terwijl we tegen Helsingborg juist aanvallend en sterk begonnen, de 2e helft werd er weer 4 versnellingen lager gespeeld zoals de laatste jaren zo vaak als we voorstaanquote:Op maandag 3 maart 2008 14:46 schreef ErikT het volgende:
We spelen onder vergoossen gewoon als een stel mietjes. Het leek er geen moment op dat PSV speelde om te winnen. Zelden heb ik PSV zo terecht zien verliezen. (Roda thuis dit seizoen valt daar onder.)
Ik zeg het hier al sinds PSV - Helsingborgs. Als je met zo'n instelling aan een wedstrijd begint kan je net zo goed niet gaan voetballen. Het enige wat belangrijk lijkt is niet verliezen. Dit is ingegeven door angst. En angst is een slechte raadgever.
En voor wie moeten we nou überhaupt bang zijn? We zijn &^%&^^(*^() PSV!!!!We lijken wel fucking RBC in degradatie problemen. O nee, die speelden wel voor de winst toen
Ik kan hiet vrij slecht tegen. Als PSV de titel nog verspeelt (wat ik overigens niet verwacht) dan is het in ieder geval terecht. En dat zal je mij niet snel horen zeggen.
Rajkovic gewoon de kans geven in het centrum als Salcido of Marcellis niet kan spelen.. De rest heeft inmiddels wel al bewezen dat ze het niet kunnen..quote:Op maandag 3 maart 2008 16:04 schreef mcyodogg het volgende:
Alcides in het centrum moeten we maar niet meer doen. Desnoods Rajkovic of Addo.
Wij hadden door de zware Europase verplichtingen ieder jaar nu gewoon een wat minder laatste deel van het seizoenquote:Op maandag 3 maart 2008 16:49 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Verdomd pittig, kunnen we mooi als excuus gebruiken voor als het seizoen helemaal in de stront loopt.
En toch ben ik ervan overtuigt dat het deels door de Europese wedstrijden komt. Ook al mag je het niet zeggen. Je ziet gewoon dat het team vermoeid is en niet geconcentreerd. Netzoals ploegen als Heereveen en NAC doen het nu goed maar die hoeven zich alleen maar op de competitie te richten. Wij hebben dan nog woensdag tussendoor een wedstrijd, meestal daarna nog 1 of 2 dagen rust en dan moeten ze al weer voor een Heereveen, een Ajax of een Roda opwarmen (om maar wat namen te noemen). En dat kan je dan wel zien hoor.quote:Op maandag 3 maart 2008 16:57 schreef du_ke het volgende:
[..]
Wij hadden door de zware Europase verplichtingen ieder jaar nu gewoon een wat minder laatste deel van het seizoen.
quote:PSV hoopt maandagavond tot een akkoord te komen met aanvaller Nordin Amrabat van VVV-Venlo. De Eindhovense club heeft dan een tweede gesprek met Amrabat en diens zaakwaarnemer Winnie Haatrecht. De verwachting is dat de onderhandelingen over een meerjarig contract dan worden afgerond. Amrabat maakt dit seizoen een stormachtige ontwikkeling door bij VVV. Heerenveen en PSV zijn bereid om de transfersom van naar verluidt 2,3 miljoen euro te betalen aan VVV. De aanvaller mag daarom met beide clubs onderhandelen over een contract. Maar Amrabat wil liever naar PSV.
Jullie hebben de fruitschaal al ja!quote:Op maandag 3 maart 2008 17:31 schreef Rumille het volgende:
Alvast succes tegen de Spurs.
Jullie de UEFA Cup en wij eindelijk weer een keer het landskampioenschap?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A little knowledge is a dangerous thing.
Wat dacht je van wij de UEFA Cup en het landskampioen en jullie fruitschaal én voorronde CL?quote:Op maandag 3 maart 2008 17:31 schreef Rumille het volgende:
Alvast succes tegen de Spurs.
Jullie de UEFA Cup en wij eindelijk weer een keer het landskampioenschap?
Maar dat hebben we al 3 jaar achter elkaar behaaldquote:Op maandag 3 maart 2008 17:34 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Wat dacht je van wij de UEFA Cup en het landskampioen en jullie fruitschaal én voorronde CL?
+ waarschijnlijk Lodewegesquote:Op zondag 2 maart 2008 23:35 schreef LudoSanders het volgende:
Adrie Koster assistent.
Mooi toch, al jaren stabiel presteren?quote:Op maandag 3 maart 2008 17:37 schreef Rumille het volgende:
[..]
Maar dat hebben we al 3 jaar achter elkaar behaald.
Toch nog 3 dingen te vieren dan dit jaar.quote:Op maandag 3 maart 2008 17:16 schreef -SG- het volgende:
Nog 2 topics volspammen en we hebben een jubileum
wie het kleine niet eert....quote:Op maandag 3 maart 2008 17:37 schreef Rumille het volgende:
[..]
Maar dat hebben we al 3 jaar achter elkaar behaald.
Dat denk ik dus ook. En daarom zei ik voor de wedstrijden tegen Helsingborgs dat we die maar moesten verliezen om ons op het kampioenschap te richten en zo direct in de CL van volgend seizoen te zitten. Want één jaar geen CL is gewoon funest voor onze begroting en daar kan geen UEFA-cup tegenop. Maar toen werd ik door een aantal mensen toch voor gek verklaard. Maar aan de andere kant wordt er ook gewoon ongelofelijk sslap verdedigd en dat kan niet door vermoeidheid komen, dat zijn gewoon concentratie- en motievatieproblemen op de een of andere manier.quote:Op maandag 3 maart 2008 17:20 schreef -SG- het volgende:
[..]
En toch ben ik ervan overtuigt dat het deels door de Europese wedstrijden komt. Ook al mag je het niet zeggen. Je ziet gewoon dat het team vermoeid is en niet geconcentreerd. Netzoals ploegen als Heereveen en NAC doen het nu goed maar die hoeven zich alleen maar op de competitie te richten. Wij hebben dan nog woensdag tussendoor een wedstrijd, meestal daarna nog 1 of 2 dagen rust en dan moeten ze al weer voor een Heereveen, een Ajax of een Roda opwarmen (om maar wat namen te noemen). En dat kan je dan wel zien hoor.
Dat schijnt ja, dat PSV nu een andere functie binnen de organisatie voor hem aan het zoeken is.quote:Op maandag 3 maart 2008 17:41 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
+ waarschijnlijk Lodeweges
Wouters op zijspoor?
ach we winnen altijd uit bij de joden dus dat zal dan ook wel gebeurenquote:Op maandag 3 maart 2008 18:31 schreef Wooldoor het volgende:
Ik denk dat Donderdag mischien nog wel belangrijker is om goed te spelen dan zondag. Donderdag kan psv veel vertrouwen opdoen voor zondag, zondag kunnen jullie waarschijnlijk ook gewoon slecht spelen maar toch winnen. Tegen Tottenham zal slecht spelen en winnen niet lukken
quote:Op maandag 3 maart 2008 19:21 schreef MaatjeTho het volgende:
We spelen trouwens in het rood-wit op Red White Hart Lane
Tevens TVP
Ach, dat zou ik graag geloven maar voor Utrecht zei Sef nog dat ze goed van de vermoeidheid hersteld waren. Ook meteen na de winterstop werd er bar slecht gespeeld. Dat kan je echt niet afschuiven op vermoeidheid.quote:Op maandag 3 maart 2008 17:20 schreef -SG- het volgende:
[..]
En toch ben ik ervan overtuigt dat het deels door de Europese wedstrijden komt. Ook al mag je het niet zeggen.
Laten we hopen dat Sef dat inmiddels ook gezien heeftquote:Op maandag 3 maart 2008 17:12 schreef cultheld het volgende:
Liever Rajkovic dan Alcides in het centrum.
Alcides op z'n normale plek was in goede doen, maar zondag was drama inderdaad.quote:Op maandag 3 maart 2008 16:04 schreef mcyodogg het volgende:
Alcides in het centrum moeten we maar niet meer doen. Desnoods Rajkovic of Addo.
Toch leuk voor Gomes en Cassio Ramosquote:ED: Flavio Tenius inderdaad nieuwe keeperstrainer PSV
Volgens het Eindhovens Dagblad wordt de Braziliaan Flavio Tenius inderdaad de nieuwe keeperstrainer van PSV. Huub Stevens was nog niet op de hoogte toen de Braziliaan het zelf al aankondigde. Maar inmiddels zou hij afgelopen week in Eindhoven een positief gesprek hebben gevoerd met de nieuwe coach van PSV.
quote:Nordin Amrabat voor vier seizoenen naar PSV
PSV MEDIA - Nordin Amrabat heeft vanavond zijn handtekening gezet onder een contract dat hem voor de komende vier seizoenen aan PSV verbindt. De 20-jarige aanvallende middenvelder komt per 1 juli van dit jaar over van VVV-Venlo, waar hij pas één seizoen onder contract staat.
PSV
PSV is een droomclub
“Het is snel gegaan. Twee seizoenen geleden speelde ik nog bij de amateurs van FC Omniworld”, zei een dolblije Amrabat die in de belangstelling stond van diverse clubs. “VVV en sc Heerenveen waren ook al tot een akkoord gekomen, maar toen PSV concreet werd hoefde ik niet lang na te denken. PSV is een droomclub voor mij en ik ben enorm blij dat ik daar de komende seizoenen mag spelen.” Amrabat werd vanavond nog telefonisch gefeliciteerd door de huidige coach Sef Vergoossen én de nieuwe coach Huub Stevens. Ook ontving hij sms-jes van Ibrahim Afellay en Ismail Aissati. “Die spelers ken ik natuurlijk van Jong Oranje, maar ook Dirk Marcellis is voor mij geen onbekende.” Nordin Amrabat begon zijn carričre bij HSV Zuidvogels. Via de jeugd van Ajax en SV Huizen kwam hij bij FC Omniworld terecht. Een opstapje om via VVV-Venlo zijn profcarričre deze zomer voort te zetten bij PSV.
psv.nl
Wilde het net poste. Waarom ben je altjd net een tikeltje sneller als ik met PSV nieuws. En dat voor een fcg.quote:
Zat toevallig net headliner te bekijken.quote:Op maandag 3 maart 2008 22:42 schreef -SG- het volgende:
[..]
Wilde het net poste. Waarom ben je altjd net een tikeltje sneller als ik met PSV nieuws. En dat voor een fcg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |