Subtielquote:Op zaterdag 19 april 2008 18:00 schreef firewirecable het volgende:
Torre Jaume I Barcelona
[ link | afbeelding ]
Klik op de foto voor groter
(mijn foto heeft ook 'tanden', maar niet op de grotere versie)
Lees de topicstart isquote:Op zaterdag 19 april 2008 17:31 schreef MarkG het volgende:
Kan t niet laten! Moet er nog eentje opzetten..
[ afbeelding ]
Mn erasmusbrug niet?quote:Op zaterdag 19 april 2008 18:37 schreef kvdv het volgende:
@Sugar: Gave foto!! Kzou alleen het contrast/kleurverzadiging iets opschroeven.
@MarkG: Wow... erg mooie compositie, kleuren, contrast. (bloemenfoto)
Je had het er nog even bij kunnen editen met dequote:Op zaterdag 19 april 2008 19:00 schreef MarkG het volgende:
[..]
ah shit sorry zeg! zal nooit meer gebeuren..
@firewirecable:quote:Op zaterdag 19 april 2008 18:00 schreef firewirecable het volgende:
Foto 1:
+ vrolijke kleuren
- iets té hoge saturatie waardoor het detail in het rood verloren gaat
Foto 2:
Doet me niet zo veel, sorry. Verder heeft die foto een té hoge jpg compressie gehad waardoor die staander gewoon tanden heeft. Verder bevat die foto nogal wat ruis in het blauwe gedeelte.
Torre Jaume I Barcelona
[ link | afbeelding ]
Klik op de foto voor groter
(mijn foto heeft ook 'tanden', maar niet op de grotere versie)
quote:Op zondag 20 april 2008 17:31 schreef ElizabethR het volgende:
Deliah
+ Kleur
- Onderwerp staat volledig centraal en is recht van voor gefotografeerd hetgeen een en ander niet bepaald spannend maakt om naar te kijken.
Klappernoot, ik vind je foto gaaf!! Ik zou alleen even de lamp wegklonen.
Mijne, typische kleuren van Connemara
[ afbeelding ]
Volgende keer je foto resizen graag.quote:Op zondag 20 april 2008 19:29 schreef klappernoot2000 het volgende:
[..]
Die lamp is een deel van de belendende muur (het straatje is zo nauw dat ze er geen lantarenpalen konden plaatsen) , en ergens denk ik dat hij wel op zijn plaats is..
quote:Op zondag 20 april 2008 15:47 schreef klappernoot2000 het volgende:
[..]
@firewirecable:
+ mooie hoek, het oog wordt goed naar het onderwerp geleid.
- Over het algemeen worden deelinkleuringen afgeserveerd op het forum, maar daar zeg ik nu niks van
Mijn kiekje, de sjoel in Groningen (het kuttige straatje is maar 4 meter breed, probeer daar maar eens een compleet gebouw te fotograferen)![]()
http://i25.tinypic.com/2hx5c41.jpg
quote:Op zondag 20 april 2008 19:32 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Volgende keer je foto resizen graag.
Ik heb er nu een linkje van gemaakt. En resizen is niet de [img=##]-tags gebruiken, want dan blijft het bestandsformaat wel even groot en moet dus nog de gehele afbeelding ingeladen worden. Gebruik dus een fotobewerkingsprogramma om te resizen naar een breedte van maximaal 610pxls.
Ow!! Wat goed dat je dat zegt, net de laatste twee weken ben ik daar dus gebruik van gaan maken. Zal het niet meer doen, maar voortaan gewoon weer een linkje naar een grotere versie plaatsen. Hoe zijn dan de tags om een afbeelding wél klikbaar te maken zonder dat ie te groot is?? Ik zie dat toch regelmatig.quote:
Dank je wel!quote:Op zondag 20 april 2008 19:47 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Tonja, ik vind jouw foto geweldig!! Die belichting! En dan juist op die aparte vlakken. Echt heel gaaf!!!!
lekker strak en ik hou wel van dit soort compositiesquote:Op zondag 20 april 2008 17:38 schreef tonja het volgende:
Hij is weer fijn ElizabethR!
+ vlakverdeling, licht, mooi weids
- ik vind het wat onduidelijk hoe het meer aan de rechterzijde nou precies loopt.
De mijne:
Marcanticollege in Amsterdam
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 20 april 2008 22:56 schreef svdheijden het volgende:
+ leuk onderwerp! mooie compo
- ik vind de kleuren wat flets overkomen.
Mijn eerste macrotje voor dit jaar!
[ afbeelding ]
Beter dat je even de topicstart leestquote:Op zondag 20 april 2008 23:22 schreef cramus het volgende:
Allen,
Hele tijd geleden sinds ik weer eens een foto heb geplaatst op FOK. Hoop dat jullie het wat vinden..
Vuurtoren in Egmond a Zee
[ afbeelding ]
Kijk ook eens op mijn site: www.blitskiosk-fotografie.nl
quote:
+ hele gave wolkenlucht, maakt de foto lekker onstuiming en dynamischquote:Op zondag 20 april 2008 23:22 schreef cramus het volgende:
Allen,
Hele tijd geleden sinds ik weer eens een foto heb geplaatst op FOK. Hoop dat jullie het wat vinden..
Vuurtoren in Egmond a Zee
[ afbeelding ]
Kijk ook eens op mijn site: www.blitskiosk-fotografie.nl
+ Lekker scherp, en de kleuren zijn echt mooi!quote:Op zondag 20 april 2008 23:34 schreef Chanty het volgende:
[..]
+ hele gave wolkenlucht, maakt de foto lekker onstuiming en dynamisch
- Ik vind de kleuren nog wat bleekjes
[ afbeelding ]
Van mijn lentewandeling vandaag
+ super toffe kleuren, lekker fel en contrastrijk!quote:Op maandag 21 april 2008 13:02 schreef McLaura het volgende:
+ de Wesp is superduidelijk!
- ik vind dat de foto te snel 'vaag wordt' Ik had het mooier gevonden als de randen van het blad nog wat duidelijker waren geweest
Deze foto heb ik vorige week gemaakt. Ik stond volgens papazwaan te dicht bij het nest geloof ik
[ afbeelding ]
Das waar..... maar dat krijg je als je je camera niet uit de autostand haalt omdat je er verder niks van weetquote:Op maandag 21 april 2008 13:24 schreef ElizabethR het volgende:
Whehehe McLaura. Gaaf!! Het lijkt wel een shot uit een of andere tekenfilm!!
Jammer dat alleen de rietstengels linksvoorin scherp zijn en verder helemaal niets.
Uitleg van iemand met een 400D (kan dus anders zijn bij jou, maar fototoestellen zijn uiteindelijk wel fototoestellen):quote:Op maandag 21 april 2008 13:31 schreef McLaura het volgende:
[..]
Das waar..... maar dat krijg je als je je camera niet uit de autostand haalt omdat je er verder niks van weet
Iemand nog tips voor een worksshop/cursus fotograferen met een Nikon D40x?
Evengoed bedankt!quote:Op maandag 21 april 2008 14:21 schreef tony_clifton- het volgende:
Maargoed, dit is offtopic -> zie de beginnerstopics voor meer info
Mooi, de donkere/koele kleuren doen het hier erg goed. Ik ben niet helemaal zeker wat ik van de tekst erbij vindquote:Op maandag 21 april 2008 13:02 schreef snopprinses het volgende:
[..]
+ Lekker scherp, en de kleuren zijn echt mooi!
- mijn aandacht wordt steeds naar die lichtere vlek in de hoek getrokken ipv naar het beestje
[ afbeelding ]
[edit]
Oei, we waren tegelijk
[..]
+ super toffe kleuren, lekker fel en contrastrijk!
- er is zoveel te zien op de foto dat ik niet precies weet waar te kijken, en de foto loopt naar mijn gevoel wat scheef
een Gremlin!!quote:Op maandag 21 april 2008 22:37 schreef oh-oh het volgende:
Ik ga het voor het eerst ook eens proberen hier.
Volgens mij is snopprinses aan de beurt
+ ik vind de eenheid in kleur heel mooi, vooral dat de knop niet een felle kleur is die er uit springt zeg maar
- de knop zelf en / of de druppels erop hadden er net iets meer uit mogen springen
Mijn Billy zegt hoi tijdens een wandeling:
[ afbeelding ]
eet smakelijkquote:Op dinsdag 22 april 2008 12:44 schreef McLaura het volgende:
+ mooi effect met de strepen
- ik vind het een beetje een 'horror'achtige foto
Mijn foto van vandaag (tot nu toe)
[ afbeelding ]
Het zoontje van vrienden van me, dat een croissantje ontleedt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |