De Vries onderzocht dit verhaalquote:Op dinsdag 29 januari 2008 19:08 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Omdat Peter R. de Vries dat zegt? Sorry hoor, maar dan moet ik je echt vragen of je misschien een beetje simpel bent...
Prima hoor maar waarom verkondig jij deze theorie als feit boven een van de duizenden anderen!?quote:Op dinsdag 29 januari 2008 19:10 schreef henkway het volgende:
[..]
De Vries onderzocht dit verhaal
DVD: I shot JFK (The Real Murderer Reveals His Secret)
Lulkoek. Geloof niet alles wat je op TV ziet.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 18:48 schreef henkway het volgende:
[..]
En hij doet ook wel denken aan Kennedy ,blijft jammer dat hij die de pijp uit moest om een zinloze fullscale Vietnamoorlog te kunnen beginnen.
Dat klopt. Kurt Cobain was ook niet de meest getalenteerde muzikant van de jaren '90, maar een vroege dood doet wonderen voor je populariteit.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 19:40 schreef Klopkoek het volgende:
Kennedy was ook niet eens zo'n heel goede president. Lag zo'n beetje met iedereen overhoop. Legerchefs, bedrijfsleven... overal had ie ruzie mee.
Dit feit is geloofwaardiger dan het origineel, verklaard tevens de snelle dood van de "dader"quote:Op dinsdag 29 januari 2008 19:17 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Prima hoor maar waarom verkondig jij deze theorie als feit boven een van de duizenden anderen!?
Ja, zelfs de vakbonden waren boos op Kennedy. Nou, als zowel het leger als de vakbonden en het bedrijfsleven kwaad op je zijn dan doe je het niet goed.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 19:59 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dat klopt. Kurt Cobain was ook niet de meest getalenteerde muzikant van de jaren '90, maar een vroege dood doet wonderen voor je populariteit.
Maar waarom ben je zo gemakkelijk bereid dit te accepteren als waarheid? Je kunt toch wel een beetje kritisch blijven?quote:Op dinsdag 29 januari 2008 20:14 schreef henkway het volgende:
[..]
Dit feit is geloofwaardiger dan het origineel, verklaard tevens de snelle dood van de "dader"
Wat voor grootse plannen?quote:Op dinsdag 29 januari 2008 21:04 schreef Evil_Jur het volgende:
Zijn populariteit heeft hij inderdaad vooral te danken aan zijn vroegtijdige en onfortuinlijke houding.
Toch heb ik sinds ik het John F. Kennedy Presidential Library and Museum heb bezocht wel hernieuwde waardering voor hem gekregen; het was een zeer slimme vent met grootste plannen, ik denk dat hij een hoop goede dingen had kunnen doen als hij niet was vermoord.
Ik vrees dat je nog zult moeten wachten tot 02:00. En dan zal het nog wel zó dicht bij elkaar liggen dat de winnaar pas rond 05:30 ofzo wordt bekendgemaakt.quote:Op woensdag 30 januari 2008 00:26 schreef Radegast het volgende:
Zijn er al exit-polls?
stemmen is dan ook nutteloos als het niet telt.quote:Op woensdag 30 januari 2008 01:23 schreef ub40_bboy het volgende:
Some polls closed at 7pm ET, the rest at 8pm ET. Results should be rolling in around 8pm ET. Refresh this post for the latest.
Republicans:
%
29 - McCain
28 - Romney
18 - Giuliani
17 - Huckabee
3 - Paul
<1% Precincts Reported
Democrats: (Don't really count, Florida delegates stripped)
%
58 - Clinton
21 - Obama
17 - Edwards
Hangt van de economie af en het hangt af van hoe het in Irak gaat.quote:Op woensdag 30 januari 2008 01:44 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
stemmen is dan ook nutteloos als het niet telt.
wie denken jullie dat er wint in een strijd als : mccain-obama
Ik hoorde op de VRT van een gepensioneerde Amerikaanse legergeneraal die nu in Brussel woont dat McCain net nogal wat steun zou genieten van mensen in het leger die tegen de oorlog in Irak zijn/waren.quote:Op woensdag 30 januari 2008 01:46 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Hangt van de economie af en het hangt af van hoe het in Irak gaat.
valt me trouwens op dat als je op internet kijk zou je denken dat die ron paul duidelijk de winnaar wordt, iedereen loopt maar te schreeuwen dat die man het echt gaat en moet worden en als het op stemmen aankomt haalt hij relatief amper iets binnenquote:Op woensdag 30 januari 2008 01:46 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Hangt van de economie af en het hangt af van hoe het in Irak gaat.
Mccain is een warhero natuurlijk, die man is echt gemarteld in vietnam.quote:Op woensdag 30 januari 2008 01:51 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Ik hoorde op de VRT van een gepensioneerde Amerikaanse legergeneraal die nu in Brussel woont dat McCain net nogal wat steun zou genieten van mensen in het leger die tegen de oorlog in Irak zijn/waren.
Ron Paul is een internet hype.quote:Op woensdag 30 januari 2008 01:55 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
valt me trouwens op dat als je op internet kijk zou je denken dat die ron paul duidelijk de winnaar wordt, iedereen loopt maar te schreeuwen dat die man het echt gaat en moet worden en als het op stemmen aankomt haalt hij relatief amper iets binnen
volgens cnn legt obama het af op super tuesday als het op de white/latino vote aankomt, dan is hij dus eigenlijk kansloos.quote:
Ik ook dat wint obama dan, ik denk dat het moeilijker is voor obama om de nomination te winnen dan de race tegen een republikein.quote:Op woensdag 30 januari 2008 02:09 schreef ub40_bboy het volgende:
Ik hoop op Obama-Romney.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |