Neophytequote:Op maandag 18 februari 2008 11:03 schreef skyrebel het volgende:
Ik wil weer eens een vette hardcore band op lowlands!!!!
Dat 030303 was vorig jaar wel tof, maar dat was geen Hardcore, wel goeie classics. Ze zouden van mij best een classicavondje in de Bravo mogen doen, met DJ Rob en The Darkraver.quote:
quote:Op maandag 18 februari 2008 16:00 schreef GooseFM het volgende:
Dit topic is wel erg newbie-bashen geworden he
quote:
voor de brug ja!quote:Op maandag 18 februari 2008 16:07 schreef Coiler het volgende:
[..]
Iedereen straks zoeken waar die nou zijn tentje neer mag zetten
quote:Op maandag 18 februari 2008 16:00 schreef GooseFM het volgende:
Dit topic is wel erg newbie-bashen geworden he
Laat maar? dEUS is de meest geniale band van de Benelux, en er komt een nieuwe cd. 1+1=2quote:Op maandag 18 februari 2008 10:43 schreef maxor het volgende:
[..]
Nee laat maar. Matisyahu mag wel weer komen alleen dan in minder brakke toestand
"Hello Amsterdam......."
quote:Op maandag 18 februari 2008 18:33 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Pff, valt me tegen in een Lowlands topic dat mensen bij de term 'hardcore' aan gabber denken.![]()
quote:Op maandag 18 februari 2008 16:37 schreef Coiler het volgende:
Job For A Cowboy!!!11
Promo mag dan wel komen D:quote:Op maandag 18 februari 2008 11:03 schreef skyrebel het volgende:
Ik wil weer eens een vette hardcore band op lowlands!!!!
quote:
Je kan ook proberen de organisatie te mailen of ze nog bandjes van vorige jaren over hebben. Waarschijnlijk niet, maar is het proberen waard.quote:Op maandag 18 februari 2008 23:57 schreef De Wouzeraar het volgende:
Argh, ik ben een paar bandjes kwijt... nu mag ik dadelijk niet de brug over om dichtbij het festivalterrein te staan.
Dadelijk mis ik om die reden het optreden van Depeche Mode.![]()
Is er misschien iemand die het niet erg vindt om verder te staan en zijn bandjes aan mij verkopen?
Denk niet dat ze dat doen. Anders probeert natuurlijk iedereen bandjes te krijgen om dichterbij te staan.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 09:11 schreef EvilWasp het volgende:
[..]
Je kan ook proberen de organisatie te mailen of ze nog bandjes van vorige jaren over hebben. Waarschijnlijk niet, maar is het proberen waard.
Nou laat die maar thuis blijven, er is zoveel véél betere reggae!quote:Op maandag 18 februari 2008 10:43 schreef maxor het volgende:
[..]
Nee laat maar. Matisyahu mag wel weer komen alleen dan in minder brakke toestand
"Hello Amsterdam......."
Wel effe jaar erbij vermelden hé. Ik bedoel, als hij ouder is brengt hij natuurlijk meer op.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 10:21 schreef Dark_Angelus het volgende:
Ik heb nog wel een bandje voor de liefhebber. Ik hou niet zoveel van depeche mode.. Overnemen voor een goed bedrag en in bijna nieuw staat. Je krijgt er een hoop voor terug.
quote:Op maandag 18 februari 2008 16:07 schreef Coiler het volgende:
[..]
Iedereen straks zoeken waar die nou zijn tentje neer mag zetten
Lowlands meubel?quote:Op maandag 18 februari 2008 09:38 schreef Byte_Me het volgende:
ik heb lekker geen bandjes nodig, ik ben er al zo vaak geweest, men kent mij
En? Luie Hond zou ik ook tof vinden, maarja die zijn er mee gestopt dus dat feestje gaat ook niet door.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 09:57 schreef Luni het volgende:
Nou laat die maar thuis blijven, er is zoveel véél betere reggae!
Dan zou dat ID systeem beter werken. Maar ja, Lowlands bandjes raak je toch niet kwijt?quote:Op dinsdag 19 februari 2008 09:33 schreef De Wouzeraar het volgende:
Een vriend van mij was vorig jaar ook z'n bandjes kwijt, toen stond ie voor de brug.Beetje lullig, maar wij zijn er toen niet bij gaan staan. Dat is wel erg ver lopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |