Dit had je toch ook nog voor NES en SNES spellen? Wat was die site?quote:Op dinsdag 24 juni 2008 01:22 schreef Godshand het volgende:
Nou:
http://www.lemon64.com Reviews, links, emulators en de c64 spellen
http://www.c64s.com Commodore64 spellen online in Java spelen zonder emulator. Voor de retrogamer
Succes!
ik ben geen fan van NES/SNES dus dan zoek ik daar nie opquote:Op dinsdag 1 juli 2008 12:35 schreef Agiath het volgende:
[..]
Dit had je toch ook nog voor NES en SNES spellen? Wat was die site?
quote:Op dinsdag 1 juli 2008 12:33 schreef Agiath het volgende:
tvptje!!!
http://www.112meldingen.nl/ vind ik daarvoor fijner, maar das persoonlijk natuurlijk.quote:Op zondag 24 augustus 2008 17:47 schreef Orealo het volgende:
Goed topic!
TVP.
Maar niet geheel schaamteloos, want:
http://monitor.livep2000.nl/ - Kijken of er bij jou iets in de buurt aan de hand is! druk op de knop home om een regio in te stellen
Wow, ik voeg zelde een site toe aan m'n favorieten maar deze staat er nu inquote:Op woensdag 13 augustus 2008 04:37 schreef Isabeau het volgende:
www.postsecrets.com moet er echt bij hoor!![]()
Elke zondag komen er ca. 20 nieuwe zelfgemaakte ansichtkaarten waar mensen een geheim op hebben gezet.
mwah, vind het niet echt spectaculairquote:Op woensdag 13 augustus 2008 04:37 schreef Isabeau het volgende:
www.postsecrets.com moet er echt bij hoor!![]()
Elke zondag komen er ca. 20 nieuwe zelfgemaakte ansichtkaarten waar mensen een geheim op hebben gezet.
Voorbeeldjes:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Idd heel gave filmpjesquote:Op maandag 19 mei 2008 15:50 schreef Leso_Varen het volgende:
http://www.willitblend.com/
Volkomen nutteloos, wel grappige filmpjes
Last.fmquote:Op maandag 16 juni 2008 00:08 schreef Jelleee het volgende:
Er was ooit zo'n site pandora.com.
Waar je dmv goede bands, nummers etc op te geven altijd willekeurige liedjes kreeg te horen die in dat genre horen. Zo vond ik echt ontzettend veel nieuwe bandjes, maar nu issie dicht vanwege europa's rechten met amerikaanse muziek.
Iemand een alternatief? :l
Whaha leuk manquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 22:45 schreef Orealo het volgende:
http://futureme.org/
Stuur een e-mailtje naar jezelf voor over een x aantal jaar!
Erg leuk, je kan ook de mailtjes van anderen naar henzelf teruglezen (mits diegene daarvoor gekozen hebben, en dat zijn er 600.000+).
Super tof om te lezen, ze zijn ook gebundeld in een boek (200+ geloof ik). Ik denk dat ik die wel ga bestellen.
ik ookquote:Op zaterdag 20 december 2008 05:46 schreef Crushly het volgende:
tvp
quote:Op zaterdag 10 januari 2009 18:21 schreef Scootmobiel het volgende:
Weet niet of deze al eens genoemd is, maar ik vind hem beslist de moeite waard:
http://www.infonu.nl/
Allerlei handige en interessante artikelen over de meest uiteenlopende onderwerpen.
Zelfde geld voor: Supernovatube en Vreelquote:Op dinsdag 16 december 2008 09:37 schreef NorthernStar het volgende:
http://stagevu.com/
Voor het uploaden en bekijken van DivX videos
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |