Het optioneel maken van die layout "staat in de planning"...quote:Op donderdag 13 maart 2008 00:28 schreef Breuls het volgende:
Ja, die hebben we al een tijdje, maar voor iPhone en iPod stond-ie uit omdat die de normale layout ook redelijk weergeven. De mobiele layout werd oorspronkelijk ook helemaal uitgezoomd weergegeven, maar een kleine aanpassing maakte 'm qua vensterbreedte prima iPhone geschikt. Dus ik dacht, laat ik 'm daar ook voor aanzetten.
Deels eigenbelang overigens.
Ben bang dat het weinig zin heeft omdat al die lui daar geen cent hebben te besteden en nog in het Nokia 3310 tijdperk leven met een Windows 95 bak.quote:
Hey jongequote:Op donderdag 13 maart 2008 21:54 schreef G.Fawkes het volgende:
hey frits
Haha, ik bedoelde meer dat ik 'm graag wil hebben. Ik wacht tot 'ie hier is. Ook al gaat het importeren nog zo 'soepel' ik wil het er niet op wagen.quote:Op donderdag 13 maart 2008 21:56 schreef G.Fawkes het volgende:
Wanneer is je iPhone verstuurd?
Let the speculations begin.. My guess:quote:
quote:Op donderdag 13 maart 2008 22:31 schreef SFRje het volgende:
[..]
Let the speculations begin.. My guess:
- MBP's aanpassinkjes
- OS XI preview oid?
- iPhone nieuwtjes..
- Vernieuwde Mac Mini's.quote:Op donderdag 13 maart 2008 22:31 schreef SFRje het volgende:
[..]
Let the speculations begin.. My guess:
- MBP's aanpassinkjes
- OS XI preview oid?
- iPhone nieuwtjes..
Ik hoop eigenlijk dat ze daar over een paar weken al mee komen, gewoon tussendoor.quote:
Zou me niets verbazen. Denk niet dat de mac mini groot genoeg is om er zo belangrijk nieuws van te maken...quote:Op donderdag 13 maart 2008 23:19 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Ik hoop eigenlijk dat ze daar over een paar weken al mee komen, gewoon tussendoor.
iPhone in Nederland!quote:Op donderdag 13 maart 2008 23:45 schreef Battlefan het volgende:
De Europese apple stores zijn downMovie Rentals?
Zou leuk zijnquote:Op donderdag 13 maart 2008 23:45 schreef Battlefan het volgende:
De Europese apple stores zijn downMovie Rentals?
Hehe, dat zou wel een megastap zijn ineensquote:Op donderdag 13 maart 2008 23:49 schreef super-muffin het volgende:
[..]
iPhone in Nederland!
Ik heb vandaag een brief op de post gedaan naar Orange om mijn abonnement op te zeggen, dus dat zou leuk zijn.Gewoon een legale iPhone.
Jailbreaken is trouwens gelukt.Inclusief de Januari update, maar dan via de Installer.
quote:Op vrijdag 14 maart 2008 00:21 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Zucht, nog een paar uur. Dan begint het F1-seizoen weer
http://itv-95.vo.llnwd.net/d1/broadband/itvf1/default.htmlquote:
Jep, ik kreeg hem ook per mail (ADC webmember, verder niets bijzonders dat ik een uitnodiging krijg hoorquote:
En daar heb je verder geen problemen mee gehad?quote:Op vrijdag 14 maart 2008 10:51 schreef Anthraxx het volgende:
Volgens mij heb ik dat ooit via Entourage gedaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |