NEC uit is nog een zware klusquote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:28 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
En jouw moeder is tevens je zus.
quote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:23 schreef w00h00 het volgende:
Anders moeten hopen dat Colin fit is,Krijg het bijna niet getypt.
Als ze er nou ook eens wat mee dedenquote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:30 schreef MaxC het volgende:
3 miljoen is prima, scheelt toch weer wat.
Daar heb je ook niks aan. Zelfde type als Ogararu en Emanuelson. We moeten een echte verdedigende verdediger hebben.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:31 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Als ze er nou ook eens wat mee deden![]()
Maar ik verwacht wel dat ze nu Bruno Silva gaan halen.
Laat hem maar lekker meespelen, kan ie vast nog welquote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:32 schreef Nashje het volgende:
Frank de Boer in de OP. Toeval?
Edman en Srna. Investeren godnondeju!quote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:33 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Daar heb je ook niks aan. Zelfde type als Ogararu en Emanuelson. We moeten een echte verdedigende verdediger hebben.
quote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:35 schreef Nashje het volgende:
[..]
Edman en Srna. Investeren godnondeju!
Edman is ook een opkomende backquote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:35 schreef Nashje het volgende:
[..]
Edman en Srna. Investeren godnondeju!
Dat betwijfel ik, vast nog wel eensquote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:31 schreef M0NTANA het volgende:
NEC gaat eraan, we worden kampioen!
Jahaaaaaaaa maar Edman wilt terug naar Engeland!quote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:35 schreef Urquhart het volgende:
[..]Edman zou ik een goede versterking vinden. Die andere speler ken ik niet zo goed.
Zou wel kunnen, maar je kunt het op z'n minst proberen. Ik heb vaak het idee dat Ajax bij voorbaat er al vanuit gaat dat spelers niet willen komen, en het daarom niet proberen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:42 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Jahaaaaaaaa maar Edman wilt terug naar Engeland!
Klopt, dan moeten we aan Mathijsen gaan denkenquote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:45 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Edman zit ook niet in het netwerk van van Geel.
Niet als ze spelen zoals in hun laatste wedstrijdquote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:29 schreef Urquhart het volgende:
NEC uit is nog een zware klus
Ik vermoed weinig onderschatting dit keer van NEC kant.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:46 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Niet als ze spelen zoals in hun laatste wedstrijd
Daarom boden ze ook op Modric en Ivanovicquote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:44 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Zou wel kunnen, maar je kunt het op z'n minst proberen. Ik heb vaak het idee dat Ajax bij voorbaat er al vanuit gaat dat spelers niet willen komen, en het daarom niet proberen.
Wacht maar tot San Marco straks de coach is danquote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:46 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Klopt, dan moeten we aan Mathijsen gaan denken
Kan ik alleen maar toejuichen, moeten ze vaker doen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:49 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Daarom boden ze ook op Modric en Ivanovic
En sprak Jaakke met Seedorf
Ach de verdediging sowieso, al zet je er 4 spelers van de hoofdklasse neer, die zijn beter als bijvoorbeeld Furby en Colinquote:Op vrijdag 18 januari 2008 13:11 schreef gday het volgende:
En tja, als je een halfjaar voordat je contract afloopt nog niet weet wat je wilt ... kun je 'm sowieso beter verkopen. In de verdediging vond ik hem ook uiterst zwak dus wat dat betreft leveren we ook weinig aan kwaliteit in. Daar hoef je 'm niet voor te houden.
Het zou me verbazen. Hij is aardig gedebuteerd, heeft vervolgens een vreselijke vormcrisis doorgemaakt en ook dit seizoen heb ik hem nooit zien uitblinken of voorop in de strijd zien gaan. Laten we nou ook weer niet doen alsof de nieuwe Rijkaard zojuist is vertrokken.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 13:22 schreef S-Two het volgende:
Jammer dat weer iemand uit de jeugdopleiding zo vroeg vertrekt, maar als je nu nog 3 miljoen voor Hedwiges kan vangen moet je dat altijd doen. En daarnaast betwijfel ik het ook of hij het wel gaat maken.
die zijn er niet...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 13:02 schreef Triptamine het volgende:
Hedwigesjammer maar bedankt.
Nou van Geel, waar blijft die verdediger?
Amen....lekker zakkenvullen en bankwarm houdenquote:Op vrijdag 18 januari 2008 13:35 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Ik wil ook nog wel even mijn mening geven over Maduro's argument "ik wil graag rust bij de club"
Als het momenteel ergens NIET rustig is, is het bij Valencia. Reken maar dat Koeman al een groot deel van zijn krediet heeft verspeeld bij het bestuur (door de waardeloze resultaten) en bij de fans en de spelersgroep (weten we nog toen Adriaanse Witschge en Winter uit de kleedkamer zette)
Als de resultaten bij Valencia niet heel snel verbeteren dan haalt Koeman het einde van het seizoen niet eens en dan zit Maduro daar als aankoop van een vertrokken trainer. Financieel en vast ook sportief is het een stap vooruit maar dat argument over rust snijdt wat mij betreft geen hout meer.
Maar daarmee gaat je argument niet opquote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:50 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Kan ik alleen maar toejuichen, moeten ze vaker doen.
Goed om te weten dat jij dit verwachtquote:Op vrijdag 18 januari 2008 12:31 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Als ze er nou ook eens wat mee deden![]()
Maar ik verwacht wel dat ze nu Bruno Silva gaan halen.
Daarbij heeft men al Ever Banega gehaald, ook een defensieve middenvelder. Denk dat Hedwiges Maduro dus vooral de bank zal warmhouden in Valencia!quote:Op vrijdag 18 januari 2008 13:35 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Ik wil ook nog wel even mijn mening geven over Maduro's argument "ik wil graag rust bij de club"
Als het momenteel ergens NIET rustig is, is het bij Valencia. Reken maar dat Koeman al een groot deel van zijn krediet heeft verspeeld bij het bestuur (door de waardeloze resultaten) en bij de fans en de spelersgroep (weten we nog toen Adriaanse Witschge en Winter uit de kleedkamer zette)
Als de resultaten bij Valencia niet heel snel verbeteren dan haalt Koeman het einde van het seizoen niet eens en dan zit Maduro daar als aankoop van een vertrokken trainer. Financieel en vast ook sportief is het een stap vooruit maar dat argument over rust snijdt wat mij betreft geen hout meer.
Ja, er is zoveel mogelijk. We hadden Wigan makkelijk kunnen aftroeven in de strijd om Edman.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 13:43 schreef Damzkieee het volgende:
Misschien kan Angulo ofzo wel op huurbasis naar jullie toe?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |