-Tegenvaller : al die uitgestelde games, Heavenly sword, games aanbod.quote:Op zondag 23 maart 2008 12:11 schreef SToRM81 het volgende:
De PS3 is vandaag trouwens precies een jaar in Europa te krijgen![]()
Misschien een mooi moment om eens te kijken hoe mensen nu op het eerste jaar van de PS3 terugkijken:
- Wat waren de grootste meevallers en tegenvallers?
- Wat moet er zeker nog verbeteren?
- Wat zijn de verwachtingen voor het komende jaar?
grootste meevallers: toch de vele games die ik leuk vindquote:Op zondag 23 maart 2008 12:11 schreef SToRM81 het volgende:
De PS3 is vandaag trouwens precies een jaar in Europa te krijgen![]()
Misschien een mooi moment om eens te kijken hoe mensen nu op het eerste jaar van de PS3 terugkijken:
- Wat waren de grootste meevallers en tegenvallers?
- Wat moet er zeker nog verbeteren?
- Wat zijn de verwachtingen voor het komende jaar?
We zitten wel 'weer' goed,..... op naar 'nog' een top jaar?quote:Op zondag 23 maart 2008 13:27 schreef RedemptioN het volgende:
[..]
grootste meevallers: toch de vele games die ik leuk vind, meer dan ik had verwacht
grootste tegenvallers: de speelduur van sommige games...heavenly sword bv...zoveel potentie en zo weinig komt er uit...en de PS store
verbeteren: PSN, met name de store...en nog steeds aan het wachten op home
verwachtingen voor het volgende jaar: ik hoef alleen maar GT5:P, GTA4, Killzone 2, Home, LBP, MGS4, FFXIII te zeggen he, en alle andere die ik vergeten ben...we zitten wel goed wederom
![]()
op naar nog een top jaar!!!
First party zat anders meer dan goed in elkaar in het eerste jaar. 3rd party exclusives waren er ook genoeg. Dus ja, op naar nog een top jaar.quote:Op zondag 23 maart 2008 13:33 schreef Chocobo het volgende:
[..]
We zitten wel 'weer' goed,..... op naar 'nog' een top jaar?Ik moet het eerste topjaar nog meemaken. MGS4 en een Home release zou leuk zijn. Vergeet FFXIII maar alvast dit jaar,... LBP zou kunnen maar er mag nog wel een exclusive bij hoor. Vind je vrij positief,.... maar die gamers heeft Sony wel nodig
quote:Op zondag 23 maart 2008 14:44 schreef JDizzle het volgende:
[..]
First party zat anders meer dan goed in elkaar in het eerste jaar. 3rd party exclusives waren er ook genoeg. Dus ja, op naar nog een top jaar.
De enige ECHT goede first party titel was Ratchet and Clank afgelopen jaar.quote:Op zondag 23 maart 2008 15:05 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Tja,.... ieder zijn mening,..... als jij vind dat dit een goed first party jaar was! Meer dan goed zelfs
Ik zeg slechtste console launch ooit
Buiten het feit dat de game nogal lineair was vond ik de gameplay van Uncharted juist super! Bovendien de eerste PS3 game waar ik die draak van een controller een beetje fatsoenlijk vast kon houden (360 controller FTW). Alleen heeft het spel geen replay value, geen multiplayer.. Maar ik ben benieuwd naar het tweede deel.quote:Op zondag 23 maart 2008 15:32 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Uncharted was een teleurstelling, mooie plaatjes.. maar die gameplay
Gister wat te veel gedronken en toen 3 poppetjes gekochtquote:Op zondag 23 maart 2008 12:25 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Het lijkt heel erg op zo'n crash junction game van bv een Burnout spel. De Eurogamer en Insidegamer reviews zijn best OK. En ja,..... het kost maar 8 euro ofzo,.... dus ja who cares.... een avondje lachen dacht ik. Nou ik denk dat ik dit zo nu en dan nog wel eens opstart. Verveling zit er niet echt in,.... tis altijd anders,.... en trek je het niet,.. speel dan even niet.
Die extra character van 0,99 cent enzo die koop ik uiteraard niet. Ben niet gek,.... bowlen nog niet eens geprobeerd overigens,.... moet wel lachen om die physics zo nu en dan,.... vasthouden enzo,... en opmerkingen,... ja ik vind het wel leuk ja. Maar er mag nog wel een gratis level/stad bij vind ik. Het is er nu maar een,...... maar volgens Sony komt hier nog wat bij.
Ik koop ze juist op de PS3. Daar is het tenminste gratis en werkt perfectquote:Op zondag 23 maart 2008 16:45 schreef Gamedemon het volgende:
Tsja als je een xbox 360 + Xbox live hebt dan koop je vrijwel alle titels die online zijn op de xbox..
Vooral de ingame XMB is heerlijk voor de PS3!quote:Op zondag 23 maart 2008 17:17 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Ik koop ze juist op de PS3. Daar is het tenminste gratis en werkt perfect
quote:Op zondag 23 maart 2008 17:42 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Vooral de ingame XMB is heerlijk voor de PS3!
Werkt perfect!
Ik betaal liever 60 euro per jaar dan dat ik met vrienden via de ramp die het PSN heet moet spelen..
Je kan geen eens een private chat op starten
Als ik een bericht naar iemand wil sturen van "we pakken deze map in deze server" dan moet ik mijn Game afsluiten om het bericht te lezen.. gaat nergens over.
Thanks! YesAsia doe ik.quote:Op zondag 23 maart 2008 10:08 schreef Sackboy het volgende:
[..]
Renchi.com heeft ze maar daar zijn ze nu "out of stock".
Op eBay staan ze wel *link*
En YesAsia heeft die tweede op voorraad *link*
Als je beter had opgelet dan komt er binnenkort speciaal voor dit een patch uit om het wel mogelijk te maken verder is de PSN netwerk zeer stabiel en gratis wat voor mij echt een afweging was tussen beide consoles.quote:Op zondag 23 maart 2008 17:42 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Vooral de ingame XMB is heerlijk voor de PS3!
Werkt perfect!
Ik betaal liever 60 euro per jaar dan dat ik met vrienden via de ramp die het PSN heet moet spelen..
Je kan geen eens een private chat op starten
Als ik een bericht naar iemand wil sturen van "we pakken deze map in deze server" dan moet ik mijn Game afsluiten om het bericht te lezen.. gaat nergens over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |