Het is mij eigenlijk een beetje om het even. Ik denk ook dat het met de pit van Jol wel goed zit.quote:Op maandag 11 februari 2008 12:05 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Ik ook. Ik vind Jol nogal overschat. Bovendien heeft ie volgens mij een beetje hetzelfde karakter als van Marwijk, en ik zie juist liever een trainer met een beetje pit.
quote:Op maandag 11 februari 2008 13:34 schreef EnactedChaos het volgende:
Waarom hebben die gasten eigenlijk 2 dagen vrij gekregen van Bert? Zodat ie lekker kan gaan brunchen met Kesler ofzo?
"Dat hebben ze echt nodig". Het is ook wat he, 1,5 uur trainen, poeh poeh...
omdat ze volgens bert zo goed spelede tegen de graafschapquote:Op maandag 11 februari 2008 13:34 schreef EnactedChaos het volgende:
Waarom hebben die gasten eigenlijk 2 dagen vrij gekregen van Bert? Zodat ie lekker kan gaan brunchen met Kesler ofzo?
"Dat hebben ze echt nodig". Het is ook wat he, 1,5 uur trainen, poeh poeh...
Welkom terug. Jol geen pit.quote:Op maandag 11 februari 2008 12:05 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Ik ook. Ik vind Jol nogal overschat. Bovendien heeft ie volgens mij een beetje hetzelfde karakter als van Marwijk, en ik zie juist liever een trainer met een beetje pit.
Beetje raar om te horen uit jouw mond. Van Marwijk maakt zijn spelers toch niet beter, dus wat maakt het uit dat ze twee dagen vrij krijgen...quote:Op maandag 11 februari 2008 13:34 schreef EnactedChaos het volgende:
Waarom hebben die gasten eigenlijk 2 dagen vrij gekregen van Bert? Zodat ie lekker kan gaan brunchen met Kesler ofzo?
"Dat hebben ze echt nodig". Het is ook wat he, 1,5 uur trainen, poeh poeh...
Komt nogal als een slome op me over, te aardig.quote:
Volgens mij haalde hij vanaf z'n 1e jaar gewoon elk jaar z'n doelstelling.quote:Verbeek is een goede, maar heeft niet nog nooit hoeven werken bij een ploeg als Feijenoord. Heeft het betrekkelijk rustig gehad bij een ploeg als Heerenveen en kon zonder druk toewerken naar waar ze nu zijn. Die kans krijgt hij bij Feijenoord nooit, want daar moet alles snel.
Dat valt wel mee geloof ikquote:Op maandag 11 februari 2008 18:59 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Komt nogal als een slome op me over, te aardig.
Was gewoon een beetje een flauwe opmerkingquote:Op maandag 11 februari 2008 18:25 schreef Happel het volgende:
Beetje raar om te horen uit jouw mond. Van Marwijk maakt zijn spelers toch niet beter, dus wat maakt het uit dat ze twee dagen vrij krijgen...
Dan ken je Jol niet goed genoeg.quote:Op maandag 11 februari 2008 18:59 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Komt nogal als een slome op me over, te aardig.
Feyenoord speelde trouwens gewoon nog steeds extreem matig tegen De Graafschap vind ik. De eerste helft was echt weer dra-ma-tisch. Eerste helft hadden we maarliefst één schot op doel.quote:Op maandag 11 februari 2008 19:10 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
Was gewoon een beetje een flauwe opmerking![]()
Al begrijp ik er niet zoveel van. Ze zeiden zelf dat de pleuris was uitgebroken als ze daar in Doetinchem niet hadden gewonnen... Dit is dan weer een beetje doorslaan naar de andere kant. Ze hebben al een dag vrij in de week ook he, nu dus 3... Had ze 1 dag extra vrij gegeven ofzo, zo bijzonder is die overwinning nou toch ook weer niet.
Maar goed, als ze er in het weekend maar weer staan.
Mmmm..moeilijk. Deels ben ik het er wel eens hoor. Zeker bij zo'n ervaren ploeg als Feijenoord zou het niet veel mogen uitmaken. Maar als je alleen al kijkt naar psv onder Wouters en nu onder Vergoossen, dat is gewoon een wereld van verschil..quote:Op zaterdag 9 februari 2008 11:11 schreef Luni het volgende:
[..]
Wordt een trainer niet te belangrijk gemaakt, hij zet de poppetjes neer, grijpt in indien nodig, en dat is niet Bert z'n sterktse kant, nooit geweest ook. Voor de rest moeten die spelers het toch echt zelf doen, en zeker de selectie van Feyenoord heet een bonk aan ervaring lopen.
Feit is inderdaad wel dat het niet verstandig is midden in het seizoen aan besprekingen te beginnen, maar of het invloed heeft.....................?
De eerste wedstrijd die ik dit seizoen niet volledig heb gezien, dus ik kan er echt niets over zeggen. Al had ik niks anders verwacht eigenlijk.quote:Op maandag 11 februari 2008 20:14 schreef TC03 het volgende:
[..]
Feyenoord speelde trouwens gewoon nog steeds extreem matig tegen De Graafschap vind ik. De eerste helft was echt weer dra-ma-tisch. Eerste helft hadden we maarliefst één schot op doel.Dat er dan ineens drie invliegen door één gelukte aanval en twee lange ballen waar Makaay wat mee kon...
Wanneer zou de klus wel af zijn dan? Kampioen wordt je (denk ik) met Bert niet. Zoals ik net al zei; het "van Marwijk effect" lijkt nu al uitgewerkt... Na nog geen jaar hangen de kopjes naar beneden en is er geen enkele vooruitgang geboekt.quote:Op maandag 11 februari 2008 20:47 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Mmmm..moeilijk. Deels ben ik het er wel eens hoor. Zeker bij zo'n ervaren ploeg als Feijenoord zou het niet veel mogen uitmaken. Maar als je alleen al kijkt naar psv onder Wouters en nu onder Vergoossen, dat is gewoon een wereld van verschil..
Ik zou het wel jammer vinden als Bert weg zou gaan, in mijn ogen is de klus niet af. Andere kant kan ik zijn beweegredenen wel snappen. Bondscoach is toch één van de hoogste functies binnen het voetbal, iets wat je moet verdienen (als is dat laatste wat overdreven gezien van basten en rijkaard...).
quote:
Jong Feyenoord heeft maandagavond het eerste puntenverlies van het seizoen geleden. De koploper ging op bezoek bij Jong FC Eindhoven met forse cijfers onderuit: 4-1. Bij een 3-0 tussenstand maakte Hanne Hagary de enige Feyenoord-treffer.
Later op de avond volgt een volledig wedstrijdverslag
Ze hebben volgens mij ook niet zo'n goede verdediging,want ze krijgen volgens mij regelmatig doelpunten tegen en missen ook nog eens Buijs en Tiendalli, maar best is het inderdaad niet.quote:Op maandag 11 februari 2008 21:28 schreef Canisfire het volgende:
Wel slecht van jong feyenoord.
5e geworden. Echt geen slechte trainer, maar hij kan eigenlijk alleen maar falen, omdat hij op voorhand toch al als de verlosser wordt binnen gehaald. Laat Verbeek maar komen.quote:Op maandag 11 februari 2008 23:32 schreef jorienvdherik het volgende:
Wat heeft jol nou bij spurs voor moois gedaan...
Herinner me daar aub niet aanquote:Op maandag 11 februari 2008 23:45 schreef Tomatenboer het volgende:
Jol? is die niet te dik voor de dug out![]()
Wat mij betreft valt tie af.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |