Heb je al een foto van jezelf naar brian en Amanda op de post gedaan?quote:Op dinsdag 1 april 2008 18:21 schreef T-lex het volgende:
B&A liggen weer onder de zonnebank...
Amanda maakt net ff de opmerking dat ze zo lekker bruin zal worden als Brian op d'r ligt.![]()
B had alweer een harde en ondertussen ligt Aman er nu mee in d'r hand.
Echte liefde?? Ik dacht meer aan apenquote:Op dinsdag 1 april 2008 18:26 schreef T-lex het volgende:
Echte liefde hé...na met gereedschap en tepels spelen gaan ze nu mekaars meeëters uitknijpen.
Als ze volgende week in ondertrouw gaan kunnen ze vanaf 1 mei trouwen.quote:Op dinsdag 1 april 2008 18:33 schreef fredfik het volgende:
1 mei trouwen huub en clair,hoorde ik dat nu goed ?
En daarvoor mag hij zonder stemming de villa verlaten?quote:Op dinsdag 1 april 2008 18:32 schreef beequeen het volgende:
Huub gaat morgen naar Oldenzaal om de nodige papieren te halen voor de ondertrouw. Volgende week gaan ze in ondertrouw.
Claire dacht dat het ging om papieren voor zijn motorrijbewijs, clueless dat kind.![]()
Ik heb geen datum gehoord. Ik hoop dat die hele onzin niet doorgaat, wat een idioterie.quote:Op dinsdag 1 april 2008 18:33 schreef fredfik het volgende:
1 mei trouwen huub en clair,hoorde ik dat nu goed ?
fout wordt geschreven op forasquote:Op dinsdag 1 april 2008 18:07 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
nou een insider wil ik me niet noemen maar wat ik net opsomde is toch redelijk bekend op de fora's
Ach jonge jij loopt achter, dat was al bij de eerste binnenkomst van Huub bekentquote:Op dinsdag 1 april 2008 18:41 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
fout wordt geschreven op foras
maar alles wat op foras staat is waar
gelijk ff het laatste nieuws
huub is eigenlijk een vrouw !!!
Belachelijk dit hele gedoe, Huub zou wijzer moeten zijn dan in ondertrouw gaan met lieve, maar behoorlijk achtergebleven Claire. Ze gaan in ondertrouw in Tilburg, daar geldt een ondertrouwperiode van 2 weken. Stelletje dwazen zijn het....alles voor tievie.quote:Op dinsdag 1 april 2008 18:38 schreef Leandra het volgende:
En daarvoor mag hij zonder stemming de villa verlaten?
+1quote:Op dinsdag 1 april 2008 18:40 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik heb geen datum gehoord. Ik hoop dat die hele onzin niet doorgaat, wat een idioterie.
quote:Op dinsdag 1 april 2008 17:35 schreef Disana het volgende:
Whehehehwaaaaaajawaaaaaaajawaaaaaaaaaaawhehehehahaaaaa.
Delliditis... Ik ben ervoor behandeld.quote:
En Amanda ligt in de badjas van Claire, het kind moest eens weten.quote:Op dinsdag 1 april 2008 18:52 schreef Disana het volgende:
Delliditis... Ik ben ervoor behandeld.
En zo heeft Brian het uiteindelijk toch nog voor elkaar om pontificaal onder de zonnebank te liggen.
Bedankt voor je bijdragequote:Op dinsdag 1 april 2008 19:02 schreef Dark het volgende:
Tjeesus, het lijkt wel of ik nummertjes moet trekken om hier te posten..........
Ach, en ik maar denken dat Claire haar uittreksel van het geboorteregister digitaal aangevraagd had in Tilburg (daar kan dat) maar dat is dus niet nodig omdat ze daar in ondertrouw gaan...quote:Op dinsdag 1 april 2008 18:47 schreef beequeen het volgende:
[..]
Belachelijk dit hele gedoe, Huub zou wijzer moeten zijn dan in ondertrouw gaan met lieve, maar behoorlijk achtergebleven Claire. Ze gaan in ondertrouw in Tilburg, daar geldt een ondertrouwperiode van 2 weken. Stelletje dwazen zijn het....alles voor tievie.
Achteraan sluitenquote:Op dinsdag 1 april 2008 19:02 schreef Dark het volgende:
Tjeesus, het lijkt wel of ik nummertjes moet trekken om hier te posten..........
Zolang Brian 12 uur ( langer dan zijn jaardag) dat hok mag verlaten voor het opnemen van 3 kutnummers heb ik daar geen enkel probleem mee.quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:07 schreef Leandra het volgende:
En Huub krijgt dus een tripje buiten de deur voor iets wat gewoon schriftelijk aan te vragen is....
Bron
LOL... Kom er maar in Bart... wat ga je doen??quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:20 schreef Desii het volgende:
Dienebart is uitgenodigd door Claire
Je bedoelt....in de hoop dat ze een off cam wip mag maken, streams namelijk direct weg.quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:16 schreef T-lex het volgende:
Amanda heeft erg last van d'r buikpijn..ze gaat ff een douche nemen in de hoop dat dat helpt.
quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:20 schreef Desii het volgende:
Dienebart is uitgenodigd door Claire
Heb tussendoor maar ff een sateetje gepiept!quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:07 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Achteraan sluiten![]()
Fok is al dagen traag
Ik hoor hier geen kritiek, 't zal dus wel niet erg zijn...quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ach, en ik maar denken dat Claire haar uittreksel van het geboorteregister digitaal aangevraagd had in Tilburg (daar kan dat) maar dat is dus niet nodig omdat ze daar in ondertrouw gaan...
En Huub krijgt dus een tripje buiten de deur voor iets wat gewoon schriftelijk aan te vragen is....
Bron
Ach, het snot loopt al dagen uit z'n knars..........nu nog een paar traantjes erbij en hoppa weer achter de computer!quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:25 schreef Varen het volgende:
Jaap heeft een droevige verhaallijn
Jaap uitgerangeerd en uitgespeeld? Dan lijkt het mij zinnig voor hem om er voor te zorgen dat Claire haar biezen pakt. Al zal dat dan natuurlijk wel weer niet mogen......quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:24 schreef T-lex het volgende:
Jaap lijkt ineens niet meer zo zeker van z'n zaak nu het huwelijk toch door lijkt te gaan.![]()
Volgens mij is dit niet gespeeld...hij stond op een "camera technisch" niet zo'n mooie plek. (achter een struik) En tijdens een soundlock werd hem volgens mij verzocht ff ergens anders te gaan staan, en het leek er op dat hij weigerde....nou dat is niks voor Jaap.
Ja, Amanda en Brian doen veel meer.....om over Claire nog maar te zwijgenquote:Op dinsdag 1 april 2008 19:30 schreef beequeen het volgende:
Huub: Jaap vertrouwt niemand, daarom heeft hij het zo moeilijk.
Daar heeft Huub volgens mij helemaal gelijk in, hij vertrouwt echt niemand, zelfs zichzelf niet. Altijd bang om verkeerde beslissingen te nemen en probeert zoveel mogelijk af te dealen achter. Hij gaat nu op zijn muil en terecht, hij doet al maanden niks.
Nou, dat klopt ook wel aardig.....dat heeft ie namelijk ook gedaan, al werd het negen van de tien keer opgevangen.quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:34 schreef Ziet het volgende:
ff tussendoor: het gevecht met dinos was net op tv
je zag alleen maar brian slaan en schoppen
Daar is niks aan gelogen...want zo was het ook.quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:34 schreef Ziet het volgende:
ff tussendoor: het gevecht met dinos was net op tv
je zag alleen maar brian slaan en schoppen
quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:43 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Nou, dat klopt ook wel aardig.....dat heeft ie namelijk ook gedaan, al werd het negen van de tien keer opgevangen.
Het spel lijkt voor Jaap wel uitgespeeld. Zo verdwijnen er allemaal karakters uit de serie. Ik ben benieuwd hoe Jaap uit DGK wordt geschreven. Als dat net zoals met palma gaat, tja.quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:43 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik denk dat hij gehoord heeft dat Claire niet weg mag.....vanwege de eventuele bruiloft?
Moet Claire nog meer praten dan? Ze moet wat peper in d'r reet en eigenlijk moet ze gewoon echt opzouten. Ze houdt het spel tegen doordat Huub de focus volledig op haar heeft en Jaap daardoor links laat liggen.quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:51 schreef Desii het volgende:
Nog ff over Dieenebart... Claire kan goed met je praten (zegt ze) en Huub heb wel zin om met jou de boel op zijn kop te zetten.
Dus, voor streamers sake.... ga er naar toe en maak er een leuke teringzooi van![]()
quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:51 schreef Desii het volgende:
Nog ff over Dieenebart... Claire kan goed met je praten (zegt ze) en Huub heb wel zin om met jou de boel op zijn kop te zetten.
Dus, voor streamers sake.... ga er naar toe en maak er een leuke teringzooi van![]()
Wat is er mis met 2 mensen die gezellig in de keuken samen koken? Del schuift zo weer aan een door Claire gedekte tafel, verwend rotkreng. Ze is nog te beroerd om haar bord op te pakken en op het aanrecht te zetten. Come to think of it, dat van Brian ook niet.quote:
Hij mág niets ondernemen.....en hij kán niets ondernemen....hoe zou hij het moeten doen...zonder zelf direct de klos te zijn.quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:55 schreef Yavido het volgende:
[..]
Het spel lijkt voor Jaap wel uitgespeeld. Zo verdwijnen er allemaal karakters uit de serie. Ik ben benieuwd hoe Jaap uit DGK wordt geschreven. Als dat net zoals met palma gaat, tja.
Ik denk dat Jaap liever kiest voor een script waarbij hij dood gaat, alleen is dat een beetje lastig. Hoe wordt karakter Jaap om zeep geholpen? Volgens mij heeft ie dat zelf al gedaan door wekenlang niets te ondernemen. Het is slechts een schim.
Ik vermoed dat dat het bedrag is wat hem nu geboden is..... Jaap had hele andere bedragen in gedachten als uitkoopbedrag... hier blijft natuurlijk niets van over...quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:33 schreef T-lex het volgende:
Die 30.000 waar Jaap het net over had, is dat niet bijvoorbeeld het bedrag waarvoor hij zich uit zou laten kopen?
Ze moeten nog opgeven voor het finaleplan waar ze voor weg zouden gaan als ik me niet vergis.
Ik zou in staking gaan... mezelf opsluiten in het kantoor en lekker de hele dag achter de PC... zo nu en dan eens irritant aanwezig zijn en wat gekke bekken trekken als een ander een TV momentje maakt. Daarna zou ik de koelkast plunderen en dan snel weer terug het kantoor in.quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:58 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Hij mág niets ondernemen.....en hij kán niets ondernemen....hoe zou hij het moeten doen...zonder zelf direct de klos te zijn.
Moet hij de opbrengst daarvan wel zelf mogen houden... en ik denk dat het contract daar vrij duidelijk over isquote:Op dinsdag 1 april 2008 20:07 schreef Dementor het volgende:
30.000 is een schijntje voor Jaap, 10 optreden en het is eruit.
Conclusie: Jaap is al tijden in staking?quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:07 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik zou in staking gaan... mezelf opsluiten in het kantoor en lekker de hele dag achter de PC... zo nu en dan eens irritant aanwezig zijn en wat gekke bekken trekken als een ander een TV momentje maakt. Daarna zou ik de koelkast plunderen en dan snel weer terug het kantoor in.
Als ik Jaap zou zijn..............quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:58 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Hij mág niets ondernemen.....en hij kán niets ondernemen....hoe zou hij het moeten doen...zonder zelf direct de klos te zijn.
De staak Jaap....was die er al?quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:07 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik zou in staking gaan... mezelf opsluiten in het kantoor en lekker de hele dag achter de PC... zo nu en dan eens irritant aanwezig zijn en wat gekke bekken trekken als een ander een TV momentje maakt. Daarna zou ik de koelkast plunderen en dan snel weer terug het kantoor in.
Waarschijnlijk is die 6 miljoen die ze in eerste instantie gereserveerd hadden bijna op en moet de trouwerij ook nog betaald worden... dan nog een paar bonusprijsjes en hoplakee.... dan blijft er voor de nummer 4 of 5 niet veel meer over.quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:11 schreef Dementor het volgende:
Wel raar dat ze 30.000 bieden mocht dit waar zijn.
Zonder Jaap had DGK er heeeeel anders uit gezien...
Toen RTL nog Talpa was...........quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:11 schreef Dementor het volgende:
Wel raar dat ze 30.000 bieden mocht dit waar zijn.
Zonder Jaap had DGK er heeeeel anders uit gezien...
quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:57 schreef beequeen het volgende:
[..]
Wat is er mis met 2 mensen die gezellig in de keuken samen koken? Del schuift zo weer aan een door Claire gedekte tafel, verwend rotkreng. Ze is nog te beroerd om haar bord op te pakken en op het aanrecht te zetten. Come to think of it, dat van Brian ook niet.
Ja, en dan weet hij zeker dat Amanda en Brian hem weg stemmen en zolang Huub bij Claire is, gaat die daar wel mee akkoord.quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:10 schreef Dark het volgende:
[..]
Als ik Jaap zou zijn.......................
Amanda, zit dat nou echt lekker, zo'n pruik?
Amanda, vind je dat nephaar nou echt mooi?
Amanda, je zit zo vaak op je hoofd te krabben, begint het te leven onder dat nephaar?
A - Wat wil jij nou, dikke papzak, je moeder, je moeder, je moeder.......en je broer......
J - Wat nephaar allemaal wel niet met een mens doet!
J - Je vergeet vaak de achterkant van je pruik Amanda
Enzovoort, enzovoort, de hele fokking dag!
Hoezo kan Jaap niets?
Dat is ook niet waar....waarom zouden ze hem 30.000 bieden als ze hem ook voor niets kunnen laten wegstemmen.....quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:11 schreef Dementor het volgende:
Wel raar dat ze 30.000 bieden mocht dit waar zijn.
Zonder Jaap had DGK er heeeeel anders uit gezien...
ja de spelers van dit spel zitten "achter"quote:Op dinsdag 1 april 2008 19:45 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Het is natuurlijk ook waardeloos, je zit in een spel maar je mag niemand wegpesten......alleen bij groen licht van achter......
Lolquote:Op dinsdag 1 april 2008 19:57 schreef beequeen het volgende:
[..]
Wat is er mis met 2 mensen die gezellig in de keuken samen koken? Del schuift zo weer aan een door Claire gedekte tafel, verwend rotkreng. Ze is nog te beroerd om haar bord op te pakken en op het aanrecht te zetten. Come to think of it, dat van Brian ook niet.
Kansspelbelasting? het is geen gokken.quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:04 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik vermoed dat dat het bedrag is wat hem nu geboden is..... Jaap had hele andere bedragen in gedachten als uitkoopbedrag... hier blijft natuurlijk niets van over...
30.000 minus die 1.000 boete wordt 29.000 en daar gaat nog 29% kansspelbelasting van af...
Dan houdt Jaap voor een jaartje werken dus ¤ 20.590 over... dat is ¤ 1.470.71 netto per maand (20590/14)
En dat is natuurlijk schandalig weinig voor 14 maanden "werken" in die business, zelfs incl. kost en inwoning is dat schandalig weinig.
So..........he's chicken?quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:16 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, en dan weet hij zeker dat Amanda en Brian hem weg stemmen en zolang Huub bij Claire is, gaat die daar wel mee akkoord.
Als hij tegen Claire speelt gaat het precies hetzelfde, maar dan andersom.....hij heeft immers geen backup
heeeeeeeeeeeeejjj !!!!quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:28 schreef Lobasca het volgende:
Guuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus!!
Als je dit antwoord leest en er op heb gewacht dan heb je nu een baard waarschijnlijkquote:Op dinsdag 1 april 2008 20:31 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
heeeeeeeeeeeeejjj !!!!![]()
![]()
![]()
![]()
hoe gaat ie!!??
bij iedereen fok zo traag?
quote:Op dinsdag 1 april 2008 20:35 schreef pullup het volgende:
[..]
Als je dit antwoord leest en er op heb gewacht dan heb je nu een baard waarschijnlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |