nee dat zeg ik ook niet.quote:
geen idee.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 17:51 schreef w8jij17 het volgende:
Weet iemand of er een (goed) hostel dichtbij Barajas Airport zit? Op hostelworld zit alles in het centrum.
's Nachts rijdt er geen metro (tenminste, zoals ik gehoord heb) en het is te ver om het te voet af te leggen.
ja dat is wel de gangbare prijsquote:Op zaterdag 14 juni 2008 15:00 schreef Rubstah het volgende:
Owja, ook nog iemand uitgaanstips? (ik zit in Hostel Los Amigos Sol btw)
Wat vond je de bestebar/kroeg en waarom?
Zijn alle discotheken ¤12-¤20 entree(inclusief 1/2 drankjes)?
En welke is wel goed waar voor je geld?
Vrijdagavond kwamen wij om drie uur 's nachts nog een tegen met daarop 33 graden inderdaadquote:Op zondag 29 juni 2008 23:30 schreef Fogel het volgende:
Woensdagavond was het volgens de thermometers in de bushokjes (waar ik met een taxi voorbij reed) tussen de 29 en 34 graden, en dat was tussen 22:30 en 23:00.
Woesdag overdag was het zo warm dat ik niet eens naar het buitenzwembad toe wilde en maar liever op mijn hotelkamer bleef om te werken.
Boo: bedoel je met 'bovenstaand restaurant' La Finca de Susana? Enkele van de gerechten waren inderdaad wat aan de 'slappe' kant (de carpaccio bijvoorbeeld). We hadden 3 of 4 verschillende voor- en hoofdgerechten in totaal en over het geheel gezien waren we tevreden, zeker voor die lage prijs.
dat moet niet moeilijk te vinden zijn, is een speciale arena waar dat gebeurd. Maar ik ben vergeten hoe het heet omdat ik een schurfthekel heb aan stierenvechten.quote:Op maandag 11 augustus 2008 21:14 schreef Almanack het volgende:
Kick, als 't mag?![]()
Ga van 10 tot 14 september, zin inMaar lijkt me 'leuk' om naar stierenvechten te gaan, interessant in ieder geval
Kan alleen niet echt wat vinden, iemand ervaring mee??
adios
Yo, bedankt :-) Wat ik zie is dat het elke zondag is, dus dat is onpraktisch; gaan 's ochtends weg :-) Maar zal kijken, misschien in de buurt nog wat! Ben erg benieuwd, alleen nog maar positieve dingen gehoord over Madrid :-D Zal topics doorlezen voordat ik ga..quote:Op maandag 11 augustus 2008 21:37 schreef -Mellow- het volgende:
oh ik zie net op mijn kaart dat het gewoon, zoals te verwachten, plaza de toros heet. Dus als je daar nou op googled.
Verder hoop ik dat je dusdanig geshockeerd zal zijn zodat je het nooit meer hoeft te zien.
En dat de stierenvechter een pijnlijke dood mag sterven
Oja, veel plezier, Madrid is tof!
Nee, geen CL, Real speelt uit in Rusland. Je kunt iig een rondleiding in het stadion doen en dan in het museum van het stadion kijken. Is cker de moeite waard!quote:Op zaterdag 27 september 2008 19:07 schreef Blik het volgende:
Met 6 mannen? Santiago Bernabeu natuurlijk (hoop dat er dan geen Champions League is, dan kom je er namelijk niet in).
ik weet het, maar als er champions league was geweest mag je er dus niet in, omdat ze dan trainen in het stadion en dergelijke. Maar je hebt dus geluk. Ik vond het in ieder geval de moeite waard, ondanks dat het eigenlijk veel te duur is (volgens mij 15 euro)quote:Op zaterdag 27 september 2008 23:09 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Nee, geen CL, Real speelt uit in Rusland. Je kunt iig een rondleiding in het stadion doen en dan in het museum van het stadion kijken. Is cker de moeite waard!
Valt nog wel mee als je bedenkt dat je egt overal mocht komen. Je mocht zelfs direct langs het veld lopen, op de bank zit waar de vedetten ooit gezeten hebben en in de kleedkamer van de tegenstander. Ik heb nog niet eerder gehoord/gezien dat dat bij andere clubs ook kon. Daarnaast is het museumpje echt leuk en niet zo standaard alle bekers op een tafeltje zetten en klaar. Dus is egt de moeite waard, ook voor het geldquote:Op zaterdag 27 september 2008 23:47 schreef Blik het volgende:
[..]
ik weet het, maar als er champions league was geweest mag je er dus niet in, omdat ze dan trainen in het stadion en dergelijke. Maar je hebt dus geluk. Ik vond het in ieder geval de moeite waard, ondanks dat het eigenlijk veel te duur is (volgens mij 15 euro)
Dat zeg ik, Gammaquote:Op zondag 28 september 2008 09:32 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Valt nog wel mee als je bedenkt dat je egt overal mocht komen. Je mocht zelfs direct langs het veld lopen, op de bank zit waar de vedetten ooit gezeten hebben en in de kleedkamer van de tegenstander. Ik heb nog niet eerder gehoord/gezien dat dat bij andere clubs ook kon. Daarnaast is het museumpje echt leuk en niet zo standaard alle bekers op een tafeltje zetten en klaar. Dus is egt de moeite waard, ook voor het geld
Uitgaan in de plaza de toros van Leganes...quote:Op zondag 28 september 2008 23:52 schreef runaway het volgende:
Iemand trouwens nog dagtripjestips?
Heb Toledo, Salamanca, Aranjuez, Segovia, El Escorial & Valle de los Caidos al gezien
Ga slapenquote:Op zondag 28 september 2008 23:59 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Uitgaan in de plaza de toros van Leganes...
Dagtripjes, de bergen ten noordwesten zijn wel leuk. En je kan in Madrid prima shoppen. Calle Fuencarral is berucht, maar dat hoef ik jou waarschijnlijk niet te vertellen...
quote:
quote:Op maandag 29 september 2008 02:01 schreef runaway het volgende:
Iemand trouwens nog dagtripjestips?
Heb Toledo, Salamanca, Aranjuez, Segovia, El Escorial & Valle de los Caidos al gezien
6 mannen ja. Thanks, het stadion wilde ik al zien inderdaad.quote:Op zaterdag 27 september 2008 19:07 schreef Blik het volgende:
Met 6 mannen? Santiago Bernabeu natuurlijk (hoop dat er dan geen Champions League is, dan kom je er namelijk niet in). Koninklijk Paleis vond ik ook wel mooi en Plaza Mayor en Sol om te pilsen.
Bernabeu kun je met de metro naartoe, en ieder moment op eigen houtje de tour doen. Kost dus niet teveel tijd. Plaza Mayor zijn volgens mij niet echt clubs. Is gewoon een mooi plein met terrasjes. Ben niet echt in de clubs geweest in Madrid, dus kan ik niks over zeggen.quote:Op maandag 29 september 2008 15:46 schreef Silenus het volgende:
[..]
6 mannen ja. Thanks, het stadion wilde ik al zien inderdaad.
Nadeel is natuurlijk dat ik niet veel tijd heb, dus ik wil het een beetje goed inplannen allemaal dat we niet onnodig veel tijd verliezen..zou zonde zijn.
Dat Plaza Mayor enzo he, heb je daar ook clubs die op dinsdag tot een uur of 4, 5 open zijn? (En waar dan veel lekkere vrouwen rondlopen natuurlijk, niet dat je daar 3 uur lang tegen de snuit van Pablo de barman zit te kijken)
Rond Sol zou je ergens moeten zijn, wellicht Palacio ofzo? Of salsa-club El Son (6 Nederlandse mannen krijg je daar wellicht niet naar binnenquote:Op maandag 29 september 2008 16:17 schreef Blik het volgende:
[..]
Bernabeu kun je met de metro naartoe, en ieder moment op eigen houtje de tour doen. Kost dus niet teveel tijd. Plaza Mayor zijn volgens mij niet echt clubs. Is gewoon een mooi plein met terrasjes. Ben niet echt in de clubs geweest in Madrid, dus kan ik niks over zeggen.
Ah okay, we zijn niet echt van die salsaboys dus dat maakt niet uit. Barretjes lijkt ons meer leuker voor savonds, maar we moeten dus echt een club hebben waar we 'gebakken zitten' totdat ons vliegtuig weer vertrekt. Ik heb weinig trek om in december vanaf 3 uur snachts een beetje door die straten te gaan slenteren.quote:Op maandag 29 september 2008 17:12 schreef runaway het volgende:
[..]
Rond Sol zou je ergens moeten zijn, wellicht Palacio ofzo? Of salsa-club El Son (6 Nederlandse mannen krijg je daar wellicht niet naar binnen). Net achter Sol liggen wel veel barretjes, daar kun je wat gaan rondhupsen.......
ps: silenus, toch niet toevallig OHD uit Maastricht he?
Echte clubs heb ik in het centrum niet kunnen ontdekken... dus ben ook wel benieuwd voor een volgende keerquote:Op maandag 29 september 2008 15:46 schreef Silenus het volgende:
[..]
heb je daar ook clubs die op dinsdag tot een uur of 4, 5 open zijn? (En waar dan veel lekkere vrouwen rondlopen natuurlijk, niet dat je daar 3 uur lang tegen de snuit van Pablo de barman zit te kijken)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |