Ja wel goed! Al is dit nog maar het begin, zie .quote:
Echt welquote:Op zondag 3 februari 2008 21:46 schreef Mademoiselle.Moi het volgende:
[..]
Ja wel goed! Al is dit nog maar het begin, zie .mezelf niet over 9 weken een half uur non stop rennen
Thnx, balen dat ze het bij jou gewoon zo hebben gelaten, lijkt me echt irritant als ze wel wat kunnen vinden, maar er niks mee doen. En een endoscopie is idd ook geen fijn onderzoek nee, heb ik ook al gehad ( en een gastoscopie, MRI en CT-scan) En ja, aan de ene kant hoop ik natuurlijk ook dat ze wat kunnen vinden en ik behandeld kan worden, aan de andere kant ben ik ook gewoon zo bang dat de uitslag echt heel erg slecht nieuws is.quote:Op zondag 3 februari 2008 09:08 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
Ik heb de laatste 3 jaar regelmatig last van mijn buik, heb ook ontzettend veel onderzoeken laten doen waaronder een endoscopieen uiteindelijk hebben ze wel iets kunnen ontdekken wat er niet thuishoorde, maar omdat de dokter niet wist wat het was hebben ze het maar zo gelaten
![]()
Maar ik begrijp dus wel die stress voor de uitslag. Het klinkt raar maar ik hoop wel dat ze iets bij je vinden, dan weet je tenminste wat het is (en er misschien bij jou wel iets aan willen doen).
Die naar Engeland gaan... Van die grote witte boten met wat raampjes...quote:Op maandag 4 februari 2008 10:14 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
stena line boten?
Die ga ik er niet speciaal voor kopen. Als het goed is krijgen we van de week een nieuw gasfornuis en afzuigkap, en het extra geld dat ik voor stoommaaltijden kwijt ben, trek ik wel van de huur afquote:Op maandag 4 februari 2008 10:07 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Kan je niet op een campingkookstelletje koken? Zo een 2pits ding en een gastankje?
wat zij zeiquote:Op maandag 4 februari 2008 10:39 schreef Sylvana het volgende:
Uhm, gewoon niet kamperen? Heb ik echt een hekel aan.
Daar ben ik het niet mee eens. Denk dat dit voor iedereen anders is. Als ik me niet goed voel krijg ik bijna geen hap door me keel. Juist als ik me wel goed voel pak ik sneller een zak chips.quote:Op zondag 3 februari 2008 20:31 schreef Ewelina het volgende:
Ik ben het eigenlijk wel eens met wat SHE zegt... nu voel ik me even wat minder en ja hoor, ik zie de weegschaal idd wat stijgen en ik heb zowaar sinds jaren weer een vreetbui gehad :} Als je je goed voelt is het veel makkelijker om gewoon 'nee' te zeggen of gewoon met mate te genieten. Een hoop dikke mensen die eten gewoon veel te veel.
same!quote:Op maandag 4 februari 2008 11:04 schreef Gewas het volgende:
[..]
Daar ben ik het niet mee eens. Denk dat dit voor iedereen anders is. Als ik me niet goed voel krijg ik bijna geen hap door me keel. Juist als ik me wel goed voel pak ik sneller een zak chips.
Was dat niet vanwege dat vastgelopen schip?quote:Op maandag 4 februari 2008 10:13 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Wat ik vreemd vond was dat er vooral veel mensen hun auto geparkeerd hadden richting de stena line boten en daar in hun auto naar zaten te kijkenDat is toch niet leuk????
Heb ontzetttend veel dingen gehaald op de markt, waarschijnlijk wel te veel:
- ananas, appels, abrikozen, mango, vijgen
- aubergines, courgettes, paprika, sla, ui, olijven, nog meer dingen.
Van een vastgelopen schip had ik verder niets gehoord eigenlijk, maar dat zou dan natuurlijk kunnen. Is dan wel een beetje ramptoerisme hoorquote:Op maandag 4 februari 2008 12:59 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Was dat niet vanwege dat vastgelopen schip?
Enne, mmm, heerlijk. Wat ga je allemaal maken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |