.
Was er al achter. Heb hem al gewijzigd. Vroeg en nog geen koffie gehad.. Slechte combi.quote:
Ik werk als logistiek coordinator voor het festival. Dat houdt in dat ik samen met 2 andere coordinatoren verantwoordelijk ben voor de complete opbouw van het festival. Opbouwen doen we dan weer met ongeveer 100 vrijwilligers.quote:Op donderdag 20 maart 2008 10:21 schreef Misstique het volgende:
Werk je trouwens voor de VVV of de organisatie ofzo Metsel?
In totaal werken er op 5 mei dik 700 vrijwilligers. Behalve de eettentjes en de bands, zijn de meeste mensen die er werken vrijwilligers. Iedereen met een bevrijdingsfestival shirt/trui aan werkt vrijwillig voor het festival. Ik weet niet of dit onder reclame maken valt, maar we hebben nog een aantal mensen nodig. Zowel logistiek, horeca als projectmensen..quote:Op donderdag 20 maart 2008 10:25 schreef Misstique het volgende:
Wow, ik wist niet dat dat allemaal vrijwilligers waren..
zoeken jullie nog fotografen?quote:Op donderdag 20 maart 2008 10:28 schreef Metsel het volgende:
[..]
In totaal werken er op 5 mei dik 700 vrijwilligers. Behalve de eettentjes en de bands, zijn de meeste mensen die er werken vrijwilligers. Iedereen met een bevrijdingsfestival shirt/trui aan werkt vrijwillig voor het festival. Ik weet niet of dit onder reclame maken valt, maar we hebben nog een aantal mensen nodig. Zowel logistiek, horeca als projectmensen..
Leaf is wel 1 van de vervelendste bandjes van de afgelopen jaren... Alles is ohohohoh en lalala en pompompom bij die lui. Als er iets vervelend is dan zijn het te veel whoa's, nanananana's en yeahyeahyeahs.quote:Op donderdag 20 maart 2008 10:17 schreef stbabylon het volgende:
Lekker veilig, maar na mijn teleurstelling over Jacqueline (van Krezip) een paar jaar terug (plots blond en lang haar!!) ben ik superblij met Leaf dit jaar op het hoofdpodium (die heeft nog wel kort donker haar)
Kutschurft!quote:Op donderdag 20 maart 2008 11:22 schreef Misstique het volgende:
Wat voor bands zou jij willen zien dan beelz? Ze moeten natuurlijk wel appeleren aan het grote publiek he?
Slayer, Anthrax, Tankard, NoFX, Propagandhi, Johnny Cash, Queensryche, Dream Theater, Dragonforce, Less than Jake, Frenzal Rhomb, Heideroosjes, Rudeness Empire, Reel Big Fish, 88 Fingers Louie, Descendents, Scuurvy, 3 Inches of Blood, Flogging Molly, Dropkick Murphys, MAdball, Sick of it All, Hatebreed, The Darkness, Frank Zappa, Raggende Manne, Kutschurft, Beastie Boys, The Vandals, Bad Religion, Dead Kennedys, LARD, The Melvins. Om maar even wat op te noemen.quote:Op donderdag 20 maart 2008 11:22 schreef Misstique het volgende:
Wat voor bands zou jij willen zien dan beelz? Ze moeten natuurlijk wel appeleren aan het grote publiek he?
Yep, kutschurft staat in het lijstjequote:
Opgezwollequote:Op donderdag 20 maart 2008 11:22 schreef Misstique het volgende:
Wat voor bands zou jij willen zien dan beelz? Ze moeten natuurlijk wel appeleren aan het grote publiek he?
Ook tof iddquote:
Het boeit me vrij weinig wat er speelt eigenlijk... ben toch de hele dag bij het Popfrontcafe aan het werkquote:Op donderdag 20 maart 2008 11:50 schreef Metsel het volgende:
BFO is niet zo rijk als alle andere commerciele festivals. BFO moet het puur hebben van inkomsten van sponsors en drankverkoop. Wat dat betreft vind ik de line-up wel ok. En veel van de namen die beelz opnoemt zijn idd niet heel erg bekend bij het grote publiek.
Maar Hedon-Plato heeft vast wel een lineup die je meer aanspreekt? En anders ff kijken bij Oogst.. Helaas kan een festival niet iedereen tevreden houden...
Dat zal nog wel even duren...quote:Op donderdag 20 maart 2008 11:57 schreef stbabylon het volgende:
1 stiekeme wens heb ik nog en dat is dat ze ooit Grolsch gaan vervangen.
Ik presenteer ons eigen podiumquote:Op donderdag 20 maart 2008 12:18 schreef Metsel het volgende:
Jup.. hoop is goed!
@beelz, werk je op het festivalterrein?
Lachen, ik ben verantwoordelijk voor de bouw van jullie podium!quote:
kan zijn, helemaal mee eens zelfs, maar die borsten van die zangeres.. daar kan ik heel wat slagroom uit kloppen.quote:Op donderdag 20 maart 2008 11:20 schreef beelz het volgende:
[..]
Leaf is wel 1 van de vervelendste bandjes van de afgelopen jaren... Alles is ohohohoh en lalala en pompompom bij die lui. Als er iets vervelend is dan zijn het te veel whoa's, nanananana's en yeahyeahyeahs.
Trouwens ook kut dat Within Temptation weer komt. Ook zo'n overgewaardeerde kutband... laat ze een keer fatsoenlijke bands programmeren op het BFO.
quote:Op donderdag 20 maart 2008 11:39 schreef beelz het volgende:
[..]
Slayer, Anthrax, Tankard, NoFX, Propagandhi, Johnny Cash, Queensryche, Dream Theater, Dragonforce, Less than Jake, Frenzal Rhomb, Heideroosjes, Rudeness Empire, Reel Big Fish, 88 Fingers Louie, Descendents, Scuurvy, 3 Inches of Blood, Flogging Molly, Dropkick Murphys, MAdball, Sick of it All, Hatebreed, The Darkness, Frank Zappa, Raggende Manne, Kutschurft, Beastie Boys, The Vandals, Bad Religion, Dead Kennedys, LARD, The Melvins. Om maar even wat op te noemen.
Nu baal ik dat ik niet gegaan benquote:Op zondag 23 maart 2008 01:43 schreef beelz het volgende:
Zo net terug uit Leek, worstelen voor FCW. Resultaat: 1 hersenschudding en een verschoven nekwervel. Worstelen is fijn.
Nee verstandskies getrokkenquote:Op maandag 24 maart 2008 11:12 schreef Misstique het volgende:
Ik hoop dat je inmiddels geen hoofdpijn meer hebt, maar volgens mij is de enige plek waar je op zondag daarvoor terecht kan het station.
Paar vlokjes slechts hier... (als je die natte zooi 'sneeuw' wilt noemen tenminste...)quote:Op maandag 24 maart 2008 12:12 schreef stbabylon het volgende:
Gisteren overdag, gister avond, gister nacht, de hele tijd hebben ze het op de radio over dikke pakken sneeuw
Heb je daar geen zakjes ibu 800 voor gekregen?quote:
Dat hielp niet dus zei de dokter dat ik per ibu 800 maar 2x paracetamol 500 erbij moest doen...quote:Op maandag 24 maart 2008 21:59 schreef Misstique het volgende:
[..]
Heb je daar geen zakjes ibu 800 voor gekregen?
quote:Op maandag 24 maart 2008 22:20 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Dat hielp niet dus zei de dokter dat ik per ibu 800 maar 2x paracetamol 500 erbij moest doen...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-edit- Voor wie The Mist wil zien zónder spoiler moet deze dus niet open klikken. En beelz, kap er es mee..
[ Bericht 15% gewijzigd door Misstique op 25-03-2008 13:58:38 ]Besef Regulier!
Trouble spelling diarrhoea? There's always the Ronseal standby of 'dire-rear'.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |