We spelen op zondagquote:Op dinsdag 1 april 2008 22:04 schreef HL_Dog43 het volgende:
Ik denk dat Aissati er komende zaterdag gewoon ingebracht word en 3x scoort en zo zijn basisplek voor de volgende wedstrijden vastlegt.
Ok eerder hoop maar toch.. leuke gedachte.
Tegen PSV in de arena was het toch wel cruciaal.quote:Op dinsdag 1 april 2008 17:27 schreef VoreG het volgende:
[..]
Heitinga speelt zn beste seizoen voor Ajax ooit. Zeer constant, erg weinig foutjes.
Ben jij sowieso nietquote:Op dinsdag 1 april 2008 22:23 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Jongeeeeeee.
In de avond ben ik nooit echt helder
Jij hebt vorige thuiswedstrijd overduidelijk niet bijgewoond, waarom er zo laatdunkend over zijn? PSV speelt thuis geweldig.quote:Op dinsdag 1 april 2008 23:01 schreef Zapper het volgende:
Maar wel veelzeggend, de aanstaande kampioen waarvan supporters niet zeker kunnen zijn van een thuiszege tegen Heracles Almelo. Snap ook niet waarom laffe Sef zijn beide aanvallers niet eens samen in de aanval posteert, eigenlijk sowieso niet dat Lazovic ineens weer bankzitter is
PSV kan er zomaar met 6-0 van winnen, maar Sef kiest waarschijnlijk toch weer voor opleiding van Ibi. Leef daar dan mee en loop niet zo te stoken alsof PSV machteloos is.quote:Op dinsdag 1 april 2008 23:10 schreef Zapper het volgende:
Omdat PSV absoluut geen vast patroon weet te handhaven gedurende de hele competitie. Dat er gewonnen werd van FCG betekent met dit PSV niet automatisch dat ook Heracles aan de zegekar zal worden gebonden, dat heb je in Nijmegen toch zeker wel gezien?
Verleden seizoen werd de trainer haast de keel doorgesneden omdat PSV "pas" op de laatste dag kampioen werd. Nu speelde PSV net als verleden jaar matig bij NEC, wat meer clubs doen, dus is er geen enkele reden om zo over Heracles thuis te zeuren.quote:
die wisselwerking is nooit echt goed geweest. Bovendien is Lazovic meer met scoren bezig dan daadwerkelijk goed voetballenquote:Op dinsdag 1 april 2008 23:01 schreef Zapper het volgende:
Maar wel veelzeggend, de aanstaande kampioen waarvan supporters niet zeker kunnen zijn van een thuiszege tegen Heracles Almelo. Snap ook niet waarom laffe Sef zijn beide aanvallers niet eens samen in de aanval posteert, eigenlijk sowieso niet dat Lazovic ineens weer bankzitter is
ja ik snap al die ophef over het gelijkspel niet zo hoor........ NEC is gewoon in bloedvorm, die hebben zich in 8 wedstrijden van degradatienood naar play off plaatsen gespeeldquote:Op woensdag 2 april 2008 00:47 schreef TerroRobbie het volgende:
Voor zaterdag had NEC van de laatste 9 wedstrijden er 8 gewonnen. Dan is het niet zo verwonderlijk dat ook PSV het er niet gemakkelijk krijgt. Das toch heel wat anders dan de vorm van Heracles.
Tijdens een van de eerste wedstrijden van het seizoen was de wisselwerking juist wel goed.quote:Op woensdag 2 april 2008 01:52 schreef rubbereend het volgende:
[..]
die wisselwerking is nooit echt goed geweest. Bovendien is Lazovic meer met scoren bezig dan daadwerkelijk goed voetballen
Klopt, maar we gaan Koetje nu niet verheerlijken.quote:Op woensdag 2 april 2008 02:13 schreef rubbereend het volgende:
dat was bij Koeman, die heeft de trein genomen dus dat telt niet!
Bron: voetbalprimeurquote:Vergoossen gekwetst door publicatie
PSV-trainer Sef Vergoossen is geraakt door een artikel in Eindhovens Dagblad. De trainer vindt dat er in de publicatie een verkeerd beeld van hem wordt geschetst en de journalist op de man speelt.
De oefenmeester liet zijn onvrede merken tegenover PSV TV. Vergoossen: “Mensen weten hoe ik werk en waar ik mee bezig ben. In dat artikel word ik bewust of onbewust neergezet als een trainer die het eigenlijk niet zo boeit hoe we punten pakken, die eigenlijk ook niet zo’n boodschap heeft aan supporters, die alleen bezig is met punten verzamelen om kampioen te worden én die wielrennen veel leuker vindt dan voetballen. Dat beeld van mij klopt niet.”
Wat je ook van zijn coaching vindt: Vergoossen lijkt mij een integer man waar menig coach qua persoonlijkheid nog wat van kan leren. Op de man spelen bij hem vind ik erg makkelijk.quote:Op woensdag 2 april 2008 11:28 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
Bron: voetbalprimeur
Laat em het tegendeel eerst maar eens bewijzen..
ik had het ook niet verwacht, maar het was idd geen bericht waar het metersdik bovenop lag (KJH naar PSV, makaay naar Ajax...), dus een beetje hopen deed ik gister alquote:Op woensdag 2 april 2008 12:26 schreef Frey het volgende:
Ik dacht dat de terugkeer van Cocu een 1 april grap was, maar het is dus echt waar![]()
Cocu
Ja ik dacht dat het ook een geintje was...quote:Op woensdag 2 april 2008 12:26 schreef Frey het volgende:
Ik dacht dat de terugkeer van Cocu een 1 april grap was, maar het is dus echt waar![]()
Cocu
Precies.. maar hij komt ook over soms alsof het hem niks kan schelen.. Dus hij creëert dat beeld wel een beetje zelf..quote:Op woensdag 2 april 2008 11:30 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Wat je ook van zijn coaching vindt: Vergoossen lijkt mij een integer man waar menig coach qua persoonlijkheid nog wat van kan leren. Op de man spelen bij hem vind ik erg makkelijk.
Maar van zijn verdedigende stijl op het veld houd ik ook niet.
ik heb nou echt nog nooit het idee gehad dat het hem niet kan schelen.quote:Op woensdag 2 april 2008 13:46 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
Precies.. maar hij komt ook over soms alsof het hem niks kan schelen.. Dus hij creëert dat beeld wel een beetje zelf..
die is al even lelijk als heel dat hyves, die site doet pijn aan mij ogenquote:
Kijk, bij mij is er tijdens de afwas nog een radio aanwezigquote:Op woensdag 2 april 2008 23:16 schreef DuTank het volgende:
Wees blij dat je het nog via de radio kàn volgen, ik zit fokking lelijk af te wassen morgen
Gooi het spul niet kapot tijdens het afwassen, denk dat de radio een eventuele volgende keer uit moet blijven dan.quote:Op woensdag 2 april 2008 23:27 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Kijk, bij mij is er tijdens de afwas nog een radio aanwezig
(ook keukenhulp?)
Nederland 1,2 en 3 zijn toch ook in België te zien?quote:Op woensdag 2 april 2008 23:43 schreef ASSpirine het volgende:
Ik ben allang blij dat canvas de wedstrijd van PSV uitzendt, anders had ik ook problemen...
Ja, maar RTL7 zendt het uit heb ik gehoord...quote:Op woensdag 2 april 2008 23:59 schreef Zapper het volgende:
[..]
Nederland 1,2 en 3 zijn toch ook in België te zien?
ja maar die zenden morgen PSV niet uit, RTL doet dat namelijkquote:Op woensdag 2 april 2008 23:59 schreef Zapper het volgende:
[..]
Nederland 1,2 en 3 zijn toch ook in België te zien?
Oh kijk daar heb je het gezeik al van de baas vandaag als PSV verliest.quote:Op woensdag 2 april 2008 23:16 schreef DuTank het volgende:
Wees blij dat je het nog via de radio kàn volgen, ik zit fokking lelijk af te wassen morgen
Het kan ook nog een 'Johan Derksen show' of 'Willem van Hanegem show' wordenquote:Op donderdag 3 april 2008 10:57 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Dat ligt eraan. Als het weer een "Jan van Halst show" wordt, pas ik.
Ik vind die kerel ook zo irritant hè!quote:Op donderdag 3 april 2008 10:57 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Dat ligt eraan. Als het weer een "Jan van Halst show" wordt, pas ik.
Dan weet je in ieder geval precies waar je aan toe bent:quote:Op donderdag 3 april 2008 11:34 schreef Leso_Varen het volgende:
Derksen en Van Hanegem vanavond als analytici...
quote:Op donderdag 3 april 2008 11:49 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Dan weet je in ieder geval precies waar je aan toe bent:
Snor: "Kijk, PSV is natuurlijk een club waar wanbeleid op de loer ligt. Maar desondanks weten ze het hoofd boven water te houden met behulp van een brutale voorzitter en een aantal gelukkige transfers. Bij gebrek aan concurrentie vormen zij de top van Nederland.Kijk, het blijft natuurlijk wonderlijk om te zien dat een campingvriend van de algemeen directeur de posiite van trainer eventjes invult tot de volgende trainer komt. Hij heeft het natuurlijk gewoon goed gedaan als ze straks kampioen worden, maar wie zegt dat Jan Wouters het minder zou doen. Die heeft al ervaring als trainer van Ajax en assistent bij de Rangers. Waarom moet dan een campingvriend opgetrommeld worden?.. (enz.)"
Kromme: "Maar ze kenne ook wel aardig voetballen hoor."
De fituurpan met bitterballen staat al klaar.. net als het bierquote:
Not really (imo). Zeker niet na afgelopen weekend.. Iedereen zit alleen maar te wachten hoe 't kampioenschap afloopt.quote:Op donderdag 3 april 2008 16:53 schreef Afunados het volgende:
Hoe komt het trouwens dat er maar zo'n 800 fans in Firenze zullen zijn? Leeft de wedstrijd eigenlijk wel een beetje?
Toch ook niet echt aan Fiorentina-kant? Hoorde dat het halfvol zou zitten.quote:Op donderdag 3 april 2008 16:53 schreef Afunados het volgende:
Hoe komt het trouwens dat er maar zo'n 800 fans in Firenze zullen zijn? Leeft de wedstrijd eigenlijk wel een beetje?
Fiorentina en halfvol??quote:Op donderdag 3 april 2008 18:19 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Toch ook niet echt aan Fiorentina-kant? Hoorde dat het halfvol zou zitten.
Zal goed vol zitten, schat kleine 40.000 man,quote:Op donderdag 3 april 2008 18:19 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Toch ook niet echt aan Fiorentina-kant? Hoorde dat het halfvol zou zitten.
wat is er gebeurd?quote:Op donderdag 3 april 2008 22:09 schreef Prosac het volgende:
ik zie zojuist het kampioenschap van PSV van het veld gedragen worden.
quote:Op donderdag 3 april 2008 22:09 schreef Prosac het volgende:
ik zie zojuist het kampioenschap van PSV van het veld gedragen worden.
quote:Meestal voor de 2e en de 3e week na de scheur. Is er alleen nog pijn na oefenen, is de zwelling grotendeels verdwenen? Gaan de vorige oefeningen goed, ligt de stok in de kast? Hebt u het gevoel niet meer te hinkelen, loopt u symmetrisch? Dan verder met fase 4!
wat een lul ben jijquote:Op donderdag 3 april 2008 22:30 schreef BliksemSchigt het volgende:
Dat zou echt zo erg zijn joh.
quote:Op donderdag 3 april 2008 22:29 schreef BliksemSchigt het volgende:
Hoe dood is Gomes?
Fiorentina - PSV donderdag 20.45 RTL7#2quote:Héél dood hoop ik.
Dit weekend zullen Ajax en PSV wel punten pakken maar dat weekend erop zal erom spannen , maar Ajax kan ook verliezen in Groningenquote:Op donderdag 3 april 2008 22:34 schreef HL_Dog43 het volgende:
Als dit zo is.. dan MOETEN we aanvallend gaan voetballen. We kunnen niet perminenteren om op de verdediging (lees: Gomes) te leunen.
Ik vrees nu voor het kampioenschap als Ajax alles gaat winnen.
idd , Gentenaar kon ook keepen bij Ajax dan kan deze ex-nekker ook wel keepenquote:Op donderdag 3 april 2008 22:43 schreef mcyodogg het volgende:
Kut van Gomes, kut van Farfan. Maar dat resultaat is prima.
Ga trouwens nu niet doem en verdoemmenis schreeuwen. Ook met Roorda moet je 2 thuiswedstrijden kunnen winnen hoor.
quote:Op donderdag 3 april 2008 22:34 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
wat een lul ben jij
net alscyberia
![]()
[..]
[..]
Fiorentina - PSV donderdag 20.45 RTL7#2
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |