abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56226490
Ja dat was het ook maar de huisarts zit in dezelfde praktijk als de vk dus hij had zoiets van als het door de pil heen komt kan het ook nog zo zijn dat je al verder bent dan gedacht en qua omvang groei ik net zo als bij Kaith. Heb alweer mijn zw.broeken aan want mijn eigen broeken gingen toch echt niet meer dicht. Ja mijn gevoel zegt de eerste dag van de laatste kort menstruatie en dat was 24 november dus een week of 8/9 denk ik zelf.
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_56226543
Och liza sorry heb helemaal over je post heengelezen, wat rot van je nichtje zeg. Hoop in elk geval dat t goed komt met t hartje
pi_56226588
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 14:24 schreef appelsap het volgende:
Ticootje, ik vraag me af hoe jij je gaat voelen mocht je over de 40 weken lopen.
De DRAMA.. Ik hoop zo van niet!! Ik denk dat ik dan echt hormonaal wordt.

Liza, wat naar...

Misbos, ik hoop dat de echo een mooi kloppend hartje laat zien.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 22 januari 2008 @ 15:48:26 #104
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_56226809
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 15:37 schreef Mibos het volgende:
Ja dat was het ook maar de huisarts zit in dezelfde praktijk als de vk dus hij had zoiets van als het door de pil heen komt kan het ook nog zo zijn dat je al verder bent dan gedacht en qua omvang groei ik net zo als bij Kaith. Heb alweer mijn zw.broeken aan want mijn eigen broeken gingen toch echt niet meer dicht. Ja mijn gevoel zegt de eerste dag van de laatste kort menstruatie en dat was 24 november dus een week of 8/9 denk ik zelf.
Ah ok, dan snap ik het.
***
pi_56226945
Alle mama's en natuurlijk ook papa's van harte met jullie nieuwbakken kindjes en nieuwe aanstaande mama's ook welkom bij de club.

Thanks Ticootje en dat hoop ik ook heel erg!!!
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_56226995
Vanaf hoeveel weken kun je eigenlijk een hartje horen op de doptone?? 8 of 9 weken is dat niet wat vroeg?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_56227731
Lees hierboven...
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
  Moderator dinsdag 22 januari 2008 @ 16:35:31 #108
5428 crew  miss_sly
pi_56227953
http://www.verloskundigen(...)ame.htm?/doptone.htm

Vanaf een week of 12 dus te h oren met doptone.
Vanaf een week of 7/8 te zien met een inwendige echo maar ook dan niet te horen.
Zo was het mij ook verteld toen.
Vrijdag duurt inderdaad nog lang, Mibos, maar dan word je vast gerustgesteld.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_56228040
Miss Sly thanks voor de info. Met Kaith had ik met precies zeven weken een uitwendige echo en geen inwendige nodig om vast te kunnen stellen hoever ik was. Ze lag er helemaal voor dus ik hoop dat deze nu ook al zo lekker meewerkt. Ik ga er ook gewoon vanuit dat alles goed is hoor. Maar heel in de verte hou je het wel bij je in je achterhoofd.

Genoeg mutsgerommeld/frummeld het laatste jaar door allerlei artsen en gyns...
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_56228546
Net goed nieuws over het kindje van mijn nicht: de hartoperatie is goed gegaan! Iedereen is dus natuurlijk een stuk opgeluchter!

Ik dacht dat je het hartje pas kon horen rond een week of 12 . Maar wachten in het begin is zo moeilijk hé! Ik ben nu ook al aan het aftellen naar mijn 12 weken controle .
pi_56228548
Hallo , ook even de tijd om weer eens wat te schrijven. Het is inmiddels al Gwen der vijfde dag. Wat gaat het alweer vreselijk snel. Het gaat hartstikke goed met onze prutske. Ze was gisteren alweer begonnen met aankomen. En de borstvoeding loopt super.

Ik heb de bevalling als heel positief ervaren en was dolblij met de mannelijke verloskundige die de bevalling begeleidt heeft. Tegelijkertijd met mij lagen er in het ziekenhuis nog meer dames te bevallen, ik kwam gewoon even tussendoor, een van de die dames is ook pas de volgende dag bevallen . Straks eens echt mijn bevallingsverhaal opschrijven maar vooralsnog ben ik heel blij om de natuurlijke bevalling ook te hebben gehad. Heel anders dan bij Merlijn (dat was een inleiding met ruggeprik en vacuum). Achteraf gezien was het ook een beetje van "was dit het nou??". De bevalling had in iedergeval een paar gedenkwaardige momenten alsin rondvliegende knuffels door de verloskamer. .

Mijn bloeddruk is jammergenoeg nog niet helemaal herstelt maar door zo min mogelijk bezoek te ontvangen en goede mantelzorg, mijn moeder die toch vrij is deze weken, lukt het wel om lekker te rusten.

Succes voor de LLM.
pi_56228689
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 11:59 schreef kozakken het volgende:
Maneki, ik bedacht me vannacht : zou havermout niet helpen tegen de jeuk.
Net zoals bij de waterpokkenkindjes?

Je weet maar nooit toch
Ik heb nog niet in bad durven gaan omdat onder de douche al een jankpartij betekent, maar ik ga het zeker proberen! Al moet ik bij volle maan 3 rondjes tegen de klok in om een eik heendansen om er van af te komen

Liza fijn dat de hartoperatie goed is gegaan!
Mibos spannend! Hoop dat je met de echo een mooi knipperend lampje ziet
Saartje
pi_56229223
Liza fijn dat alles goed is gegaan!

Maneki maak je daar wel een filmpje van want dat willen wij natuurlijk niet missen
pi_56229823
alles om jullie gelukkig te maken
Saartje
  dinsdag 22 januari 2008 @ 19:26:12 #115
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56231749
Iedereen die het nodig heeft, succes en sterkte!

Leeloo heeft vandaag een karate kick gedaan. Jeetje hey dat was echt goed hard. Ik voel hem/haar wel steeds schuiven en zachtjes schoppen of stompen maar deze had iemand anders ook kunnen voelen. Ik moet weer eens een nieuwe buikfoto maken want ik blijf maar groeien. Ik waggel zelfs volgens sommigen. Maar dat komt meer door mijn rug denk ik.

Morgen naar de verloskundige toe om 16:00. Eigenlijk is dit een beetje een gekke controle aangezien ik vorige week al de 20 weken echo had en alles goed was, maar hij wil ook graag weten hoe het was gegaan. Ook maar eens urine inleveren, ben ik de vorige keer vergeten. En eens vragen of ik toch misschien een paar keer naar de fysio mag want ik kan amper of niet zelf opstaan als ik plat gelegen heb. Voel me nu al bejaard. En dat pas met 20 weken!
  dinsdag 22 januari 2008 @ 19:53:06 #116
175463 Renda
Dutchie gone USA
pi_56232483
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 17:00 schreef Randa_v het volgende:
Straks eens echt mijn bevallingsverhaal opschrijven maar vooralsnog ben ik heel blij om de natuurlijke bevalling ook te hebben gehad. Heel anders dan bij Merlijn (dat was een inleiding met ruggeprik en vacuum). Achteraf gezien was het ook een beetje van "was dit het nou??". De bevalling had in iedergeval een paar gedenkwaardige momenten alsin rondvliegende knuffels door de verloskamer. .
Dit geeft me moed! Dankje Randa!
Er wordt hier zo paranoia gedaan over natuurlijke bevallingen dat ik er zelf helemaal zenuwachtig van wordt en aan mezelf begin te twijfelen

Aankomende donderdag een non-stress (een CTG in het Nederlands? http://www.drspock.com/article/0,1510,5469,00.html)
Dan maandag weer 1 + afspraak met de VK, en als meneer butthead de 31e er nog niet is gaan we inleiden (ook al zon prachtig id, wilden ze eerst de 28e doen, heb het een aantal dagen weten op te schuiven)

Ik ga weer trampoline springen & pannenkoeken met ananas en chilipepers eten
Me too, was a rebellious teen once. To be honest, I still am, with the exception that I now focus on what truly makes this world go mad: government agency's and their political bullcrap instead of my parents and family
pi_56232984
Ja, is een CTG Renda.
Moet ook zeggen dat ik achteraf de weeën veel erger had verwacht. Waren al verbaasd dat ik met dat "beetje" weeën al zover was. Voor mijn gevoel ben ik pas om 6.30 begonnen en had ik dus 3 uur later dus volledige ontsluiting. Er was verder denk ik ook echt geen tijd voor pijnstilling.
  dinsdag 22 januari 2008 @ 21:31:25 #118
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_56234980
Silmarwen, je hebt geen verwijzing nodig voor de fysio he, je kan gewoon zelf een afspraak maken als je denkt dat je het nodig hebt.
***
  dinsdag 22 januari 2008 @ 21:45:16 #119
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56235372
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 21:31 schreef Brighteyes het volgende:
Silmarwen, je hebt geen verwijzing nodig voor de fysio he, je kan gewoon zelf een afspraak maken als je denkt dat je het nodig hebt.
Ik weet het, maar aangezien de verloskundige ook huisarts is, wil ik het toch maar even vragen. Ik ben zelf geen medisch expert en ik vetrouw de personen die ervoor hebben geleerd liever, dan wat ik vind. Misschien is het met wat kleine tips al te verhelpenen de fysiotherapeut is niet echt goedkoop. Bovendien krijg je maar 9 behandelingen vergoed als je geen medische indicatie hebt en ik bewaar het liever nog even. Ik heb wel vaker last van mijn rug namelijk.

Oh trouwens over koffie en cola. Ik hield heel veel van koffie. Echt heerlijk! En toen werd ik zwanger, nu kan ik het niet meer drinken omdat ik er en misselijk van wordt en maagzuur van krijg, zelfde met cola. Na de zwangerschap ga ik gewoon weer terug op mijn ruim 4 koppen koffie per dag, hoop ik dan maar.
  dinsdag 22 januari 2008 @ 22:16:55 #120
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_56236427
Zit wat in hoor. Ik had het ook eerst gevraagd.

Ik ben 2 keer geweest in mijn zwangerschap en 2 keer (met een tussenposen van een paar weken) heeft hij even mijn SI gewricht los gehaald en toen kon ik idd weer even gewoon normaal zelf omdraaien in bed enzo.
***
pi_56237353
Fijn dat de gyn je gerust heeft weten te stellen, Luna.

Ben 2 dagen ziek geweest. Buikgriep. Hield werkelijk niets binnen. Toch een stuk enger als je zwanger bent. (Krijgt het kindje nog wel voeding, houdt het nog wel genoeg vruchtwater? Terwijl je weet dat er mensen zijn die hun hele zwangerschap alles eruit spugen!) Ook behoooooorlijk bandenpijn gehad van de spierspanningen tijdens het braken (?) Maar Ukkie liet zich meer voelen dan ooit! Kon niet slapen van de pruttelende darmen denk ik!
pi_56243546
Goeiemorgen... Nee volle maan heeft hier niets uitgehaald.

Wel weer wat krampjes, maar dat kan net zo goed van het hoesten komen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 23 januari 2008 @ 09:51:16 #123
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56243635
Pfff hoesten. Ik heb keelpijn vandaag, is vannacht begonnen. Maar verder voel ik me wel goed. Twijfel alleen of ik morgen ga werken maar dat kijk ik nog even aan. In de kinderopvang wil je toch wel graag je stem hebben.
pi_56243700
Sil, het begon bij mij ook alleen met keelpijn. Zondag alleen zere keel. Maandag wat tegen keelpijn gehaald. Alle slijm kwam los en toen begon dus het hoesten. Gister lekker keelpastilles om de prikkel wat te verlichten, maar vandaag gaat het wel weer ietsjes beter. Maar wel hoesten, heel hard. Baby vindt dat niet leuk!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 23 januari 2008 @ 09:56:28 #125
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56243733
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 09:54 schreef Ticootje het volgende:
Sil, het begon bij mij ook alleen met keelpijn. Zondag alleen zere keel. Maandag wat tegen keelpijn gehaald. Alle slijm kwam los en toen begon dus het hoesten. Gister lekker keelpastilles om de prikkel wat te verlichten, maar vandaag gaat het wel weer ietsjes beter. Maar wel hoesten, heel hard. Baby vindt dat niet leuk!
Over niet leuk gesproken! Ik heb het idee dat er twee soorten druk zijn, zijn. De ene is een beetje uhm snel en harder en dan heb ik het idee dat Leeloo het niet leuk vind. De ander is wat speels en onregelmatig en dan lijkt het alsof ze/hij het wel leuk vindt.

Ben ik nou gek?

[ Bericht 0% gewijzigd door Silmarwen op 23-01-2008 10:02:45 ]
pi_56244291
Dames; met de keelpastilles; let wel op wat erin zit.

Zo staat er bij trachitol in de bijsluiter alleen in overleg met arts.

Er zijn ook kruiden keelpastilles; daar zitten nogal wat kruiden in die ik niet bij een zwangerschap zou nemen, van salie weet ik dat je dit niet moet nemen als je zwanger bent, en ik kwam het wel als ingredient tegen in kruiden hoestbonbons.


Hier misschien een handig linkje; heb het er even bijgezocht; http://herbasanitas.nl/Zwangerschap%20en%20kruiden.htm
"Next was Llewella, whose hair matched her jade-colored eyes. For some reason, I knew she was not like the rest of us."
Amber Mae
  woensdag 23 januari 2008 @ 12:39:40 #127
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56247617
quote:
Op dinsdag 22 januari 2008 22:16 schreef Brighteyes het volgende:
Zit wat in hoor. Ik had het ook eerst gevraagd.

Ik ben 2 keer geweest in mijn zwangerschap en 2 keer (met een tussenposen van een paar weken) heeft hij even mijn SI gewricht los gehaald en toen kon ik idd weer even gewoon normaal zelf omdraaien in bed enzo.
Ik ben eindelijk naar de chiropractor geweest. Daar gelijk helemaal gecheckt op BI, en alles zat nog op z'n plek. Nu had ik ook weinig last van mijn rug, maar bevestiging is altijd fijn natuurlijk. Voor mijn armen heeft het helaas weinig geholpen, dat is echt zwangerschapgerelateerd blijkbaar. Maar ook dat is niet erger geworden als ik er rekening mee hou .

Weet je wat ik het meest tof vond? Op mijn buik liggen . Dat is wel weer het voordeel van een tafel waarvan je gedeeltes kan laten zakken (of verhogen) Over een maand moet ik nog een keer, dan kijkt ie of de heupen goed los zitten, dan moet die bevalling een eitje zijn .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_56247983
Ik ben zojuist in het ziekenhuis geweest en ben helemaal goed gekeurd voor m'n darmen
M'n dossier wordt nu weer overgedragen naar de huisarts en ik hoef niet meer terug naar de internist voor controle
Heb nog gevraagd of de CU nog invloed heeft op de verdere verloop van de zwangerschap of dat ik bijv nog extra controle of wat dan ook moet, maar de internist zei dat als er geen ontsteking actief is aan het begin van de zwangerschap dat het in veel van de gevallen ook de hele zwangerschap goed zal blijven gaan.
Bloed zag er ook weer pefecto uit, dus ik maak een kleine vreugdedansje
Ik heb denk nu 5 jaar bij het ziekenhuis gelopen voor m'n darmen, dus ben zeker blij dat het nu goed is en dat ik me verder geen zorgen meer hoef te maken en helemaal gezond ben verklaard (Genezen doet het nooit helemaal, maar patienten kunnen wel vele jaren klachtenvrij leven, en ik ben een van de gelukkigen ).
"Next was Llewella, whose hair matched her jade-colored eyes. For some reason, I knew she was not like the rest of us."
Amber Mae
  woensdag 23 januari 2008 @ 13:54:13 #129
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56249556
Yay, ik heb mijn kraamdossier binnen!

Llewella tof! En k_i_m ook!
  woensdag 23 januari 2008 @ 14:05:26 #130
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56249805
Crap, ik moet nog bellen voor mijn kraampakket .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  woensdag 23 januari 2008 @ 14:07:29 #131
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56249872
Fijn Llewella! Dat scheelt vast alweer een boel! .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_56250389
wat fijn llewela

wat is een kraamdossier btw?
pi_56252279
Drukproef voor het geboortekaartje: check.
Rechtop in bed zit ding en po van de thuiszorgwinkel: check.
Telefonische intake kraamzorg: check.
Bed op klossen: check. En man-oh-man, wat is dat HOOG! Wel enorm lekker met bedden verschonen, maar ik mag serieus oppassen dat ik niks verzwik als ik er 's nachts uithop om te piesen.

[ Bericht 0% gewijzigd door Webkim op 23-01-2008 16:00:03 ]
Hardloper.
IG @webkim
  woensdag 23 januari 2008 @ 16:36:10 #134
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56253324
Nog 28 dagen! . Jeetje wat gaat dat hard aan het eind zeg!
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  woensdag 23 januari 2008 @ 16:36:40 #135
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56253335
Crap, geboortekaartjes? .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  woensdag 23 januari 2008 @ 16:51:40 #136
35189 Troel
scherp en bot
pi_56253754
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 14:29 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
wat fijn llewela

wat is een kraamdossier btw?
Daar houd je o.a. in bij wanneer en hoeveel het kind eet, poept, plast, hoe zwaar het is, zijn temperatuur en ook van jou je temp, je polsslag, noem maar op
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  woensdag 23 januari 2008 @ 17:03:44 #137
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_56254033
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 16:36 schreef k_i_m het volgende:
Crap, geboortekaartjes? .


De TamTam werkt ook ...
Of je sms't iedereen gewoon joh..
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_56254277
geboortekaartjes..ik was al maanden aan het sudderen op een idee wat maar niet lukte. Toen bedacht ik ineens heel iets anders en dat was helemaal goed. Ik ga dus voor zelf uitprinten
Namen zijn we eindelijk ook over uit. We hebben gewoon 2 jongensnamen en 2 meisjesnamen en na de geboorte zien we wel wat het beste past
Het kamertje is zo goed als af, alleen het beddengoed en de kleertjes moeten gewassen worden. Ik heb zelfs de maxi-cosi gestript en in de wasmachine gedaan
M`n bed staat hoog en die po geloof ik wel, heb genoeg emmers en vuilniszakken in huis.
Ik ben er meer dan klaar voor, en elke dag die ik eerder beval is een godsgeschenk. Ik wil m`n baby en ik wil van die rotjeuk af
Saartje
  woensdag 23 januari 2008 @ 17:15:37 #139
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_56254304
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 16:51 schreef Troel het volgende:

[..]

Daar houd je o.a. in bij wanneer en hoeveel het kind eet, poept, plast, hoe zwaar het is, zijn temperatuur en ook van jou je temp, je polsslag, noem maar op
Ah, dat heette hier het 'zorgplan'. De naam verschilt blijkbaar van kraambureau tot kraambureau.
***
pi_56254690
ah oke, hnx dat wist ik dus niet

Over geboorte kaartjes, daar zijn we ook al uit..heb via geboortepost zelf een kaartje in elkaar gezet, we wisten al wat we ongeveer wilde dus het was een kwestie van uitwerken

Ben alleen bang dat ik straks de laatste 3 maanden niks meer te doen heb als ik doorga op deze manier
pi_56255573
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 16:36 schreef k_i_m het volgende:
Nog 28 dagen! . Jeetje wat gaat dat hard aan het eind zeg!
Tell me about it... Deze week voor het eerst een beetje 'bevalvrees'. Ik moet na een nacht rondspoken 's morgens vroeg ook niet naar De Verloskundigenpraktijk kijken met het geluid aan...
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 17:34 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Ben alleen bang dat ik straks de laatste 3 maanden niks meer te doen heb als ik doorga op deze manier
Daar was ik ook bang voor, maar ik bedenk nog elke dag nieuwe dingen. Zo ben ik bezig zelf de kraambedankjes te maken (tot vorige week wist ik niet eens dat er zoiets bestond ).
Hardloper.
IG @webkim
  woensdag 23 januari 2008 @ 19:39:31 #142
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56257748
Wat Troel al zei.

Weer bij de verloskundige geweest. Alles was in orde, weer een echo gekregen hihi. Hij heeft een nieuw apparaat dus ik krijg gewoon elk bezoek een echo, echt leuk. Volgende keer weer eentje.

Het enige wat niet helemaal in orde was, was mijn glucose. Die was wat te hoog maar dat is geen verrassing. In de pubertijd heb ik een tijdje achter elkaar last gehad van hypo's inclusief flauwvallen. Toen bleek mijn suiker wat te hoog, en die daalde heel rap als ik niet gegeten had. Nu word ik nog weleens wat flauwtjes maar met wat eten gaat het weer goed. Over drie weken moet ik mijn glucose nog een keer laten checken.

Mijn rug wilde hij nog even aankijken. Als het verergert of aanhoudt dan kan ik naar de fysiotherapeut toe, maar met mijn werk en de omvang van mijn buik, zijn rugklachten niet erg.
De hartkloppingen waren ook normaal omdat het erg stressvol is voor je lichaam en je meer bloed moet rondpompen. Kortom, ik hoef mij nergens zorgen om te maken!
  woensdag 23 januari 2008 @ 19:42:38 #143
2738 Knut
Loyal Dog
pi_56257840
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.
  woensdag 23 januari 2008 @ 21:06:58 #144
175463 Renda
Dutchie gone USA
pi_56260438
Mooie echo!

Hier nog niets, ik heb hem even streng toegesproken: het mag pas vanaf morgenmiddag 3 uur weer want de VK is op cursus en anders krijg ik een vreemde
Me too, was a rebellious teen once. To be honest, I still am, with the exception that I now focus on what truly makes this world go mad: government agency's and their political bullcrap instead of my parents and family
pi_56260880
Geboortekaartjes zijn vandaag geregeld.

Hier staat nu ook alles klaar. De laatste dingen heb ik maandag gehaald. Ik moest lachen om de po. Dat lijkt net een pan, kan je de nageboorte gelijk op het vuur zetten voor de soep.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_56261556
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 19:42 schreef Knut het volgende:
[ afbeelding ]
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
  woensdag 23 januari 2008 @ 21:57:02 #147
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_56261963
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 19:39 schreef Silmarwen het volgende:


Het enige wat niet helemaal in orde was, was mijn glucose. Die was wat te hoog
Mag ik vragen hoe hoog?
Sorry, stokpaardje enzo, maar ik blijf ervan schrikken als ik dat bij een zwangere hoor.
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
  woensdag 23 januari 2008 @ 22:26:25 #148
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_56262741
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 21:22 schreef Ticootje het volgende:
Geboortekaartjes zijn vandaag geregeld.

Hier staat nu ook alles klaar. De laatste dingen heb ik maandag gehaald. Ik moest lachen om de po. Dat lijkt net een pan, kan je de nageboorte gelijk op het vuur zetten voor de soep.
Er wordt wel eens pate van gemaakt
I'm so glamourous I piss glitter!
  woensdag 23 januari 2008 @ 22:27:42 #149
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56262777
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 21:57 schreef Leah het volgende:

[..]

Mag ik vragen hoe hoog?
Sorry, stokpaardje enzo, maar ik blijf ervan schrikken als ik dat bij een zwangere hoor.
8,2 was mijn glucose en dat was aan het begin van mijn zwangerschap gemeten trouwens. Maar zoals ik al zei, in mijn pubertijd heb ik een lunchcurve gehad en toen zat ik ook wat hoog. Wel grappig trouwens toen was ik echt een magere lat en nu heb ik net aan wat licht overgewicht. Volgens de huisarts had mijn gewicht er ook niets mee te maken.
  woensdag 23 januari 2008 @ 22:35:50 #150
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_56262984
Mooie echo Sil en Knut!
***
pi_56263557
Die placenta... haha.... Vergeet nooit meer dat ik net bevallen was van mijn eerste en mijn man geinteresseerd vroeg wat ze daar mee deden. De gyn reageerde zeer serieus dat we die mee mochten nemen als we dat wilden. Mijn man reageerde net zo serieus terug: "Nou, als het jullie niet uitmaakt nemen we hem daar mee" wijzend op onze zoon!

Geboortekaartjes en namen... bleegh... Geloof dat ik dat de vervelendste dingen vind van zwanger zijn. Manlief en ik hebben zelden ruzie, maar over de jongensnamen... (Meidennaam waren we het meteen overeens en we hebben Tinka ook behouden voor nr.2) Randy's naam hebben we pas beslist NA de telefoontjes dat hij er was! "We hebben een zoon" "Goh, hoe heet hij?" "Daar zijn we nog niet uit!" Mijn man is ook zo'n lekkertje die er zelf niet over begint, maar wel alles afkraakt wat ik verzin... Nah goed, we hebben 2 'mjoah' namen, dus in nood zijn we gered!
  woensdag 23 januari 2008 @ 23:59:11 #152
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_56265361
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 22:27 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

8,2 was mijn glucose en dat was aan het begin van mijn zwangerschap gemeten trouwens. Maar zoals ik al zei, in mijn pubertijd heb ik een lunchcurve gehad en toen zat ik ook wat hoog. Wel grappig trouwens toen was ik echt een magere lat en nu heb ik net aan wat licht overgewicht. Volgens de huisarts had mijn gewicht er ook niets mee te maken.
Hou het even in de gaten. Ik kan uit je post niet helemaal begrijpen hoe hoog je glucose nu is, maar 8.2 is te hoog voor een zwangere (als het nu ,met 20 weken nog zo zou zijn).
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
pi_56265704
Ik denk dat alle glazen ranja van vanavond in mijn voeten zijn gaan zitten. Die zijn DIK ineens..! Alsof ze de klossen gezien hebben en dachten: "Ohja, ze is nu best hoogzwanger."

Auwie...

En voor de echo! Korreltjesbabies zijn lief.
Hardloper.
IG @webkim
pi_56267579
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 23:59 schreef Leah het volgende:

[..]

Hou het even in de gaten. Ik kan uit je post niet helemaal begrijpen hoe hoog je glucose nu is, maar 8.2 is te hoog voor een zwangere (als het nu ,met 20 weken nog zo zou zijn).
Ach, de huisarts (ook verloskundige) melde echt alleen tussen neus en lippen door dat het wat aan de hoge kant was. "Daar kijken we over 4 weken ook nog wel even naar".

Ik maak me niet al te druk
[20:25] [Knut] Een vrouw met een kerst fetish...
[20:26] [Knut] Niet zo letterlijk dat ik haar met baard om moet HOHOHOEN
[20:26] [Knut] maar je snapt het idee wel.
  donderdag 24 januari 2008 @ 05:50:29 #155
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56267582
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 23:59 schreef Leah het volgende:

[..]

Hou het even in de gaten. Ik kan uit je post niet helemaal begrijpen hoe hoog je glucose nu is, maar 8.2 is te hoog voor een zwangere (als het nu ,met 20 weken nog zo zou zijn).
Het is nog 8.2. Ik ga over drie weken weer prikken.

Oh en die rot keelpijn heeft doorgezet, ik heb helemaal geen stem meer en ga mij straks maar eens ziekmelden.
pi_56268228
Je kunt zelf al heel wat doen, regelmatig wat eten en daarbij je koolhydratenen suiker inname in de gaten houden. Dus je eten en drinken zo over de dag verdelen dat je geen schommelende suikerspiegel hebt. Ik had aan het eind van mijn zwangerschap een verhoogde suikerspiegel en moest dat onder controle houden door een dieet.
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_56268315
Wat een leuke echo

Kunnen die klosdingen eigenlijk onder elk bed? Of moet je een bepaald soort poten hebben?
'Klossen' klinkt nogal gammel eigenlijk Maar ze zullen er vast goed over nagdedacht hebben.

Hier nog niets veranderd. Alles past nog, ik kom niet aan (maar val ook niet meer af, dat is goed!) Ik ben iets minder misselijk (kots nu 2 van de 3 dagen in plaats van 3 van de 3 )
Ik voel me helemaal niet zwanger eigenlijk
pi_56269246
Ik had ook hoog suiker hoor. En daarna weer laag. Het is een momentopname.. Als je net gegeten hebt dan valt je suiker natuurlijk hoog uit. Wel in de gaten houden.

Hier is de keelpijn nog steeds. Echt vervelend.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_56269400
quote:
Op woensdag 23 januari 2008 21:22 schreef Ticootje het volgende:
Geboortekaartjes zijn vandaag geregeld.

Hier staat nu ook alles klaar. De laatste dingen heb ik maandag gehaald. Ik moest lachen om de po. Dat lijkt net een pan, kan je de nageboorte gelijk op het vuur zetten voor de soep.
Mama van Floris, Leonore en ?
pi_56269418
Ticootje hoe gaat het? Heb je al voorwerk? (Sorry als je dat al uitgebreid geschreven hebt, heb geen zin om terug te lezen )
Mama van Floris, Leonore en ?
pi_56269439
Nee, niets... Alleen dus die keelpijn. Ik ga het kind er gewoon uit hoesten.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:01:53 #162
4159 GI
Nee ik heet geen JOE
pi_56269469
*mental image*
pi_56269499
quote:
Op donderdag 24 januari 2008 10:00 schreef Ticootje het volgende:
Nee, niets... Alleen dus die keelpijn. Ik ga het kind er gewoon uit hoesten.
Mama van Floris, Leonore en ?
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:03:42 #164
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56269502
quote:
Op donderdag 24 januari 2008 10:00 schreef Ticootje het volgende:
Nee, niets... Alleen dus die keelpijn. Ik ga het kind er gewoon uit hoesten.
Door je navel zeker! .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:03:45 #165
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56269503
Ik had trouwens wel net gegeten voordat we gingen prikken. Ik ben namelijk heel bang voor prikken en ga mij dan heel flauw en misselijk voelen. Ach zolang de huisarts/verloskundige zich nog niet zo druk maakt, doe ik het ook niet en blijf ik normaal eten en dergelijke.

Ik kom trouwens echt een pondje per week aan. Bij elke controle 2 kilo eraan sinds week 12. Ik ben nu in totaal 5 kilo aangekomen en ik eet waar ik zin in heb, gelukkig is dat veelal gezond eten.

Ticootje, ik leef met je mee. Ik ben echt zo schor. Met alleen keelpijn had ik wel kunnen werken maar ik heb amper een stem. Ik voel me altijd zo schuldig als ik mij ziekmeld want ik ben al een invalkracht. Nou goed, een Sil zonder stem hebben ze ook niets aan natuurlijk.
pi_56269510
De andere kant op gaat makkelijker hoor Ticootje
Saartje
pi_56269527
k_i_m!

Heb je nou uiteindelijk die luiertas nog gekocht?
Mama van Floris, Leonore en ?
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:05:10 #168
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56269530
Ik ben afgelopen week voor het eerst op de weegschaal gaan staan (die van ons is leeg . ) en ik ben iets meer dan 10kg aangekomen. Dat viel mij reuze mee!
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_56269538
Ik ben nu 2 kilo aangekomen, valt ook wel mee!
Mama van Floris, Leonore en ?
pi_56269543
quote:
Op donderdag 24 januari 2008 10:04 schreef Maneki.Neko het volgende:
De andere kant op gaat makkelijker hoor Ticootje
Al komt ze uit mn neus.... Al ze er maar uit komt. Liever nu dan morgen..

Ik ben nu 16 kilo aangekomen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_56269561
Ik ben nu 5 kilo boven m`n startgewicht. Er zal nu wel niet zoveel meer bijkomen nu ik op m`n olvaritdieet zit
Saartje
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:07:13 #172
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56269565
quote:
Op donderdag 24 januari 2008 10:04 schreef --Eveliene-- het volgende:
k_i_m!

Heb je nou uiteindelijk die luiertas nog gekocht?
. . .

Ja, we waren toevallig toch net in Zweden, en daar hadden ze toevallig toch net een winkeltje waar ze toevallig één exemplaar hadden staan. Toen ik hem éénmaal in mijn handen had kon ik hem niet meer loslaten, dus toen heb ik maar afgerekend .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_56269645
quote:
Op donderdag 24 januari 2008 10:07 schreef k_i_m het volgende:

[..]

. . .

Ja, we waren toevallig toch net in Zweden, en daar hadden ze toevallig toch net een winkeltje waar ze toevallig één exemplaar hadden staan. Toen ik hem éénmaal in mijn handen had kon ik hem niet meer loslaten, dus toen heb ik maar afgerekend .
Toevallig in Zweden? Toevallig bij dat winkeltje?

Hoe heb je dat verkocht aan je vent! Hulde!
Mama van Floris, Leonore en ?
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:12:43 #174
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56269671
Niks. Ik heb mijn pinpas getrokken en afgerekend .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:14:17 #175
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_56269695
Goed zo k_i_m!
pi_56269706
quote:
Op donderdag 24 januari 2008 10:12 schreef k_i_m het volgende:
Niks. Ik heb mijn pinpas getrokken en afgerekend .
Mama van Floris, Leonore en ?
pi_56269724
Maar goed, laat ik weer eens iets ontopic zeggen.

Ik heb bandenpijn.
Mama van Floris, Leonore en ?
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:16:57 #178
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56269733
Ik moet nog maar 4 dagen werken .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:17:14 #179
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56269737
En we gaan zaterdag ein-de-lijk de kinderwagen ophalen .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:17:23 #180
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56269739
quote:
Op donderdag 24 januari 2008 10:16 schreef --Eveliene-- het volgende:
Maar goed, laat ik weer eens iets ontopic zeggen.

Ik heb bandenpijn.
Ik ook.

Ok ik voel me gewoon zwaar klote. Keelpijn, hoofdpijn, rugpijn, bandenpijn, slecht geslapen en all-round ziek! Dit is een baaldag. Bah.

Ook einde aan mijn klaagzang.
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:18:00 #181
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56269749
quote:
Op donderdag 24 januari 2008 10:17 schreef k_i_m het volgende:
En we gaan zaterdag ein-de-lijk de kinderwagen ophalen .
Wij ook
pi_56269784
Ik ga even mijn dagelijkse fix vers fruit scoren bij de groentenman!
Mama van Floris, Leonore en ?
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:19:58 #183
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56269785
We moeten de wagen ophalen in Rotterdam, en op de terugweg komen we toch langs Gouda, dus daar stoppen we dan ook nog maar even bij Babypark. Wel op de terugweg, dan past er minder in de auto .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:20:36 #184
4159 GI
Nee ik heet geen JOE
pi_56269796
Ik vind het verdacht gevaarlijk dat wij in A'dam op moeten halen. Dan komen we ook weer langs de ikea...
pi_56269804
pff ik begin ook ziek te worden...bleh

en Kim ik denk oo kdat ik die tas niet meer los had gelaten hoor
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:21:11 #186
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56269810
quote:
Op donderdag 24 januari 2008 10:19 schreef k_i_m het volgende:
We moeten de wagen ophalen in Rotterdam, en op de terugweg komen we toch langs Gouda, dus daar stoppen we dan ook nog maar even bij Babypark. Wel op de terugweg, dan past er minder in de auto .
Hehehehe. We gaan hem 's ochtends ophalen en als alles goed gaat wordt er 'smiddags laminaat gelegd in de logeerkamer zodat de spullen uit de babykamer verhuisd kunnen worden.
Ik ga wel beneden opruimen ofzo. Voel ik me ook nog nuttig.
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:26:59 #187
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56269922
Scoorze Eveliene! .

Ohja, de IKEA, komen we ook nog langs. Mwah, na Babypark is dat natuurlijk helemaal niet spannend meer .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_56270150
k_i_m ik was ook net nog in Stockholm, zou de hele Stokke collectie wel hebben kunnen meenemen, maar mocht niet, want we vlogen alleen met handbagage

Ik ben van mezelf nu niet echt dik, maar ik begin toch behoorlijk bij te komen (al 2 kg!) terwijl ik net echt wel gezond eet! De broeken beginnen stilaan krap te zitten.

Ik heb wel in de solden zo'n zwangerschapsbroek al gekocht, man dat zit zaaaaaaalig ! Zwanger of niet, dat zou ik elke dag kunnen dragen! (maar nu durf ik nog even niet ).
pi_56270287
Liza: ik heb een stapel van mijn zus gekregen, maar die slobberen nog behoorlijk nu, dus duurt nog even voor ik die aan kan.
Vandaag misselijk Al de hele tijd. Normaal begint het altijd pas 's avonds na het eten...
pi_56270497
Mijn misselijkheid begint echt te verbeteren! Ik weet niet of ik dat wel zo'n goed teken vind, is het niet al heel snel ?

Ik begin wel al van die bobbeltjes op mijn tepels te krijgen, dat zijn die extra talgkliertjes zeker?

Als ik mijn buik helemaal uitsteek past ie wel al net in die broek hoor! Maar ik kan me voorstellen dat zwangerschapskledij die je al gedragen hebt wel wat te "uitgerokken" is voor ons beginnende buikje .
  donderdag 24 januari 2008 @ 10:59:32 #191
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_56270626
quote:
Op donderdag 24 januari 2008 10:38 schreef OooLizaooO het volgende:
k_i_m ik was ook net nog in Stockholm, zou de hele Stokke collectie wel hebben kunnen meenemen, maar mocht niet, want we vlogen alleen met handbagage

Ik ben van mezelf nu niet echt dik, maar ik begin toch behoorlijk bij te komen (al 2 kg!) terwijl ik net echt wel gezond eet! De broeken beginnen stilaan krap te zitten.

Ik heb wel in de solden zo'n zwangerschapsbroek al gekocht, man dat zit zaaaaaaalig ! Zwanger of niet, dat zou ik elke dag kunnen dragen! (maar nu durf ik nog even niet ).
Gewoon aantrekken hoor! Ik had ook al heel snel aangepaste broeken, terwijl ik heel lang niet echt een dikke buik had. Gewone broeken zaten gewoon heel rottig en ik was achteraf eigenlijk nog een beetje boos op mezelf dat ik ze niet eerder gekocht had .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_56270956
ja gewoon aandoen hoor, ziet toch niemand
ik heb ook te lang in mijn gewone broek gelopen en kreeg er gewoon buikpijn van op n gegeven moment
pi_56272043
Ik vind het wel raar dat het zo snel gaat, zit nog maar op 8 weken! Maar die knopen knellen zo .
pi_56281156
Met 7 weken begon ik al met een elastiekje door de broeksknoop, en met 10 weken m'n eerste zwangerschapsbroek gekocht. Dat was echt een opluchting!
"Next was Llewella, whose hair matched her jade-colored eyes. For some reason, I knew she was not like the rest of us."
Amber Mae
  donderdag 24 januari 2008 @ 20:02:33 #195
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_56282587
Aaarg. Als ik jullie zo zie teuten over elastiekjes in knoopsgaten en kinderwagens rammel ik weer volop. Ow meeeen. En ze is pas 4 maanden. Dat beloofd nog wat.
Moraaaaal van dit verhaaal; de pijn is dus echt zo vergeten.

Nouja, en waar ik voor kwam; Lieve Laatste Loodjes, veel succes met wachten en gerommel. En Maneki, ik hoop dat het gaat met de jeuk.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
pi_56283926
Ik heb lekker pittig gegeten net. Misschien werkt het.

Ik voel me behoorlijk grieperig. Sil, jij voelde je ook al ziekjes toch? Op het nieuws werd er gemeld dat er een griepgolf aan zit te komen. Bah, vervelend.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  donderdag 24 januari 2008 @ 20:59:04 #197
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56284109
quote:
Op donderdag 24 januari 2008 20:52 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb lekker pittig gegeten net. Misschien werkt het.

Ik voel me behoorlijk grieperig. Sil, jij voelde je ook al ziekjes toch? Op het nieuws werd er gemeld dat er een griepgolf aan zit te komen. Bah, vervelend.
Ja, maar het is geen griepje bij mij. Gewoon een keelontsteking ofzo. Voelde mij vanavond al een stuk beter in ieder geval.

Beterschap Tico!
pi_56284281
Nou gelukkig maar Sil. Ik voel me nog steeds beroert. Hoesten is nu wel minder, maar als ik ga liggen komt het slijm weer.. Priscil is ook aan het hoesten, dus we hebben 2 zeehonden in huis.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  donderdag 24 januari 2008 @ 21:58:29 #199
156412 hestria
erg gastvrij
pi_56285998
zo hier ook weer naar de verlos geweest, alles was mooi in orde, bloeddruk 100/60, hartje klopte mooi, en beeb heeft het goed naar zijn zin, wel 1,5 kilo afgevallen maar dat gaf niks zei ze. totaal kom ik nu op 6,5 kilo aangekomen.

Verder is het hier enorm aan het rommelen, maar zet allemaal niet door. Als ik ga douchen of ga slapen houd het op of blijft het constant maar nog geen spoor van dat beeb binnenkort komt.
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
pi_56286608
Dank je wel Lishe, lief
Ik ben gelukkig gezegend met een wederhelft die bij elke piep die ik geef klaar staat met mentholpoeder en cardiflor om te smeren of te poederen al naar ik verlang. Voor het slapengaan ga ik in een lauw bad met Balneum en daarna ben ik een goede 3 uur jeukloos. Vandaag heb ik viooltjesthee gehaald (ja echt) wat ook schijnt te werken. Nog een week of 4. Als je het snel zegt valt het mee

Beterschap Tricootje
Saartje
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')