abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57034709
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:05 schreef ijsbrekertje het volgende:
Vanmiddag om 15.30 uur spoeddebat over de uitspraken van Donner met niet alleen minister Donner, maar ook Balkenende.
.

Het mag niet, hè, eigenlijk, maar ik hou van crises, ook al is het niet goed.
pi_57034771
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 13:59 schreef sigme het volgende:
'Lokhomo’ lokt stelende date in de val

http://www.volkskrant.nl/(...)lende_date_in_de_val
"het homonetwerk ‘Roze in Blauw’ van de Amsterdamse politie"
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_57034789
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:06 schreef Monidique het volgende:
.

Het mag niet, hè, eigenlijk, maar ik hou van crises, ook al is het niet goed.
Het houdt het spannend.

Het is net formule 1 racen. Je gunt de rijders niet dat ze spectaculair crashen, maar het is wel een fascinerend gezicht.
Soms blijk je de waarheid alleen te kunnen overbrengen door deze geweld aan te doen.
pi_57035097
quote:
Nog deze zomer komt er een nieuw waarschuwingslogo op speelgoed waarin magneten zijn verwerkt. Dat heeft de Europese Commissie, het dagelijks bestuur van Europa, donderdag bekendgemaakt.

Vorig jaar zomer zijn miljoenen stuks speelgoed teruggeroepen naar de winkel, na ongelukken waarbij kinderen magneten uit het speelgoed hadden ingeslikt. In de VS heeft dat zelfs geleid tot de dood van een kind.

De Europese Commissie wil met het nieuwe waarschuwingslogo ouders attent maken op de gevaren van magneten. Als die worden ingeslikt kunnen ze de darmen blokkeren of, als ze met andere magneten samenkleven zelfs leiden tot perforatie van organen.

Ouders wordt dan ook aangeraden direct naar het ziekenhuis te gaan als hun kind een magneet heeft ingeslikt.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  donderdag 28 februari 2008 @ 14:23:53 #155
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_57035157
De dood van 1 kind.
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
pi_57035242
Iemand?
quote:
Uit de eerste hand horen hoe het achter de schermen van de Europese Unie toegaat? Dat kan door deel te nemen aan de Masterclass van het Montesquieu Instituut, die in maart begint. Deze Masterclass bestaat uit een reeks seminars, waar door aansprekende docenten uit verschillende disciplines in wordt gegaan op de achtergronden van de besluitvorming in de EU.

Voor studenten en anderen die geïnteresseerd zijn in Europa is dit dan ook een unieke kans om in een zeer korte tijd specialistische en multidisciplinaire kennis op te doen over dit niet meer uit ons leven weg te denken fenomeen: de Europese Unie.

Achter het certificaat waarmee de Masterclass wordt afgesloten staan de vier Nederlandse Universiteiten die binnen het Montesquieu Instituut samenwerken: Universiteit Leiden, Radboud Universiteit Nijmegen, Rijksuniversiteit Groningen en Universiteit Maastricht.

<knip>


2.Toelating
Studenten en afgestudeerden van Nederlandse universiteiten en hogescholen uit de studierichtingen Bestuurskunde, Politicologie, Rechten, Geschiedenis en Europese Studies en andere belangstellenden kunnen zich aanmelden via info@montesquieu-instituut.nl. Stuur hierbij een motivering voor deelname aan de Masterclass, een c.v. en - voor nog studerenden - een overzicht van behaalde vakken met cijfers. Uit de aanmeldingen zal door een commissie van het instituut een groep van twaalf tot vijftien deelnemers worden geselecteerd.

Deelname is gratis.

Data
Maart 7 en 28
April 4, 18 en 25
Mei 9, 16 en 30
Juni 20: Uitreiking certificaten
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_57035273
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:23 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
De dood van 1 kind.
Misschien kunnen ze hier nog wat inspiratie op doen voor nieuwe maatregelen. Iets met piercings misschien:
quote:
A 23 year old man with various body piercings decided to see what it would feel like to connect his workplace test equipment to his chest piercings. Several co-workers tried to convince him that it was a bad idea to connect himself to the electronic control tester. He ignored their pleas and proceeded to connect two alligator clips to his piercings. He hit the test button...

When the police and rescue personnel arrived, his co-workers were stiill trying to revive him with CPR and rescue breathing. They were not successful.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_57035338
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:23 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
De dood van 1 kind.
Inderdaad. Magneten zijn toch niet veel gevaarlijker om op te eten dan andere kleine onderdeeltjes? Al het speelgoed is toch al standaard van waarschuwingen tegen verslikken in kleine onderdeeltje voorzien?
Soms blijk je de waarheid alleen te kunnen overbrengen door deze geweld aan te doen.
  donderdag 28 februari 2008 @ 14:35:55 #159
153070 Rock_de_Braziliaan
Stranger than fiction
pi_57035484
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:30 schreef ijsbrekertje het volgende:

[..]

Inderdaad. Magneten zijn toch niet veel gevaarlijker om op te eten dan andere kleine onderdeeltjes? Al het speelgoed is toch al standaard van waarschuwingen tegen verslikken in kleine onderdeeltje voorzien?
Ik zie geen beleid meer in de politiek. Idealen worden vervangen door hypes
"I think I'm in a tragedy"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZFG5PKw504[/youtube]
"In America today profit is privatized but risk is increasingly socialized"
pi_57035550
Debat zodadelijk
  donderdag 28 februari 2008 @ 14:46:42 #161
66825 Reya
Fier Wallon
pi_57035751
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:35 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:

[..]

Ik zie geen beleid meer in de politiek. Idealen worden vervangen door hypes
Komt-ie:
quote:
ChristenUnie Tweede Kamerlid Joël Voordewind wil onderzoek naar de gevaren van online tips over zelfdoding. “Jongeren behoren tot een kwetsbare groep die makkelijker kan worden beïnvloed door beschikbare informatie over succesvolle zelfmoordmethoden. In plaats van jongeren tips aan te reiken, moeten deze jongeren juist geholpen worden in hun nood en vooral worden doorverwezen naar goede hulpinstantie die hen kunnen bijstaan.”

Jongeren wisselen via internet tips uit over succesvolle zelfdodingmethoden. Dat blijkt uit het artikel ‘suïcidale jongere treft vriend op het web'. Voordewind wil van de ministers van VWS en Justitie weten of hij het met de onderzoekers van de Universiteit van Gent eens is dat de risico's van het internet wat betreft de beïnvloeding bij zelfmoordgedachten verder moeten worden onderzocht.

Onderzoek
Ook vindt de ChristenUnie dat er onderzoek gedaan moet worden naar de invloed van beschikbare on-line informatie op het aantal zelfdodingen onder jongeren. De partij pleit voor de aanwezigheid van waarschuwingspagina's, gekoppeld aan sites met risicovolle informatie. Eerder pleitte Voordewind voor een algehele mediacode, die terughoudende berichtgeving over zelfdoding bepleit. In aanvulling hierop zou er ook een digitale variant moeten komen.

Actieplan
Onlangs presenteerde de ChristenUnie het ‘Actieplan: De Noodkreet Gehoord, preventie van zelfdoding onder jongeren'. Zelfdoding is onder jongeren de op één na meest voorkomende doodsoorzaak.

Tussen 2003 en 2005 nam het aantal zelfdodingen onder jongeren toe met 49 procent, tot ruim vijftig sterfgevallen per jaar. Het aantal pogingen tot zelfdoding bedraagt 94.000 per jaar. ,,Zelfdoding is taboe in Nederland. We moeten wakker worden en zo snel mogelijk een nationaal actieplan opstellen'', zei Voordewind tijdens de presentatie.

Het actieplan van de ChristenUnie bevat een aantal aanbevelingen, zoals een op de risicogroepen gerichte voorlichtingscampagne en een noodtelefoon. Verder wil de ChristenUnie dat de nieuwe Centra voor Jeugd en Gezin informatie gaan verstrekken over preventie tegen zelfdoding. Maatregelen om jongeren te beschermen tegen bepaalde informatie op internet, behoort hier ook toe.
Zelfdoding kan ernstige schade toebrengen aan uw gezondheid
pi_57035782
De jeugd van tegenwoordig..
quote:
De politie in Stadskanaal heeft afgelopen tijd zeven jonge pyromaantjes in de kraag gevat. De kinderen, van wie de jongste 5 en de oudste 10 jaar is, worden verdacht van meerdere brandstichtingen. Dat meldde de politie donderdag.
quote:
De politie heeft woensdagavond een agressieve 13-jarige jongen uit Tolbert aangehouden, die even daarvoor een agent bij het politiebureau had proberen te wurgen. De jongen was daar naartoe meegenomen, omdat hij samen met een andere jongen bij de speeltoestellen aan de Beetke van Rasquertstraat in Leek was toen de politie er verscheen vanwege een brandmelding.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_57035846
quote:
De partij pleit voor de aanwezigheid van waarschuwingspagina's, gekoppeld aan sites met risicovolle informatie.
Ik pleit voor verplichte ICT cursussen voor politici.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_57035990
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:50 schreef Monolith het volgende:
Ik pleit voor verplichte ICT cursussen voor politici.
Eigenlijk zouden politici een cursus maatschappelijke verantwoordelijk moeten volgen. Zodat ze eindelijk eens beseffen waar ze zich wel en niet mee moeten bemoeien. Niet alles wat niet leuk is, moet met nieuwe wetgeving verboden worden.

Zorg voor goede, toegankelijke informatie om tegenover de zelfmoordsites te zetten. Indien nodig zou de politiek dit kunnen stimuleren.
Soms blijk je de waarheid alleen te kunnen overbrengen door deze geweld aan te doen.
  † In Memoriam † donderdag 28 februari 2008 @ 14:58:46 #165
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_57036062
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:50 schreef Monolith het volgende:
Ik pleit voor verplichte ICT cursussen voor politici.
Neejoh, via ISP's dwingen dat je dmw. een transparante proxy een waarschuwing krijgt bij een door de CU aangeleverde lijst van links.
Carpe Libertatem
pi_57036070
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:56 schreef ijsbrekertje het volgende:

[..]

Eigenlijk zouden politici een cursus maatschappelijke verantwoordelijk moeten volgen. Zodat ze eindelijk eens beseffen waar ze zich wel en niet mee moeten bemoeien. Niet alles wat niet leuk is, moet met nieuwe wetgeving verboden worden.
Ach dat is toch een illusie. Ik heb nog enige hoop dat politici eens gaan begrijpen dat ze niet de macht hebben om 'waarschuwingspagina's op elke website met bepaalde inhoud' te plaatsen.
quote:
Zorg voor goede, toegankelijke informatie om tegenover de zelfmoordsites te zetten. Indien nodig zou de politiek dit kunnen stimuleren.
Zoiets?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_57036181
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:58 schreef Monolith het volgende:
Ach dat is toch een illusie. Ik heb nog enige hoop dat politici eens gaan begrijpen dat ze niet de macht hebben om 'waarschuwingspagina's op elke website met bepaalde inhoud' te plaatsen.
Ik help het je hopen. Misschien had ik mijn eisen inderdaad te hoog gesteld.
quote:
Ja inderdaad. Nou dan is het er al en hoeft de politiek dus niets te doen. Het Jeugdriagg heeft zelf al begrepen dat daar voor hen een taak ligt en deze opgepakt.
Soms blijk je de waarheid alleen te kunnen overbrengen door deze geweld aan te doen.
pi_57036455
Bedrijfsleven kan ook onzinnige regeltjes bedenken. Regeltjes op de kassabon .
quote:
De kassabon in de supermarkt wordt met ingang van 1 mei dit jaar weer een stukje langer. Vanaf die datum wordt op de kassabon vermeld dat het totaalbedrag „inclusief verpakkingsbelasting" is. Dat heeft een woordvoerder van het Centraal Bureau Levensmiddelen (CBL) donderdag gezegd.

In 2008 moeten de fabrikanten van verpakte levensmiddelen in totaal 240 miljoen euro ophoesten aan verpakkingenbelasting. 115 Miljoen euro daarvan gaat rechtstreeks naar het Afvalfonds.

Het CBL spreekt de verwachting uit dat fabrikanten zullen proberen de belasting door te berekenen aan de supermarkten, die dat op hun beurt wellicht weer doorberekenen aan de consument.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_57036457
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:46 schreef Reya het volgende:

[..]

Komt-ie:
[..]

Zelfdoding kan ernstige schade toebrengen aan uw gezondheid
quote:
Eerder pleitte Voordewind voor een algehele mediacode, die terughoudende berichtgeving over zelfdoding bepleit. In aanvulling hierop zou er ook een digitale variant moeten komen.

[...]

,,Zelfdoding is taboe in Nederland".
Uhm Is zo'n taboe nou goed of niet?
pi_57036512
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:50 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik pleit voor verplichte ICT cursussen voor politici.
Volgens mij denkt 'ie dat internet een grote folder is of zo.
pi_57036710
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 15:17 schreef Autodidact het volgende:

[..]

Volgens mij denkt 'ie dat internet een grote folder is of zo.
Het zou me niets verbazen als hij bij de instructie 'zoek de Windows folder op uw PC' gaat kijken of er ergens een reclame foldertje over Windows bovenop zijn monitor ligt.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_57036812
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 14:50 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik pleit voor verplichte ICT cursussen voor politici.
Inderdaad, het is weer eens "vreemde voorstellen over technische onderwerpen"-tijd.
  donderdag 28 februari 2008 @ 15:39:05 #173
130955 Floripas
Blast from the past
pi_57039771
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 15:15 schreef sigme het volgende:
Bedrijfsleven kan ook onzinnige regeltjes bedenken. Regeltjes op de kassabon .
[..]
Het CBL is toch een publiekrechtelijk orgaan?
Vroeger dacht ik dat ik mijn vijanden het vuur aan de schenen moest leggen. Een misvatting, want dat doen ze zelf wel. Ik hoef enkel mijn vergrootglas maar op ze te richten en het begint te smeulen.
pi_57040444
.
pi_57040546
quote:
Op woensdag 27 februari 2008 16:59 schreef Autodidact het volgende:
الله اكبر
Mooi, afsluiten met Alie Hakbar.
pi_57040989
This thing here, every man in the world goes through/but fuck that, I put alot of money up I'M HATING
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
pi_57040999
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 17:59 schreef Monidique het volgende:
.
You're getting fucked like 2pac in prison.
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
  † In Memoriam † donderdag 28 februari 2008 @ 19:00:06 #179
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_57041862
Dadelijk heeft Wilders het ook nog gedaan in Uruzgan! Zeg dan gewoon dat je het daar niet aankunt.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
pi_57041912
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 18:25 schreef Apropos het volgende:

[..]

You're getting fucked like 2pac in prison.
!
pi_57042224
quote:
It is the furthest galaxy on the record. The galaxy Abell 1835 IR1916 is located about 13,230 million light-years away. Hence, it is seen at a time when the Universe was merely 470 million years young, that is, barely 3 percent of its current age.

Scientists are finding extraterrestrial influence in this galaxy. It seems the galaxy was engineered and fit into place by artificial forces. This is the furthest galaxy ever discovered. Therefore it is also the earliest galaxy that we can view through gravitational lenses.

Some 13.7 billion years ago, after the big bang, the Universe plunged into darkness. Neither stars nor quasars had yet been formed which could illuminate the vast space. The Universe was a cold and opaque place. Some thing went wrong, according to some scientists. Intervention was needed by the Type IV civilization that created the big bang in their massive inter-universe particle colliders. The big bang created a black hole in the hyperspace – our universe with three spatial dimensions and a forward moving single time dimension. According to scientists this was the start of ‘dark ages’ that was eventually corrected through the intervention of the Type IV civilization.

The galaxy Abell 1835 IR1916 is part of the "Cosmic Renaissance" that was artificially engineered by the Type IV civilization.
http://www.indiadaily.com/editorial/19119.asp

Ik wilde er een NWS-topic over openen, maar hield mij in.
pi_57042346
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 19:15 schreef Monidique het volgende:

[..]

http://www.indiadaily.com/editorial/19119.asp

Ik wilde er een NWS-topic over openen, maar hield mij in.
Ik vind het fijn dat de verrassing zo bruusk is.
Zelden schryf ik wat ik wil, en nooit wat 'n ander wil.
pi_57043561
quote:
Sageman has a résumé that would suit a postmodern John le Carré. He was a case officer running spies in Pakistan and then became a forensic psychiatrist. What distinguishes his new book, "Leaderless Jihad," is that it peels away the emotional, reflexive responses to terrorism that have grown up since Sept. 11, 2001, and looks instead at scientific data Sageman has collected on more than 500 Islamic terrorists -- to understand who they are, why they attack and how to stop them.

The heart of Sageman's message is that we have been scaring ourselves into exaggerating the terrorism threat -- and then by our unwise actions in Iraq making the problem worse. He attacks head-on the central thesis of the Bush administration, echoed increasingly by Republican presidential candidate John McCain, that, as McCain's Web site puts it, the United States is facing "a dangerous, relentless enemy in the War against Islamic Extremists" spawned by al-Qaeda.

The numbers say otherwise, Sageman insists. The first wave of al-Qaeda leaders, who joined Osama bin Laden in the 1980s, is down to a few dozen people on the run in the tribal areas of northwest Pakistan. The second wave of terrorists, who trained in al-Qaeda's camps in Afghanistan during the 1990s, has also been devastated, with about 100 hiding out on the Pakistani frontier. These people are genuinely dangerous, says Sageman, and they must be captured or killed. But they do not pose an existential threat to America, much less a "clash of civilizations."

It's the third wave of terrorism that is growing, but what is it? By Sageman's account, it's a leaderless hodgepodge of thousands of what he calls "terrorist wannabes." Unlike the first two waves, whose members were well educated and intensely religious, the new jihadists are a weird species of the Internet culture. Outraged by video images of Americans killing Muslims in Iraq, they gather in password-protected chat rooms and dare each other to take action. Like young people across time and religious boundaries, they are bored and looking for thrills.

"It's more about hero worship than about religion," Sageman said in a presentation of his research last week at the New America Foundation, a liberal think tank here. Many of this third wave don't speak Arabic or read the Koran. Very few (13 percent of Sageman's sample) have attended radical madrassas. Nearly all join the movement because they know or are related to someone who's already in it. Those detained on terrorism charges are getting younger: In Sageman's 2003 sample, the average age was 26; among those arrested after 2006, it was down to about 20. They are disaffected, homicidal kids -- closer to urban gang members than to motivated Muslim fanatics.
http://www.washingtonpost(...)AR2008022703179.html
  donderdag 28 februari 2008 @ 20:25:42 #184
125878 Gabry
Lento Violento
pi_57043831
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 19:00 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Dadelijk heeft Wilders het ook nog gedaan in Uruzgan! Zeg dan gewoon dat je het daar niet aankunt.
De samenwerking in Afghanistan slaat ook nergens op, met Europese bondgenoten die allemaal zo min mogelijk soldaten sturen, terwijl onze Amerikaanse bondgenoot was aangevallen. Af en toe 50 soldaten meer of minder. Echt belachelijk.

Eigenlijk zou Europa alle taken in Afganistan moeten overnemen. In mijn ogen kan dat wel verwacht worden van de Europese bondgenoten in een langdurige strijd. Hierdoor kan de VS zich richten op de oorlog in Irak, waar wij geen steun hoeven te bieden aangezien er geen aanval of dreiging voor de VS was.

Op deze manier kan het Westen veel effectiever opereren. Wanneer de VS zijn troepen kan concentreren in Irak en Europa in Afghanistan dan hoeft de VS ook geen twee oorlogen te voeren. Dan zijn wij en de VS ook direct een realistischere dreiging voor Iran.
Dan hoopt gij vurige kolen op zijn hoofd.
  donderdag 28 februari 2008 @ 20:29:50 #185
125878 Gabry
Lento Violento
pi_57043959
Gewoon, een gedachte.
Dan hoopt gij vurige kolen op zijn hoofd.
pi_57043978
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 20:25 schreef Gabry het volgende:
De samenwerking in Afghanistan slaat ook nergens op, met Europese bondgenoten die allemaal zo min mogelijk soldaten sturen, terwijl onze Amerikaanse bondgenoot was aangevallen. Af en toe 50 soldaten meer of minder. Echt belachelijk.
Ik kan de Europese sentimenten niet veroordelen. Amerika wordt aangevallen, Europa zegt te willen helpen, Afghanistan wordt gebombardeerd, Amerika richt al z'n aandacht op het niet bedreigende Irak, Afghanistan verandert weer in een puinhoop, Europa (en Canada en Australië) mag het oplossen en krijgt daarna kritiek.

"Old Europe", weet je nog? "Punish France, ignore Germany, forgive Russia."?

Nee, die Europese sentimenten kan ik niet veroordelen.
quote:
Dan zijn wij en de VS ook direct een realistischere dreiging voor Iran.
Dat is niet nodig. Iran is geen bedreiging voor Europa of Amerika, andersom wel, en wij zouden ook geen bedreiging voor Iran moeten zijn.
  donderdag 28 februari 2008 @ 20:32:01 #187
125878 Gabry
Lento Violento
pi_57044012
quote:
NAVO akkoord om meer te doen in Afghanistan, maar weinig concreets

De NAVO-lidstaten zijn het eens dat er op militair vlak meer moet gebeuren in Afghanistan, maar concrete toezeggingen voor het sturen van de broodnodige gevechtseenheden naar het gevaarlijke zuiden van het land zijn er voorlopig niet. Dat bleek donderdag na een eerste bijeenkomst van de NAVO-Defensieministers in het Litouwse Vilnius.

"Er is een duidelijk gevoel rond de tafel dat de leemtes moeten worden gevuld en dat we zo snel mogelijk moeten handelen om daaraan te verhelpen", zei NAVO-woordvoerder James Appathurai. De landen die actief zijn in Zuid-Afghanistan (VS, Groot-Brittannië, Canada en Nederland), voeren de druk op hun partners op om met hulp over de brug te komen. Zij moeten nu alleen het hoofd bieden aan de taliban. De Amerikaanse minister van Defensie, Robert Gates, waarschuwde vlak voor het treffen in Vilnius nog voor een breuk in de alliantie. Omdat het in Litouwen om een "informele" ontmoeting gaat, worden in principe ook geen toezeggingen verwacht, maar de verwachting is wel dat er tegen de NAVO-top van staats- en regeringsleiders begin april in het Roemeense Boekarest een doorbraak komt. België heeft alvast zijn duit in het zakje gedaan. De ministerraad besliste vorige vrijdag om 4 F-16's en 140 extra militairen naar Afghanistan te sturen. (SIJ)
That will do the trick.
Dan hoopt gij vurige kolen op zijn hoofd.
pi_57044094
.
pi_57044215
Dion Graus .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  † In Memoriam † donderdag 28 februari 2008 @ 20:56:38 #190
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_57044641
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 20:25 schreef Gabry het volgende:

[..]

De samenwerking in Afghanistan slaat ook nergens op, met Europese bondgenoten die allemaal zo min mogelijk soldaten sturen, terwijl onze Amerikaanse bondgenoot was aangevallen. Af en toe 50 soldaten meer of minder. Echt belachelijk.

Eigenlijk zou Europa alle taken in Afganistan moeten overnemen. In mijn ogen kan dat wel verwacht worden van de Europese bondgenoten in een langdurige strijd. Hierdoor kan de VS zich richten op de oorlog in Irak, waar wij geen steun hoeven te bieden aangezien er geen aanval of dreiging voor de VS was.

Op deze manier kan het Westen veel effectiever opereren. Wanneer de VS zijn troepen kan concentreren in Irak en Europa in Afghanistan dan hoeft de VS ook geen twee oorlogen te voeren. Dan zijn wij en de VS ook direct een realistischere dreiging voor Iran.
Die oorlogen zijn allemaal nergens voor nodig. Gewoon doen als Denemarken: dikke fuck you aan ieder land dat wil boycotten of kloten. Grenzen dicht voor dat rottuig en zoek het lekker zelf uit daar.

Waar het mij om ging: Wilders is niet de schuld aan aanslagen in Afghanistan als dat mocht gebeuren/gebeurt. Wilders provoceert, maar de landen/moslims die zich laten provoceren moeten absoluut niet beloond worden door Wilders de mond te snoeren.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
pi_57044686
Lal,een aantal grote Deense bedrijven hebben anders forse economische schade opgelopen.
  donderdag 28 februari 2008 @ 22:30:35 #192
155006 Aoristus
SPelen is delen
pi_57047625
smsje van wilbers aan verhagen voor nova: hij kan de pot op
De voorzitter zegt: Laat duizend bloemen bloeien.
Laat duizend balletjes stuiteren.
  † In Memoriam † donderdag 28 februari 2008 @ 22:52:16 #193
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_57048550
Bruce Dickinson heeft een horrorscript geschreven waarin Aleister Crowley gereincarneerd wordt.

Dat is zo ontzettend fout dat het wel een geniale film moet worden.

De poster.
Carpe Libertatem
  † In Memoriam † donderdag 28 februari 2008 @ 23:11:20 #194
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_57049245
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 22:30 schreef Aoristus het volgende:
smsje van wilbers aan verhagen voor nova: hij kan de pot op
En jij gelooft dat omdat er geert wilders in de mobiele telefoon staat?
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  donderdag 28 februari 2008 @ 23:16:04 #195
155006 Aoristus
SPelen is delen
pi_57049381
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 23:11 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

En jij gelooft dat omdat er geert wilders in de mobiele telefoon staat?
Ja, dat geloof ik inderdaad. Het past bij de man
De voorzitter zegt: Laat duizend bloemen bloeien.
Laat duizend balletjes stuiteren.
  † In Memoriam † donderdag 28 februari 2008 @ 23:19:03 #196
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_57049455
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 23:16 schreef Aoristus het volgende:

[..]

Ja, dat geloof ik inderdaad. Het past bij de man
Hij zou het best gezegd kunnen hebben, maar de bewijsvoering is weer naadje.
Overigens kan de CDA ook de pot op wat mij betreft. Balkenende als eerste dan wel.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  donderdag 28 februari 2008 @ 23:26:21 #197
155006 Aoristus
SPelen is delen
pi_57049643
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 23:19 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Hij zou het best gezegd kunnen hebben, maar de bewijsvoering is weer naadje.
Overigens kan de CDA ook de pot op wat mij betreft. Balkenende als eerste dan wel.
dat zou een nog geloofwaardiger smsje zijn . Wat vind je van Rutte die ongebreideld scenario's mag uitkauwen over de wildersfilm bij p&w ?
De voorzitter zegt: Laat duizend bloemen bloeien.
Laat duizend balletjes stuiteren.
  † In Memoriam † donderdag 28 februari 2008 @ 23:37:13 #198
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_57049925
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 23:26 schreef Aoristus het volgende:

[..]

dat zou een nog geloofwaardiger smsje zijn . Wat vind je van Rutte die ongebreideld scenario's mag uitkauwen over de wildersfilm bij p&w ?
Heb ik niet gezien. Zeg hee, ik ga niet elke avond al die zooi op tv kijken hoor...
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  donderdag 28 februari 2008 @ 23:44:00 #199
155006 Aoristus
SPelen is delen
pi_57050082
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 23:37 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

Heb ik niet gezien. Zeg hee, ik ga niet elke avond al die zooi op tv kijken hoor...
Man, dat is het enige wat me nog op de been houdt hier
De voorzitter zegt: Laat duizend bloemen bloeien.
Laat duizend balletjes stuiteren.
  donderdag 28 februari 2008 @ 23:53:01 #200
155006 Aoristus
SPelen is delen
pi_57050266
De voorzitter zegt: Laat duizend bloemen bloeien.
Laat duizend balletjes stuiteren.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')