waar woon je? misschien handig om te vermeldenquote:Op zondag 20 januari 2008 13:40 schreef Venderwel het volgende:
Zal mijn vraag dan ook maar even opnieuw doen:
Ik ben opzoek naar een stuk of 7 corydoras Julii. De echte en niet de trilineatus die meestal als julii wordt verkocht.
[ afbeelding ]
Als je ze niet hebt, maar wel weet waar ze wel te verkrijgen zijn, let me know!
je hebt PMquote:Op zondag 20 januari 2008 18:17 schreef Venderwel het volgende:
De kweker uit Creil is zeker een optie. Ligt om de hoek. Als je een link hebt van hun website dan hou ik me aanbevolen!
Of ik heb kersenbuiken die niet erg vruchtbaar zijn, of jij overdrijft nogal.... De mijne kregen rond de 30 jonkies, waarvan er nu, 2 weken later, nog 12 leven.quote:Op maandag 21 januari 2008 19:24 schreef Prowl het volgende:
kersebuiken claimen gerust de hele bak, ze zijn echt niet bang voor een volwassen maanvis en van de 100 jongen krijg je er met gemak 30 groot die je aan de straatstenen niet kwijtraakt.
ik heb 3 koppels Apistogramma in de bak zitten en die laten toch echt de overige vissen met rustquote:Op maandag 21 januari 2008 20:57 schreef Prowl het volgende:
cacatuoides is ook een drukke soort maar zal de neons wel met rust laten.
Cacatuoides laat andere vissen wel met rust maar het kunnen wel drukte makers zijnquote:Op dinsdag 22 januari 2008 07:40 schreef stevengerrard het volgende:
ik heb 3 koppels Apistogramma in de bak zitten en die laten toch echt de overige vissen met rust
Mooi plaatje! was dat jouw discusbak?quote:Op zondag 20 januari 2008 13:22 schreef Prowl het volgende:
Tropisch aquarium topic [Deel 14]
En verder met de Discussie
[ afbeelding ]
combinatie van blauwig en gelig licht is hiervoor de oplossing als ik het me goed herinner. ik weet de details niet meer precies, maar het ene dringt verder door in het water dan het andere. google er even op.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 11:54 schreef boskameel het volgende:
Hmm, het lijkt wel of mijn lamp niet sterk genoeg is. De onderste bladeren worden geel, terwijl ze aan de bovenkant erg hard groeien en wel groen zijn. Ook lijkt het of alles een beetje een hele lichte geelachtige uitstraling heeft. Het water is wel helemaal helder.
Bovenste foto de top, onderaan bij de bodem:
[ afbeelding ]
bakteriecultuur is niet nodig. let wel op het chloorgehalte van je water. soms is het nodig het kraanwater een uurtje te laten staan in een emmer of zo, om het chloor te laten verdampen.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 15:51 schreef boskameel het volgende:
Ik heb nog even een vraagje, waar ik niet echt een antwoord gevonden op kan krijgen. Kan ik bij het verversen van het water gewoon 10% eruit halen en deze direct vervangen met leidingwater? Of moet ik eerst het leidingwater behandelen met bacteriecultuur en kan het het daarna pas erin doen?
I wish!quote:Op dinsdag 22 januari 2008 14:18 schreef Byte_Me het volgende:
[..]
Mooi plaatje! was dat jouw discusbak?
Dit domein (hetaquarium.nl) is te koop. Mocht u interesse hebben in overname van deze domeinnaam, mailt u voor meer informatie naar service@dxn.nlquote:Op woensdag 23 januari 2008 12:15 schreef Guppyfriend het volgende:
ik ben zelf al jaren actief bij www.hetaquariumcollectief.nl.
eerder was dat www hetaquarium nl, maar door problemen zijn we die domeinnaam kwijtgeraakt. we moesten helemaal opnieuw beginnen, en voor een forum dan weer opgebouwd is tot oude sterkte, dat duurt even. ware het niet dat de harde kern er nog steeds zit, compleet met kenniszo zitten er enkele dierenwetenschappers, een paar particuliere kwekers, en veel liefhebbers.
maar dit topic werkt ook prima, en ik heb allang gemerkt dat ook hier veel kennis zit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |