Blegh stop eens met dat gewentel in zelfmedelijden. Als je zo die posts van jou op een rijtje ziet (je vindt je studie niet leuk, je vindt je leven niet leuk, je gaat weinig uit naar cafés, hebt geen leuke hobbies, was nooit ergens goed in, bent niet sociaal, durft niets te proberen) dan blijft er ook wel verdomd weinig over wat aantrekkelijk is voor een vrouw he?quote:Op maandag 17 maart 2008 15:02 schreef user_68910102 het volgende:
[..]
Ik snap dat dat zo overkomt, ik schiet idd snel in de verdediging. Ik zie alleen gewoon veel problemen bij suggesties die worden gegeven, en ik probeer alleen duidelijk te maken waarom ik denk dat het niet werkt voor mij.
Bij een andere vereniging.. daarbij is het probleem dus, wat?
Of je doet voor de verandering eens wel wat. Waarom een topic openen als je kennelijk liever blijft voortmodderen?quote:Op maandag 17 maart 2008 16:58 schreef user_68910102 het volgende:
OK jullie hebben gelijk, ws doe ik er niets mee. Maar misschien moeten jullie ook snappen dat het gewoon niet makkelijk is om even je hele leven je hele persoonlijk om te gooien, ook al is dat maar even op een moment.
Maargoed, ws wordt het de rest van mn leven idd gewoon wachten tot ik eindelijk dood ga.
Dus..resumerend..(in het kader van deze nutteloze discussie) Je bent zo onverschillig als de pest..eigenwijs...contactgestoord...en nog vele andere negatieve eigenschappenquote:Op maandag 17 maart 2008 16:58 schreef user_68910102 het volgende:
OK jullie hebben gelijk, ws doe ik er niets mee. Maar misschien moeten jullie ook snappen dat het gewoon niet makkelijk is om even je hele leven je hele persoonlijk om te gooien, ook al is dat maar even op een moment.
Maargoed, ws wordt het de rest van mn leven idd gewoon wachten tot ik eindelijk dood ga.
Ja joh, doe anders even lekker dramatisch...quote:Op maandag 17 maart 2008 16:58 schreef user_68910102 het volgende:
OK jullie hebben gelijk, ws doe ik er niets mee. Maar misschien moeten jullie ook snappen dat het gewoon niet makkelijk is om even je hele leven je hele persoonlijk om te gooien, ook al is dat maar even op een moment.
Maargoed, ws wordt het de rest van mn leven idd gewoon wachten tot ik eindelijk dood ga.
Wentel jezelf niet zo in zelfmedelijden, dat vinden vrouwen doorgaans ontzettend onaantrekkelijk. Misschien hebben je vrienden leuke zusjes of nichtjes; zelfs als ze niet leuk zijn is het misschien handig om er contact mee te maken, vaak hebben ze veel vriendinnen.quote:Op maandag 17 maart 2008 16:58 schreef user_68910102 het volgende:
OK jullie hebben gelijk, ws doe ik er niets mee. Maar misschien moeten jullie ook snappen dat het gewoon niet makkelijk is om even je hele leven je hele persoonlijk om te gooien, ook al is dat maar even op een moment.
Maargoed, ws wordt het de rest van mn leven idd gewoon wachten tot ik eindelijk dood ga.
Ik begrijp hem ook wel een beetje, denk ik.quote:Op maandag 17 maart 2008 19:58 schreef tijnbrein het volgende:
Als wat TS zegt klinkt bekend. Alhoewel ik niet studeer aan de universiteit. Ik heb maar een simple MBO-opleiding gedaan. En werk al weer een paar jaar. Ik heb weinig vrienden en ik heb nog nooit echt een relatie gehad. Al die suggesties en andere dingen die jullie zeggen kloppen allemaal. Maar helaas is het voor sommigen mensen waaronder ikzelf heel moeilijk om uit het oude levenspatroon te stappen.
Sociale interactie kost mij veel energie en daarom ben ik na mijn werk altijd moe. Dus heb ik vaak geen zin om iets sociaals te gaan na mijn werk.
Als ik uit gaan naar concerten loop ik vaak alleen en praat soms met wat bekende. Op een meisje afstappen durf ik niet. Op een datingsite heb ik ook nog geen succes gehad.
Maar afgelopen week heeft een meisje mijn haar telefoonnummer gegeven. Heb wat leuks met haar gedaan. En nu zie ik wel waar het schip strandt.
Weet je waar ook leuke vrouwen te vinden zijn? Bij de KERK; ja, echt waar!quote:Op maandag 17 maart 2008 20:33 schreef OhZoGoed het volgende:
Of als je (s)links ben (en politiek interessant vindt) t => Wordt actief binnen DWARS! of ROOD!... Ook veel vrouwen, makkelijk aanspreekbaar (denk ik).
Niets schept zon band als geloofsovertuiging, en des te strenger de stroming des te meer men het bij de eigen groep houdt. Je hebt alleen een probleem als je niet in god gelooft ... maar als je je daar overheen kunt zetten heb je absoluut gelijk.quote:Op maandag 17 maart 2008 21:18 schreef BreakSpear het volgende:
[..]
Weet je waar ook leuke vrouwen te vinden zijn? Bij de KERK; ja, echt waar!
Ik dacht dat het allemaal van die inteeltmokkels waren...
Je kunt altijd nog deadlines stellen, bijv:quote:Op maandag 17 maart 2008 16:58 schreef user_68910102 het volgende:
OK jullie hebben gelijk, ws doe ik er niets mee. Maar misschien moeten jullie ook snappen dat het gewoon niet makkelijk is om even je hele leven je hele persoonlijk om te gooien, ook al is dat maar even op een moment.
Maargoed, ws wordt het de rest van mn leven idd gewoon wachten tot ik eindelijk dood ga.
Net als 95% van fok.quote:Op maandag 17 maart 2008 22:04 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Ik zit precies in dezelfde situatie als jou. Nog nooit gezoend, nog nooit een vriendin gehad, etc.
alsof dit niet gewoon een topic is van jouquote:Op maandag 17 maart 2008 22:04 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Je hebt gewoon geen sex-appeal. Klaar uit. De waarheid is hard, vrouwen vinden je daardoor seksueel onaantrekkelijk. Wellicht ben je aardig, vriendelijk enzo tegen vrouwen maar daar bereik je op de korte termijn niks mee. Om vrouwen aan te trekken heb je sex-appeal, dus seksuele aantrekkingskracht nodig, anders zal je nooit een (knappe) vriendin krijgen op de korte termijn.
Ik zit precies in dezelfde situatie als jou. Nog nooit gezoend, nog nooit een vriendin gehad, etc. Maar eigenlijk ook om reden dat ik simpelweg niet weet wat ik allemaal met een vriendin zou moeten doen (behalve keiharde geile seks hebben).
aardige hart onder de riemquote:Op dinsdag 18 maart 2008 00:20 schreef vintrax het volgende:
Er is altijd hoop en je bent absoluut niet hopeloos!
quote:In de groep 12- tot en met 18-jarigen is het percentage jongeren met ervaring met
geslachtsgemeenschap gestegen van 24% naar 31% in vergelijking met 1995. Met betrekking
tot tongzoenen is er een stijging te zien van 64% naar 68 %. Afgelopen 10 jaar blijken meer
jongeren seksueel actief, maar de leeftijd dat jongeren voor het eerst geslachtsgemeenschap
hebben, is niet verder gedaald. Voor de groep 12- tot en met 18-jarigen is de gemiddelde
leeftijd 15,1 jaar bij de eerste keer geslachtsgemeenschap. Deze gemiddelde leeftijd kwam ook
in het onderzoek van 1995 naar voren. De gemiddelde leeftijd van de eerste keer voor alle
jongeren tussen de 12 en 25 jaar is 16,6 jaar (zie tabellen 1a en 1b).
lol de havo/vwoers en hbo/woers hebben de meerderheid in percentage handkarren en klaarcirkelen tov de vmbo'ersquote:Op dinsdag 18 maart 2008 00:36 schreef F04 het volgende:
Even ter informatie, een interessant onderzoekje in PDF.
www.soaaids.nl/documenten/seksonderje25efs.pdf
jij laat je altijd versieren in de supermarkt?quote:Op dinsdag 18 maart 2008 00:47 schreef Bladergroen het volgende:
Het begint allemaal bij je uitstraling. Je blik, je houding.
Onderstaande acties dienen te worden uitgevoerd op straat / bij AH, Aldi of een supermarkt naar keuze. (er van uitgaande dat je wel eens boodschappen doet)
Uitstapje 1: Ga bewust rechtop lopen, schouders achteruit, hoofd omhoog. Je moet zelf het gevoel hebben dat je een arrogante houding aanneemt. Voor de buitenwereld zie je er dan nl. gewoon uit als een zelfbewust iemand en daar houden we van. Gewoon doen en vooral volhouden. Het effect is verbazingwekkend, alleen al voor jezelf.
Uitstapje 2: Doe hetzelfde als bij 1. Blijf vooral oefenen.
Uitstapje 3: Doe hetzelfde als bij 1 en 2, maar kijk nu bewust rond. Probeer leuke mensen te ontdekken. Meer niet.
Uitstapje 4: Doe hetzelfde als bij 1 t/m 3 en kijk daarbij bewust en nu ook vriendelijk in het rond. Je moet dus je normale depressieve blik uitschakelen. Kwestie van veel oefenen.
Uitstapje 5: Alleen als je stap 1 t/m 4 ten volle beheerst: Probeer oogcontact te krijgen met het meisje achter de kassa. Het maakt (nog) niet uit of je haar aantrekkelijk vindt. Dit is slechts een oefening in uitstraling. Als ze vraagt: "heb je een bonuskaart?/wil je zegeltjes/spaar je airmiles / smurfen / actiemunten / andere troep?" mompel je niet chagrijnig terug zoals je gewend was, maar kijk je haar in de ogen en zegt vriendelijk: "ja graag" of: "nee dankje" Maar Kijk Haar Aan! Ook al vind je haar maar zozo, kijk haar vriendelijk aan.
Mochten er in Delft uitsluitend jongens achter de kassa zitten: doe hetzelfde. We zijn nog lang niet in het versierstadium.
Uitstapje 6: Als je stap 1 t/m 5 voldoende hebt geoefend: Zoek oogcontact met de medeboodschappende mens (vrouw). Als ze terugkijken, wend je niet meteen je blik af, zoals je gewend was, maar lach je ze vriendelijk toe. Meer niet.
Oefen hier eerst eens mee.
Voor je het weet heb je opeens oogcontact met Een Leuk Meisje zonder dat je blozend wegrent. Daar begint het mee. (Of je bent in de AH-koffiecorner verstrikt geraakt in de netten van een dementerende bejaarde. Begin dan opnieuw bij stap 3)
Succes
Nee nee dit zijn basisoefeningen. Het daadwerkelijke versieren kan daarna op andere plaatsen gebeuren.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 00:55 schreef Godshand het volgende:
[..]
jij laat je altijd versieren in de supermarkt?
ok aardig idee, maar wat moeten we met zo'n blije eikel die iedereen vrolijk aankijkt?
had ik ook niet..quote:Op dinsdag 18 maart 2008 01:05 schreef F04 het volgende:
Maargoed, ik ben 18, en heb ook nog nooit een meid aangeraakt, of gezoent etc,,,
Jammer genoeg lukt het nooit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |