quote:Op zondag 2 maart 2008 16:04 schreef Yildiz het volgende:
[..]
En dat geloof je?. Kijk eens naar de hoeveelheden fietsdiefstal bijvoorbeeld. Het 'nadeel' is dat hier gewoon alles geregistreerd wordt. In Italië doet men daar amper aan, om maar wat te noemen. Daar is de rechtspraak even terzijde helemaal te triest voor woorden...
Dat staat wél in de link van de Telegraaf...quote:Op zondag 2 maart 2008 16:07 schreef JohnDope het volgende:
[..]![]()
Het gaat dus om geweldsdelicten en niet om fietsen diefstal.
Overigens doen de meeste mensen waarvan hun fiets gestolen is niet eens aangifte, want ze weten dat dat geen enkele zin heeft.
Als ze veroordeeld worden wel ja.quote:Op zondag 2 maart 2008 14:14 schreef Undergod het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat snelheidsovertreders ook criminelen zijn?
Het gaat dus om geweldsdelichten, dat er in nederland ook verreweg de meeste fietsen gestolen worden staat daar los van.quote:Op zondag 2 maart 2008 16:09 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Dat staat wél in de link van de Telegraaf...
quote:Op zondag 2 maart 2008 17:15 schreef FatihReloadeD het volgende:
-edit-
Dat vind de farmaceutische industrie niet goed.quote:Op zondag 2 maart 2008 20:28 schreef Morendo het volgende:
Als de Amerikanen nou ook eens soft-drugs gingen legaliseren.......
bron: Volkskrant 27 febr 2008quote:De gevangenissen in Groot-Brittannië zijn voller dan vol. Volgens het jongste cijfer, van afgelopen vrijdag, zitten er nu 82.068 mensen achter de tralies. Daarmee is de officiële capaciteit van 81.972 voor het eerst overschreden.
De crisis illustreert het feit dat nergens in Europa zo met celstraffen wordt gestrooid als in Engeland en Wales. Per honderdduizend inwoners zitten er nu 152 mensen vast.
Dat is tweemaal het Scandinavische gemiddelde, en eveneens veel meer dan in andere grote Europese landen. In Frankrijk is het cijfer 85 en in Duitsland 95, aldus de lijst die het International Centre for Prison Studies van het Londense King’s College jaarlijks opstelt. Ook Nederland scoort relatief hoog met rond de 125.
Vergeleken bij de wereldkampioenen, de VS en Rusland, is zelfs de Engelse gevangenispopulatie nog bescheiden. In deze landen bedragen de verhoudingen volgens de laatste gegevens 738 en 611.
bronquote:Volgens de statistische afdeling van het Britse ministerie van Binnenlandse Zaken is het aantal gedetineerden in tweehonderd onderzochte landen met zeventig procent toegenomen, met Rusland als uitschieter met 730 gevangenen per 100.000 mensen. Maar in de Europese Unie is de situatie volgens de Britse onderzoeker Joe Cullen, verbonden aan het Londonse Tavistock Institute, ook 'deprimerend'. Het aantal gevangenen in de West-Europa staat inmiddels op een gemiddelde van 88 per 100.000 inwoners.
Uit het jaarverslag 2003 van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) blijkt echter dat Nederland qua bevolkingsgroei in het gevangeniswezen de kroon spant. In vergelijking met een aantal grote Europese landen maakt Nederland de sterkste groei door, zo meldt het rapport: "In 1987 stond Nederland nog onder aan de lijst met 33 gedetineerden op 100.000 inwoners. In 2001 is dat aantal al toegenomen tot 93 per 100.000, hetgeen neerkomt op een groei van 182 procent in ongeveer 15 jaar."
Engeland staat 1e in Europa, Nederland (dacht ik) 2equote:Op zondag 2 maart 2008 20:53 schreef sigme het volgende:
Eigenlijk zocht ik dit:
[..]
bron: Volkskrant 27 febr 2008
Je hebt verschillende gradaties. Maar verkeerscriminaliteit bestaat.quote:Op zondag 2 maart 2008 14:14 schreef Undergod het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat snelheidsovertreders ook criminelen zijn?
In dat land gelden die wetten hoe achterlijk ze ook zijn. Er zijn ook zat mensen die niet snappen dat met meer vrouwen trouwen hier niet mag bijvoorbeeld.quote:Op zondag 2 maart 2008 14:17 schreef heiden6 het volgende:
[..]
En homo's in Iran, enzovoorts. Schrijf het in een wetboek en je hebt gelijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |