Was het terecht?quote:Op dinsdag 29 januari 2008 07:45 schreef simmu het volgende:
ik weet het niet hoor, dat beweerde mijn ex ook tegen de politie over mij toen die gek me een 5 meter lange gang doorsmeet.
Is het nou slim on dat tegen een persoon als TS te zeggen, gezien al die taalfoutenquote:Beat her to it
Mee eens...quote:Op dinsdag 29 januari 2008 07:44 schreef ralph_lisse het volgende:
Hmm das niet handig maar ja kan me wel voorstellen dat je het zat bent. Kijk de politie zal zo wel zien dat ze psychotisch is, en dus haar aangifte niet serieus nemen... dus ik denk dat je er verder geen gevolg van merkt. Mochten ze de aangifte opnemen geef haar dan vervolgens aan wegens huisvrede breuk zij gaat toch nie weg terwijl jij dat meerdere malen heb aangegeven.
Succes
Iedereen roept altijdhanden thuis enzo,.. en zal ik nooit doen,.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 09:16 schreef HarryP het volgende:
Gewoon ontkennen.
Zeg dat je wel bij haar stond maar dat ze zelf op de bank neer plofte en dat je haar niet hebt aangeraakt..
- Getuigen .. Nee
- Bewijzen .. Nee
Vrijspraak.
En in het vervolg handjes thuis.
En als zij dit topic opeens vindt? he? he!!quote:Op dinsdag 29 januari 2008 09:16 schreef HarryP het volgende:
Gewoon ontkennen.
Zeg dat je wel bij haar stond maar dat ze zelf op de bank neer plofte en dat je haar niet hebt aangeraakt..
- Getuigen .. Nee
- Bewijzen .. Nee
Vrijspraak.
En in het vervolg handjes thuis.
Ook niet, dat heeft hij dat alleen geschreven om meer informatie te krijgen dan hij nodig heeft.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:06 schreef Sebasser het volgende:
[..]
En als zij dit topic opeens vindt? he? he!!
Dan issie de lul!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |