Je had een timed exclusivequote:Op dinsdag 1 april 2008 21:51 schreef Fallen het volgende:
[..]
anders lees je het topic, of op FokGames dat het al door mij gepost was...![]()
quote:Op dinsdag 1 april 2008 21:50 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Ik heb liever dat deze game PS3 Exclusive blijft eigenlijk.
Er komen al teveel Multiplatform games naar de PS3, ik vind dat het tijd wordt dat er wat onderscheid komt in games line up.
Ik ben totaal niet tevreden over "mijn geliefde xbox" als je naar de hardware kijkt.
Ik denk ook niet dat ik de volgende xbox gelijk bij de launch ga halen, die kinderziektes in dat ding hebben me al 2 x een retourtje duitsland gekost, ik vind het wel gezegend.
Laat PS3 maar zien dat ze EN de betere console hebben (wat ze absoluut ook hebben) EN dat er goede software exclusief op komt.
Joh je weet het maar nooit op fok!quote:Op woensdag 2 april 2008 07:27 schreef Markofnikoff het volgende:
[..]
![]()
m'n reactie was ook meer 'humoristisch' bedoeld
nintendo fanboy!!!quote:Op woensdag 2 april 2008 07:57 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Joh je weet het maar nooit op fok!
Ik ben zelfs een keer uitgemaakt voor nintendo fanboy
Ja echt kut, ik selecteer die plaats op de kaart dat je zon battle krijgt, krijg je een intro filmpje en daarna staan er veel ventjes op je te wachten om lekker te rossen. Dan loopt mijn ps3 vast en moet ik hem met het knopje achterop uitzetten.quote:
quote:
Je moet voorop gewoon ingedruk houden dat is beter voor je PS3quote:Op woensdag 2 april 2008 09:17 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ja echt kut, ik selecteer die plaats op de kaart dat je zon battle krijgt, krijg je een intro filmpje en daarna staan er veel ventjes op je te wachten om lekker te rossen. Dan loopt mijn ps3 vast en moet ik hem met het knopje achterop uitzetten.
Heb het al 2 keer gehad bij die battle ja, toen ben ik een ander spel gaan spelen, hij is al eerder vastgelopen 1x maar toen ging hij gewoon weer door.quote:Op woensdag 2 april 2008 09:45 schreef ikookhier het volgende:
[..]
Je moet voorop gewoon ingedruk houden dat is beter voor je PS3![]()
Loopt i daar elke keer vastbij mij was het tijdens de battel.
heb m een keer moeten herstarten daarna kon ik gewoon door spelen.
vriend van me had ook een vastloper weet alleen niet waar.
Meer mensen hier last vangaat hier over Viking!
Vaagquote:Op woensdag 2 april 2008 09:55 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Heb het al 2 keer gehad bij die battle ja, toen ben ik een ander spel gaan spelen, hij is al eerder vastgelopen 1x maar toen ging hij gewoon weer door.
schaam je!quote:
40 gigquote:
Nog even over lost, ff gedownload voor op de 360. Wat een bagger spel, leuk om te downloaden, zonde om te kopen. Ik verplicht jullie niks het is alleen een tipquote:Op woensdag 2 april 2008 10:57 schreef Sackboy het volgende:
Even een overview van de games die verplicht geinstalleerd moeten worden:
Devil May Cry: 5GB
GT5: Prologue: 6GB
Lost Planet: 5GB
Everybody's Golf: 5GB
Lost: Via Domus: 4GB
Totaal: 25GB
Vette pech voor de mensen met een 20GB PS3![]()
Die developers moeten een voorbeeld nemen aan Naugthy Dog. De grafisch meest indrukwekkende consolegame tot nu toe en geen installatie vereist
vannacht de 1e race van F1 2008 gekeken in austrliaquote:
Oh, die Ferrari F1 bak? Mja ik hou niet van race-simulators, kan er geen zak vanquote:
zou er niet teveel naar verlangen, ik speelde de demo vond t wel leuk dus dacht koop k m, nou die carreer is echt kut je moet eerst zon run doen om te laten zien wat je kan zegmaar, ging echt superkut gaf het toen al op en heb m weer doorverkochtquote:Op woensdag 2 april 2008 11:55 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
vannacht de 1e race van F1 2008 gekeken in austrlia
net kwalificatie van race 2 gekeken, zo de race kijken
ik verlang naar Formula 1 Championship Edition
waarom is die overal nog 40
Misschien Motorstorm 1 met splitscreen?quote:In de prijslijst van Japanse winkeliers is een nieuwe game met de naam MotorStorm Complete opgedoken. Waar het hier precies om gaat is onduidelijk, maar het meest logisch lijkt een nieuwe versie van MotorStorm met alle na de release verschenen uitbreidingen erbij inbegrepen. Sony heeft nog geen officiële aankondiging gedaan van deze nieuwe MotorStorm uitvoering. De prijs in Japan wordt 4.980 Yen.
Het lijkt me waarschijnlijker dat ze inderdaad alle updates en add-ons hebben toegevoegd en de online modus. Die ontbrak namelijk (in het begin) ook bij de JAP-versie.quote:Op woensdag 2 april 2008 12:43 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Misschien Motorstorm 1 met splitscreen?![]()
Waarschijnlijk niet helaas..
Is ook waarschijnlijker inderdaad. Maar als ze toch een nieuwe versie van het spel uitbrengen zou ik er als developer meteen splitscreen bijdoen aangezien daar zoveel mensen over gevallen zijn. Bovendien: wie interesseert die nutteloze add-onsquote:Op woensdag 2 april 2008 12:48 schreef Fallen het volgende:
[..]
Het lijkt me waarschijnlijker dat ze inderdaad alle updates en add-ons hebben toegevoegd en de online modus. Die ontbrak namelijk (in het begin) ook bij de JAP-versie.
super simpel is dat op easy en mediumquote:Op woensdag 2 april 2008 12:35 schreef ryangozer het volgende:
[..]
zou er niet teveel naar verlangen, ik speelde de demo vond t wel leuk dus dacht koop k m, nou die carreer is echt kut je moet eerst zon run doen om te laten zien wat je kan zegmaar, ging echt superkut gaf het toen al op en heb m weer doorverkocht
f1 is leuk, maar de wagens zijn van inmiddels 2 seizoentjes trug (dus schummi ftw)...quote:Op woensdag 2 april 2008 15:17 schreef Roberto258 het volgende:
Ik ben van plan deze week een PS3 te kopen met uiteraard een tweede joystick en hdmi kabeltje. Uiteraard wil ik ook wat spellen. PES2008 koop ik sowieso, die heb ik eens gespeeld bij een vriend en vond hem helemaal te gek op de PS3, terwijl ik hem op de PC klote vind. Over eventuele andere spellen twijfel ik nog. Ik zag Formula 1 championships en dat lijkt me ook leuk, alleen hoelang duurt het nog voordat er een nieuwere versie uitkomt? En heeft iemand van jullie voor de rest nog suggesties? In Juni ben ik sowieso van plan de nieuwe Battlefield te halen.
Heb eergister een PS3 + GT5p gekocht, is zeker de moeite waard.quote:Op woensdag 2 april 2008 15:34 schreef RedemptioN het volgende:
[..]
en natuurlijk GTA4 aan het einde van deze maand...
hoe is die online nu een jaar na release ?quote:Op woensdag 2 april 2008 13:12 schreef RedemptioN het volgende:
[..]
super simpel is dat op easy en medium
gewoon eerst magny-cours en cataluna oefenen, dan kan je er zo een leuke tijd neer zetten en als eerste/tweede rijder beginnen aant seizoen ^^
niet echt veel doorzettingsvermogen zo te horen
De AI zuigt wel trouwens...verschil tussen easy/medium/hard is gewoon dat ze op bepaalde punten meer remmen dan normaalen als ze uit de pit rijden terwijl jij net over start/finish gaat vliegen ze gewoon hop naar links in je auto
, voor de rest wel leuk om te racen, heb er ruim 30/40 uur in zitten ^^
Ik heb me zeer goed vermaakt met assassins creedquote:Op woensdag 2 april 2008 15:17 schreef Roberto258 het volgende:
Ik ben van plan deze week een PS3 te kopen met uiteraard een tweede joystick en hdmi kabeltje. Uiteraard wil ik ook wat spellen. PES2008 koop ik sowieso, die heb ik eens gespeeld bij een vriend en vond hem helemaal te gek op de PS3, terwijl ik hem op de PC klote vind. Over eventuele andere spellen twijfel ik nog. Ik zag Formula 1 championships en dat lijkt me ook leuk, alleen hoelang duurt het nog voordat er een nieuwere versie uitkomt? En heeft iemand van jullie voor de rest nog suggesties? In Juni ben ik sowieso van plan de nieuwe Battlefield te halen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |