 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zie weinig verschil met de andere 3 meiden eigenlijk, ze zijn allemaal niet lelijk toch? Maar dat chagrijnige, verveelde gezicht van Saphia maakt haar meteen een stuk minder mooi als je het mij vraagt. (Maar over smaak valt te twisten natuurlijkquote:
 .)
.)
											 
			 
			
			
			 !
! ) en dan ook nog zo'n professionele bankhanger Sander de ik-wil-heul-niet-werken-ik-ben-professioneel-handballer-
 ) en dan ook nog zo'n professionele bankhanger Sander de ik-wil-heul-niet-werken-ik-ben-professioneel-handballer-  - puh.
 - puh. . Wel heel goed hoe ze zich niet bemoeide met Nico & De Peuter
 . Wel heel goed hoe ze zich niet bemoeide met Nico & De Peuter   , daar komt toch alleen maar heibel van.
 , daar komt toch alleen maar heibel van.
											 
			 
			
			
			Verwaarlozing is ook een vorm van mishandeling, dus wat dat betreft zit ze er nog niet eens zo heel erg ver naast. Wat een ondankbaar, arrogant, passief/lui en kil persoon zeg.quote:Op zondag 10 februari 2008 22:13 schreef Enfermera het volgende:
Noujaaaaaaaaaa. Die Saphia snapt het echt niet met dr 'het lijkt wel alsof we die kinderen mishandeld hebben'.Wat een fucking doos.
 
  Hoewel Sander's geklaag  op z'n 1e werkdag me wel tegenviel van hem. Tsja Sander, dat is nu de reden waarom Maud zo haar zinnen heeft gezet op haar studie.
  Hoewel Sander's geklaag  op z'n 1e werkdag me wel tegenviel van hem. Tsja Sander, dat is nu de reden waarom Maud zo haar zinnen heeft gezet op haar studie.
 
			 
			
			
			Ze zijn alle 4 best heel knap inderdaadquote:Op zondag 10 februari 2008 22:33 schreef HaveANiceDay het volgende:
[..]
Zie weinig verschil met de andere 3 meiden eigenlijk, ze zijn allemaal niet lelijk toch? Maar dat chagrijnige, verveelde gezicht van Saphia maakt haar meteen een stuk minder mooi als je het mij vraagt. (Maar over smaak valt te twisten natuurlijk.)
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Inderdaad.quote:Op zondag 10 februari 2008 22:46 schreef HaveANiceDay het volgende:
[..]
Verwaarlozing is ook een vorm van mishandeling, dus wat dat betreft zit ze er nog niet eens zo heel erg ver naast. Wat een ondankbaar, arrogant, passief/lui en kil persoon zeg.
Maud en Sander, Sanne en Rob doen het goed, die redden het wel samen.Hoewel Sander's geklaag op z'n 1e werkdag me wel tegenviel van hem. Tsja Sander, dat is nu de reden waarom Maud zo haar zinnen heeft gezet op haar studie.
Bij Nico en Cindy heb ik het idee dat ze gewoon nog véél te jong zijn voor kinderen. Hoewel ze wel proberen er het beste van te maken, vind ik het nog echt van die pubertjes die nog héél erg met zichzelf bezig zijn, en vooral patsertje Nico.
 Had ik ook niet verwacht van Sander. Maarja, op zich wel begrijpelijk.
 Had ik ook niet verwacht van Sander. Maarja, op zich wel begrijpelijk.  
			 
			
			
			 
  Betwijfel ook of het bij haar onvolwassen pubergedrag is, daarbij zie je vaak nog een zeker mate van onzekerheid terug. Ik vind Saphia eerder een negatief/verwend nest, iemand die zichzelf méér dan perfect vindt.
 Betwijfel ook of het bij haar onvolwassen pubergedrag is, daarbij zie je vaak nog een zeker mate van onzekerheid terug. Ik vind Saphia eerder een negatief/verwend nest, iemand die zichzelf méér dan perfect vindt.
											 
			 
			
			
			

 
											 
			 
			
			
			 Truttebol.
 Truttebol. 
											 
			 
			
			
			 
  En als Sander nou eens stopt met zeiken over zn eerste (
 En als Sander nou eens stopt met zeiken over zn eerste (  ) werkdag is hij ook goed te pruimen...
 ) werkdag is hij ook goed te pruimen...  Lui en nog teveel bezig met zichzelf dan die kleine kindjes... Volgens mij gaat Rick daar maar in mee om geen ruzie te krijgen.
 Lui en nog teveel bezig met zichzelf dan die kleine kindjes... Volgens mij gaat Rick daar maar in mee om geen ruzie te krijgen.   Vond het terecht dat de nanny ingreep.
  Vond het terecht dat de nanny ingreep. Machtsstrijd met een peuter en dan nog willen winnen ook
 Machtsstrijd met een peuter en dan nog willen winnen ook   Waarschijnlijk heeft hij geen woord meer gezegd tegen dat kleintje nadat hij niks van zijn 'fantastische' maaltje had gegeten
 Waarschijnlijk heeft hij geen woord meer gezegd tegen dat kleintje nadat hij niks van zijn 'fantastische' maaltje had gegeten   Als in 'dan negeer ik je wel, zo, lekker puh!'
  Als in 'dan negeer ik je wel, zo, lekker puh!' En ik vind zelfs dat Rob het nog goed doet, als zo'n peutertje je maar eng vindt moet je ook niet de hele tijd proberen leuk gevonden te worden
 En ik vind zelfs dat Rob het nog goed doet, als zo'n peutertje je maar eng vindt moet je ook niet de hele tijd proberen leuk gevonden te worden   
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Van Nico zn hyves.quote:Iedereen vind je uber maar ik vind je maar een loser.
Ik heb je gekend op de middelbare school en je bent echt geen spat verandert.
Arme vriendin en arme kindjes die jij later krijgt.
 
			 
			
			
			Ah, eens ff kijken. Saphia die het geldverspilling vind om een pak luiers van 10 euro te kopen en Rick die blij is dat ze niet teveel hebben hoeven kopen voor de kinderenquote:Op vrijdag 15 februari 2008 22:03 schreef amaranta het volgende:
en op de bnnsite veel bonusmateriaal
 
  
  
			 
			
			
			Page down for maintenancequote:Op zondag 17 februari 2008 16:14 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ah, eens ff kijken. Saphia die het geldverspilling vind om een pak luiers van 10 euro te kopen en Rick die blij is dat ze niet teveel hebben hoeven kopen voor de kinderen
Ze hebben 120 euro gespaard en dan kan er niet eens een pak luiers van een tientje vanaf. Ik wens beide bij deze een levenslange onvruchtbaarheid toe.
http://www.bnn.nl/page/ba(...)68d4b76bac61b46f5e8/

 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			hehe dat had ik ook.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:30 schreef henkde_j het volgende:
ik had een hele andere zaak voorgesteld bij die pa van Nico, een fotozaakje
 
											 
			 
			
			
			Same here, ik moest eigenlijk wel lachen, dat patserige ventje staat gewoon in een fotozaak!quote:Op zondag 17 februari 2008 21:30 schreef henkde_j het volgende:
ik had een hele andere zaak voorgesteld bij die pa van Nico, een fotozaakje

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Iddquote:Op zondag 17 februari 2008 21:54 schreef Piles het volgende:
Nico haalt dat ding gewoon voor zichzelf
 En zulke woorden gebruiken als motherfucker tegen een meisje van 8 vind ik niet echt kunnen.
  En zulke woorden gebruiken als motherfucker tegen een meisje van 8 vind ik niet echt kunnen.  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 Good luck with that
  Good luck with that   
											 
			 
			
			
			 .
. .
.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nico is gewoon zelf nog een kindquote:Op zondag 17 februari 2008 22:02 schreef jmac het volgende:
[..]
Te triest.. Dat kind is maar aan de laptop begonnen omdat ze geen aandacht meer krijgt.
 
   . Dat stukje met die pasfoto was overigens meesterlijk
. Dat stukje met die pasfoto was overigens meesterlijk   
   .
.
											 
			 
			
			
			Ik denk dat ze later zelf toch te lui is om dat te doenquote:Op zondag 17 februari 2008 22:15 schreef arneaux het volgende:
O ja en Saphia, als jij later een niet zeurend kind wil zou ik hem of haar maar niet zelf baren. Zeikwijf. t Schijnt 'm toch een beetje in de genen te zitten.
 Ze dwingt vast Rick dat maar te doen
 Ze dwingt vast Rick dat maar te doen   
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Daar is ze veel te nuchter voor ja!quote:Op zondag 17 februari 2008 22:20 schreef arneaux het volgende:
Klopt en als tegenprestatie steekt ze een keer een paar kaarsjes aan.
 
											 
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			Tsjah, Nico telt in z'n eentje dan ook voor drie. Waarschijnlijk weet ze niet wat ze moet met de enorme rust en stilte die er valt als hij weg is.quote:Op zondag 17 februari 2008 22:30 schreef Buitendam het volgende:
Wat is het toch een geweldig programma
Maar die vriendin van Nico jonge.. Die lijkt iedere week wanhopiger te worden.
Volgens mij mist ze hem écht als 'ie een middag aan het werk is.
 
  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |