abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57495462
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 09:29 schreef BoNi het volgende:
Respect voor Davids dat hij zich wist in te houden.
Verder een degelijke wedstrijd gespeeld, maar helaas heeft hij niet de rol kunnen spelen die hij vorige jaar speelde tegen PSV.
Davids speelde prima.

Jammer dat hij niet de rol had van eerder dit seizoen...
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
pi_57518770
Topic opgeschoond.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_58001761
quote:
‘Een fitte Davids is een aanwinst voor Ajax'
Datum: 11-apr-2008 15:14

Of Edgar Davids (foto) ook komend seizoen de clubkleuren van Ajax verdedigt, is nog onduidelijk. De 35-jarige oud-international is met Ajax in gesprek over een contractverlenging. Als het aan de huidige Ajax-trainer Adrie Koster ligt, speelt Davids ook volgend jaar in Amsterdam. ‘Een fitte Davids is een aanwinst voor de ploeg. Maar uiteindelijk moeten Ajax en Marco van Basten bekijken wat ze met hem willen. Ik ben positief over de inbreng van Edgar dit seizoen,’ aldus Koster vrijdag. (HM)
quote:
Edgar Davids wellicht terug naar Italië
Datum: 12-apr-2008 13:22

Edgar Davids (foto) keert na dit seizoen wellicht terug naar de Italiaanse Serie A. Dat zegt de Ajax-speler op zaterdag in een gesprek met Sky Italia. Davids mag in de zomer transfervrij vertrekken bij de Amsterdammers. De voetballer vertelt in het interview dat hij met goede gevoelens terug kijkt op zijn voetbaljaren in Italië. Vooral bij Juventus had de voormalig international het naar zijn zin.

In 1996 vertrok Davids van Ajax naar AC Milaan, maar in december 1997 verkaste hij naar Juventus. Met die club won de middenvelder drie maal de Italiaanse landstitel. In 2004 werd Davids verhuurd aan Barcelona. De Catalanen wilden hem inlijven, maar het kwam nooit tot een akkoord. Via omzwervingen bij Internazionale en Tottenham Hotspur keerde hij in 2006 terug op het oude Ajax-nest in Amsterdam. Met Ajax won de speler vorig jaar de beker. Davids is inmiddels 35 jaar. (JZ)
pi_58011563
Jammer als hij weer terug gaat naar Italië. Wel begrijpelijk, daar heeft hij zijn beste jaren gehad en hij zal ook wel van het land houden, maar echt niet dat een club als Juventus, Milan, Inter of Roma hem wil hebben. De rest is vergeleken met Ajax allemaal een degradatie, zal dan wel een subtopper worden als Fiorentina of Udinese.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_58012069
Fiorentina staat in de halve finale van de UEFA Cup, Ajax niet. Dus dat is momenteel geen degradatie.
Het verschil is alleen dat ie dan niet meedoet om de titel.
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
pi_58012194
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 22:35 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Fiorentina staat in de halve finale van de UEFA Cup, Ajax niet. Dus dat is momenteel geen degradatie.
Het verschil is alleen dat ie dan niet meedoet om de titel.
Fiorentina kun je inderdaad nog wel tot de toppers rekenen, maar ik vind wel dat Davids bij een club hoort te spelen die kampioen kan worden. Clubs als Palermo, Napoli, Atalanta etc moet-ie gewoon niet doen.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_58012396
M'n gevoel zegt dat het een vreemde stap is om weer naar Italië te gaan. Vooral omdat ik hem niet meer zie vlammen bij een van de topclubs daar.
pi_58013380
Geruchten zijn er altijd, hij zou in 2002 al terug naar Ajax gaan

Ik heb niks over Italie of wat dan ook gehoord, ga er voorlopig nog vanuit dat het niks is
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_58186048
quote:
Davids stopt vrijwel zeker na play-offs
20 april 2008

Edgar Davids beëindigt na de play-offs zo goed als zeker zijn loopbaan. Dat heeft de middenvelder zondag laten weten aan Tele2. "Dat is voor 98 procent zeker", sprak hij na afloop van het duel met Heracles (5-1).

Mocht de ex-international alsnog zijn carrière vervolgen, dan gebeurt dat sowieso niet bij Ajax.
Er werd echter geen afscheid van hem genomen vandaag .
  zondag 20 april 2008 @ 19:59:30 #260
142495 vitessezuid113
voetbaljunkie
pi_58186217
Wellicht krijgt ie dat nog ?

Zou wel erg jammer zijn als Davids besluit te stoppen.
pi_58186400
Ach, hij heeft een mooie loopbaan gehad.

Om vast te speculeren over wat ie hierna gaat doen: zou ie trainer worden?
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
pi_58186431
Edje
pi_58187217
Edgar . 1 van mijn favoriete Nederlandse spelers allertijden.
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.
  † In Memoriam † zondag 20 april 2008 @ 20:40:02 #264
212838 markdeajaxfan
ajax ajax ajax
pi_58187255
quote:
Op zondag 20 april 2008 20:06 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Ach, hij heeft een mooie loopbaan gehad.

Om vast te speculeren over wat ie hierna gaat doen: zou ie trainer worden?
edgar davids
Billy Turf Award - Grootste Utopia fan
› De winnaars zijn: markdeajaxfan!
pi_58248890
quote:
Davids staat open voor 'sportieve uitdaging'
23 april 2008

Edgar Davids wil best nog een jaartje doorgaan met voetballen. Na de wedstrijd tegen Heracles Almelo zei hij dat het voor '98 procent' zeker was dat hij zou stoppen, maar dat bedoelde hij anders. "Ik doelde toen op Ajax, het in 98 procent dat ik daar weg ga. Daar zat het misverstand. Ik heb nog geen beslissing genomen over wat ik na de zomer ga doen", zegt de mddenvelder in Voetbal International.

Davids, die eerder uitkwam voor AC Milan, Juventus, Barcelona, Inter en Tottenham Hotspur, ziet het best zitten om nog een keer van club te wisselen. "Ik houd alle opties open. Stoppen met voetbal is een mogelijkheid, maar als er een interessante aanbieding komt zal ik daarover nadenken. Dan heb ik het niet over een club uit Qatar of zo. Mocht ik doorgaan, dan gaat het me om de sportieve uitdaging."

De 35-jarige Davids speelde dit seizoen slechts veertien duels voor Ajax. Dat kwam vooral omdat hij de eerste seizoenshelft miste door een beenbreuk.
pi_58248936
dat wordt dus AZ
pi_58249102
quote:
Op woensdag 23 april 2008 11:15 schreef MaxPower het volgende:
dat wordt dus AZ
Ruilen tegen De Zeeuw
pi_58249504
quote:
"Stoppen met voetbal is een mogelijkheid, maar als er een interessante aanbieding komt zal ik daarover nadenken. Dan heb ik het niet over een club uit Qatar of zo. Mocht ik doorgaan, dan gaat het me om de sportieve uitdaging."
pi_58375053
quote:
'Instelling een van de grote problemen van huidig Ajax'

28/04/2008 23:00

Edgar Davids beslist na de play-offs over zijn nabije toekomst. Stoppen of toch nog doorgaan. En daarna trainer worden? 'Dat zou best kunnen.'

Vraaggesprekken met Edgar Davids zijn een zeldzaamheid. De nieuwe Voetbal International bevat een zeer uitgebreid interview met de Ajacied. Acht pagina's lang komt de 74-voudig international aan het woord over onder meer zijn clubs, loopbaan en het verschil tussen goed voetballen en topvoetbal spelen.

Davids vindt dat Italië het land is dat het vaakst komt bovendrijven in de golfbewegingen die de krachtsverhoudingen bepalen: 'Mensen kunnen zeuren wat ze willen over catenaccio, het blijkt de meest effectieve manier van voetballen. Kijk maar hoe PSV in de strijd om de UEFA Cup door Fiorentina werd uitgeschakeld. Die duels vond ik niet enerverend om te zien, maar zeker in de return was het krachtsverschil gigantisch.'

Hij blijkt grote waarde te hechten aan teamgeest: 'Inter heeft een veel betere en bredere selectie, maar ik geloof niet dat het ze veel geholpen heeft tegen Liverpool. Die hebben een écht team. Dat aspect wordt nog steeds onderbelicht in het topvoetbal. Of dacht je dat FC Porto een paar jaar geleden de beste voetballers van Europa had toen ze de Champions League wonnen?'

Davids zegt zijn stimulans van nature te bezitten: 'Het maakt mij niet uit of ik tegen Real Madrid of FC Zwolle speel. Ik ga met dezelfde instelling de wedstrijd in. Ik denk dat dat ook een van de grote problemen is bij de selectie van Ajax. Sommige spelers hebben wat moeite om ook tegen kleinere clubs het allerbeste te geven.'
pi_58376460
Staan al een aantal prima uitspraken in het stukje hierboven. Morgen maar de nieuew Voetbal International halen, lijkt mij een interessant interview. Edgar .
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_58382426
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 11:00 schreef RayMania het volgende:
Staan al een aantal prima uitspraken in het stukje hierboven. Morgen maar de nieuew Voetbal International halen, lijkt mij een interessant interview. Edgar .
De man heeft een goed verhaal. Klasse van verslaggever Zwartkruis dat hij die teksten uit Davids heeft weten te halen.
  dinsdag 29 april 2008 @ 16:12:24 #272
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_58382602
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 16:06 schreef Beschouw het volgende:

[..]

De man heeft een goed verhaal. Klasse van verslaggever Zwartkruis dat hij die teksten uit Davids heeft weten te halen.
Inderdaad. En het interview telt maar liefst acht pagina's als ik het goed heb.
pi_58383980
Heel mooi stuk met Edje! Net helemaal doorgelezen...
pi_58396323
Prima interview idd en een aanrader voor iedereen die nog altijd denkt dat Davids een voetballende aap is.

Wat me bij hem altijd opvalt is zijn grote interesse in en kennis van andere clubs en spelers en zelfs andere sporters. Zie ik bij weinig andere voetballers terug.
pi_58397102
quote:
Op woensdag 30 april 2008 11:56 schreef Soul79 het volgende:
Prima interview idd en een aanrader voor iedereen die nog altijd denkt dat Davids een voetballende aap is.

Wat me bij hem altijd opvalt is zijn grote interesse in en kennis van andere clubs en spelers en zelfs andere sporters. Zie ik bij weinig andere voetballers terug.
De meeste mensen die een negatief oordeel hebben over Davids hebben na het zogenaamde 'kabelincident' eenmaal een mening gevormd en zijn daar vervolgens nooit meer vanaf te krijgen....(nigger gotta know his place)
pi_58398147
quote:
Op woensdag 30 april 2008 12:54 schreef Pulu het volgende:

[..]

De meeste mensen die een negatief oordeel hebben over Davids hebben na het zogenaamde 'kabelincident' eenmaal een mening gevormd en zijn daar vervolgens nooit meer vanaf te krijgen....(nigger gotta know his place)
Dat zie je toch overal? Mensen die Van Gaal arrogant vinden etc. Maar dat zijn ook mensen die niet zien hoeveel die mannen voor goede doelen doen etc.
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_58400013
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 17:23 schreef Pulu het volgende:
Heel mooi stuk met Edje! Net helemaal doorgelezen...
Ook net gelezen. Uitstekend verhaal, Davids heeft wel verstand van het spelletje.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_58400436
quote:
Op woensdag 30 april 2008 16:45 schreef RayMania het volgende:

[..]

Ook net gelezen. Uitstekend verhaal, Davids heeft wel verstand van het spelletje.
Scan enzo
pi_58432414
Hij zou naar Sampdoria of Salzburg gaan volgens Sky Italia.
  vrijdag 2 mei 2008 @ 13:11:02 #280
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_58434559
Jammer dat hij geblesseerd is .
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_58456746
quote:
Blessure Davids valt mee, hoopt nog op finale playoffs
Edgar Davids heeft goede hoop dat hij dit seizoen nog voor Ajax in actie kan komen, zo meldt De Telegraaf. Een MRI-scan in het ziekenhuis wees zaterdag uit dat de aanvoerder van Ajax slechts een verrekking in de linkerlies heeft. Davids bekijkt de komende dagen samen met de medische staf van Ajax hoe hij herstelt. Het duel van maandag lijkt te vroeg te komen voor Davids.
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
  zaterdag 3 mei 2008 @ 17:58:50 #282
166976 DuvelDuvel
Altijd heet en altijd hype
pi_58457167
Heel mooi. Zou wel erg zijn als hij zijn laatste wedstrijd had gespeeld. Nu kunnen we hopelijk nog in stijl afscheid nemen. Al snap ik nog steeds niet dat hij weg wil.
#FreeHat
pi_58597350
quote:
Ook de ontmoeting van Cvitanich met Edgar Davids was indrukwekkend. "Hij kwam naar me toe om me te feliciteren met mijn transfer en me welkom te heten. Hij spreekt Spaans en we hebben gepraat over het Argentijnse voetbal. Hij kent Verón en Simeone persoonlijk. Dat moment met Davids was heel speciaal. Ik kon nauwelijks geloven dat hij naar me toekwam voor een praatje."
Zulke dingen zie je allemaal niet van buitenaf. Leuk om te lezen.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_58602803
quote:
Op zaterdag 10 mei 2008 18:39 schreef RayMania het volgende:

[..]

Zulke dingen zie je allemaal niet van buitenaf. Leuk om te lezen.
Buiten het veld is hij sowieso een heel ander mens
pi_58604737
quote:
Op zaterdag 10 mei 2008 18:39 schreef RayMania het volgende:

[..]

Zulke dingen zie je allemaal niet van buitenaf. Leuk om te lezen.
Davids Wat een ervaring heeft hij ook. Hij heeft met bijna alle wereldspelers samen gespeeld.
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.
pi_58604989
quote:
Edgar Davids naar SDVB?
Bestuur eersteklasser reageert enthousiast

BARNEVELD Hij speelde voor AC Milan, FC Barcelona en Juventus. Nu Edgar Davids in de herfst van zijn loopbaan is beland, heeft hij nog één wens: voetballen voor SDV Barneveld.
Dat zegt hij in een interview met Voetbal International, een gerenommeerd voetbaltijdschrift.

Davids wil voor SDV Barneveld spelen omdat zijn beste vriend, Dick Schreuder, daar trainer is.

Binnen de geledingen van Sterk Door Vriendschap Barneveld (SDVB), dat uitkomt in de eerste klasse zaterdag, is enthousiast gereageerd. Bestuurssecretaris Ton Lam zegt op de website van SDVB dat ‘vast wel een sponsor' gaat worden gevonden voor de transfer van Davids. Hoeveel geld met zijn eventuele komst gemoeid gaat, is onbekend.

Verder zeggen kringen rond het bestuur volgens de website dat voor een speler van het statuur-Davids ‘uiteraard' ruimte wordt vrijgemaakt. Ook Alfred Schreuder, trainer bij SDVB en oud-topvoetballer, is verheugd.

Davids, 35 jaar, maakte bij Ajax dit jaar zijn laatste seizoen als betaald voetballer mee. De laatste twee jaar speelde hij voor de Amsterdamse club, waar hij in 1991 zijn debuut maakte.

Een succesvolle loopbaan leverde een indrukwekkend palmares op; Davids kwam in actie voor Tottenham Hotspur, Internazionale, FC Barcelona, Juventus en AC Milan. Hij speelde 74 interlands en scoorde 6 keer.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_58606642
Zou wel een ongelooflijke stunt zijn.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_58606657
Newcastle heeft ook een oogje op Davids
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
pi_58606705
Dat van Barneveld heeft hij altijd puur als grap gezien, -J-D-, wat is je bron? Leuke club natuurlijk
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_58606717
quote:
Op zondag 11 mei 2008 11:01 schreef denthemen het volgende:
Dat van Barneveld heeft hij altijd puur als grap gezien, -J-D-, wat is je bron? Leuke club natuurlijk
Newcastle een leuke club?
Het is de meest saaie club van Engeland samen met Bolton
pi_58606732
The People
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
pi_58607075
Dat over Barneveld was natuurlijk een grapje van Davids.

Maar dan nog, sinds wanneer is Dick Schreuder de 'beste vriend' van Davids? Hoe kennen die twee elkaar überhaupt? Surinaamse Ajacied Davids uit Amsterdam-Noord en de niet doorgebroken PSV-er Schreuder uit biblebelt-dorp Barneveld
  zondag 11 mei 2008 @ 11:44:20 #293
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_58607202
quote:
Op zondag 11 mei 2008 11:01 schreef denthemen het volgende:
Dat van Barneveld heeft hij altijd puur als grap gezien, -J-D-, wat is je bron? Leuke club natuurlijk
Hier Dennis, je bron

http://www.ajaxshowtime.com/index.php?msg=17003&page=1
pi_58781769
quote:
Edgar Davids en Ajax gaan uit elkaar. De Amsterdamse club heeft laten weten dat het contract van de 35-jarige Davids niet wordt verlengd. Davids had eerder al aangegeven dat hij aan zijn laatste seizoen bij Ajax bezig was, al beweren ingewijden dat de middenvelder de mogelijkheid tot verlenging van zijn contract open hield.

Davids kwam halverwege het seizoen 2006-2007 terug bij Ajax na een lang verblijf in het buitenland. In totaal speelde hij 184 wedstrijden voor Ajax, waarin hij 36 doelpunten maakte. Davids maakte deel uit van de ploeg waarmee Ajax de Champions League won in 1995.

"Aan de ene kant vind ik het jammer dat we uit elkaar gaan, want ik ben Amsterdammer en Ajacied. Maar het is ook niet zo dat ik ten koste van alles bij Ajax kan blijven," was het commentaar van Davids op zijn vertrek.

Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_58781901
Ajax legend
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 20 mei 2008 @ 20:16:29 #296
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_58787681
Hij had ook niet langer door moeten gaan!

Hij blijft wel een icoon!
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_58788116
Binnenlandse clubs zouden interesse hebben, maar ik kan me Davids eerlijk gezegd niet bij een andere club dan Ajax voorstellen in Nederland...
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
  dinsdag 20 mei 2008 @ 20:53:46 #298
206804 _Mike_
A.F.C.A.
pi_58788402
Lijkt mij niet dat hij bijvoorbeeld naar AZ zou gaan.
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_58788618
quote:
Op dinsdag 20 mei 2008 20:53 schreef _Mike_ het volgende:
Lijkt mij niet dat hij bijvoorbeeld naar AZ zou gaan.
Dat lijkt me wel de enige mogelijke club
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
pi_58789031
AZ is absoluut een optie, Van Gaal hé.. Maar of er interesse is weet ik niet, maar hij is hélemaal gek van Van Gaal
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')