Dan heb je het beeld dat je van de Federer van de afgelopen jaren hebt flink geromantiseerd denk ik.quote:Op dinsdag 1 april 2008 23:42 schreef VerdwaasdeVogel het volgende:
Het is niet echt belangrijk of zo, maar goed, wat vaker gevaar genereren op je tegenstanders service, en geen 4 breakpoints weggeven is voor een Federer in zijn Grand Slam winnende vorm, zover ik me herinner, niet echt een probleem.
Terug op het topic: Tipsa staat nog steeds lekker te tennissen.
Ik hoop op een halve finale tussen Federer en Tips.quote:Op woensdag 2 april 2008 00:04 schreef Ambrosius het volgende:
GSM Tips, sterke pot toch weer op het einde van de eerste set na.
In die eerste heb ik nu al zin.quote:Op woensdag 2 april 2008 00:05 schreef TheGeneral het volgende:
Schema morgen:
Nadal - Blake ------- Niet voor 21.00
Berdych - Andreev --------- Rond 02.00
Er waren toch heel veel 'Kiss Cam'-momenten?quote:Op woensdag 2 april 2008 00:05 schreef Norrage het volgende:
maar hebben jullie het kiss cam moment gemist?????
Reageerden ze nou wel of niet?quote:Niemand reageerde...wat geniaal
Allemaal mensen die in beeld kwamen met frontaal "kiss cam" eronder op de grote videoschermen...hele stadion moest lachen, inclusief nadal en mathieu...en iedereen natuurlijk heel verlegen elkaar een beetje kussen als ze in beeld kwamen
Gebeurd wel vaker dit toernooi. Had het al een keer gezien. Wel leuk jaquote:Op woensdag 2 april 2008 00:05 schreef Norrage het volgende:
maar hebben jullie het kiss cam moment gemist????? Niemand reageerde...wat geniaal
Allemaal mensen die in beeld kwamen met frontaal "kiss cam" eronder op de grote videoschermen...hele stadion moest lachen, inclusief nadal en mathieu...en iedereen natuurlijk heel verlegen elkaar een beetje kussen als ze in beeld kwamen
1) Ja.quote:Op woensdag 2 april 2008 00:08 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
1) In die eerste heb ik nu al zin.Die andere wordt me te laat. De bovenste helft van het schema speelt de kwartfinales op donderdag?
2) Overigens zag ik in het tv-schema dat de halve finales op vrijdag zijn en de finale op zondag. Klopt dat? Het gebeurt niet zo vaak dat daar een dag tussen zitten, behalve op grandslamtoernooien dan (behalve bij de US Open).
3) Ik neem aan dat de finale ook dit jaar best-of-five is?
Maar toch fijn dat je het met ons wilde delen!quote:Op woensdag 2 april 2008 00:12 schreef Norrage het volgende:
dan ben ik gewoon een beetje laat met mijn ontdekking
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |