Hebben we sowieso al een groepje van 3 man.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:40 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
dan zien we elkaar mocht dat gebeuren
quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:37 schreef 16meter het volgende:
Als je een mooie vrouw hebt laat je haar toch geen zak over haar kop trekken (geheel of half)? Volkomen respectloos.
4quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:41 schreef 16meter het volgende:
[..]
Hebben we sowieso al een groepje van 3 man.
Nee heren, wel eerlijk blijven tegenover onze moslim vrienden, ze mag ook koken.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:41 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
eens, maar ja de vrouw is niet meer dan een neukpop in moslim landenrespect is daar ver te zoeken...
Ik heb de film niet gezien, dus ik kan mijn mening daar niet over geven. Mocht het niet vallen onder de vrijheid van meningsuiting, dan kan altijd aangifte worden gedaan.quote:
Nou, in hoeverre je het bekijkt. Ik snap überhaupt de noodzaak van zo'n film niet, maar goed het is inmiddels bekend dat er gevolgen zijn en dat is ook ruimshoots bewezen in het verleden met dergelijke gebeurtenissen. Ik denk dat de regering wel voor zichzelf na kan gaan wat voor een impact dit heeft en aan de hand daarvan toch een stok achter de deur houden. Als we reëel zijn, blijft het feit dat bepaalde moslimgroepering c.q. bevolkingsgroepen nu eenmaal op deze manier reageren op dergelijke uitspraken/acties. Daar kan je niet omheen, daar is niks aan te doen, dat zal wel zo blijven tot een nieuwe ontwikkelingsgolf. Het is nu eenmaal hun manier van onvrede uitten. Vanuit ons perspectief iets heel barbaars en vreemd, in hun eigen ogen de manier waarop. Terwijl wij vol ongeloof naar de brandende vlaggen, dreigementen, rellende menigten en andere middeleuwse taferelen staan te kijken, zo staan zij ook naar onze maatschappij van 'vrijheid van meningsuiting'. Kwestie van cultuurverschil, verschil in normen en waarden..etc. (Dit staat even los van tereurorganisaties, wat een totaal ander verhaal is)quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:59 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Wij zijn hier in Nederland. De Nederlandse overheid moet dus volgens jou de vrijheid van meningsuiting inperken uit vrees dat een bepaalde groep zich ernstig gewelddadig gaat misdragen?
excuses...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:44 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Nee heren, wel eerlijk blijven tegenover onze moslim vrienden, ze mag ook koken.
Het eerste gedeelte zou je zomaar gelijk in kunnen hebben.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:55 schreef Zephyrus het volgende:
[..]
Nou, in hoeverre je het bekijkt. Ik snap überhaupt de noodzaak van zo'n film niet, maar goed het is inmiddels bekend dat er gevolgen zijn en dat is ook ruimshoots bewezen in het verleden met dergelijke gebeurtenissen. Ik denk dat de regering wel voor zichzelf na kan gaan wat voor een impact dit heeft en aan de hand daarvan toch een stok achter de deur houden. Als we reëel zijn, blijft het feit dat bepaalde moslimgroepering c.q. bevolkingsgroepen nu eenmaal op deze manier reageren op dergelijke uitspraken/acties. Daar kan je niet omheen, daar is niks aan te doen, dat zal wel zo blijven tot een nieuwe ontwikkelingsgolf. Het is nu eenmaal hun manier van onvrede uitten. Vanuit ons perspectief iets heel barbaars en vreemd, in hun eigen ogen de manier waarop. Terwijl wij vol ongeloof naar de brandende vlaggen, dreigementen, rellende menigten en andere middeleuwse taferelen staan te kijken, zo staan zij ook naar onze maatschappij van 'vrijheid van meningsuiting'. Kwestie van cultuurverschil, verschil in normen en waarden..etc. (Dit staat even los van tereurorganisaties, wat een totaal ander verhaal is)
Kortom, we zullen ons gewoon neer moeten leggen bij de gevolgen en daar voorzichtig mee omgaan. Het heeft wat weg van overgave, maar het is m.i. wel het verstandigst.
N.B. Meki, ik erger me kapot aan je reacties.
Ik ben het met je eens, maar met mijn mening over 'erbij neerleggen' doelde ik meer op het gewoonweg niet laten zien van de film als men weet wat een reactie dit teweeg kan brengen. Als de film dan toch komt, komt dat geheid kwetsend over, ergo, vijandige opstelling jegens ons. Zie toe hoe hoe mensen akelige leuzen verkondigen, boycots ...etc. hun goed recht (ook een versie van 'vrijheid van meningsuiting'). Ik ben het met je eens dat we moeten ingrijpen, maar pas zodra het een op een wordt -aanslagen, ontvoeringen, moord- dan kunnen we werkelijk spreken van een aantasting en ook een individu terecht stellen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 23:00 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Het eerste gedeelte zou je zomaar gelijk in kunnen hebben.
Het tweede, komop zeg, mochten ze wat dan ook uit gaan spoken naar aanleiding van de film, neerknuppelen, snelrecht, superzwaar straffen. gelijk afleren en duidelijk maken dat we dit niet (meer) tolereren, dan vallen er maar doden , jammer dan.
Niks overgave, al ben ik bang dat het daar wel op zal uitdraaien, waarmee ik gelijk denk dat er dan groepen zullen ontstaan die het recht in eigen hand gaan nemen en dan ben je echt veel verder van huis.
Deze misstanden aan de kaak stellen? Dhr. Wilders mag dan wel eerst de misstanden gezocht in zijn eigen maatschappelijke achtergrond aan de kaak stellen. Lees het boek 'Vlucht uit het land van de vrijheid' eens - goed boek!-quote:Op vrijdag 18 januari 2008 23:18 schreef Desirade het volgende:
Meki, ongelooflijk dat jij hier gaat beweren dat het een propagandafilm is. Ik heb dit soort taferelen met eigen ogen gezien. Ik heb vrouwen/ meisjes gezien die door het "zuivere geloof" beschadigd zijn voor het leven.
Het is waar dat het niet overal zo extreem gehanteerd wordt, net zoals het bij christendom verschillend is. Maar het feit blijft dat de extremisten deze wereld flink aan het verzieken zijn. En zolang er nog mensen met de diepgang van een oudhollands poffertje zijn en Allah als excuus voor moorden, verkrachtingen ed. gebruiken (je mag je nu wel aangesproken gaan voelen) ben ik blij dat er mensen als dhr. Wilders zijn die dit soort misstanden aan de kaak stellen.
Aanhanger van de Islam? Gefeliciteerd...scheelt een hoop nadenken...zeker als je al weinig intelligentie bezit...
Dus wij moeten wel de bedreigingen en beledigingen accepteren vanuit de Islamitische gemeenschap?quote:Op vrijdag 18 januari 2008 23:34 schreef Zephyrus het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat we moeten ingrijpen, maar pas zodra het een op een wordt -aanslagen, ontvoeringen, moord- dan kunnen we werkelijk spreken van een aantasting en ook een individu terecht stellen.
Als ze besluiten de film te verbieden is het hek van de dam, dan weten ze dat ze echt met alles wegkomen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 23:34 schreef Zephyrus het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens, maar met mijn mening over 'erbij neerleggen' doelde ik meer op het gewoonweg niet laten zien van de film als men weet wat een reactie dit teweeg kan brengen. Als de film dan toch komt, komt dat geheid kwetsend over, ergo, vijandige opstelling jegens ons. Zie toe hoe hoe mensen akelige leuzen verkondigen, boycots ...etc. hun goed recht (ook een versie van 'vrijheid van meningsuiting'). Ik ben het met je eens dat we moeten ingrijpen, maar pas zodra het een op een wordt -aanslagen, ontvoeringen, moord- dan kunnen we werkelijk spreken van een aantasting en ook een individu terecht stellen.
Waarom dat filmpje uitzenden?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:01 schreef Kanjer het volgende:
niet doen dus, gewoon uitzenden op NL1,2 of 3.
Er zit een knop op je tv.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:07 schreef kraakschandaal het volgende:
[..]
Waarom dat filmpje uitzenden?Wilders huurt maar een zaaltje voor zijn projectje.
Een goed boek dat wel, maar we hebben het hier over 2 verschillende onderwerpen. Een sekte is qua omvang niet te vergelijken met het geloof als de Islam. Er worden landen geregeerd met de Islam als basis. Wetten en regels worden erop gebaseerd.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 23:37 schreef Zephyrus het volgende:
[..]
Deze misstanden aan de kaak stellen? Dhr. Wilders mag dan wel eerst de misstanden gezocht in zijn eigen maatschappelijke achtergrond aan de kaak stellen. Lees het boek 'Vlucht uit het land van de vrijheid' eens - goed boek!-
Onzin natuurlijk, dan kan elke opgeblazen blaaskaak wel een provocerend filmpje gaan maken wat dan op TV zou moeten.quote:
Nou .... reacties ik erger me helemaal daar niet aanquote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:55 schreef Zephyrus het volgende:
[..]
Nou, in hoeverre je het bekijkt. Ik snap überhaupt de noodzaak van zo'n film niet, maar goed het is inmiddels bekend dat er gevolgen zijn en dat is ook ruimshoots bewezen in het verleden met dergelijke gebeurtenissen. Ik denk dat de regering wel voor zichzelf na kan gaan wat voor een impact dit heeft en aan de hand daarvan toch een stok achter de deur houden. Als we reëel zijn, blijft het feit dat bepaalde moslimgroepering c.q. bevolkingsgroepen nu eenmaal op deze manier reageren op dergelijke uitspraken/acties. Daar kan je niet omheen, daar is niks aan te doen, dat zal wel zo blijven tot een nieuwe ontwikkelingsgolf. Het is nu eenmaal hun manier van onvrede uitten. Vanuit ons perspectief iets heel barbaars en vreemd, in hun eigen ogen de manier waarop. Terwijl wij vol ongeloof naar de brandende vlaggen, dreigementen, rellende menigten en andere middeleuwse taferelen staan te kijken, zo staan zij ook naar onze maatschappij van 'vrijheid van meningsuiting'. Kwestie van cultuurverschil, verschil in normen en waarden..etc. (Dit staat even los van tereurorganisaties, wat een totaal ander verhaal is)
Kortom, we zullen ons gewoon neer moeten leggen bij de gevolgen en daar voorzichtig mee omgaan. Het heeft wat weg van overgave, maar het is m.i. wel het verstandigst.
N.B. Meki, ik erger me kapot aan je reacties.
En dat heeft positief uitgepakt, daar Christenen heden ten dage van hun barbaarse gewoonten afgestapt zijn. Daar kunnen moslims nog een voorbeeld aannemen.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:10 schreef Meki het volgende:
[..]
ben jij een volksvertegenwoordiger
Christenen nemen hun geloof niet serieus, en de Bijbel is al meerdere keren herschreven
Moslims nemen hun geloof serieus en de Koran is eenmalig uitgebracht
Meneer Wilders is geen blaaskaak, Meneer Wilders is lid van de tweede kamer, met 9 zetels, en wees maar blij dat er momenteel geen verkiezingen zijn want dan had je minister-president Wilders gehad.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:16 schreef kraakschandaal het volgende:
[..]
Onzin natuurlijk, dan kan elke opgeblazen blaaskaak wel een provocerend filmpje gaan maken wat dan op TV zou moeten.
Alsof jij je druk maakt om de militairen in Afghanistan...quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:33 schreef Meki het volgende:
Plus we moeten niet vergeten dat Nederlandse militairen in Afganistan lopen
dat brengt Nederlanders daar grote gevaar dankzij Wilders
En waarom rampzalig???quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:01 schreef Meki het volgende:
[..]
het is geen meningsuiting
pure rampzalige provocatie
Wie zegt dat de bijbel herschreven is? Een valide bron lijkt mij op zijn plaats. Ik ben atheistisch opgevoed dus heb er weinig kijk op.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 22:10 schreef Meki het volgende:
[..]
ben jij een volksvertegenwoordiger
Christenen nemen hun geloof niet serieus, en de Bijbel is al meerdere keren herschreven
Moslims nemen hun geloof serieus en de Koran is eenmalig uitgebracht
Daar zou iedereeen blij om moeten zijn. Wilders is een one issue partij die in de kamer zit om zaken aan de kaak te stellen. En dat moet zo blijven. Net zoals Marianne Thieme. Dat is het mooie aan democratie.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:30 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Meneer Wilders is geen blaaskaak, Meneer Wilders is lid van de tweede kamer, met 9 zetels, en wees maar blij dat er momenteel geen verkiezingen zijn want dan had je minister-president Wilders gehad.
oude testament, nieuwe testament..quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:35 schreef AchJa het volgende:
Wie zegt dat de bijbel herschreven is? Een valide bron lijkt mij op zijn plaats. Ik ben atheistisch opgevoed dus heb er weinig kijk op.
Dan heeft ie zijn eigen zendtijd en kan mijnheer daar zijn filmpje uitzenden.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:30 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Meneer Wilders is geen blaaskaak, Meneer Wilders is lid van de tweede kamer, met 9 zetels,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |