quote:Op zondag 16 maart 2008 01:39 schreef ondeugend het volgende:
Nonsens.....
Tijd om je handige vriendenkring op te trommelen en je bovenbuurman je een krat bier te laten halen.
quote:Op zaterdag 8 maart 2008 23:25 schreef kastanova het volgende:
Oftewel, het is denk ik beter voor m'n gemoedstoestand als ik de hulp van de betreffende vrienden voortaan maar weer gewoon beleefd weiger.
Ik zie de foto's niet.quote:Op zondag 16 maart 2008 01:34 schreef kastanova het volgende:
[..]
Zo. Iets eerder dan verwacht:
[ afbeelding ]
De spiegel hangt inmiddels ook netjes in de kast:
[ afbeelding ]
Wat zegt u? U ziet een nieuw kastje naast de spiegel staan?
Correct! Da's m'n nieuwe sokken, ondergoed, t-shirts kastje aangezien die tot voor kort in een doos zaten.
[ afbeelding ]
Dan is ook direct duidelijk waar m'n andere tv is gebleven; die's dus naar de slaapkamer verhuisd.
En dan nu het slechte nieuws: Voorlopig staat het grote klussen waarschijnlijk enigszins stil; m'n rechterschouder heeft de moed namelijk nogal opgegeven en die kan ik nu dus niet meer bewegen.
En da's nog best lastig voor iemand die rechtshandig is.
Mwah, voorlopig toch even een behoorlijke kink in de kabel...quote:Op zondag 16 maart 2008 11:18 schreef daniel.spijker het volgende:
Kasta? Gaat goede kant op! (Y)
Goddamnit, had ik eindelijk weer kans op een massage, loop ik hem alsnog misquote:Op maandag 17 maart 2008 23:36 schreef Oblivion het volgende:
Vond het ook erg gezellig met je, en heb je maar niet teruggevraagd om nog wat op je schouder te doen..![]()
Naja, dat was met jouw nagels sowieso wel een slagveld gewordenquote:Op maandag 17 maart 2008 23:45 schreef Oblivion het volgende:
Nah, met arnica moet je dus absoluut niet masseren!![]()
Dag velletje...
Idd.. Hij viel wel vaker door de mand met z'n klonen. Dan maakt hij maar een kloon om nu nadrukkelijk te roepen dat hij inderdaad kloont, zodat hij toch nog geloofwaardig blijftquote:
Arnica kun je in Nederland ook gewoon kopen, van HSM volgens mijquote:Op maandag 17 maart 2008 23:36 schreef Oblivion het volgende:
Vond het ook erg gezellig met je, en heb je maar niet teruggevraagd om nog wat op je schouder te doen..![]()
Vriendlief loopt zo blij als een kind met zijn laptop door de kamer!
Ze zijn je gegund!![]()
Als je in Duitsland komt koop dan dit en leg het standaard in een la! Werkt zo goed!
[ afbeelding ]
Die dus!
Ja, maar die lang zo sterk niet...quote:Op dinsdag 18 maart 2008 00:09 schreef Xennia het volgende:
[..]
Arnica kun je in Nederland ook gewoon kopen, van HSM volgens mij
Tot nu toe hoor ik iedereen over spuiten, maar dat vind ik dan ook weer overdreven...quote:Op dinsdag 18 maart 2008 18:24 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik heb altijd A. Vogel Arnicaforce. Maar dat is misschien ook iets te mild voor een slijmbeursontstekingWat doen ze daar normaal aan eigenlijk?
ik zou het dan toch eerst proberen met rust houden en eventueel een zalfje hoorquote:Op dinsdag 18 maart 2008 19:10 schreef kastanova het volgende:
[..]
Tot nu toe hoor ik iedereen over spuiten, maar dat vind ik dan ook weer overdreven...
Ik heb (notabene als man zijnde) reeds 2 (waarvan 1 bloederig mislukte, vandaar de 2equote:Op dinsdag 18 maart 2008 20:37 schreef suuske343 het volgende:
Spuiten doen ze alleen als het met rust niet over gaat....en die spuiten doen heeeeeeel zeer.
AUquote:Op dinsdag 18 maart 2008 20:55 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ik heb (notabene als man zijnde) reeds 2 (waarvan 1 bloederig mislukte, vandaar de 2e. ) tepelpuncties achter de rug dus ik kan wel een stootje hebben
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |