Ik ben er meestal 20 minuutjes mee bezig, maar afgelopen 2 uur is er niet echt veel gebeurd.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 01:58 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Ben bezig, maar dit doe ik niet vaak, eigenlijk nooit .........
Probleem is, dat er weinig CAPs zijn ........quote:Op dinsdag 12 februari 2008 02:00 schreef Prospera het volgende:
[..]
Ik ben er meestal 20 minuutjes mee bezig, maar afgelopen 2 uur is er niet echt veel gebeurd.
Gewoon de COS doorlezen en checken op interessante quotes.
True, ik heb er geen 1 behalve deze na de stemming:quote:Op dinsdag 12 februari 2008 02:03 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Probleem is, dat er weinig CAPs zijn ........
Bedankt, ik neem hem mee .... ben nog druk bezig.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 02:09 schreef Prospera het volgende:
[..]
True, ik heb er geen 1 behalve deze na de stemming:
[ afbeelding ]
I knowquote:Op dinsdag 12 februari 2008 02:15 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Bedankt, ik neem hem mee .... ben nog druk bezig.
Eric zou vandaag zijn vertrokken, maar kennelijk is zijn aanwezigheid zo'n oppepper dat de FEBO hem langer wil houden. Ik vind het ok, heb de zaterdagnacht meegemaakt en die was ouderwets topquote:Op dinsdag 12 februari 2008 02:13 schreef BarryK het volgende:
Ben van mening dat Eric tenminste nog wat toevoegt aan het spel als gastspeler zijnde. Heeft het in tegenstelling tot de andere gastspelers wel over DGK.
Is al zeker of hij na het weekend weggaat oid (anders: wanneer is zijn jaardag? ) Zou sowieso wel vreemd zijn als hij eerder weg MOET vergeleken met andere gastspelers, of blijven die er allemaal zo lang in op de Dennix-manier (ik ga echt knalle hoor , 100%!!!)
Wow, super OP DGK_Tegengas en je 1ste ook nogquote:
Bedankt, volgens mij heb ik er ooit al eens eerder eentje geopend, maar ditquote:Op dinsdag 12 februari 2008 02:24 schreef Prospera het volgende:
[..]
Wow, super OP DGK_Tegengas en je 1ste ook nog![]()
![]()
![]()
Mooie start voor de ochtendploeg
Goedemorgen, ja ik hoop het. Nu is hij echt afquote:Op dinsdag 12 februari 2008 02:44 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
DGK_Tegengas, je kunt het![]()
![]()
Jammer om te horen, want je CAPs en commentaar hier waren TOP !!!quote:Op dinsdag 12 februari 2008 02:59 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
De laatste tijd staan bij mij de streams als 'achtergrond behang' nog aan. Ik reageer niet meer zo vaak, veelal omdat DGK me niet meer zo boeit.
Het wachten is op een Nederlandse BB. De gouden kooi hebben we wel gezien nu.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 01:48 schreef DGK_Tegengas het volgende:
En tenslotte, meet Amanda .... deelneemster aan BB 9 USA die morgen van start gaat.
[ afbeelding ]
Je schreef : "in de periode januari - mei 2007"quote:Op dinsdag 12 februari 2008 03:08 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Jammer om te horen, want je CAPs en commentaar hier waren TOP !!!
Maar ik ben het helemaal met je eens, dat de "scripting" en het vooropgezet manipuleren van de
stemmingen door de FEBO, dit programma langzaam om zeep hebben geholpen. Zo jammer,
want hoe leuk was het wel niet om te streamen in de periode januari - mei 2007 .....
En weet je, Huub is net als bij jou ontzettend in mijn achting gedaald, maar ik weet zeker
dat als hij deze week (tijdens de lopende PoPoll) al het gas op Brian zet, hij met gemak
60-70% van de stemmen zou halen. Maar ja, dat mag weer niet van die kut FEBO
Van mij mag alles. Alleen is het wat mij betreft na zoveel maanden gewoon niet boeiend meer. Er zitten echt geen types meer in die leuk zijn. Met geen enkele bewoner zou ik zelf nog kunnen omgaan in het dagelijks leven. Dan verdwijnt de drang om te kijken.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 03:23 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Spanning mag van mij, Sex mag van mij, Sensatie mag va mij - Maar je moet het wel "beschaafd" houden ! En juist op dat laatste punt gaat Talpa (en nu ook RTL[x]) de mist in ........
In eerste instantie wist ik niet wat ik met je reactie moest doen. Na je [edit] snap ik je heel goed. Ook ik heb geen enkele bewoner meer, die ik met belangstelling wil volgen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 03:29 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Van mij mag alles. Alleen is het wat mij betreft na zoveel maanden gewoon niet boeiend meer. Er zitten echt geen types meer in die leuk zijn. Met geen enkele bewoner zou ik zelf nog kunnen omgaan in het dagelijks leven. Dan verdwijnt de drang om te kijken.
Ik las in eerste instantie lillend .quote:Op dinsdag 12 februari 2008 03:41 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Hoe spannend is "liggend 180+kilo vet" nog ?
50 kilo liggende botten zijn ook niet echt spannend, toch. Ik ken sowieso weinig slapende mensen die écht spannend zijn. Behalve Jaap eigenlijk, die doet tenminste nog wat in zijn slaap. Poging tot zelfmoord bijvoorbeeld, hoe spannend wil je het hebben want als dat niet spannend is dan weet ik het ook niet meer.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 03:41 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
In eerste instantie wist ik niet wat ik met je reactie moest doen. Na je [edit] snap ik je heel goed. Ook ik heb geen enkele bewoner meer, die ik met belangstelling wil volgen.
Hoe spannend is "liggend 180+kilo vet" nog ?
[ afbeelding ]
Kom op, Eric! Gooi die zeikmuts als ballast overboord tijdens de ballonvaar.quote:08:25 Opvliegende gastspelers
Gisteravond is er een plasmaboodschap gekomen waarin verteld werd dat één Miljonair een romantische ballonvaart mocht maken met Valentijnsdag. De winnaar mocht iemand meenemen en deze persoon hoefde niet per se een Miljonair of een gastspeler te zijn... Een tumultueuze stemming was het gevolg, waar uiteindelijk geen winnaar uit is gekomen. En dat betekent dat nu de drie gastspelers de ballonvaar gaan maken! Eric, Mike en Selène zullen dus de Villa vanuit de lucht kunnen bekijken. Veel plezier alvast!
Dat komt door die silicone zakken, die drukken te veel op haar stembanden.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:21 schreef Poezewoes het volgende:
Amanda overschreeuwd alleen maar alles geen normaal gesprek mee te voeren!
Dat is ook zo. Je gaat ook niet aan een luchtalarm vragen of het misschien iets rustiger kan.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:21 schreef Poezewoes het volgende:
Amanda overschreeuwd alleen maar alles geen normaal gesprek mee te voeren!
Ik vind ze zó niet bij elkaar passen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:28 schreef pullup het volgende:
Lucky girl ?![]()
http://www.nieuws.nl/498470
Goedemorgen![]()
VV zegt dat.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:31 schreef riri het volgende:
Wie zegt dat Eric bij die ballonvaart zal zijn?
Misschien is ie wel eerder weg....een gastspeler is hij niet...komt en kwam net als Dennix op bezoek
Voorlopig brengt hij in een paar dagen meer dan Zeur en Mikey in twee maanden hebben gebracht dus ik denk dat hij nog wel even blijftquote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:31 schreef riri het volgende:
Wie zegt dat Eric bij die ballonvaart zal zijn?
Misschien is ie wel eerder weg....een gastspeler is hij niet...komt en kwam net als Dennix op bezoek
Ja, verdomd!quote:
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:17 schreef soylent het volgende:
08:25 Opvliegende gastspelers
Gisteravond is er een plasmaboodschap gekomen waarin verteld werd dat één Miljonair een romantische ballonvaart mocht maken met Valentijnsdag. De winnaar mocht iemand meenemen en deze persoon hoefde niet per se een Miljonair of een gastspeler te zijn... Een tumultueuze stemming was het gevolg, waar uiteindelijk geen winnaar uit is gekomen. En dat betekent dat nu de drie gastspelers de ballonvaar gaan maken! Eric, Mike en Selène zullen dus de Villa vanuit de lucht kunnen bekijken. Veel plezier alvast!
Bron: Villa Vandaag, 12-02-2008
Post ik in geheimschrift?quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:36 schreef noekje het volgende:
Ja, verdomd!
Dat is geheimschriftquote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
Post ik in geheimschrift?
Jammer dat Bradley eruit is, vond hem cute.
Klootzak dat het is. Hij doet het er gewoon om.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:53 schreef pullup het volgende:
Huub was zelfs als klaar met douchen voordat Palma hem kwam wekken.
Huubquote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:57 schreef Copycat het volgende:
[..]
Klootzak dat het is. Hij doet het er gewoon om.
Het blijft een kutkabouter met zijn goeie humeur 's ochtends.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:57 schreef Copycat het volgende:
Klootzak dat het is. Hij doet het er gewoon om.
Uitslaapdag?quote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:59 schreef beequeen het volgende:
En wie blijven er weer gewoon in hun nest liggen......juist, Zeur, Brian en Amanda.
[ afbeelding ]
Nee hoor, de lichten branden, ze blijven gewoon liggen, as usual.quote:
Ik ben helemaal teleurgesteld in Nicolaas, ik had gedacht dat hij wat meer smaak had.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:07 schreef pullup het volgende:
Eric over de trouwpartij van Nicolaas: Nou dat heeft ie goed gedaan hoor, een lekkere jonge blom gescoord
Ik vind het juist een knappe vrouw en heeft schitterend haar en lieve lach.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:14 schreef 2live het volgende:
[..]
Ik ben helemaal teleurgesteld in Nicolaas, ik had gedacht dat hij wat meer smaak had.
Ah okay. Volgende week ben ik dat waarschijnlijk weer vergetenquote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:04 schreef Larisje het volgende:
Woensdag en donderdag en het weekend dat zijn toch de uitslaapdagen?
4 Streams op de huiskamer. Mikey, Huub, Claire en Eric zijn boven, de rest is niet te zien, ik weet dan genoeg.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:17 schreef Copycat het volgende:
Ah okay. Volgende week ben ik dat waarschijnlijk weer vergeten.
En wat gebeurt er nu? En nu? En nu dan???
quote:Huub is de eerste die in de keuken verschijnt. Daar vertelt hij Palma over de stemming van het Valentijnsuitje. “Amanda heeft hem nog nooit aan één van ons gegund”, laat de Oldenzaler vallen. Hij is boos dat de Amsterdamse de stemming geblokt had, terwijl hij wel een paar keer haar uitjes heeft gegund. Dan is het tijd voor iets anders, namelijk de krant. “Is hij echt te laat?”, vraagt een wantrouwende Huub. “Een grapje is leuk, maar nu heb ik ‘m echt niet”, zegt zij eerlijk. Dan moet je misschien toch gezellig praten aan de ontbijttafel, in plaats van je krant lezen, Huub!
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ah okay. Volgende week ben ik dat waarschijnlijk weer vergeten.
En wat gebeurt er nu? En nu? En nu dan???
Nou, ik geloof helemaal niets meer over die zogenaamde chantage en dat schijnhuwlijk van Jaap en Cora.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:29 schreef pullup het volgende:
Jaap meld nog even dat Nicolaas achter de chantage van Talpa door Cora zat.: Zet dat maar in de Telegraaf
Dat heeft ze gistermiddag al gedaan, Claire was niet onder de indruk. Ze noemde het oud nieuws.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:27 schreef kahaarin het volgende:
Goedemorgen allemaal.![]()
Heeft Selene nu al met Claire gebabbelt over wat ze 'buiten' allemaal heeft gehoord/gezien?
Ze zou toch alles doorgeven?
Eric is er wel als gastspeler, heeft tie zelf gezegdquote:Op dinsdag 12 februari 2008 09:40 schreef Larisje het volgende:
En hoezo is Eric geen gastspeler maar bezoeker? Wat is het onderscheid en wie heeft gezegd dat Eric bezoeker is?
Ah okay, dankjewel, gezeur over die filmpjes en uitspraken van grote boze Huub zeker?quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:32 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat heeft ze gistermiddag al gedaan, Claire was niet onder de indruk. Ze noemde het oud nieuws.
HOquote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:27 schreef kahaarin het volgende:
Goedemorgen allemaal.![]()
Heeft Selene nu al met Claire gebabbelt over wat ze 'buiten' allemaal heeft gehoord/gezien?
Ze zou toch alles doorgeven?
Grappig dat de gastspelers nu in de ballon mogen, alles beter dan wéér B&A.
Ja precies maar iemand anders zei dat hij gast is dus vandaar mijn vraag.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:40 schreef Desii het volgende:
[..]
Eric is er wel als gastspeler, heeft tie zelf gezegd
2 luchtballonnen? 1tje voor het gouden koppel en 1tje voor de gasten? Maakt niet uit, alles wat ze nu gaan bedenken is een zwaktebod, wij weten hoe het zit, het heeft ook al op VV gestaan dat de gasten mogen nav de stemming, ik denk dat Selene en Micky heus wel genegen zijn B&A te laten gaan maar Eric trapt daar niet in, als het toch terug wordt gedraait dan zal hij heus wel stennis gaan schoppen samen met Huub, dan worden B&A zeker boos, ik denk niet dat ze het er op wagen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:42 schreef Jewscky1 het volgende:
[..]
HOHO HO, we zijn er nog niet,die KUT FEBO zal wel weer wat bedenken,voor die RAT en SNOL.
![]()
![]()
Verontwaardiging? Wie? Wat? Waar?quote:10:17 Huwelijk ex-Miljonair!
Als Huub dan eindelijk zijn krantje heeft, schrikt hij ineens op. "Wat? Wat?", roept hij uit. Palma loopt meteen naar hem toe en bekijkt het onderwerp van zijn verontwaardiging. "Nicolaas gaat trouwen!", roept Huub uit. Palma's reactie maakt hem niet zoveel uit, hij gaat meteen op zoek naar zijn vriendje. "Eric! Eric! Eric!", herhaalt hij een paar keer tot hij hem gevonden heeft en de krant toont. Beide mannen besluiten dat Nicolaas er goed uit ziet en dat ze blij voor hem zijn. Ook namens ons; gefeliciteerd!
Hoe krijgen ze het voor elkaar, dit gelooft toch niemand???????quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:58 schreef Copycat het volgende:
Zal PoekieRoekie zelf flink hebben lopen stemmen/spammen?
Poll:
De gastspelers gaan de luchtballon in!
Terecht! Dat hebben ze verdiend. 32%
Nee, Brian en Amanda gun ik het meer. 51%
Huub en Claire; dat zou pas leuk zijn 17%
Als webmaster (beheerder van de site) is het een koud kunstje om de poll'en even aan te passen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:00 schreef beequeen het volgende:
[..]
Hoe krijgen ze het voor elkaar, dit gelooft toch niemand???????
En zo zie ik dat graagquote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:30 schreef beequeen het volgende:
De Redactie heeft wrs meegelezen en Leandra's advies ongevolgd, Jaap zit op een andere stoel.![]()
[ afbeelding ]
mwah... ik zou hem ook niet gunnen als ze me wat leugentjes zaten te vertellen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:40 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ah okay, dankjewel, gezeur over die filmpjes en uitspraken van grote boze Huub zeker?![]()
Het is sinds Eric terug is weer een beetje drukker, ik moest vanochtend waarempel 2 COS-sen bijlezen!![]()
Amanda weer in de war want haar valentijnsuitje werd zomaar geblokt, snapt ze niet dat je een ander ook iets moet gunnen omdat ze anders jou ook niet meer weg laten gaan?
Nou jaaa...dit is zo ongeloofwaardig...hoe durven ze..quote:Op dinsdag 12 februari 2008 10:58 schreef Copycat het volgende:
Zal PoekieRoekie zelf flink hebben lopen stemmen/spammen?
Poll:
De gastspelers gaan de luchtballon in!
Terecht! Dat hebben ze verdiend. 32%
Nee, Brian en Amanda gun ik het meer. 51%
Huub en Claire; dat zou pas leuk zijn 17%
Kwestie van vraagstelling..... kennelijk wordt het de gastspelers niet echt gegund, en Huub en Claire zou idd niet "leuk" zijn... voor de ene helft niet omdat ze Huub sowieso niet aan een verkering gekoppeld willen zien, voor de rest niet omdat ze het al triest genoeg vinden wat Claire vorige week heeft moeten doorstaan...quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:00 schreef beequeen het volgende:
[..]
Hoe krijgen ze het voor elkaar, dit gelooft toch niemand???????
Verhaal is niet nieuw heeft hij al eerder verteld. Toen hij nog niet zo lang in de kooi zat.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:36 schreef Katewalker het volgende:
Huub is aan het opscheppen...4 meisjes waar hij vast sex mee had waarvan 1 dacht dat ze exlusiviteit had....
Het beviel hem heel goed....nou...ik hoop die meisjes ook...
Dat moeten we dan maar hopen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:30 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Nou jaaa...dit is zo ongeloofwaardig...
Bedankt, viel niet mee inderdaad bij een ernstig gebrek aan CAPs .....quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:38 schreef Leandra het volgende:
Overigens nog mijn complimenten voor de OP, je hebt geweldig je best gedaan DGK_Tegengas
Daar ben ik het zoooo mee eens. Ze hadden gewoon die stemming op een normale manier kunnen proberen te krijgen. Als er dan geblokt werd door Brian en Amanda is het tijd voor plan B. Ik zou ook niet accepteren als me voor werd gelogen. Ook was het veel mooier geweest wanneer BA en CH met elkaar gingen strijden om deze ballonvaart. Dan hadden ze ook beroep kunnen doen op hun meerderheid en eventueel BA in de schoenen kunnen schuiven dat ze geblokt hebben. Nu hebben hebben CH gewoon verdient deze stemming niet te krijgen. Simple omdat een leugen niet nodig was geweest.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:29 schreef avonne het volgende:
[..]
mwah... ik zou hem ook niet gunnen als ze me wat leugentjes zaten te vertellen.
Ik had de indruk dat Amanda het graag aan iemand had gegund. Tot het moment dat ze besefte dat het allemaal gesjoemel was.
quote:11:38 - Mannen onder elkaar...
"Ik had er gemiddeld vijf per jaar. Er zijn wel periodes geweest dat ik er meer had, maar ik vind one night stands niet zo bijster interessant. Je bent je zaad even kwaad", legt Huub uit. “Maar je had toch ook meisjes tegelijk?”, herinnert Eric zich. “Ik had vier meisjes tegelijk”, schept de Oldenzaler op. “Wisten ze het van elkaar?”, vraagt de ex-Miljonair. “Eentje dacht dat ze exclusiviteit had, de andere drie wisten van elkaar”, verduidelijkt hij. Vervolgens vertelt hij nog over de periode dat hij twee meisjes tegelijk exclusiviteit beloofde en dat er nog eentje bijkwam. “Heb je wel eens met alle drie op dezelfde dag seks gehad?”, is nu ook Jaap geïnteresseerd. Na een harde schaterlach is het antwoord ja. Zou dit allemaal op waarheid berust zijn, of slechts stoere verhalen?
Hmm, is het niet zo dat ze het zichzelf graag had gegund en dit als handvat heeft gebruikt om het te torpederen? Ze had Claire beloofd dat de volgende stemming voor haar was, wat er ook is gezegd dan, belofte maakt schuld.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 11:29 schreef avonne het volgende:
[..]
mwah... ik zou hem ook niet gunnen als ze me wat leugentjes zaten te vertellen.
Ik had de indruk dat Amanda het graag aan iemand had gegund. Tot het moment dat ze besefte dat het allemaal gesjoemel was.
Het lijkt schier onmogelijk daar. Als ik een te publiceren tekst schrijf, print ik de tekst altijd om nog even door te lezen op domme fouten. Kleine moeite, groot plezier voor de lezer en klant.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:12 schreef Leandra het volgende:
Het blijft moeilijk... je eigen texten even nalezen voor (of desnoods na) publicatie is kennelijk teveel gevraagd:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |