WTF slaat dat nou weer op, ik hou het verder gewoon in de gatenquote:Op vrijdag 28 maart 2008 07:03 schreef Essebes het volgende:
[..]
dan heb je hier in dit topic niet veel te zoeken toch
Waarom aanmelden bij 2 banken? Ik ga mezelf denk ik aanmelden voor de CE Bank, is er een minimuminleg vereist? Aanmeld procedure duurt volgens mij ook een aantal weken voordat je bericht krijgt.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 20:04 schreef Stupendous76 het volgende:
Zo, aanmelding gedaan voor de TEB NV-bank, naast de CE Bank
Ik spaar voor een huis, dat bedrag begint (eindelijk) vorm te krijgen.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:08 schreef hallowereld het volgende:
[..]
Waarom aanmelden bij 2 banken? Ik ga mezelf denk ik aanmelden voor de CE Bank, is er een minimuminleg vereist? Aanmeld procedure duurt volgens mij ook een aantal weken voordat je bericht krijgt.
Garantiestelsel enzo, denk ik.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 22:08 schreef hallowereld het volgende:
[..]
Waarom aanmelden bij 2 banken? Ik ga mezelf denk ik aanmelden voor de CE Bank, is er een minimuminleg vereist? Aanmeld procedure duurt volgens mij ook een aantal weken voordat je bericht krijgt.
ik zie niet in waarom je risico zou moeten nemen, als dat te vermeiden is, zonder extra kosten?quote:Op zaterdag 29 maart 2008 03:17 schreef Elwood1802 het volgende:
[..]
Garantiestelsel enzo, denk ik.
Op mijn werk heb ik ook van die mensen, die willen bijv. een dep. openen van 22.000e en horen vervolgens dat ze alleen de 1e 20000e volledig terugkrijgen.
Man man man, een beetje risico moet je altijd nemen.
Nou, ik kan die 2000 ballen goed gebruikenquote:Op zaterdag 29 maart 2008 03:17 schreef Elwood1802 het volgende:
[..]
Garantiestelsel enzo, denk ik.
Op mijn werk heb ik ook van die mensen, die willen bijv. een dep. openen van 22.000e en horen vervolgens dat ze alleen de 1e 20000e volledig terugkrijgen.
ATB is snel. volgende dag volgens mij, bij AK nog niet geprobeerdquote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:51 schreef Sloggi het volgende:
Ik twijfel nog tussen AK Bank en ATB. Eigenlijk wil ik altijd snel bij mijn geld kunnen, heeft iemand ervaring met de overboekingstijd bij deze banken?
Met AK heb ik geen ervaring, ATB had m'n overboeking na 2 uur (!) al op m'n giro staan per internationale spoedoverboeking! Los hiervan vind ik storten op ATB erg omslachtig.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:51 schreef Sloggi het volgende:
Ik twijfel nog tussen AK Bank en ATB. Eigenlijk wil ik altijd snel bij mijn geld kunnen, heeft iemand ervaring met de overboekingstijd bij deze banken?
Waarom vind je dat omslachtig? Bij Rabo internetbankieren kan je gewoon alle gegevens in je adresboek opslaan. Wil je wat overmaken? Dan hoef je alleen nog voor ATB te kiezen in je adresboek en het aantal euro invoegen. Zo omslachtig lijkt me dat nietquote:Op zondag 30 maart 2008 14:13 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Met AK heb ik geen ervaring, ATB had m'n overboeking na 2 uur (!) al op m'n giro staan per internationale spoedoverboeking! Los hiervan vind ik storten op ATB erg omslachtig.
Idd, werkt prima.quote:Op zondag 30 maart 2008 15:49 schreef Nivard het volgende:
[..]
Waarom vind je dat omslachtig? Bij Rabo internetbankieren kan je gewoon alle gegevens in je adresboek opslaan. Wil je wat overmaken? Dan hoef je alleen nog voor ATB te kiezen in je adresboek en het aantal euro invoegen. Zo omslachtig lijkt me dat niet
Volgens mij dat.quote:Op zondag 30 maart 2008 16:00 schreef Nivard het volgende:
Want wellicht loopt het 1e kwartaal dan tot en met 31 maart, zodat ik beter nog even 2 dagen kan wachten met overzetten.
Klopt, beter even wachten tot 1 of 2 april.quote:Op zondag 30 maart 2008 16:00 schreef Nivard het volgende:
Ik heb sinds 2 weken ATB. Maar bij Rabo Internetspaarrekening berekenen ze de bonus rente over het laagste bedrag op de spaarrekening in een kwartaal. Nu heb ik mn geld nog niet overgezet naar ATB. Weet iemand welke data ze gebruiken voor de kwartalen? Want wellicht loopt het 1e kwartaal dan tot en met 31 maart, zodat ik beter nog even 2 dagen kan wachten met overzetten.
Dat ligt aan de voorwaarden van de rekening. Dit gaat blijkbaar over 'n kwartaalrekening, waarbij rente wordt berekend over het bedrag wat het gehele (kalender)kwartaal op de rekening heeft gestaan.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:32 schreef Sloggi het volgende:
Rente wordt toch gewoon per dag bijgehouden en een keer per jaar uitgekeerd? Of zijn er 4 'berekenmomenten', aan het einde van elk kwartaal en wordt het aan het einde van het jaar uitgekeerd?
quote:De rente van Rabo InternetBonusSparen bestaat uit een basisrente en een bonusrente. De basisrente wordt dagelijks berekend over het gehele saldo. De bonusrente tellen we daarbij op. Deze wordt berekend over het laagste saldo in een kwartaal. Hoe langer uw geld op de rekening staat, hoe meer u profiteert van de bonus. De totale rente ontvangt u jaarlijks op 1 januari.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |