En dan hop weer wegquote:
ik zal morgen even naar je foto's kijken, sta eigenlijk net op het punt om af te sluitenquote:Op woensdag 6 februari 2008 20:57 schreef geelkuikentje het volgende:
[..]
Is ook niet bij mij om de hoek hoorKom uit Zwijndrecht maar ga er toch speciaal naar toe. Vroeger had je hier het Marshall Museum zitten. Had paar jaar geleden toen het er nog stond foto's gemaakt daar. Ze zijn wel van slechte kwaliteit maar ze zijn ook aangepast voor het www.
Linkje
Het meeste staat nu in Overloon in het museum daar. Wel alles bij elkaar alleen zo ver weg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Bloed, zweet en TOETSAANSLAGEN!
* You're about as useful as a one-legged man at an arse kicking contest
* I can resist everything except temptation.
* If everything seems under control, you're just not going fast enough
Dank uquote:Op donderdag 7 februari 2008 06:36 schreef draculettetje het volgende:
met een bakkie koffie
[ afbeelding ]
Ik denk dat ik jullie nooit zal gaan begrijpenquote:Op woensdag 6 februari 2008 21:03 schreef Seventees het volgende:
[..]
Geen idee [afbeelding]
Misschien iets biologisch.
Maar geef mij maar een lieve man. Een waarmee je kan knuffelen [afbeelding]
O wait, I have one!
kia oraquote:
nopequote:Op donderdag 7 februari 2008 07:11 schreef Bellerophon het volgende:
Goedemorgen iedereen![]()
Draculettetje, geen nachtrust gehad ofzo?
Droxz, mooie foto's man!
Shit nu heb ik die van mij dus thuis liggenquote:
Hmm wat shit zeg, doe je vandaag wel rustig aan?quote:
ja hoor, heb alleen maar mn therapie op het programma staan, daarna slaap ik toch altijd wel evenquote:Op donderdag 7 februari 2008 07:19 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Hmm wat shit zeg, doe je vandaag wel rustig aan?
en dan heb ik me nu vannacht nog ingehouden.....quote:Op donderdag 7 februari 2008 07:20 schreef Bellerophon het volgende:
004. 134 draculettetje
015. 086 Bellerophon
![]()
![]()
Spammers!
Hahaha dat is echt te erg voor woordenquote:Op donderdag 7 februari 2008 07:21 schreef draculettetje het volgende:
[..]
en dan heb ik me nu vannacht nog ingehouden.....
ha ha kreeg ook geen reactie meer...
Oei dat wordt weer even zwaar dus, maar probeer vanmiddag anders wat te slapen?quote:Op donderdag 7 februari 2008 07:20 schreef draculettetje het volgende:
[..]
ja hoor, heb alleen maar mn therapie op het programma staan, daarna slaap ik toch altijd wel even
komt helemaal goedquote:Op donderdag 7 februari 2008 07:23 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Oei dat wordt weer even zwaar dus, maar probeer vanmiddag anders wat te slapen?
Gelukkig maarquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |