volgens mij slaat dat op het woord 'anders' aan het einde van jouw zin waarop werd gereageerdquote:
Hm, zou ook nog kunnen. Nouja, van mij hoeft er niemand naar huis. Ik heet geen Huub.quote:Op zaterdag 15 maart 2008 16:07 schreef Marrije het volgende:
[..]
volgens mij slaat dat op het woord 'anders' aan het einde van jouw zin waarop werd gereageerd
Want als het je niet bevalt, kortom, anders, Ga je maar naar huis.
Maar jouw 'anders' was niet zo bedoeld.
Denk ik.
Alle kerels met een harde buik nu achter de streams?quote:Op zaterdag 15 maart 2008 16:09 schreef Guuskeee het volgende:
amanda d'r bouwvakkers decollete
[ afbeelding ]
Vast wel, wat zou er van de status 'miljonair' overblijven als er geen zwerver in dat huis zit. om mee te vergelijken?quote:Op zaterdag 15 maart 2008 16:09 schreef Marrije het volgende:
[..]
Mijn idee. Die laten ze er toch niet tot het einde in zitten he?
quote:Op zaterdag 15 maart 2008 16:11 schreef Guuskeee het volgende:
best sjiek...
[ afbeelding ]
voor een straathoer
oow dan gooi ik er wel meer in...quote:Op zaterdag 15 maart 2008 16:16 schreef Lobasca het volgende:
[..]
euj Guus!![]()
![]()
Ik mot het ff van jou pics hebben
Vulgair en semi-shockerend vind ikquote:Op zaterdag 15 maart 2008 16:22 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
Ricardo: Jullie gaan me vast raar vinden wat ik nu ga zeggen, maar het stinkt hier naar sperma.
Ricardo tegen Amandan: Je stinkt naar pik.
Wat een misselijk vies mannetje zeg die Ricardo! Echt typerend voor de kooi dat hij erin is gegooid. Ik ben blij als mijn streams verlopen zijn binnenkort!!!!
Dat wijf stinkt naar pik, en die slaapkamer ruikt naar zaad! Die lui douchen amper, en die bedden worden zelden verschoond en zijn zelfs nog nooit gelucht.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |