Oftewel het gedeelte wat we er gratis bij hebben gekregenquote:Op woensdag 19 maart 2008 11:24 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
PATAT JA
Friet is voor limbo's en belgen. Oftewel alles beneden de rivieren
Ik heb gewoon 5 minuten van mijn tijd zitten te verdoen door alle friet en patat soorten door te lezenquote:Op woensdag 19 maart 2008 11:12 schreef Stali het volgende:
Oja, TS: http://nl.wikipedia.org/wiki/Friet.
Pwnd!quote:Friet is de officiële benaming. Het is bovendien af te raden de benaming 'patat' te gebruiken, aangezien dit mogelijk verwarring kan veroorzaken; patat betekent in Vlaanderen namelijk "aardappel".
Hoe kansloosquote:In België is een "Friet oorlog" friet met stoofvleessaus, mayonaise en ketchup.
Gelukkig woon ik in Hollandquote:
Zo heet zo'n ding toch officieel ook?quote:Op woensdag 19 maart 2008 11:35 schreef Terpentin07 het volgende:
patat speciaal en een frikandel speciaal.Er zijn ook mensen die het frikadel noemen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
Handig die wijzigen knop bij wikipedia!quote:
quote:Wel is het af te raden de benaming 'friet' te gebruiken, aangezien dit geen fatsoenlijk Nederlands is.
quote:Op woensdag 19 maart 2008 11:38 schreef __Saviour__ het volgende:
oh ja en deze natuurlijk. urbanus ftw
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 19 maart 2008 11:38 schreef __Saviour__ het volgende:
oh ja en deze natuurlijk. urbanus ftw
[ afbeelding ]
Nee, een frikaNdel is onze geile staaf slachtafvalquote:Op woensdag 19 maart 2008 11:37 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Zo heet zo'n ding toch officieel ook?
De Baron zei altijd wel FRI-KAN-DEL!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |