Nee, volgens mij had hij 'vocht'. Ik dacht ook eerst dat hij 'fok' zei, maar volgens mij was het 'vocht'.quote:Op zondag 20 januari 2008 22:41 schreef DaFrenk het volgende:
Henk had trouwens Fok bij Scrabble![]()
Nu vraag ik me af, zouden ze hier ook wel eens kijken? Volgens mij zitten de meeste boeren wel op internet. Behalve Jan, dat die een TV had was dan ook wel iets waarvoor het hele dorp uit zou lopen.
Ik ken haar.. ik wist het wel, ik ken haar. Van de hogeschool voor journalistiek, lang lang geleden, maar toch.quote:Op zondag 20 januari 2008 22:19 schreef floris.exe het volgende:
Ik heb het te doen met Henk. Vooral die biatch van een Maartje, wat een ka is dat zeg, bah. Hij werd helemaal onzeker gemaakt door die steken onder water. Hij zou juist nu veel botter moete worden, om die trien te temmen.
Inderdaadquote:Op zondag 20 januari 2008 22:52 schreef Minnie_ het volgende:
Volgens teletekst pagina 888 was het wel 'fok'.
Dat kon hij van te voren ook niet radenquote:Op zondag 20 januari 2008 22:38 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Jurjen zat daar toch buiten werktijden ook geen politieagent te zijn? Je werk is je werk en privé is privé, maar Agnes is 24/7 boerin. Ik kan me voorstellen dat hij iets anders verwachtte.
Me 2quote:Op zondag 20 januari 2008 22:38 schreef vicarinatutu het volgende:
jansiepie
annet
, maakt mij niet uit voor wie hij kiest eigenlijk.. vind ze allebei erg lief
(had wel medelijden met anita zeg..)
quote:Op zondag 20 januari 2008 22:54 schreef Ingetje79 het volgende:
Frans en Agnes zou trouwens best een leuke combi zijn; lekker oppervlakkig een beetje lullen over niets enzo
Idd, wat een walgelijk wijfquote:Op zondag 20 januari 2008 22:19 schreef floris.exe het volgende:
Ik heb het te doen met Henk. Vooral die biatch van een Maartje, wat een ka is dat zeg, bah. Hij werd helemaal onzeker gemaakt door die steken onder water. Hij zou juist nu veel botter moete worden, om die trien te temmen.
Zeg dat welquote:Op zondag 20 januari 2008 22:57 schreef Viking84 het volgende:
Jezus wat gaan jullie weer hard!
Ik schat Agnes helemaal niet slim in, nu blijkt wel dat ze totaal geen leven heeft naast de boerderij.quote:Op maandag 21 januari 2008 01:32 schreef Noisekick het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik schat alleen Agnes wel wat slimmer in
Da's een alltime low, zelfs de teletekst-herhalingen hebben er meerquote:Op maandag 21 januari 2008 09:04 schreef tries het volgende:
4,1 kijkers volgens stichting kijkonderzoek!
De kijkcijfers stijgen elke week weer hèquote:Op maandag 21 januari 2008 09:04 schreef tries het volgende:
4,1 kijkers volgens stichting kijkonderzoek!
Ja, dat kun jij nu wel roepen, maar wij baseren onze mening over haar wat we zien op tv en daar zien we dat ze, behalve bij de dates, altijd als een typische boerin gekleed gaat, ook 's avonds, in haar vrije tijd.quote:Op maandag 21 januari 2008 08:52 schreef Etcetera het volgende:al die mensen die vinden dat agnes 24/7 boerin is: not true. en verder hebben jullie zeker nog nooit een tijdje op een boerderij doorgebracht
Het was echt enorm typerend, het gaat echt nergens over.quote:Op maandag 21 januari 2008 09:13 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat stiltemoment tussen haar en Klaas en Jurre was echt geniaal gemonteerd. Zelfs mijn vader, die normaal niet zoveel zegt over wat er op tv gebeurt, zei al: "Nou gezellig (!!)".
buiten het feit dan dat ik agnes ken:quote:Op maandag 21 januari 2008 09:13 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja, dat kun jij nu wel roepen, maar wij baseren onze mening over haar wat we zien op tv en daar zien we dat ze, behalve bij de dates, altijd als een typische boerin gekleed gaat, ook 's avonds, in haar vrije tijd.
Als Agnes meer is dan boerin moet ze dat ook eens laten blijken.
Dat stiltemoment tussen haar en Klaas en Jurre was echt geniaal gemonteerd. Zelfs mijn vader, die normaal niet zoveel zegt over wat er op tv gebeurt, zei al: "Nou gezellig (!!)".
Ja, dat kan ik niet weten. Ik (en de anderen ook) baseer mijn mening op wat ik tot nu toe van Agnes heb gezien. En dat is: een fulltime boerin. Het is geen werk, het is een way of life. Daar ging Jurjen waarschijnlijk ook in de fout. Die dacht: "Zo, Agnes is overdag aan het werk op de boerderij, 's avonds frist ze zich wat op en is ze gewoon Agnes." Maar nee hoor.quote:Op maandag 21 januari 2008 09:25 schreef Etcetera het volgende:
[..]
buiten het feit dan dat ik agnes ken:
hoe kun je nou serieus verwachten van een boer(in) dat die zich nog even optut na het werkenen besides that, ze doet daadwerkelijk echt iets na het boerin zijn hoor
maar dat komt volgens mij volgende week aan bod
![]()
god ik ben boerinquote:Op maandag 21 januari 2008 09:31 schreef Lienekien het volgende:
Wat is nou 'typisch als een boerin gekleed gaan'? 's Avonds in een simpele broek en trui en zonder make-up op op de bank zitten?
Ja maar dat zijn mannen, Agnes is een vrouw! C'mon.quote:Op maandag 21 januari 2008 09:31 schreef Etcetera het volgende:
dat is ze dus wel![]()
mijn neven zijn ook boeren, en die frissen zich ook niet op na een lange dag werken. ja even douchen, maar that's it
ik denk dat de meeste mensen een beetje een vertekend beeld hebben van het boerenleven
En dat maakt dan ineens een enorm verschil, dat iemand er behoorlijk uitziet na d'r werk? Ik snap er eerlijk gezegd niet veel van.quote:Op maandag 21 januari 2008 09:41 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja maar dat zijn mannen, Agnes is een vrouw! C'mon.
En doe nu niet net alsof ik niks van het boerenleven weet. Pa en ma komen allebei van een boerderij en verschillende ooms van mij hebben ook nog steeds een boerderij. Toch ziet mijn tante er heel behoorlijk uit als ze klaar is met het werk
.
en dat vind ik nou zo hypocrietquote:Op maandag 21 januari 2008 09:41 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja maar dat zijn mannen, Agnes is een vrouw! C'mon.
ik zeg ook niet jijquote:En doe nu niet net alsof ik niks van het boerenleven weet. Pa en ma komen allebei van een boerderij en verschillende ooms van mij hebben ook nog steeds een boerderij. Toch ziet mijn tante er heel behoorlijk uit als ze klaar is met het werk
.
ik ook nietquote:Op maandag 21 januari 2008 09:43 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En dat maakt dan ineens een enorm verschil, dat iemand er behoorlijk uitziet na d'r werk? Ik snap er eerlijk gezegd niet veel van.
ik niet hoorquote:Op maandag 21 januari 2008 09:49 schreef Lienekien het volgende:
Of zijn we bezig om de oppervlakkigheid van die Friese politieagent bloot te leggen?
quote:Op maandag 21 januari 2008 09:50 schreef Quoi het volgende:
(waar ze zelfs aan haar ouders vraagt wie er wegmoet, whaaaaaaa!)
Jurjen wilde een relatie met de Agnes die hij zag tijdens de speeddate en dagdate.quote:Op maandag 21 januari 2008 09:43 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En dat maakt dan ineens een enorm verschil, dat iemand er behoorlijk uitziet na d'r werk? Ik snap er eerlijk gezegd niet veel van.
Neuh, zo bedoel ik het niet. Maar mannen zijn met een douchebeurt al klaar. Beetje gel in het haar, tadaa.quote:Op maandag 21 januari 2008 09:47 schreef Etcetera het volgende:
[..]
en dat vind ik nou zo hypocrietomdat Agnes een vrouw is zou zij zich moeten optutten
ik denk wel dat boeren een way of life is. je kunt moeilijk zeggen 'ik neem vandaag vrij' boer ben je toch dag en nacht?quote:Op maandag 21 januari 2008 09:52 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Jurjen wilde een relatie met de Agnes die hij zag tijdens de speeddate en dagdate.
Niet met een boerin.
'Boerin' is een beroep, geen way of life. Je kunt er in je vrije tijd dus best wat vlotter uit zien. Of gaat Agnes soms ook in overall naar de sportschool?.
Vergelijk het met een man die de hele dag in pak loopt en bij thuiskomst meteen een jeans en een t-shirt aantrekt.
Ja inderdaad, dat vond ik best verwarrend. Het was maar slechts 1 dag. Dus we zullen inderdaad wel zien hoe de rest van die week met die 2 jongens gaat verlopenquote:Op maandag 21 januari 2008 09:53 schreef Lienekien het volgende:
De afgelopen twee uitzendingen besloegen 24 uur uit het leven van een boerin. Wat voor beeld verwacht je dan? Toch nog niet een compleet beeld? Als ze de hort op gaat, doet ze vast wel moeite.
Ik vond het wel grappig.quote:Op maandag 21 januari 2008 09:51 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ik niet hoorik vind het gewoon onzinnig dat iedereen zo struikelt over agnes d'r manier van leven, terwijl niemand valt over dat de boeren ook geen flikker doen aan hun uiterlijk
[..]ze vroeg om tips
haar ouders zullen er anders tegen aan kijken dan zij zelf lijkt mij
en dat is best verfrissend hoor (weet ik uit ervaring)
quote:Op maandag 21 januari 2008 09:54 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Neuh, zo bedoel ik het niet. Maar mannen zijn met een douchebeurt al klaar. Beetje gel in het haar, tadaa.
Mannen verwachten toch van vrouwen dat ze er een beetje vrouwelijk uit zien. Agnes doet daar zelf ook aan mee, anders had ze zich op de speeddate / dagdate niet zo opgetut. Als ze dat normaal nooit doet, heeft ze zichzelf tijdens de speeddate / dagdate anders voorgedaan dan ze is. Geen wonder dat zo'n man dan afknapt.
Spiet mie donders, Viking (gefeliciteerd, overigens), maar dat 'way of life' ophangen aan wat iemand 's avonds aanheeft... Ik zie het niet.quote:Op maandag 21 januari 2008 09:52 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Jurjen wilde een relatie met de Agnes die hij zag tijdens de speeddate en dagdate.
Niet met een boerin.
'Boerin' is een beroep, geen way of life. Je kunt er in je vrije tijd dus best wat vlotter uit zien. Of gaat Agnes soms ook in overall naar de sportschool?.
Vergelijk het met een man die de hele dag in pak loopt en bij thuiskomst meteen een jeans en een t-shirt aantrekt.
Zucht.quote:Op maandag 21 januari 2008 09:55 schreef Etcetera het volgende:
[..]wat een ongelofelijk onzin
serieus
natuurlijk heeft ze zich opgetut voor de speeddate/dagdate. dat is een date, dan doe je dat. maar je kunt toch niet van iemand verwachten dat ze zich optut terwijl ze aan het werk gaat? leuk man, zweten, make up die uitloopt, oorbellen die vast komen te zitten, mooie kleding die verschrikkelijk smerig wordt en gaat stinken.
charming indeed
nou ja dan zijn we het daarin gewoon oneens denk ikquote:Op maandag 21 januari 2008 09:57 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Zucht.
Ik zeg toch niet dat ze zich tijdens het werk moet optutten? Ik heb het over na het werk. En dan bedoel ik niet dat ze uren voor de spiegel moet staan, maar alsjeblieft wel even wat minder saai dan ze er nu uit ziet.
Mee eens, waar het om gaat is dat we ook niets zien van wat ze s'avonds doet. We zien agnes alleen op de boerderij bezig zijn. Maar omdat we niets zien, neem ik aan dat er weinig boeiends gebeurd s'avonds.quote:Op maandag 21 januari 2008 09:52 schreef DaFrenk het volgende:
Ik vind haar nou ook niet zo'n wereld van verschil tussen de speeddates en 's avondsEn ik neem aan dat ze zich ook vast wel zal opfrissen in de vorm van een douche. Maar tja, meer is toch ook niet nodig. Waarom zou je voor bankhangen je haar en make-up moeten doen?
Dat lijkt me wel ja. Maar ja, wie weet wat er nog komen gaat..quote:Op maandag 21 januari 2008 10:27 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Wauw, wat is dit topic snel gegaan zeg!
Leuke aflevering gisteren! Alleen bij Gerard had ik een andere keuze verwacht maar voor de rest sloot het volkomen aan bij mijn gedachten.
Trouwens, hoe zit het nu met dat krantenbericht over Jan & Anita, terwijl Anita er nu uit is?Iemand een idee? Of zal het gewoon een stunt zijn geweest voor wat extra aandacht?
Dat dat lijkt me ook! Misschien wel een trucje om nog meer kijkers te trekkenquote:Op maandag 21 januari 2008 10:38 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel ja. Maar ja, wie weet wat er nog komen gaat..
Maar het lijkt me dat Jan duidelijk genoeg was, zou sterk zijn dat als Anette én Siepie beide vertrekken hij plotsklaps gevoelens heeft voor Anita.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |