Was het terecht?quote:Op dinsdag 29 januari 2008 07:45 schreef simmu het volgende:
ik weet het niet hoor, dat beweerde mijn ex ook tegen de politie over mij toen die gek me een 5 meter lange gang doorsmeet.
Is het nou slim on dat tegen een persoon als TS te zeggen, gezien al die taalfoutenquote:Beat her to it
Mee eens...quote:Op dinsdag 29 januari 2008 07:44 schreef ralph_lisse het volgende:
Hmm das niet handig maar ja kan me wel voorstellen dat je het zat bent. Kijk de politie zal zo wel zien dat ze psychotisch is, en dus haar aangifte niet serieus nemen... dus ik denk dat je er verder geen gevolg van merkt. Mochten ze de aangifte opnemen geef haar dan vervolgens aan wegens huisvrede breuk zij gaat toch nie weg terwijl jij dat meerdere malen heb aangegeven.
Succes
Iedereen roept altijdhanden thuis enzo,.. en zal ik nooit doen,.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 09:16 schreef HarryP het volgende:
Gewoon ontkennen.
Zeg dat je wel bij haar stond maar dat ze zelf op de bank neer plofte en dat je haar niet hebt aangeraakt..
- Getuigen .. Nee
- Bewijzen .. Nee
Vrijspraak.
En in het vervolg handjes thuis.
En als zij dit topic opeens vindt? he? he!!quote:Op dinsdag 29 januari 2008 09:16 schreef HarryP het volgende:
Gewoon ontkennen.
Zeg dat je wel bij haar stond maar dat ze zelf op de bank neer plofte en dat je haar niet hebt aangeraakt..
- Getuigen .. Nee
- Bewijzen .. Nee
Vrijspraak.
En in het vervolg handjes thuis.
Ook niet, dat heeft hij dat alleen geschreven om meer informatie te krijgen dan hij nodig heeft.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:06 schreef Sebasser het volgende:
[..]
En als zij dit topic opeens vindt? he? he!!
Dan issie de lul!
nee. wel aanleiding voor mij om elders te gaan wonen. wat helaas vrij weinig oploste, behalve dat de buren een klacht tegen mij indienden vanwege het lawaai elke nacht als hij dronken aan het raam stond te bonken. boodschappen doen ging ook niet meer, want hij stond me op te wachten. wist ook een keer naar binnen te dringen. politie bleef het allemaal niet geloven, heb uiteindelijk via een advocaat (en straatverbod gedreig, plus klacht richting politie) weten te bereiken dattie ophield. zoals die agent zei: "jaja mevrouwtje, u zult zelf ook wel wat gedaan hebben"quote:Op dinsdag 29 januari 2008 08:32 schreef het.ismij het volgende:
[..]
Was het terecht?
@TS: Leer is eens een normale Nederlandse zin zonder spellingsfouten neer te zetten.
Daarnaast,.. Beat her to it. Werkt onwijs makkelijk.
QWie is de hoop koper/huurder?
Staat ze bij je ingeschreven? hebben jullie ene evenredig deel in het huis?
Iets meer info zou wel kunnen werken.
quote:Op dinsdag 29 januari 2008 08:32 schreef het.ismij het volgende:
[..]
Was het terecht?
@TS: Leer is eens een normale Nederlandse zin zonder spellingsfouten neer te zetten.
ik weet niet hoor, als ik die postgeschiedenis zo eens bekijk is TS geen onschuldig zielig schaapje....quote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:44 schreef Koewam het volgende:
Zulke mensen verdienen het gewoon om van de trap te vallen.
(uitgaande dat dit verhaal waar is natuurlijk)
oke,..quote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:34 schreef simmu het volgende:
[..]
nee. wel aanleiding voor mij om elders te gaan wonen. wat helaas vrij weinig oploste, behalve dat de buren een klacht tegen mij indienden vanwege het lawaai elke nacht als hij dronken aan het raam stond te bonken. boodschappen doen ging ook niet meer, want hij stond me op te wachten. wist ook een keer naar binnen te dringen. politie bleef het allemaal niet geloven, heb uiteindelijk via een advocaat (en straatverbod gedreig, plus klacht richting politie) weten te bereiken dattie ophield. zoals die agent zei: "jaja mevrouwtje, u zult zelf ook wel wat gedaan hebben"
Ja, en dat is precies het moment dat je de deur uit loopt. Enkel en alleen om jezelf te beschermen.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 09:31 schreef het.ismij het volgende:
iedereen heeft volgens mij wel een breekpunt, waarom je denk,..
*AAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRGGGG* im gonna kill the fucking bitch!
niet iedereen heeft helaas die zelfbeheersing.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:16 schreef EvL. het volgende:
[..]
Ja, en dat is precies het moment dat je de deur uit loopt. Enkel en alleen om jezelf te beschermen.
dat is niet zo erg, zolang het daarbij blijftquote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:56 schreef het.ismij het volgende:
[..]
niet iedereen heeft helaas die zelfbeheersing.
* het.ismij is goed in schreeuwen.
Dat wel. K mag gelukkig zeggen dat ik af en toe wel de neiging heb gehad in het verleden. Maar het gewoon niet over me hart verkrijg om een vrouw te slaan.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 13:01 schreef simmu het volgende:
[..]
dat is niet zo erg, zolang het daarbij blijft
houwe zo!quote:Op dinsdag 29 januari 2008 13:08 schreef het.ismij het volgende:
[..]
Dat wel. K mag gelukkig zeggen dat ik af en toe wel de neiging heb gehad in het verleden. Maar het gewoon niet over me hart verkrijg om een vrouw te slaan.
Ook aangezien k bij 1.87 ben, en wel stevig gebouwd ben, (lees:niet dik dus). K denk dat er niks overblijft als k in blinde woede een vrouw sla
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |