Niet lullig bedoeld hoor, maar je had dus eigenlijk twee ingrepenquote:Op vrijdag 22 februari 2008 12:42 schreef Simoontjuh het volgende:
[..]
Tjah ik stop en zet hem in de 1,, en er kwam niets dus wilde ik verder rijden.. en toen trapte hij op de rem
Och, ze hebben altijd wel wat te zeiken..quote:Op zaterdag 23 februari 2008 14:19 schreef Irritatie100 het volgende:
Net terug van m'n TTT. Ik heb de vrijstelling binnen, MAAR.... er werd bij gezegd dat het op een examen niet goed genoeg zou zijn. Ik heb namelijk teveel zelfvertrouwen en ik rij als iemand die zijn rijbewijs al binnen heeft
Gelukkig vonden ze autobeheersing wel goed (geen ingrepen gehad en ook niet af laten slaan)..
Hoeft niet. Zijn verouderde bronnen die het tegendeel beweren.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 21:57 schreef Nepthys het volgende:
Kan iemand me vertellen hoe het precies zit met het wel of niet moeten meenemen van een uittreksel van het bevolkingsregister naar het theorie examen? Op de site van het CBR staat er namelijk niks over (maar goed, daar is ook niks te vinden over de theoriekaart), terwijl andere bronnen (o.a. theorieboek) het juist weer wel vermelden. Dus wat is het nou? Ja, ik weet het, het staat ook niet in de OP, maar toch even voor de zekerheid...
Pasfoto moet je ook meenemenquote:Op zondag 24 februari 2008 00:26 schreef amhvj het volgende:
Je gaat er met je inschrijvingskaart en je idkaart heen, en je gaat er weg met een theoriecertificaat en je idkaart.
Goede deal als je het mij vraagt
Veel oefenexamens makenquote:Op maandag 25 februari 2008 23:27 schreef TC03 het volgende:
Ik heb donderdag theorie, en ben best wel zenuwachtig ervoor.Terwijl ik best goed kan leren. Anyway, ik heb een boekje wat ik nu voor de helft uit heb. Ben van plan het morgen helemaal uit te lezen, en dan woensdag veel vragen oefenen. Red ik het daarmee? Ik vind het niet zo heel erg moeilijk, maar het idee dat dat je maar 6 van de 50 fout mag hebben vind ik altijd wel beklemmend.
Een vriend van me had goed geleerd, vooral op voorrangsituaties enz.quote:Op maandag 25 februari 2008 23:27 schreef TC03 het volgende:
Ik heb donderdag theorie, en ben best wel zenuwachtig ervoor.Terwijl ik best goed kan leren. Anyway, ik heb een boekje wat ik nu voor de helft uit heb. Ben van plan het morgen helemaal uit te lezen, en dan woensdag veel vragen oefenen. Red ik het daarmee? Ik vind het niet zo heel erg moeilijk, maar het idee dat dat je maar 6 van de 50 fout mag hebben vind ik altijd wel beklemmend.
Mijn rijschool gaf een gratis cursus, dat werkte echt prima. Ik kreeg alle moeilijke vragen die ik ook maar kon krijgen, waardoor ik de eventuele pittige vragen op het examen zou herkennen. Ben uiteindelijk geslaagd met 0 foutquote:Op maandag 25 februari 2008 23:56 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Een vriend van me had goed geleerd, vooral op voorrangsituaties enz.
Toen ging hij het examen maken, kreeg hij allemaal dingen te zien die hij nog nooit had gezien, en is hij gezakt met 7 fout, terwijl hij prima in staat is zoiets te halen.
Pas dus op dat je alles goed bekijkt.
Ik ook! Waar rij je?quote:Op maandag 25 februari 2008 23:00 schreef SjaakSjofel het volgende:
Ik moet 14 maart voor de eerste keer praktijkexamen doen
Ah, niet bij mij dan. Ik moet in Rotterdam Noord, om 14.00.. Ook een TTT gedaan of niet?quote:Op dinsdag 26 februari 2008 14:18 schreef SjaakSjofel het volgende:
[..]
Hoorn. Moet om 10 over half 4
Nee, ik heb geen TTT gedaan... mijn bankrekening was al leeg na die 57 lessen die ik nodig heb gehadquote:Op dinsdag 26 februari 2008 14:21 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ah, niet bij mij dan. Ik moet in Rotterdam Noord, om 14.00.. Ook een TTT gedaan of niet?
Bij mij zat ie in het pakket. Heb je nieuwe of oude stijl?quote:Op dinsdag 26 februari 2008 17:43 schreef SjaakSjofel het volgende:
[..]
Nee, ik heb geen TTT gedaan... mijn bankrekening was al leeg na die 57 lessen die ik nodig heb gehad![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |