abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56995706
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 15:23 schreef Ice_Tea het volgende:
Hij is fijn ja. TVP

Nou TS, dan volgt hier je eerste tip.

Als je zelf faalangst hebt dan ga je gewoon onder de douche met haar. Je pakt de douchekop, en draait deze linksom of rechtsom, waardoor deze krachtiger gaat spuiten. Je verzoekt je meid iets door haar kniën te buigen, en je houdt vervolgens de douchkop naar boven gericht tussen haar benen. Ze zal het heerlijk vinden.
Pff ontopic geneuzel
  dinsdag 26 februari 2008 @ 20:24:43 #52
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_56995816
Hoe waar is dit alles
pi_56996448
dit topic
  dinsdag 26 februari 2008 @ 22:41:33 #54
134256 Cutebutpsycho
Things even out.
pi_56999202
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 20:24 schreef Aventura het volgende:
Hoe waar is dit alles
Uhu...


Mijn lover is al naar de zoveelste fase geevolueerd. Hij koopt tegenwoordig chocolade om mee te nemen in bed. (En nee geen smeersels. Gewoon een ordinairy Cote Dor reep. )




Mannen na een beetje training schade en schande:
Ik heb geen semi-intelligente signature.
JoPiDo:"Volgens mij is Cutebutpsycho een raszeikwijf, ééntje die je als man absoluut links moet laten liggen."
  dinsdag 26 februari 2008 @ 23:11:32 #55
92409 Twinky
Little star.
pi_57000252
De was
1. Zoek vuile was. Het meeste zit waarschijnlijk in een mand/zak/doos/ ander verzamelmedium, maar denk ook aan rondslingerend ondergoed/sokken of een stoel waar gedragen kleren opgedrapeerd zijn. Ook handdoeken in de badkamer oid kunnen als 'vuil' worden gedefinieerd.

2. Scheidt de donkere was van de lichte (wit, lichtblauw, roze, lichtgeel). Bedlakens (kun je trouwens ook afhalen en wassen) en handdoeken moeten eigenlijk ook apart. Zorg er wel voor dat je een beetje een hoeveelheid hebt van elke soort (minstens een plastic Albert Heijn zak volgepropt)
Let op met truien/vesten/t-shirts en lingerie. Kijk op het labeltje dat links onder in de kledingstukken zit of ze misschien op 30 graden gewassen moeten worden (als je een getalletje 30 ziet staan is dat zo). Maak hier ook een apart stapeltje van. Lingerie moet in een speciaal zakje, zeker bh's, daarover later meer.

3. Vind de wasmachine. Een vierkant, meestal wit ding met een vaak ronde opening. Vaak aan de voorkant maar soms ook bovenop. Wanneer er twee machines staan moet je zoeken naar degene waar knoppen opzitten met graden (30/40/60).

4. Zoek wasmiddel en wasverzachter. Wanneer er twee machines staan (de andere is de droger) hoef je niet per sé wasverzachter te hebben. Wasmiddel zit in een doos of een fles, vaak in de buurt van de wasmachine.
Wanneer het wasmiddel in een fles zit kan er ook een bolletje zijn. Zet het wasmiddel en eventueel de wasverzachter vast klaar. Let op het verschil in wasmiddel voor donkere en lichte was en pas op dat je geen afwasmiddel hebt.
Zoek ook naar een gaaszakje. Wanneer je dit niet kunt vinden, geen ramp, laat dan de lingerie en bh's gewoon liggen, dat doet zij later dan.

5. Pak als eerste de gewone donkere was en neem het mee naar de wasmachine. Dit gaat het makkelijkst als je het ergens indoet (tas, wasmand) Stop het in de trommel (het ding achter het deurtje van de wasmachine). De trommel moet ongeveer tussen de helft en drie kwart volzitten. Heb je het gaaszakje voor de lingerie mag dat ook in deze was. Als je een bolletje en vloeibaar wasmiddel hebt gevonden doe je de wasmiddel tot tussen het onderste en één na onderste streepje in het bolletje en stopt dat ergens tussen de was. Zoek dan naar een klein laatje met meerdere vakjes (meestal twee). Kijk goed naar de symbooltjes. Vaak staat er bij het kleinste vakje een soort sneeuwvlokjessymbool, daar mag de wasverzachter in (als je die hebt). Giet (voorzichtig) tot je de hoeveelheid van twee flinke eetlepels hebt. In het andere vakje mag dan het wasmiddel (mits dat niet in het bolletje zit). Hiervan ongeveer drie eetlepels. Check even of alle laatjes goed dicht zitten en kijk ook of het deurtje/alle deurtjes goed dicht is/zijn.

6. Nu wordt het lastig maar veel kerels zijn goed met knopjes. Wasmachine knopjes kunnen heel erg verschillen. Wat je moet hebben is in ieder geval de volgende dingen: aan (nodig) 40 graden (absoluut noodzakelijk), gewone was (dus niet voorwas/spoelen/weken), centrifugeren, start. (alles wat je verder van toepassing lijkt kan je proberen)

7. Als het ding nu begint te rommelen heb je het goed gedaan! Knapperd! Je moet nu een uur tot twee uur wachten tot ie weer stil is (en stil blijft). Als er een andere machine is (droger) kan het nu daar in. Ik heb geen verstand van drogers dus ik ga er even van uit dat die er niet is. Dan kon je tijdens het wassen op zoek kunnen gaan naar iets waar je de was aan op kunt hangen. Er bestaan rekjes die je aan een deur hangt en ook torens met rekken of waslijnen.
Je stopt de was weer in hetgeen waarmee je het naar de wasmachine hebt gebracht. Als het nog doorweekt (dus met druppels) is, moet het nog gecentrifugeerd. Zoek dat zelf maar even uit Dan stop je het weer in het ding en neemt het mee naar de plek waar je het droogding hebt. Daar hang je alles op. Zorg dat er niks op de grond hangt en probeer het zo recht mogelijk, zonder rimpels, dan hoeft er niet gestreken te worden. Probeer het dicht op elkaar te hangen als je nog meer wassen gaat draaien.

8. Voor de lichte was begin je opnieuw bij stap 5. Als er speciale wasmiddel is voor lichte was gebruik je dat. Ook weer veertig graden (als vijftig kan mag dat ook voor lichte was) enzovoort.

9. Handdoeken en beddengoed mag op 60 graden. Ik doe altijd een extra beetje wasverzachter want dan ruikt het beddengoed zo lekker Goed centrifugeren, als er een droger is zeker indoen want het duurt best lang voordat het droog is.

10.. Als er een 30-graden was is moet die op dertig graden. Er zijn dingen die niet gecentrifugeerd mogen worden of niet in de droger. Dat kun je proberen uit de labeltjes te halen maar als je het niet durft kun je het beter niet doen.

11. Als alles droog is kun je ervoor kiezen om het te gaan strijken. Daarover in de volgende cursus meer

12. Als je niet strijkt of hetgeen je niet wil strijken kun je het gaan opvouwen. Probeer je te herinneren hoe het eruit zag toen je moeder het vroeger in je kast legde en doe dat na Succes!
pi_57000587
Gewoon elke dag voor de dame koken wil ook wel helpen
Wanneer leren mensen het is eens?
pi_57005164
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 23:24 schreef Slush het volgende:
Gewoon elke dag voor de dame koken wil ook wel helpen
Absoluut
Beter een baas onder je duim, dan tien bovenop
Trekt bij warm weer een poncho aan
pi_57006657
Goeie autistenhandleiding, Twinky.
Ja, die met de ballen in de bek.
  woensdag 27 februari 2008 @ 18:03:14 #59
154726 ArendBarend
Spread the hype!
pi_57015382
kinderachtige replies
Ouderdom is ook slecht voor de gezondheid!
  vrijdag 29 februari 2008 @ 11:17:28 #60
113650 maniack28
Dresden Dolls O+
pi_57056558
Mompelt iets over slagroom...
Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
  vrijdag 29 februari 2008 @ 12:45:52 #61
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_57058666
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 23:24 schreef Slush het volgende:
Gewoon elke dag voor de dame koken wil ook wel helpen
Dat doe ik sowieso al. De dame in kwestie heeft een hekel aan koken .
pi_57058896
je wast toch verdomme niet op 40 graden
alles gewoon op 30!
(╯°□°)╯︵ ┻━┻ ლ(ಠ益ಠლ) ٩͡๏̯͡๏۶ ಠ_ಠ ᕕ( ᐛ )ᕗ
  vrijdag 29 februari 2008 @ 13:20:26 #63
92409 Twinky
Little star.
pi_57059528
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 12:54 schreef Leipo666 het volgende:
je wast toch verdomme niet op 40 graden
alles gewoon op 30!
ja daag, het moet wel schoon worden
pi_57059651
Gewoon onverwachtse dingetjes...
It's called the past, cause I'm getting past and I ain't nothing like I was before. You ought to see me now.
  vrijdag 29 februari 2008 @ 13:26:04 #65
13783 Anthraxx
When you see the robot, drink!
pi_57059679
Onverwachts wat? Onverwachts anaal genomen worden? Onverwachts gebeft worden, onverwachts de vissen voeren of onverwachts stofzuigen?
pi_57059746
@ Anthraxx

Goedzo, gebruik je fantasie... van chocolade fondue tot onverwachte sex. Je kan het!!!!
It's called the past, cause I'm getting past and I ain't nothing like I was before. You ought to see me now.
  vrijdag 29 februari 2008 @ 13:32:33 #67
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_57059814
  vrijdag 29 februari 2008 @ 21:07:52 #68
22851 Erosjuhhh
Blijven dromen schatjuh
pi_57070135
Vroeger maakte het niet uit welk bier je dronk, maar toen dacht je ook dat alle meisjes hetzelfde waren
  Moderator vrijdag 29 februari 2008 @ 21:38:36 #69
9859 crew  Karina
Woman
pi_57070828
Anthraxx je snapt het bijna, onverwacht is ALTIJD leuk, een verrassing is altijd leuk (behalve dat eerste dan).
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_57072667
quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 20:48 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
dit topic
Die reacties

En maar zeuren dat er geen échte mannen meer zijn
If house is a nation, I wanna be president.
  zaterdag 1 maart 2008 @ 12:11:38 #71
203607 Ankeiler
Steen des aanstoots
pi_57078656
quote:
Op maandag 25 februari 2008 00:59 schreef ik...tja het volgende:
Hallo vrouwen (of mannen die expert zijn op vrouwgebied)

Ik zou graag een (of een paar) manieren weten om mijn vriendin echt heerlijk te verwennen. Plz houd het niet bij een paar laffe tips, maar beschrijf het uitgebreid, want ik heb echt faalangs op dit gebied

ik hoop dat jullie kunnen helpen!!
Meer zelfvertrouwen. Vrouwen vallen niet op watjes.
  zaterdag 1 maart 2008 @ 15:29:11 #72
203640 heavenstar
Fluctuat Nec Mergitur!
pi_57082286
quote:
Op vrijdag 29 februari 2008 11:17 schreef maniack28 het volgende:
Mompelt iets over slagroom...
...en gesmolten chocola..
13 Juni: Bon Jovi
27 Juni: Muse
Liebe ist für alle - auch für mich
pi_57082316
quote:
Op zaterdag 1 maart 2008 15:29 schreef heavenstar het volgende:

[..]

...en gesmolten chocola..
Mompelt iets over coca cola zero
If house is a nation, I wanna be president.
  zaterdag 1 maart 2008 @ 15:32:06 #74
203640 heavenstar
Fluctuat Nec Mergitur!
pi_57082343
quote:
Op zaterdag 1 maart 2008 15:30 schreef House-Musik het volgende:

[..]

Mompelt iets over coca cola zero
shit je hebt me door...
13 Juni: Bon Jovi
27 Juni: Muse
Liebe ist für alle - auch für mich
pi_57082577
quote:
Op zaterdag 1 maart 2008 15:32 schreef heavenstar het volgende:

[..]

shit je hebt me door...
Krijg ik nu een koekje?
If house is a nation, I wanna be president.
  zaterdag 1 maart 2008 @ 16:09:45 #76
203640 heavenstar
Fluctuat Nec Mergitur!
pi_57083084
quote:
Op zaterdag 1 maart 2008 15:44 schreef House-Musik het volgende:

[..]

Krijg ik nu een koekje?
met of zonder... ????
13 Juni: Bon Jovi
27 Juni: Muse
Liebe ist für alle - auch für mich
pi_57083462
quote:
Op zaterdag 1 maart 2008 16:09 schreef heavenstar het volgende:

[..]

met of zonder... ????
met (jou erbij)
If house is a nation, I wanna be president.
  zaterdag 1 maart 2008 @ 16:30:25 #78
203640 heavenstar
Fluctuat Nec Mergitur!
pi_57083490
quote:
Op zaterdag 1 maart 2008 16:29 schreef House-Musik het volgende:

[..]

met (jou erbij)
alles erop...???
13 Juni: Bon Jovi
27 Juni: Muse
Liebe ist für alle - auch für mich
pi_57083555
quote:
Op zaterdag 1 maart 2008 16:30 schreef heavenstar het volgende:

[..]

alles erop...???
If house is a nation, I wanna be president.
pi_57083667
Dude de stekker zit nog in het stopcontact!
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
  zondag 2 maart 2008 @ 13:24:02 #81
166390 shifto
Kirby Shizzle
pi_57102695
quote:
Op maandag 25 februari 2008 01:16 schreef zarGon het volgende:
Sack_Blabbath, .
Ik voorzie een nieuwe favo kut-user 2008
Thinking about thinking of you.
  zondag 2 maart 2008 @ 23:02:17 #82
90563 luciferist
proud owner of a penis
pi_57115840
!
pi_57118415
quote:
Op maandag 25 februari 2008 01:10 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Oh, sorry, ik had dit stukje over het hoofd gezien:
[..]

Ik snap dat je er dan inderdaad niet verder mee komt:

Stofzuigen:
Zoek de stofzuiger. Staat meestal in de trapkast of in een gangkast. Is een soort kastje op wieletjes met een slang waarop een ding met een gleuf zit. Haal de stekker eruit, pas op: hij rolt vanzelf weer op als je niet rustig aan doet. Doe de stekker in het stopcontact. Druk op alle knoppen tot je degene hebt die zorgt dat hij herrie gaat maken. Beweeg nu met dat ding met de gleuf die op de slang zit over de vloer, tot je elk stukje gehad hebt. Vergeet niet onder banken ook te doen. Druk nu op alle knoppen tot hij weer stil is. Zet hem terug in de kast waar je hem gevonden hebt.

Doe de was.
Die slaan we even over. Daar ben je denk ik nog niet aan toe, te veel variabelen waar je rekening mee moet houden.

Chocolade kopen.
Ga naar de supermarkt. Zoek het schap met chocolade. Gewoon de horde briesende ongestelde vrouwen volgen is genoeg. Pak veel chocolade uit schap. Ga naar kassa. Reken af. Ga naar huis. Geef aan vrouwmens.

Brand een willekeurige NET5-serie op dvd.
Hoef ik jou niets over te vertellen, want je bent een nerd, alleen nerds openen dit soort topics. Doe je best.
There is no love sincerer than the love of food.
pi_57122190
TT kan beter verandert worden in "wat kan ik doen om elke dag seks te hebben met mijn vriendin" ofzo
Maak hier een handleiding van en je verdient bakken geld
If house is a nation, I wanna be president.
  vrijdag 7 maart 2008 @ 15:36:30 #85
167052 marjo84
Heerschenderwijs goed bezig.
pi_57222770
quote:
Op zondag 2 maart 2008 13:24 schreef shifto het volgende:

[..]

Ik voorzie een nieuwe favo kut-user 2008
Ik stem vast vóór!
Really??
'Ik ben NIET dwars!.'
pi_57225045
de beste methode om een vrouw te verwennen
SPOILER: topic killler
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
When you are courting a nice girl an hour seems like a second. When you sit on a red-hot cinder a second seems like an hour. That's relativity.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')