Kijk eens boven je.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:22 schreef Boze_Appel het volgende:
Ik wil ook een plastic feutus!
Is Amsterdam nog net niet genoeg verwijfd, krijg je zo'n groenliberaal idee om de wallen op te leuken met zwaar gesubsidieerde gekunstelde peeskamertjes. Waarom moet alles toch stuk van de PvdA/GL ?quote:Mode op de Wallen: ‘goede exposure’
REPORTAGE, Van onze verslaggeefster Anneke Stoffelen
gepubliceerd op 18 januari 2008 02:46, bijgewerkt op 18 januari 2008 08:46
Amsterdam - In Amsterdam krijgen ontwerpers een jaar lang voormalige peeskamers tot hun beschikking als atelier en etalage.
De rode luifel zit er nog en aan beide zijden van de voordeur hangen rode lantaarntjes. Maar in de etalage hebben uitdagende dames op een barkruk plaatsgemaakt voor een paspop in een roomwitte coltrui. Om het kledingstuk is een wit stoffen veulen gedrapeerd.
Deze showroom van modelabel ...and beyond was een testpand voor woningbouwbedrijf NV Stadsgoed. Om te kijken hoe het eruit zou zien, mode in een voormalig bordeel. In navolging van dit experiment aan de Geldersekade in Amsterdam openen zaterdag veertien jonge ontwerpers hun ateliers in voormalige hoerenpanden op de Wallen, die NV Stadsgoed met steun van de gemeente kocht van kamerverhuurder Charles Geerts.
De deelnemers van Red Light Fashion Amsterdam hebben een antikraakovereenkomst: tegen een kleine vergoeding voor gas, water en licht mogen ze zich er een jaar lang presenteren. Er wordt een modewandeling uitgezet en in het voorjaar opent in de buurt een winkel voor de ontwerpen.
(voor de video, volg de link: http://www.volkskrant.nl/(...)len__goede_exposure)
Even verderop aan de Oudezijds Achterburgwal, in het hart van de Wallen, zijn verschillende ramen afgeplakt met wit papier. Noor Wentholt (31) is een van de ontwerpers die in deze straat een atelier zal openen met haar label Ignoor. Achterin, in de voormalige peeskamers, richt Wentholt een werkruimte in. Voor het raam kan ze straks haar tassen laten zien. ‘Het is natuurlijk geweldig dat je de ontwerpen die je hier maakt, direct in de etalage kunt tonen. Op de locatie bij Sloterdijk die ik eerst had, kon ik me nauwelijks aan het publiek presenteren.’
'Uniek stukje Amsterdam'
Dat voordeel noemt ook Sebastiaan Kramer (22), die met compagnon Sjaak Hullekes hard aan de weg timmert met hun bedrijf Arnheim Fashion. ‘We hebben een hoofdkantoor in Arnhem en dat houden we ook, maar dit pand is ontzettend goed voor de exposure. Er komen hier veel meer toeristen.’ Dat zijn zaak midden in de hoerenbuurt ligt, vindt Kramer geen probleem. ‘Dit is een uniek stukje Amsterdam. Bovendien zijn we nog geen Gucci die zich de chicste locaties kan veroorloven.’
Geen Gucci misschien, maar het zijn ook niet de minste ontwerpers die Mariëtte Hoitink van modebemiddelingsbureau HTNK selecteerde om deel te nemen aan Red Light Fashion. Want ook ontwerpers als Bas Kosters en Daryl van Wouw, die al een internationale carrière hebben, kunnen dit steuntje in de rug volgens Hoitink goed gebruiken.
Betaalbaar
‘Succes in de mode betekent niet automatisch dat je er ook veel geld mee verdient. Betaalbare woon- en werkruimte vinden, is in Amsterdam bijna ondoenlijk, óók voor iemand als Bas Kosters. Het feit dat zoveel ontwerpers van naam meewerken aan deze tijdelijke ateliers, zegt wat dat betreft genoeg. Ik had ook twintig schoolverlaters kunnen selecteren. Maar ik denk dat we juist de meer ervaren ontwerpers hiermee het laatste duwtje in de rug moeten geven.’
Red Light Fashion is een idee van Hoitink, die haar kantoor op de Wallen houdt en afgelopen voorjaar bezoek kreeg van het Van Traa-team, dat de georganiseerde misdaad in het Wallengebied onderzoekt. ‘Toen riep ik dat ze eens wat moesten doen voor modeontwerpers hier op de Wallen. Ik dacht, daar horen we nooit meer wat van. Maar in het najaar kwam de gemeente bij me terug met de vraag of ik wel genoeg ontwerpers zou kunnen vinden om achttien panden te vullen.’
Ook schoenenontwerper Roswitha van Rijn (34) is een van de gelukkigen. In haar atelier gaat ze haar op de natuur geïnspireerde schoenen tonen. ‘Ik verwerk bijvoorbeeld kleine insectjes in schoenen of laat me inspireren door het stampertje van een bloem. Ik wil met mijn ontwerpen laten zien dat je ook kleine dingen uit de natuur zou moeten waarderen.’
Inspiratie
Later zou een atelier in een meer natuurlijke omgeving goed bij haar werk passen. ‘Dat kan pas als mensen bereid zijn voor jou naar het platteland te komen. En ter inspiratie is dit ook een bijzondere plek. Je wordt elke dag geconfronteerd met de zelfkant van de samenleving.’
Ook Wentholt ziet in de Wallen wel een inspiratiebron. ‘Uitgangspunt van mijn ontwerpen zijn de vormen van het vrouwelijk lichaam. De vorm van mijn tassen pas ik aan aan de rondingen. In die zin sluit mijn werk inhoudelijk aan op deze buurt. Ik kan me voorstellen dat daar later een vorm van interactie uit voorkomt, maar ik heb nog geen tijd gehad daar goed over na te denken.’
Het grootste voordeel van Red Light Fashion is volgens de ontwerpers dat ze nu bij elkaar zitten. Kramer: ‘Je kunt elkaar makkelijk opzoeken. Als midden in de nacht je spelden op zijn, klop je even bij de buren aan.’
In rouw vanwege het aanstaande vertrek van de Bananenbar?quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:49 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Is Amsterdam nog net niet genoeg verwijfd, krijg je zo'n groenliberaal idee om de wallen op te leuken met zwaar gesubsidieerde gekunstelde peeskamertjes. Waarom moet alles toch stuk van de PvdA/GL ?
Ik begrijp het niet hoor. Misschien kan iemand hier zijn (rode) licht over schijnen, want ik zie de meerwaarde niet van een paar rietveldtutjes die nergens anders aan de bak kunnen komen en die zich nu een jaartje bijzonder mogen voelen omdat er een pop in plaats van een mokkel voor het raam wordt gezet. Dat heet dan: hyperrealisme meets surrealisme. (wie het snapt mag het zeggen).
Vroeger hadden zulke types een bril waarvan een van de glazen hoger was dan de andere. Die huisvrouwvlijt wordt weer gestimuleerd met deze onzin, al dan niet gevoerd door ladingen goedkope sherry.
Overigens vermoed ik niet dat dit effect zal hebben op de gay prideterreur, want dat is natuurlijk wel allemaal schoon en dat kan het daglicht wel beter verdragen.
Nee, ik hekel het betuttelende vingertje. Bovendien snap ik niet waarom gevestigde modemensen een exclusieve plaats in de stad moeten krijgen. Zet lekker studenten in die kamertjes, er is woningnood, weet je wel.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:58 schreef Reya het volgende:
[..]
In rouw vanwege het aanstaande vertrek van de Bananenbar?
Ook dat is geschiedenis, goede vrindquote:Op vrijdag 18 januari 2008 20:08 schreef Apropos het volgende:
Wat een wandaad.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/south_asia/7193579.stmquote:Each day, hundreds of sick people visit the graves of more than 70 Arab and other foreign fighters and their family members who were killed in US bombing in the southern Afghan city in late 2001.
Soon after their burial, a cult developed around them and the graves became centres of pilgrimage for many in the area.
People started seeing them as miracle workers, healers and intercessors for others before God.
Dat casinobezoek, natuurlijk.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 20:15 schreef Zwaardvisch het volgende:
In het geheel niet. Hij verdwijnt toch steeds vaker ongelezen in de papiermand en ik heb genoeg aan The Economist.
Een gat in de markt; ik ga mijn eigen fastfoodtoko daar opzetten, gaat gegarandeerd stormlopen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 20:21 schreef Monidique het volgende:
[..]
http://news.bbc.co.uk/2/hi/south_asia/7193579.stm
Oke dan.
quote:
Dat zei je vrouw ook vannacht.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:19 schreef Aoristus het volgende:
wat is Arie en Sylvester sloom zeg. @Ned 3
Het was zelfspot.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:25 schreef Monidique het volgende:
[..]
Diep, diep onder de gordel. Kwetsend.
je staat volledig in de picture.quote:
Alles is zelfspot.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:29 schreef Monidique het volgende:
Niet.
Grappig is dat, Carice van Houten is volgens mij het normaalste meisje van de wereld. Echt mooi is ze niet, maar haar appeal maakt haar hele imago. Hoe is dat zelfspot?quote:
de meeste vrouwen gebruiken een doekjequote:
Zit ik ook naar te kijken. Waarschijnlijk is dit het enige interessante op tv.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:49 schreef Klopkoek het volgende:
Interessant nu bij de Leugen Regeert. Wereldomroepjournalist Rutger van Santen: "Wilders slaat kroegpraat uit"![]()
Zou Ferry Mingelen ook moeten zeggen
Dat zei Wilders gisteren ookquote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:50 schreef DrWolffenstein het volgende:
De wereldomroep is dan ook een linkse samenzwering.
Ja ze gaf kernachtig weer wat ik erover denk:quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:51 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Zit ik ook naar te kijken. Waarschijnlijk is dit het enige interessante op tv.
Wilders wordt kritiekloos aangepakt door de media, zei Halsema net. Dat gebeurt bij haar natuurlijk ook, maar ze heeft wel een punt.
Wanneer?quote:
De leugen regeert, letterlijkquote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:53 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ja ze gaf kernachtig weer wat ik erover denk:
- De journalistiek vraagt niet door
- Wilders weigert zelf stelselmatig in een lang interview voor de camera verantwoording af te leggen, in plaats daarvan kiest Wilders voor kranteinterviews die Wilders altijd achteraf kan veto'en of verknippen.
Jij bent echt een typische representant van iemand die neutrale mensen in de linkse hoek neer zet en uiteindelijk de kritische, onafhankelijke journalistiek verlamt. Ook dát werd prima uitgelegd door Halsema. Het op een McCarthey achtige wijze verdachtmaken van neutrale journalisten waardoor de journalisten terugdeinzen en je dus prutpublicaties en pruttelevisie krijgt.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:50 schreef DrWolffenstein het volgende:
De wereldomroep is dan ook een linkse samenzwering.
Wilders geeft helaas geen interviews aan het NRC. Dat is z'n policy. Alleen hele korte (met 5 vragen ofzo).quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:57 schreef Aoristus het volgende:
[..]
De leugen regeert, letterlijk![]()
Misschien neemt die vent van de NRC next wel het voortouw om hier verandering in aan te brengen. Die krant pretendeert tenslotte voor de hoger opgeleide jonge doelgroep te schrijven.
Ik heb al op zoiets van je gereageerd van de week...nog maar eens.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:57 schreef Klopkoek het volgende:
Zie ook dat interview met Rutte van gisteren bij P&W: geen enkele kritische vraag. Men is gewoon bang geworden dat door rechts de 'linkse kerk' kaart wordt gespeeld.
P&W is als de dood om voor 'links' versleten te wordenquote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:30 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ik heb al op zoiets van je gereageerd van de week...nog maar eens.
P&W hadden die pvv-Brinkman aan tafel van de week ook....
Negeer die lul gewoon en nodig iemand uit met inhoud of over een ander item ...of over dit item een van de andere delegatieleden..of een antilliaanse politicus.
Of men is bang .. een cordon sanitaire te leggen... wat samenhangt met bang zijn voor verwijten van linksigheid... of men vindt uit misplaatst schuldgevoel dat men zo iemand met zoveel volksaanhang niet mag negeren... de verkeerde les van de fortuynrevolte onthouden dus..
Was Witteman maar half zo bang om voor verwaten muziekscribentje te worden uitgemaakt.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:39 schreef Aoristus het volgende:
[..]
P&W is als de dood om voor 'links' versleten te worden![]()
Het is de omgekeerde wereld.
Zolang hij nog geen kromme vingers heeft, zal hij piano spelen wel als een talent beschouwen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:52 schreef Apropos het volgende:
[..]
Was Witteman maar half zo bang om voor verwaten muziekscribentje te worden uitgemaakt.
Ik stond inderdaad ook te kijken dat ze iemand van de VVD en iemand van de PVV hadden uitgenodigd. Dat was nou niet echt een goede balans.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:30 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ik heb al op zoiets van je gereageerd van de week...nog maar eens.
P&W hadden die pvv-Brinkman aan tafel van de week ook....
Negeer die lul gewoon en nodig iemand uit met inhoud of over een ander item ...of over dit item een van de andere delegatieleden..of een antilliaanse politicus.
Of men is bang .. een cordon sanitaire te leggen... wat samenhangt met bang zijn voor verwijten van linksigheid... of men vindt uit misplaatst schuldgevoel dat men zo iemand met zoveel volksaanhang niet mag negeren... de verkeerde les van de fortuynrevolte onthouden dus..
Ik heb 't wel vaker gezegd hier, maar ik zou 't helemaal niet bezwaarlijk vinden als sommige van die wilders-luitjes gedeporteerd worden naar een ver land ofzo. Siberie, voor mijn part, maar somalie is ook OK. Als keiharde repressie is wat ze willen, nou, 'bring it on'.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:57 schreef Klopkoek het volgende:
Zie ook dat interview met Rutte van gisteren bij P&W: geen enkele kritische vraag. Men is gewoon bang geworden dat door rechts de 'linkse kerk' kaart wordt gespeeld.
http://www.trouw.nl/dever(...)de_melk_op_Nou_en%21quote:In plaats daarvan zoekt hij binnen de klassieke filosofie. Hij haalt het begrip thymos van Aristoteles erbij, dat Mansfield omschrijft als ’levenskracht’, ’beestachtige moed’ en heldhaftigheid in zelfverdediging; het is „wat ons persoonlijke trots geeft en ons tot individuen maakt”. Het is het ’op koers blijven’ van George W. Bush en de roep om ’respect’ van de straatjeugd.
Zoals Mansfield het begrip thymos gebruikt kun je het bijna vertalen met ’onderbuikgevoelens’, en hij geeft toe dat dat geen aantrekkelijke kant van de mens is – tenzij in getemperde vorm.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 01:25 schreef problematiQue het volgende:
de beschaving heeft weer een nieuw dieptepunt, de openhaard DVD.
De overheid moet het weer oplossen... typisch vrije markt pur sang.quote:Bush: economie stimuleren met belastingvoordelen
De Amerikaanse president Bush wil door middel van belastingvoordelen van 150 miljard dollar de economie in de Verenigde Staten een steuntje in de rug geven.
Maatregelen
Bush overlegt samen met de Democraten en de Republikeinen in het Congres over een aantal maatregelen om de economie te stimuleren, omdat de Verenigde Staten afstevenen op een recessie.
Verlichting
De voorgenomen belastingmaatregelen moeten snel verlichting geven aan gezinnen en bedrijven die door de huizencrisis en de afkoelende economie in de problemen zijn gekomen.
Werkloosheid
Verder moet er extra geld worden uitgetrokken om de werkloosheidsuitkeringen te verhogen. De werkloosheid in de VS is inmiddels opgelopen naar 5%. Dat is het hoogste niveau in twee jaar.
pberends, ben je een libertariër?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 11:31 schreef pberends het volgende:
De overheid moet het weer oplossen... typisch vrije markt pur sang.
Dat is al oud.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 01:25 schreef problematiQue het volgende:
de beschaving heeft weer een nieuw dieptepunt, de openhaard DVD.
Ja en de aquarium DVD is leuker.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 11:54 schreef Monidique het volgende:
Dat is al oud.
http://rawstory.com/news/(...)premacists_0118.htmlquote:Making coded appeals to white racism is nothing new for Huckabee. Indeed, well before he was a nationally known political star, Huckabee nurtured a relationship with America's largest white supremacist group, the Council of Conservative Citizens. The extent of Huckabee's interaction with the racist group is unclear, but this much is known: he accepted an invitation to speak at the group's annual conference in 1993 and ultimately delivered a videotaped address that was "extremely well received by the audience."
(...)
In its "Statement of Principles," the CofCC declares, "We also oppose all efforts to mix the races of mankind, to promote non-white races over the European-American people through so-called "affirmative action" and similar measures, to destroy or denigrate the European-American heritage, including the heritage of the Southern people, and to force the integration of the races."
911 terror!!!! HURRR!!!!!!quote:Op zaterdag 19 januari 2008 12:07 schreef Apropos het volgende:
Giuliani is de enige Republikeinse kandidaat die deugt.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/7197679.stmquote:Hezbollah leader Sheikh Hassan Nasrallah says his armed group has body parts of Israeli soldiers abandoned in Lebanon during the 2006 conflict.
He said they had the "heads, the hands, the feet and even a nearly intact cadaver" in a speech marking his first public appearance in more than a year.
Dat was er al in de videobandtijd hoorquote:Op zaterdag 19 januari 2008 01:25 schreef problematiQue het volgende:
de beschaving heeft weer een nieuw dieptepunt, de openhaard DVD.
Hij is ook de enige kandidaat die Gilles de la Tourette blijkt te hebben.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 12:07 schreef Apropos het volgende:
Giuliani is de enige Republikeinse kandidaat die deugt.
...gaan naar het casinoquote:
Ja inderdaad, toch apart hoorquote:Op zaterdag 19 januari 2008 14:59 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Waarmee een deel van je jeugd in vlammen is opgegaan. Pyromaan?
Blijkbaar had niet iedereen fijne herinneringen aan die schoolquote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:02 schreef du_ke het volgende:
Ja inderdaad, toch apart hoor.
Dikke kans op een pyromaan, 4 vrij grote branden in scholen/ kinderdagverblijven in korte tijd.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:46 schreef Monidique het volgende:
[ afbeelding ]
'Kunst met hamsters is mishandeling'.
Moeilijke jeugd of een brandweerman die zijn werk te saai vond en wat extra werk creëerdequote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:26 schreef du_ke het volgende:
En aan twee verschillende kinderdagverblijven?
Ik ben daar ook al eens voor berispt.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:54 schreef Apropos het volgende:
Ik haat schaken.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:58 schreef Apropos het volgende:
[..]
Ik ben daar ook al eens voor berispt.
Hoe vind je zelf dat het gaat, Jehan?quote:
De commandant woont wel vlak bij 2 van de branden en z'n dochter loopt stage bij een van de andere brandenquote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:57 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Moeilijke jeugd of een brandweerman die zijn werk te saai vond en wat extra werk creëerde.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:46 schreef Monidique het volgende:
[ afbeelding ]
'Kunst met hamsters is mishandeling'.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:01 schreef du_ke het volgende:
[..]
De commandant woont wel vlak bij 2 van de branden en z'n dochter loopt stage bij een van de andere branden.
Stage lopen bij het kinderdagverblijf dat uitgebrand is uiteraard.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:02 schreef Apropos het volgende:
Stage lopen bij een brand, dat lijkt me een kortstondige leertijd.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:03 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Verdacht op zijn minst.
* MrX1982 meldt misdaad anoniem.
Zo niet, dan zal Justitie je aangeven bij de verdachte.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:03 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Verdacht op zijn minst.
* MrX1982 meldt misdaad anoniem.
Ik geloof sowieso niet dat je daar daadwerkelijk misdaad anoniem kunt melden. Misschien hoef je geen naam op te geven. Met de techniek van vandaag de dag weten ze binnen een seconde alles van jequote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:29 schreef Gabry het volgende:
[..]
Zo niet, dan zal Justitie je aangeven bij de verdachte.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 09:36 schreef HenriOsewoudt het volgende:
jemig sigme ik doe het voor jou he, nu flori weg is
kus
Kan je het wel?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 15:54 schreef Apropos het volgende:
Ik haat schaken.
Wat wil je hier nu mee zeggen? Dat je een libertariër hebt gevonden die ook xenofoob is? Dus? Ik ken mensen met een snor die xenofoob zijn - dat zou dus betekenen dat mensen met een snor xenofoob zijn....Een statistisch verband is nog geen causaal verband. Dit soort argumentatie doet mij denken aan antisemitieten die hun antisemitisme legitimeren door een aantal joden op te noemen die volgens hun niet deugen. "Zie je wel! Weer een jood die zich verrijkt door misbruik te maken van ons!"quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:27 schreef du_ke het volgende:
Overigens voor autodidact heb ik weer een voorbeeldje van een zogenaamd libertarisch geval die nogal tegen buitenlandershaat aanhangt.
http://forum.fok.nl/user/history/202967
uiteraard zie ik dat helemaal verkeerd, dat snap ik ook wel, maar ik meld het even.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:10 schreef du_ke het volgende:
Ik zeg dat de combinatie, zeker op het internet, nu eenmaal vrij vaak voorkomt. Er hoeft geen verband te zijn. Maar bij het merendeel van de joden zit dat gierige stukje er ook erg prominent aan vast.
Maar goed je zal het toch niet toegeven. Ik zie het echter gewoon.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:10 schreef du_ke het volgende:
Ik zeg dat de combinatie, zeker op het internet, nu eenmaal vrij vaak voorkomt. Er hoeft geen verband te zijn. Maar bij het merendeel van de moslims zit dat criminele stukje er ook erg prominent aan vast.
Maar goed je zal het toch niet toegeven. Ik zie het echter gewoon.
Misschien zie je nu waar je mee bezig bent, Mr. Nuance.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:10 schreef du_ke het volgende:
Ik zeg dat de combinatie, zeker op het internet, nu eenmaal vrij vaak voorkomt. Er hoeft geen verband te zijn. Maar bij het merendeel van de negers zit die luiheid er ook erg prominent aan vast.
Maar goed je zal het toch niet toegeven. Ik zie het echter gewoon.
Nee je trekt compleet verkeerde conclusies, vooral doen hoor maakt mij niet uitquote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:12 schreef Autodidact het volgende:
[..]
[..]
[..]
Misschien zie je nu waar je mee bezig bent, Mr. Nuance.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:10 schreef du_ke het volgende:
Maar goed je zal het toch niet toegeven. Ik zie het echter gewoon.
Je conclusies slaan natuurlijk nergens op. Ze zijn ook op geen enkele manier te falsificeren, want dan zeg jij dat je het gewoon ziet.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:22 schreef du_ke het volgende:
[..]
Neuh gewoon in vele praktijkvoorbeelden.
Mijn conclusie dat de combinatie zich voordoen als zogenaamde libertarier en het xenofoob zijn vaak voorkomt?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:24 schreef Reya het volgende:
[..]
Je conclusies slaan natuurlijk nergens op. Ze zijn ook op geen enkele manier te falsificeren, want dan zeg jij dat je het gewoon ziet.
Hmm. Nee, want dan zou de lijst hoofdzonden korter zijn of een zonde meer bevatten.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:21 schreef Apropos het volgende:
Is gierigheid niet ook een vorm van luiheid?
"Kijk gewoon om je heen, dan zie je dat ik gelijk heb"quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:24 schreef Reya het volgende:
[..]
Je conclusies slaan natuurlijk nergens op. Ze zijn ook op geen enkele manier te falsificeren, want dan zeg jij dat je het gewoon ziet.
Ook gij, sigme?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:26 schreef sigme het volgende:
[..]
Hmm. Nee, want dan zou de lijst hoofdzonden korter zijn of een zonde meer bevatten.
Ik weet niet zeker wie door jou allemaal als {zogenaamde) libertariër aangemerkt worden, maar ik heb HenriO noch Boze_Appel ooit iets zien schrijven wat maar in de buurt van xenofobie kwam. NewOrder ook al niet.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:26 schreef du_ke het volgende:
[..]
Mijn conclusie dat de combinatie zich voordoen als zogenaamde libertarier en het xenofoob zijn vaak voorkomt?
Die lijkt me prima te falsificeren. Pak b.v. 10-20 van die zogenaamde libertariërs hier op fok en kijk hoe die schrijven over buitenlanders/ moslims. Lijkt me niet extreem lastig.
Oh, wat heb ik nu weer misdaan?quote:
Dat jij nog eens de Kerk van Rome naar de mond zou praten.quote:
Dat denk ik ook. Zo noemde hij eerst PJORourke. Die heb ik hier het libertarisme frontaal zien aanvallen.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:30 schreef sigme het volgende:
[..]
En dat zijn toch de meest libertarisch fanatiekelingen. Is het niet zo dat jij rechtse xenofoben bij de libertariërs in het hok drukt terwijl ze er niet echt horen?
Och hemel, ik haal bijbel en kerk wel vaker aan, nietwaar?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:32 schreef Apropos het volgende:
[..]
Dat jij nog eens de Kerk van Rome naar de mond zou praten.
Nee, maar het klinkt als een nostalgische jood!quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:34 schreef sigme het volgende:
Ken jij Ken uw klassieken van Levi Weemoed?
Die is meer conservatief dacht ik. McCarty staat mij ook niet bij als libertarisch (wel als hilarisch, hij was toch van dat briljante basisschool de regenboog topic?).quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:32 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Zo noemde hij eerst PJORourke. Die heb ik hier het libertarisme frontaal zien aanvallen.
Ja, maar zelden om mij dwars te zitten.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:34 schreef sigme het volgende:
[..]
Och hemel, ik haal bijbel en kerk wel vaker aan, nietwaar?
Pseudoniem van Isaäck Jacobus van Wijkquote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:35 schreef Monidique het volgende:
[..]
Nee, maar het klinkt als een nostalgische jood!^^^^
.
Hmm. Ik zie niet vaak gelegenheidquote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:38 schreef Apropos het volgende:
[..]
Ja, maar zelden om mij dwars te zitten.
Die drie gedragen zich wat dat betreft inderdaad voorbeeldigquote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:30 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik weet niet zeker wie door jou allemaal als {zogenaamde) libertariër aangemerkt worden, maar ik heb HenriO noch Boze_Appel ooit iets zien schrijven wat maar in de buurt van xenofobie kwam. NewOrder ook al niet.
En dat zijn toch de meest libertarisch fanatiekelingen. Is het niet zo dat jij rechtse xenofoben bij de libertariërs in het hok drukt terwijl ze er niet echt horen?
Hij heeft echter ook een libertarische periode gehadquote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:32 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Zo noemde hij eerst PJORourke. Die heb ik hier het libertarisme frontaal zien aanvallen.
McCarthy was toch gewoon een grappenmaker? Althans, dat hoopte ik.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:43 schreef du_ke het volgende:
[..]
Die drie gedragen zich wat dat betreft inderdaad voorbeeldig. Heb ik dan ook nooit ontkend maar er lopen er meer rond, zoald die waar ik net een linkje naar plaatste of eerder een McCarthy.
Wat, toen 'ie nog z'n vorige icoon had?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:44 schreef du_ke het volgende:
[..]
Hij heeft echter ook een libertarische periode gehad.
Dat hoop ik ook voor hemquote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:46 schreef Apropos het volgende:
[..]
McCarthy was toch gewoon een grappenmaker? Althans, dat hoopte ik.
Het loopt soms wel redelijk samen. Maar over b.v. Antiliaanen en woestijnbewoners in het algemeen was hij ook nniet al te positiefquote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:47 schreef sigme het volgende:
[..]
Wat, toen 'ie nog z'n vorige icoon had?
Overigens heb ik nu het idee dat je xenofobie gelijktrekt met moslimbashen, want ik kan me van hem niets xenofoobs heugen. Vergis ik me?
Vooral een hekel aan moslims volgens mij.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:49 schreef sigme het volgende:
Hoe xenofoob is raptorix?
Dat onwaarschijnlijk venijn deed mij vermoeden dat 'ie een loopje met ons nam. Altijd minstens vier polemische etymologieen van de naam PvDA en manifesten tegen rassenvermenging.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:48 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat hoop ik ook voor hem. Het basisschooltopic was in elk geval geweldig.
Het is vaak maar een dun laagje van de diverse overtuigingen inderdaadquote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:44 schreef sigme het volgende:
Ik heb de indruk dat mensen die de deze overheid afwijzen op één hoop belanden met zij de het principe overheid afwijzen. Er zit een hele verzameling rare xenofoben tussen degenen die deze overheid afwijzen, maar er graag wel een hebben. Eentje die eindelijk weer orde en gezag brengt.
Dat hebben alle homo's toch ?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:50 schreef du_ke het volgende:
[..]
Vooral een hekel aan moslims volgens mij.
okee, da's waar. Misschien komt dat nogquote:
Zou kunnen inderdaadquote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:51 schreef Apropos het volgende:
[..]
Dat onwaarschijnlijk venijn deed mij vermoeden dat 'ie een loopje met ons nam. Altijd minstens vier polemische etymologieen van de naam PvDA en manifesten tegen rassenvermenging.
Tof man, dat zijn de leuke meevallers in het leven.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:59 schreef gronk het volgende:
Hiep hoi, een potje windows herinstalleren![]()
en dat begon allemaal met 'hrm, laat ik deze overgebleven disk eens in een usb-caddy steken...'
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 17:59 schreef gronk het volgende:
Hiep hoi, een potje windows herinstalleren![]()
en dat begon allemaal met 'hrm, laat ik deze overgebleven disk eens in een usb-caddy steken...'
My good friend, Johnny Walkerquote:Op zaterdag 19 januari 2008 18:14 schreef Monidique het volgende:
Een alcoholloos bestaan is een eenzaam bestaan.
precies, echte warmte zit in de fles. Daarom moet je bier ook altijd koud zettenquote:Op zaterdag 19 januari 2008 18:14 schreef Monidique het volgende:
Een alcoholloos bestaan is een eenzaam bestaan.
Weer dat ''zien''.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 18:10 schreef Monidique het volgende:
Zien jullie hoe ik weer gelijk had?
http://www.endatinnederland.nl/column.aspquote:Ik zit in de zaal bij een bijeenkomst van de 'Religieus-Seculiere kring' van Stadsdeel Slotervaart in het Islamitisch College Amsterdam.
Ik hoor hier een verrassende boodschap van de koning van de gematigdheid: vrijheid van meningsuiting gaat uiteindelijk altijd boven respect, ook als die onfatsoenlijk is, zegt burgemeester Job Cohen van Amsterdam.
‘Laat ik de discussie dan maar op scherp zetten’, zegt Cohen. ‘Wat is belangrijker? Vrijheid van meningsuiting of dat vermaledijde respect? Ze kunnen een heel eind samen door één deur. Maar de vrijheid van meningsuiting is uiteindelijk belangrijker. Zelfs als mensen zich onfatsoenlijk uiten. Ook al stuit dat mij tegen de borst.’
‘Ze zullen mij wel op hun weg vinden. Ik zal ze erop wijzen dat ik vind dat ze zich aan fatsoensnormen moeten houden. Maar de vrijheid van meningsuiting gaat voor. Dat is jammer, maar… nee, dat ís niet jammer. Het is zo.’
Maar ik vond zijn oude werk toch beter.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 18:39 schreef Monidique het volgende:
Pool dood na val van tiende etage.R.I.P. +).
Daar heeft-ie wel een punt. Als ze in plaats van honderd aangiftes een class-action-suits beginnen, dan scheelt dat best wel 't nodige werk...quote:Op zaterdag 19 januari 2008 18:58 schreef Yildiz het volgende:
PVV: "aangifte tegen ons is belastinggeldverspilling"
Nu eerst de risottoquote:Op zaterdag 19 januari 2008 18:10 schreef du_ke het volgende:
Hee Rock volgens mij is het tijd om gewoon 95% van alle POL topics op dit moment op slot te flikkeren
Ik snap ook niet dat ze die anti-Islamisering demonstratie in Amsterdam laten doorgaan in dezelfde periode als de Wilders film. Dat is vragen om een terroristische dreiging. Aan de film kan niks gedaan worden, maar aan een onwenselijke demonstratie wel. De timing is gewoon ongeloofelijk slecht.quote:
Ja heb ik vroeger ook dikke lol mee gehad maar de favoriet was toch wel Goldeneye toen, met Golden Gun mode. Spannund vond ik dat zegquote:
Licence To Kill. The Spy Who Loved Me. For Your Eyes Only.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 21:20 schreef Klopkoek het volgende:
(tevens helaas ook de enige goede Bond game die gemaakt isen toevalligerwijs de enige goede Bondfilm van de laatste 30 jaar)
Roger Moore was de allerslechtste en Dalton was gewoon geen echte Engelsman.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:17 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Licence To Kill. The Spy Who Loved Me. For Your Eyes Only.
Das toch die film die gedeeltelijk in Amsterdam is opgenomen? Ja is ook wel leuk, maar persoonlijk denk ik bij Connery altijd eerst aan die film waar Fort Knox wordt bestormd (ben naam even kwijt).quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:19 schreef DrWolffenstein het volgende:
Diamonds are forever, beter wordt het niet.
Moore was inderdaad de slechtste, na Pierce Brosnan. Maar die drie films doen niet onder voor Goldeneye.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:26 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Roger Moore was de allerslechtste en Dalton was gewoon geen echte Engelsman.
Casino Royale is ook wel aardig maar een beetje raar. Het is zgn. bedoeld als preqeul maar tegelijkertijd zie je de modernste wapens, voertuigen en Judi Dench weer opduiken. Tsja, wat moet je daar nou van denken. En Q zit er niet eens in
Hmm kan ik me weinig van herinneren, terwijl ik ze toch allemaal gezien heb. Van die Dalton films weet ik iig nog wel dat ze me erg aan Miami Vice deden denken.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:34 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Moore was inderdaad de slechtste, na Pierce Brosnan. Maar die drie films doen niet onder voor Goldeneye.
Niet waar.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:37 schreef Zwaardvisch het volgende:
En Diamonds are forever is slecht. From Russia with love is de beste.
Waarom? Owja, nu weet ik het weer: het was Goldfinger waar Fort Knox werd bestormd. Ja die was het.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:37 schreef Zwaardvisch het volgende:
En Diamonds are forever is slecht. From Russia with love is de beste.
Wel. Er is te veel humor ingestopt, en daar kan Sean Connery niet mee omgaan. Meer een film voor Moore.quote:
as. dinsdag is de regio 1 dvd release in de vs.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:20 schreef Napalm het volgende:
Wanneer komt deAVP2-DVD uit in de VS?
De bios is so passe.
Ik kan van Connery me ook zo'n film herinneren dat ze ondergronds gaan met een stel jappen. Sloeg helemaal nergens op en is later geparodieerd in de Austin Powers films. Maar het was allemaal een stuk authentieker dan nu met al die belachelijke stunts. En een vrouw als M, hoe verzin je hetquote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:41 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Wel. Er is te veel humor ingestopt, en daar kan Sean Connery niet mee omgaan. Meer een film voor Moore.
Engeland ist heute het hoofdkwartier van het politiekcorrectisme, dat weet je toch?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:44 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
En een vrouw als M, hoe verzin je het
Onzin, vooral die droge scène dat een liefje van James het raam van een hotel wordt gegooit en eindigd in een zwembad. I didnt know there was a pool. - Neither did I. De scène op het laatst, waar James die 2 moordenaars identificeerd aan de hand van het niet herkennen van Bordeaux en hun parfum. Eeuwig zonde dat die 2 er al meteen uitgeschreven zijn, die hadden potentieel meer geslaagde tv kunnen opleven dan Jaws.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:41 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Wel. Er is te veel humor ingestopt, en daar kan Sean Connery niet mee omgaan. Meer een film voor Moore.
Tut tut, Boris Johnson wordt misschien burgemeester van Londen.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:47 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Engeland ist heute het hoofdkwartier van het politiekcorrectisme, dat weet je toch?
Mr. Kidd en Mr. Wint. En een villain die zich als vrouw verkleedt.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:50 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Onzin, vooral die droge scène dat een liefje van James het raam van een hotel wordt gegooit en eindigd in een zwembad. I didnt know there was a pool. - Neither did I.
Mr. Kidd en Mr. Wint stierven veel te vroeg. Die hadden nog zeker 2 films mee kunnen draaien.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:54 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Mr. Kidd en Mr. Wint. En een villain die zich als vrouw verkleedt.
Ook je taalboekje op de basisschool uit het raam gegooit?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:50 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Onzin, vooral die droge scène dat een liefje van James het raam van een hotel wordt gegooit en eindigd in een zwembad.
Ik kloon niet du_ke.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:25 schreef du_ke het volgende:
Kloon van appeltje?
Hij gedraagt zich ook stukken achterlijker dus ik was er al achterquote:
NOG achterlijker? ... Dan moet ik dat topic maar even goed gaan lezen.quote:Op zondag 20 januari 2008 00:36 schreef du_ke het volgende:
Hij gedraagt zich ook stukken achterlijker dus ik was er al achter
Neem gewoon een paar posts van hemquote:Op zondag 20 januari 2008 00:43 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
NOG achterlijker? ... Dan moet ik dat topic maar even goed gaan lezen.
ah, lekker vlot.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:42 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
as. dinsdag is de regio 1 dvd release in de vs.
niks te loven want ik moest het helemaal zelf regelen en het meisje van de bakker kroop er ook niet bijquote:Op zondag 20 januari 2008 10:45 schreef sigme het volgende:
Mijn heer looft mij, aangezien ik ze uit hun blikje bevrijd, luchtig oprol en in de oven schuif.
Ze waren weer lekker. Op te eten in bed natuurlijk, schuif ik er weer even bij in.
Ik heb eerlijk gezegd de lol van het ontbijt eten in bed nooit zo begrepen -- het zit niet lekker, je krijgt kruimels in je bed, je moet ontzettend uitkijken dat je niet de hele boel om laat flikkeren waardoor je koffievlekken in je bed of in de buurt van je bed krijgt, etc.quote:Op zondag 20 januari 2008 10:45 schreef sigme het volgende:
Mijn heer looft mij, aangezien ik ze uit hun blikje bevrijd, luchtig oprol en in de oven schuif.
Ze waren weer lekker. Op te eten in bed natuurlijk, schuif ik er weer even bij in.
http://blog.last.fm/2007/12/21/blogging-from-the-ballpitquote:It’s been decided, in future, all interviews will be held in the ballpit. But we don’t plan on stopping there. The meeting room next door is begging to be converted into an ice-rink. The kitchen is lacking for a climbing frame. The toilets are not yet complete without a waterslide.
Je moet ook niet ontbijten in bed, je kan een kopje koffie drinken in bed, of een croissantje eten. Geen gesoes met snijden en smeren ofzo.quote:Op zondag 20 januari 2008 11:44 schreef gronk het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd de lol van het ontbijt eten in bed nooit zo begrepen -- het zit niet lekker, je krijgt kruimels in je bed, je moet ontzettend uitkijken dat je niet de hele boel om laat flikkeren waardoor je koffievlekken in je bed of in de buurt van je bed krijgt, etc.
Ja, dat bedoel ik dus. Een verkeerde beweging en 't gaat van 'oeh, auw, heet!'quote:
Je moet ook éérst goed gaan zitten en het daarná laten aanreiken door een lieftallig meisjequote:Op zondag 20 januari 2008 12:22 schreef gronk het volgende:
[..]
Ja, dat bedoel ik dus. Een verkeerde beweging en 't gaat van 'oeh, auw, heet!'
Meteen getekend voor het leven.quote:Op zondag 20 januari 2008 12:22 schreef gronk het volgende:
[..]
Ja, dat bedoel ik dus. Een verkeerde beweging en 't gaat van 'oeh, auw, heet!'
Ik kan me dat wel goed voorstellen. Als ik in een land van wildersaanhangers zou wonen (met Geert W als premier) zou ik ook vragen of ze nederland zouden willen bombarderenquote:Op zondag 20 januari 2008 12:37 schreef Gabry het volgende:
Ik snap dat niet. In sommige topics, over bijvoorbeeld het Midden Oosten of Rusland, zijn er mensen die kiezen voor de tegenpartij.
Ik snap niet wat je probeert te zeggen.quote:Op zondag 20 januari 2008 12:37 schreef Gabry het volgende:
Ik snap dat niet. In sommige topics, over bijvoorbeeld het Midden Oosten of Rusland, zijn er mensen die kiezen voor de tegenpartij. En ja, er is duidelijk een tegenpartij, namelijk de mensen die ons bedreigen met geweld. Dus de posters worden als het ware bedreigd met bijvoorbeeld een atoombom, en dan roepen de posters: "Ja, ze hebben helemaal gelijk. Ze moeten ons maar bombarderen want ik ben ook tegen Amerika." of iets soortgelijks. Ik snap dat niet, het valt niet te beredeneren.
Dankzij de verrechtsing onder druk van fortuynisten en later wilders-aanhangers is nederland een stuk minder tof geworden. En als ik 'm iedere keer lyrisch hoor over 'goelags' en 'guantanamo' dan heb ik wel een idee hoe een nederland onder wilders eruit ziet.quote:Op zondag 20 januari 2008 12:48 schreef Gabry het volgende:
Ik denk dat Nederland één van de meest sociale landen van de wereld is. was.
http://observer.guardian.co.uk/world/story/0,,2243805,00.htmlquote:The Dutch government is bracing itself for violent protests following the scheduled broadcast this week of a provocative anti-Muslim film by a radical right-wing politician who has threatened to broadcast images of the Koran being torn up and otherwise desecrated.
Cabinet ministers and officials, fearing a repetition of the crisis sparked by the publication of cartoons of Muhammad in a Danish newspaper two years ago, have held a series of crisis meetings and ordered counter-terrorist services to draw up security plans. Dutch nationals overseas have been asked to register with their embassies and local mayors in the Netherlands have been put on standby.
Tuurlijk. Maar ik blijf het bezopen vinden dat een kleine minderheid op min-of-meer israelische wijze haar zin oplegt.quote:Op zondag 20 januari 2008 12:56 schreef Monidique het volgende:
Maar Nederland is meer dan alleen Wilders, gronk.
quote:Op zondag 20 januari 2008 12:58 schreef Monidique het volgende:
[..]
http://observer.guardian.co.uk/world/story/0,,2243805,00.html.
De extremistische VVD, geschreven door de Klopkoek van The Observer.quote:Geert Wilders, one of nine members of the extremist VVD (Freedom) party
Dat is niet het geval. Geert Wilders en zijn clubje rechts-extremisten krijgen buitenproportioneel veel aandacht op internetfora en in de media, maar ze leggen niemand hun zin op, zeker niet op Israëlische wijze, wat dat ook moge zijn. Het grootste gedeelte van Nederland, is mijn overtuiging, ziet Geert Wilders als een clown en de politieke heisa eromheen als een onnodig circus. Zelfs als mijn idee niet blijkt te kloppen, dan nog speelt het in de algemene Nederlandse samenleving minder dan dat het speelt in de media.quote:Op zondag 20 januari 2008 13:00 schreef gronk het volgende:
[..]
Tuurlijk. Maar ik blijf het bezopen vinden dat een kleine minderheid op min-of-meer israelische wijze haar zin oplegt.
Dat stond er eerst niet! Daar hebben ze een wijzigingsmotivatieinvoerveld voor gemaakt!quote:Op zondag 20 januari 2008 13:01 schreef Gabry het volgende:
[..]
[..]
De extremistische VVD, geschreven door de Klopkoek van The Observer.
Dat is misschien wel een goed idee ja. Vervroegde 1 April grap. Dat is nog beter dan de film wel uitzenden.quote:Op zondag 20 januari 2008 13:15 schreef Gabry het volgende:
Ik zou die film niet uitbrengen als ik Wilders was, dan kan hij het de komende jaren inwrijven. En daarna alsnog de film uitbrengen als hij wilt.
Dat is natuurlijk wel een beetje het punt: Geert Wilders PWNDt in politieke debatten niemand.quote:Op zondag 20 januari 2008 13:23 schreef Gabry het volgende:
Niet zozeer Moslims, maar wel de paniekzaaiers, waar hij het in politieke debatten tegen moet opnemen.
http://news.yahoo.com/s/nm/20080119/pl_nm/usa_torture_dcquote:Canada's foreign ministry, responding to pressure from close allies, said on Saturday it would remove the United States and Israel from a watch list of countries where prisoners risk being tortured.
(...)
"It contains a list that wrongly includes some of our closest allies. I have directed that the manual be reviewed and rewritten," Bernier said in a statement.
Dit zou toch véél mooier zijn. Stel je voor dat er helemaal geen film isquote:Op zondag 20 januari 2008 13:26 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk wel een beetje het punt: Geert Wilders PWNDt in politieke debatten niemand.
Klopt.quote:Op zondag 20 januari 2008 13:05 schreef Monidique het volgende:
Dat is niet het geval. Geert Wilders en zijn clubje rechts-extremisten krijgen buitenproportioneel veel aandacht op internetfora en in de media,
In israel wordt de politiek al een aantal jaren (decennia?) gedomineerd door een klein clubje orthodox-extremisten. Dat krijg je als je twee middenpartijen hebt die net te klein zijn voor een meerderheid, en niet samen met elkaar willen reageren: kleine randclubjes die je aan een meerderheid helpen krijgen ontzettend veel invloed. Je ziet het hier ook wel een beetje met de CU.quote:maar ze leggen niemand hun zin op, zeker niet op Israëlische wijze, wat dat ook moge zijn.
Nog een bondgenoot in de strijd tegen terreur:quote:Op zondag 20 januari 2008 13:29 schreef Monidique het volgende:
[..]
http://news.yahoo.com/s/nm/20080119/pl_nm/usa_torture_dc
Iets met toegeven aan terrorisme, ofzo,.
http://news.yahoo.com/s/ap/20080119/ap_on_re_as/pakistanquote:A 15-year-old detained near the Afghan border has confessed to joining a team of assassins sent to kill Benazir Bhutto, officials said Saturday, announcing the first arrests in the case since the attack that killed the opposition leader.
(...)
Interior Secretary Kamal Shah confirmed the arrest of two people in the town of Dera Ismail Khan in North West Frontier province, and said one — a teenage boy — had confessed involvement in the Dec. 27 attack that killed Bhutto. He said interrogators were trying to get corroborating testimony from the other detainee before accepting the confession.
Klopt. Wilders is de Paris Hilton van de politiek.quote:Op zondag 20 januari 2008 13:32 schreef Monidique het volgende:
Ik ben het ermee eens, hoor, wat ongetwijfeld bekend is, dat er belachelijk veel drukte wordt gemaakt over een film waarvan slechts bekend is dat het over de Koran gaat.
http://www.washingtonpost(...)AR2008011802873.htmlquote:As the fifth anniversary of Operation Iraqi Freedom nears, the fabulists are again trying to weave their own version of the war. The latest myth is that the "surge" is working.
(...)
In only one respect has the surge achieved undeniable success: It has ensured that U.S. troops won't be coming home anytime soon. This was one of the main points of the exercise in the first place. As AEI military analyst Thomas Donnelly has acknowledged with admirable candor, "part of the purpose of the surge was to redefine the Washington narrative," thereby deflecting calls for a complete withdrawal of U.S. combat forces. Hawks who had pooh-poohed the risks of invasion now portrayed the risks of withdrawal as too awful to contemplate. But a prerequisite to perpetuating the war -- and leaving it to the next president -- was to get Iraq off the front pages and out of the nightly news. At least in this context, the surge qualifies as a masterstroke. From his new perch as a New York Times columnist, William Kristol has worried that feckless politicians just might "snatch defeat out of the jaws of victory." Not to worry: The "victory" gained in recent months all but guarantees that the United States will remain caught in the jaws of Iraq for the foreseeable future.
Integendeel.quote:Op zondag 20 januari 2008 14:00 schreef Gabry het volgende:
Terugtrekken kan ook catastrofaal zijn voor Irak en werkt terroristen in de hand.
Onzin. Wat, nu vechten ze, want als het rustig wordt zitten de Amerikanen er nog over 50 jaar? Dezelfde redenatie kun je dus ook omgekeerd toepassen.quote:Als ze een nabije datum zetten waarop ze terugtrekken hoeven de terroristen alleen maar even te wachten totdat de Amerikanen weg zijn.
Ik hoop het niet, maar ongetwijfeld.quote:Waarschijnlijk zitten de Amerikanen daar nog wel een tijdje.
Het is ongelooflijk hoe raar Jappen zijn.quote:
De Iraakse overheid moet zelf in staat zijn om de bevolkingsgroepen in toom te houden, zonder tot extreme maatregelen, zoals Saddam deed, over te gaan. De partijen moeten dus afzien van geweld, waarschijnlijk door het verkrijgen van zeggenschap. Daarna kunnen de Amerikanen geleidelijk terugtrekken. Het Iraaks parlement staat nog maar net. Nu dient de coalitie nog als ruggengraat en fail-safe voor het in stand houden van de democratie in Irak. Nu kan er druk uitgeoefend worden op de drie partijen om tot een gezamelijke oplossing te komen, zonder elkaar te gaan onderdrukken. Maar als je zo snel mogelijk terugtrekt dan laat je de Iraakse overheid aan zijn lot over.quote:Op zondag 20 januari 2008 14:04 schreef Monidique het volgende:
[..]
Integendeel.
[..]
Onzin. Wat, nu vechten ze, want als het rustig wordt zitten de Amerikanen er nog over 50 jaar? Dezelfde redenatie kun je dus ook omgekeerd toepassen.
[..]
Ik hoop het niet, maar ongetwijfeld.
Ze beweren zelf dat ze het niet aankunnen. Als ze hun grenzen niet kunnen bewaken blijven ze last houden van Iran.quote:Generaal VS: troepen Irak nog jaren afhankelijk
De Iraakse troepen kunnen nog lang niet op eigen benen staan. Dat heeft de Amerikaanse generaal James Dubik donderdag gezegd tegen een congrescommissie.
Waarschijnlijk kunnen de troepen tot 2012 niet de verantwoordelijkheid dragen voor de interne veiligheid en tot 2018 kunnen ze waarschijnlijk de eigen grenzen nog niet bewaken, citeerde Dubik de Iraakse minister van defensie Abdul-Qader al-Obeidi.
Wel ligt de werving en training van tachtigduizend man dit jaar op schema, zei hij. Momenteel zijn er ongeveer vijfhonderdduizend Iraakse troepen.
bron: De Pers
De Iraakse regering heeft geen last van Iran, hoor. Nauwelijks, althans. Iran is de grootste bondgenoot van de Iraakse regering. En ja, natuurlijk kunnen ze niet op eigen benen staan: de Amerikanen beschermen de regering en etnische zuiveringen kunnen doorgaan.quote:Op zondag 20 januari 2008 14:31 schreef Gabry het volgende:
Ze beweren zelf dat ze het niet aankunnen. Als ze hun grenzen niet kunnen bewaken blijven ze last houden van Iran.
http://www.elsevier.nl/ni(...)nr/188926/index.htmlquote:Later zegde hij echter zijn medewerking aan de biografie op omdat een van de auteurs zich in een column kritisch over hem had uitgelaten.
Geweldigquote:Op zondag 20 januari 2008 15:23 schreef Monidique het volgende:
[..]
http://www.elsevier.nl/ni(...)nr/188926/index.html
[ afbeelding ]
zegde op?quote:Op zondag 20 januari 2008 15:23 schreef Monidique het volgende:
[..]
http://www.elsevier.nl/ni(...)nr/188926/index.html
[ afbeelding ]
"Troonopvolgers", zou Wilders vast hebben gezegdquote:Op zondag 20 januari 2008 16:22 schreef Autodidact het volgende:
Ja, die club van hem is gewoon een stel schapen he.
Maar die fillem van ome Wilders komt volgens mij helemaal niet uit. Hij komt gewoon een keer bij Nova vertellen dat het allemaal een geintje was. Hoe één persoon een land hysterisch krijgt. 't Is in ieder geval leuker dan onder Paars 2quote:Op zondag 20 januari 2008 16:45 schreef Aoristus het volgende:
[..]
"Troonopvolgers", zou Wilders vast hebben gezegd
Lijkt mij ook veel effectiever voor hem. Hij wil altijd shockeren, maar dat kan nu bijna niet meer. De verwachtingen zijn zo hoog...hij moet hij dan nog shockeren? Het kan alleen maar tegenvallen.quote:Op zondag 20 januari 2008 16:55 schreef Monidique het volgende:
"Zie je wel dat ze intolerant zijn; ik zeg alleen een provocerende film te maken over de Koran en de halve islamitische wereld staat al op z'n achterste benen." Ongelijk kan ik 'm dan niet geven.
Heb net de auto gepoetstquote:Op zondag 20 januari 2008 17:32 schreef gronk het volgende:
Misschien moet je eens wat vaker buiten de deur komen
Daar kunnen we alleen maar van dromen, films maken zonder budget en ze dan toch in de geesten van goedwillkende burgers laten afspelenquote:Op zondag 20 januari 2008 16:50 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Maar die fillem van ome Wilders komt volgens mij helemaal niet uit. Hij komt gewoon een keer bij Nova vertellen dat het allemaal een geintje was. Hoe één persoon een land hysterisch krijgt. 't Is in ieder geval leuker dan onder Paars 2.
Auto's mag je niet vaker dan drie keer per jaar schoonmaken hoorquote:
Was dat nou de schuld van links of van de moslims?quote:Op zondag 20 januari 2008 17:37 schreef Gabry het volgende:
DAT KAN NIET WANT HET IS ALTIJD KUT WEER
Schoonmaken doe ik één keer per twee weken. Gewoon in zo'n wasbox, dus even met de hogedrukspuit erover, insoppen met de hand en daarna afspuiten en dan droogrijden. Hooguit 10 minuten werk dus. Dan even de binnenkant zuigen en het stuur plus versnellingspook schoonmaken. Ook 10 minuten.quote:Op zondag 20 januari 2008 17:46 schreef du_ke het volgende:
[..]
Auto's mag je niet vaker dan drie keer per jaar schoonmaken hoor
http://en.wikipedia.org/wiki/Global_warmingquote:Op zondag 20 januari 2008 17:51 schreef gronk het volgende:
[..]
Was dat nou de schuld van links of van de moslims?
quote:Op zondag 20 januari 2008 00:36 schreef du_ke het volgende:
[..]
Hij gedraagt zich ook stukken achterlijker dus ik was er al achter
Kinderarbied!quote:Op zondag 20 januari 2008 17:56 schreef Aoristus het volgende:
je kan ook de buurjongen een euro in zijn handen douwen en dan eisen dat ie moet glimmen aan het einde van de middag.
quote:D66 eist actie tegen minitop over euro
Frankrijk en Groot-Brittanië hebben besloten om op 29 januari een minitop te houden over de euro. Ook Duitsland en Italië zijn uitgenodigd. Nederland is samen met alle andere kleine Europese landen gepasseerd. D66-leider Alexander Pechtold vindt dat minister-president Jan-Peter Balkenende zich tegen deze gang van zaken moet uitspreken.
Pechtold sprak vanochtend in het televisieprogramma Business Class. Hij betoogde dat de Britse premier Gordon Brown en de Franse president Nicolas Sarkozy tijdens de minitop de koers van de euro willen beïnvloeden. Vooral Engeland zou daarbij gebaat zijn, omdat de Britse pond sterk daalt ten opzichte van de euro.
Volgens Pechtold is de Europese Centrale Bank de gewezen partij voor het bepalen van de koers van de euro. Voorts bevreemdt de D66-er zich over de houding van Groot-Brittanië, dat de euro niet heeft willen invoeren, maar klaarblijkelijk wel een vinger in de pap wil en kan hebben.
http://nl.youtube.com/watch?v=X8JK9dQk3ogquote:Op zondag 20 januari 2008 18:16 schreef Fastmatti het volgende:
http://nl.youtube.com/watch?v=x5dm7AYZ-tg&NR=1
Af moeten dwingen dat landen niet met elkaar mogen praten?quote:Op zondag 20 januari 2008 18:19 schreef Fastmatti het volgende:
Misschien had de TK wat beter moeten opletten toen ze de euro invoerden.
http://nl.youtube.com/watch?v=QH2ynU1i0ugquote:Op zondag 20 januari 2008 18:22 schreef Monidique het volgende:
http://nl.youtube.com/watch?v=X8JK9dQk3og
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |