel mensen trekken de koelkast open en kijken wat er in ligt en pakken andermans spullen.
Het kan slechterquote:Op dinsdag 27 mei 2008 11:45 schreef micko het volgende:
[..]
In Whistler konden we niet echt een hostel vinden wat in de buurt van de piste zat, dus daar zitten we luxe in een studio.
Met hot tub en pool.
Als je het geld er voor over hebt is er natuurlijk niks mis mee. Maar in Whistler zit niks ver van de pistequote:Op dinsdag 27 mei 2008 11:45 schreef micko het volgende:
[..]
In Whistler konden we niet echt een hostel vinden wat in de buurt van de piste zat, dus daar zitten we luxe in een studio.
Met hot tub en pool.
www.clubzone.comquote:Op dinsdag 27 mei 2008 12:40 schreef DJvearlez het volgende:
waar kan je eigenlijk leuk uitgaan in vancouver (18+) ???
quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:31 schreef Koploperkopper het volgende:
Zes keer met je tieten schudden en het is gratis.
ja niet dus of je moet toevallig een ladies night treffen. Wanneer ben je in Van?quote:Op dinsdag 27 mei 2008 23:38 schreef DJvearlez het volgende:
juist... haha nou ja het is dus iig makkelijker:P
ja met een hele groep zal het ongetwijfeld goedkoper zijn, maar over het algemeen is 20 gangbaar. En daar komt de entree binnen dus ook nog bij, tussen de 7-15$ zeg maarquote:Op woensdag 28 mei 2008 00:06 schreef tevebe het volgende:
Overigens moesten wij 90$ betalen met 8 mensen om de rij te 'skippen'.
Ik ben maar in een paar kroegen geweest, maar zou echt de naam niet meer weten. Eentje was een Irish pub en de ander was een cafeetje met livemuziek, vlakbij Sears maar dat kan ik fout hebben door het nuttigen van alcohol.quote:Op woensdag 28 mei 2008 00:08 schreef WooZ het volgende:
[..]
ja met een hele groep zal het ongetwijfeld goedkoper zijn, maar over het algemeen is 20 gangbaar. En daar komt de entree binnen dus ook nog bij, tussen de 7-15$ zeg maar
Au bar heeft toch vaak/regelmatig ladies night.quote:Op woensdag 28 mei 2008 00:07 schreef WooZ het volgende:
[..]
ja niet dus of je moet toevallig een ladies night treffen. Wanneer ben je in Van?
Moet je eens kijken in downtown Vancouver. Met name Coal Harbour. Dan begint het van 350k en dan heb je 550sftquote:Op woensdag 28 mei 2008 17:41 schreef Koploperkopper het volgende:
Lange rijen zien er tof uit he, dan lijkt 't net alsof iedereen naar hun club wil.
Net even zitten kijken, veel kun je niet krijgen voor 200-250K CAD in Toronto, maar de keuze die je dan alsnog hebt is niet mis, een niet al te groot apartament met een prive zwembad in het gebouw, eigen berging, ondergrondse parkeerplek etc.
Nog een mooi gebouw ook.
Wat me verder ook nog opviel is dat alle keukens volledig zijn uitgerust, dus je hoeft geen koelkast, zelfs geen vaatwasser meer te kopen of wat dan ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |