quote:Op woensdag 23 januari 2008 20:32 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Er doorheen gesleept? Haar dwarsgezeten bedoel je, gestompt, geslagen, belachelijk gemaakt, met zijn allen haar aangepakt,en nu geeft ze ze punten?![]()
Hoezo met opgeheven hoofd....ze gaat alleen maar omdat ze in de gaten had dat ze het voor de buitenwereld niet kon maken om haar moeder met kanker niet bij te staan. Als het aan haar had gelegen was ze gebleven want ze vond die gratis paaldanslessen veel belangrijker. Aan de diagnose van haar moeder kon ze toch niets meer veranderen.quote:Op woensdag 23 januari 2008 20:35 schreef coldstar het volgende:
[..]
Hij komt echt aan de beurt....laat hem maar volgens vele, lekker TV maken, daar is hij goed voor toch? Daarna mag hij zonder wat vertrekken..... Hij zal zichzelf beter wer kunnen vestigen in Amerika. Hier zal hij altijd en heel lang, de wandelende hoeren loper blijven. Lieke kan met opgeheven hoofd naar buiten gaan
EENSCHHHHHH en yessssss eindelijk gaat die harde neptantequote:Op woensdag 23 januari 2008 20:54 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Hoezo met opgeheven hoofd....ze gaat alleen maar omdat ze in de gaten had dat ze het voor de buitenwereld niet kon maken om haar moeder met kanker niet bij te staan. Als het aan haar had gelegen was ze gebleven want ze vond die gartis paaldanslessen veel belangrijker. Aan de diagnose van haar moeder kon ze toch niets meer veranderen.
Dus wat mij betreft Lieke=![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
x 1000
Jaaaaaaquote:Op woensdag 23 januari 2008 20:56 schreef chufi het volgende:
Gaat ze nu al weg ?
Jeeeez, wat een mooie cap, mag ik die van je jatten?quote:
Pim anders welquote:Op woensdag 23 januari 2008 21:00 schreef ericahysterica het volgende:
huub heeft dit niet zo gewild?
mij ook ik spring door de kamer van blijdschapquote:Op woensdag 23 januari 2008 21:01 schreef Marrije het volgende:
Het eerste afscheid dat me wat doet.
Dat er nog mensen intuinen...hij maakt tv!quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:02 schreef neehe het volgende:
Ha ha ha ha ha ha Huubje de Plopoogkabouter staat weer te janken en Lieke heeft hem geen gedag gezegt, zou hij dat nou nog verwacht hebben ??![]()
Wat een oen is het toch.![]()
![]()
![]()
Dat snapt Brian natuurlijk niet.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:02 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Brian zegt het is een speler minder maar hoezo dat dan, komt er niemand voor in de plaats dan?
quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:03 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
mij ook ik spring door de kamer van blijdschap
tuurlijk, er zit geen copyright opquote:Op woensdag 23 januari 2008 21:01 schreef beequeen het volgende:
[..]
Jeeeez, wat een mooie cap, mag ik die van je jatten?
tuurlijk daar draait dit hele spel toch om!quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:07 schreef riri het volgende:
koele kikker is het.......heeft het nu over nog 5 miljonairs in het huis
alles voor de money....
en ik zeg je...hij haalt de eindstreep niet
gewoon omdat hij het niet verdient
+1quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:07 schreef rooie3 het volgende:
En toch heeft Huub dit niet verdiend.Amanda en Brian hebben haar veel meer aangedaan.En die komen er weer mooi goed vanaf.Zie Huub nog op de bank liggen,gedwongen door die bende.
Letterlijk en figuurlijk.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:07 schreef Marrije het volgende:
Ja Claire, steun Huub maar. Jouw beurt komt nog wel.
Huub heeft inderdaad heel wat getrotseerd voor deze nepneuker zelfs tegen de adviezen in van zijn familie ging hij 100% voor haarquote:Op woensdag 23 januari 2008 21:07 schreef rooie3 het volgende:
En toch heeft Huub dit niet verdiend.Amanda en Brian hebben haar veel meer aangedaan.En die komen er weer mooi goed vanaf.Zie Huub nog op de bank liggen,gedwongen door die bende.
Terecht. Zo'n gast zeg je toch geen gedag?quote:Op woensdag 23 januari 2008 20:58 schreef Ziet het volgende:
huub helemaal niet gedag gezegd?
quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:09 schreef riri het volgende:
Ben blij dat Lieke de poort uit is.....
mooi gedaan Lieke
ik ben trots op je
de tokkies zijn nog over
Inderdaad, en dan al die mensen hier en ik noem geen namen die allemaal nogeens voor de duizendste keer vertellen hoe een hekel ze aan Huub hebben, met een haat alsof ze zélf in die villa zitten. Bah. Neem toch wat afstand , is beter voor de gemoedsrust lijkt mij.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:07 schreef rooie3 het volgende:
En toch heeft Huub dit niet verdiend.Amanda en Brian hebben haar veel meer aangedaan.En die komen er weer mooi goed vanaf.Zie Huub nog op de bank liggen,gedwongen door die bende.
Nou hij begint nu al weer met Claire en dat is niet zo slim, een ezel stoot zich geen twee keer aan de zelfde steen.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:09 schreef Demon_Hunter het volgende:
Ik voorspel dat huub hier alleen maar sterker door word..
Ik vindt ook dat Huub dit niet verdiend heeft, zeg zelfs dat ik het een minne streek van lieke vindt, en IK HAAT RAT EN SLETTIE, gatver kunnen die nou echt nooit eens aangepakt worden? Hoop dat die veeeeeeel meer ruzie nog gaan krijgen en in de kooi breken met elkaar, kijken wat voor vuur we dan krijgenquote:Op woensdag 23 januari 2008 21:09 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
Huub heeft inderdaad heel wat getrotseerd voor deze nepneuker zelfs tegen de adviezen in van zijn familie ging hij 100% voor haar
god, daar gaan we weer...quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:12 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Inderdaad, en dan al die mensen hier en ik noem geen namen die allemaal nogeens voor de duizendste keer vertellen hoe een hekel ze aan Huub hebben, met een haat alsof ze zélf in die villa zitten. Bah. Neem toch wat afstand , is beter voor de gemoedsrust lijkt mij.
Zo is het, ik vind dat zo jammer, het commentaar door de mensen die een hekel aan Huub hebben, is zo heftig, het is een spel dat moet niemand vergetenquote:Op woensdag 23 januari 2008 21:12 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Inderdaad, en dan al die mensen hier en ik noem geen namen die allemaal nogeens voor de duizendste keer vertellen hoe een hekel ze aan Huub hebben, met een haat alsof ze zélf in die villa zitten. Bah. Neem toch wat afstand , is beter voor de gemoedsrust lijkt mij.
Geeft niet Huub is er nog en dat is het voornaamste.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:15 schreef Varen het volgende:
[..]
Zo is het, ik vind dat zo jammer, het commentaar door de mensen die een hekel aan Huub hebben, is zo heftig, het is een spel dat moet niemand vergeten
En de volgende fout begint hij ook weer een relatie mee ( Claire ), die jongen ( puber ) is ook zo dom.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:12 schreef blomst het volgende:
Huub zijn grootste fout is nu eindelijk de kooi uit
Ook niet vergeten hoe er over Lieke werd gesproken dan he?quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:15 schreef Varen het volgende:
[..]
Zo is het, ik vind dat zo jammer, het commentaar door de mensen die een hekel aan Huub hebben, is zo heftig, het is een spel dat moet niemand vergeten
quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:17 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Geeft niet Huub is er nog en dat is het voornaamste.![]()
nee, joh, Mike natuurlijk.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:15 schreef maril het volgende:
Nou wie wordt de volgende gezamelijke vijand hier? Jaap?
al de uitspraken die hij aan tafel deed...hij zat overal naast...had totaal niets door....de scherpte is helemaal weg.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:06 schreef neehe het volgende:
Huub zegt : Naast speler ben ik ook nog een mens, wat een leugenaar is het toch.
Hij had niet in de gaten dat Lieke wegging, ja je bent al een tijd niet zo scherp meer Huubje.
edit:Niet doen!quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:15 schreef avonne het volgende:
[..]
god, daar gaan we weer...
over de streams, graag, en niet over de users graag
Okè dan kan ik mij daar alvast tegen wapenen, dat ik daar dan niet op reageer.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:20 schreef avonne het volgende:
[..]
nee, joh, Mike natuurlijk.
Huub heeft een hekel aan hem
Helemaal mee een bijna 7 maand hebben ze haar geterroriseerd.... en nu zijn zij degene die het allemaal zo zielig vinden voor Lieke. Daar is ze meer aan kapot gegaan en te moe om nog de strijd met Huub aan te gaan.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:07 schreef rooie3 het volgende:
En toch heeft Huub dit niet verdiend.Amanda en Brian hebben haar veel meer aangedaan.En die komen er weer mooi goed vanaf.Zie Huub nog op de bank liggen,gedwongen door die bende.
Kap nähquote:
Na alles wat hij Lieke heeft aangedaan heeft hij niet beter verdient, nou ja een trap had hij nog wel verdient.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:15 schreef grazygirl het volgende:
[..]
Ik vindt ook dat Huub dit niet verdiend heeft, zeg zelfs dat ik het een minne streek van lieke vindt, en IK HAAT RAT EN SLETTIE, gatver kunnen die nou echt nooit eens aangepakt worden? Hoop dat die veeeeeeel meer ruzie nog gaan krijgen en in de kooi breken met elkaar, kijken wat voor vuur we dan krijgen
ik denk eerder selene, en wat mij betreft mogen alle gastspelers weg, niet omdat ik een hekel aan ze heb, maar omdat zij niet met het spel te doen hebben.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:24 schreef maril het volgende:
[..]
Okè dan kan ik mij daar alvast tegen wapenen, dat ik daar dan niet op reageer.
Ja echt , die twee blijven samen tot de dood hun scheidt!quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:10 schreef coldstar het volgende:
En dan die Quinten wat een kanjer, die twee redde het wel. Een echt leuk stel. Gek toch he....pik vooruit had het dus echt niet door. Huub kenners hadden het weer bij het goede eind .
klopt...als iemand zo wil winnen is hij het niet waard....quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:17 schreef hetbabbelaartje het volgende:
[..]
Ook niet vergeten hoe er over Lieke werd gesproken dan he?
Dat meisje is voor alles wat mooi en lelijk is uitgemaakt.
Spel of niet. Dit is niet normaal!!!
quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:27 schreef Yavido het volgende:
[..]
Kap näh
(overigens vraag ik me na die discussies af, waaronder die van vanochtend, of af en toe een Luc rap wel gedoogd wordt? Of valt dat ook onder ehm catergorie mag eigenlijk niet?)
Maargoed, streams moet ik missen, ik kijk nu naar Jaap in de Nationale IQtest op Ned 1. Dus ga vooral door met wat er gebeurd op de streams. Kan ik het straks teruglezen.
Helemaal mee eens.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:07 schreef rooie3 het volgende:
En toch heeft Huub dit niet verdiend.Amanda en Brian hebben haar veel meer aangedaan.En die komen er weer mooi goed vanaf.Zie Huub nog op de bank liggen,gedwongen door die bende.
iemand die zwak is zou zoiets doen...waarom jeverlagen tot het niveau van je tegenstander?quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:27 schreef neehe het volgende:
[..]
Na alles wat hij Lieke heeft aangedaan heeft hij niet beter verdient, nou ja een trap had hij nog wel verdient.
Ik hoop dat Amanda wint, en die maakt nog een grote kans ook.
Iedereen mag van mij winnen, behalve Huubje.
quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:32 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Ja echt , die twee blijven samen tot de dood hun scheidt!![]()
quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:35 schreef Demon_Hunter het volgende:
Dit is alleen maar goed voor huub.. nu kan ie zich op 1 ding concentreren .. amanda en brain uitschakelen .. dus leuker voor het spel
Ze gaf zelfs Natasia nog een kushandje na die klap met die beker en in lieke haar gezicht.Amanda is zo oprecht.Dat kind heeft echt een plaat voor haar kop.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:34 schreef Varen het volgende:
Amanda kon het supergoed met Lieke vinden, vertelt ze tegen Selene( wat kunnen dingen veranderen: Slieko komt in me op)
Ik vind het juist superzwak dat Lieke weg is gegaan zonder gedag te zeggen... Jeetje wat laat je jezelf dan kennen.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:36 schreef riri het volgende:
[..]
iemand die zwak is zou zoiets doen...waarom jeverlagen tot het niveau van je tegenstander?
heeft ze nooit gedaan en zal ze ook nooit nodig hebben
Of ze is het helemaal vergeten. Die extensions hebben natuurlijk wel de nodige schade veroorzaakt.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:37 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Ze gaf zelfs Natasia nog een kushandje na die klap met die beker en in lieke haar gezicht.Amanda is zo oprecht.Dat kind heeft echt een plaat voor haar kop.
ja ze had een goede band met Amanda.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:40 schreef mazaru het volgende:
Lieke heeft haar cp's aan Amanda gegeven?
Tja, eigenlijk vind ik dat best logisch. Het is per slot van rekening altijd haar beste vriendin geweest. Op wat kleine voorvalletjes van een maand of vijf, zes na dan. Maar wie daar op let is een mierenneuker om met Brian te spreken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat dacht je van Jaap.quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:42 schreef JaapLiekefan het volgende:
Haha, wat triest inderdaad dat Lieke die punten aan Amanda gegeven heeft als je ziet wat Amanda haar allemaal geflikt heeft. Maargoed, aan wie had ze die punten anders moeten geven? Er zitten nu alleen nog maar debielen in dat huis.
Lieke for president, jammer dat je niet hebt gewonnen meisje.![]()
Heeft iemand een filmpje van haar exit?
Jaap? Die als enige nog wel een echte vriend voor haar was?quote:Op woensdag 23 januari 2008 21:42 schreef JaapLiekefan het volgende:
Haha, wat triest inderdaad dat Lieke die punten aan Amanda gegeven heeft als je ziet wat Amanda haar allemaal geflikt heeft. Maargoed, aan wie had ze die punten anders moeten geven? Er zitten nu alleen nog maar debielen in dat huis.
Lieke for president, jammer dat je niet hebt gewonnen meisje.![]()
Heeft iemand een filmpje van haar exit?
Ze had ze aan Jaap moeten geven. Daarmee laat ze zichzelf ook kennen dat ze dat niet heeft gedaanquote:
En Amanda maar prijzen dat ze zo hard moet huilen bij het vertrek van Liekequote:Op woensdag 23 januari 2008 21:12 schreef rooie3 het volgende:
En Brian kan weer lachen.Huub heeft mooi weer een speler weg en Huub heeft daar veel energie ingestoken en Brian is weer heilig.Gadver baal daar van.Brian hoeft echt niks te doen.
Wist Jaap sowieso wel dat Lieke weg ging, die is natuurlijk al vroeg in de avond vertrokken?quote:
Vanaf het begin af aan zag je die click alquote:Op woensdag 23 januari 2008 21:43 schreef blomst het volgende:
[..]
ja ze had een goede band met Amanda.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |