Dus omdat jij een bepaalde muziekstroming niet waardeert neem je aan dat liefhebbers van dergelijke muziek omgekeerd ook onmogelijk kunnen genieten van muziek die jij wel mooi vindt?quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:39 schreef Scaurus het volgende:
Kijk, ik heb een brede muzieksmaak. Mij zal je niet alleen Bach horen luisteren, maar ook Wagner, en, een stapje verder, the Beatles, Pink Floyd of Oasis. Maar trance, hardcore of technocore of hoe het ook heet, dat is geen muziek. Dat is het geluid wat bouwvakkers op de werkplaats maken als ze met stalen buizen op de steigers rammen.
Wwat wil je =>1989.quote:Op donderdag 17 januari 2008 11:00 schreef Maartel het volgende:
[..]
Dus omdat jij een bepaalde muziekstroming niet waardeert neem je aan dat liefhebbers van dergelijke muziek omgekeerd ook onmogelijk kunnen genieten van muziek die jij wel mooi vindt?
Ik weet niet wat jij precies verstaat onder partyflock-lui, maar het weekend doorbrengen 'in gezelschap van intelligente mensen' of met een boek of iets dergelijks staat niet garant aan later veel verdienen.quote:Op woensdag 16 januari 2008 17:39 schreef Scaurus het volgende:
Dees moet naar KLB, trouwens.
Ja, TS is een saaie lul, maar hij verdient later wel meer als partyflock-lui.
Nog nat achter je oren dus. Ga nou maar weer snel terug naar je mamaquote:Op donderdag 17 januari 2008 11:37 schreef Scaurus het volgende:
18.
jaquote:Op donderdag 17 januari 2008 00:02 schreef Sapstengel het volgende:
Dat was in de Willem één toch? Was een leuk feest idd, wist niet dat er in februari weer een editie was, maar ik denk dat ik er dan wel ben
.
quote:Op donderdag 17 januari 2008 12:08 schreef Scaurus het volgende:
Nooit geweest. Naar ik weet treden daar hippe bands als Krezip op. Alles beter dan die baggermuziek van Rihanna
Dont worry, ik ga ook nooit uit, en ben het redelijk eens met je OP.quote:Op woensdag 16 januari 2008 17:36 schreef Scaurus het volgende:
Het lijkt wel alsof de huidige jeugdcultuur als kerkdienst het feesten heeft. Jezus, het lijkt soms wel alsof je alleen door feesten een volwaardig mens kan zijn. Als mensen mij vragen of ik nog uit ben geweest in het weekend, antwoord ik negen van de tien keer met een 'neen'. Na enkele keren dat te hebben gevraagd, vragen ze of ik weleens uitga. Wederom een 'neen'. Dan zie je ze in ongeloof kijken. Soms vraag ik mij weleens af: waarom zijn mensen die een grondige hekel hebben aan stampen op baggermuziek zo dungezaaid? Is het zo moeilijk om je zaterdagavond alleen en in stilte door te brengen, zonder halflam op de dansvloer de werkelijkheid te hoeven verjagen? Waarom DJ Boozywoozy (whatever) als in het muziekrek van papa en mama Bach en the Beatles huizen? Het zal wel een verschil in opvoeding en mentaliteit zijn. Ik ben zo'n vreemde eend in de bijt zijn die een goede protestantse opvoeding heeft genoten en dientengevolge zijn avonden graag constructief wil doorbrengen in het gezelschap van intelligente mensen of boeken, in plaats van destructief mijn hersencellen en gehoor te willen wegwerken.
Klacht: mensen wiens leven uit feesten bestaan en niet zonder kunnen.
nope.quote:Op woensdag 16 januari 2008 18:26 schreef Cinch het volgende:
TS = kloon van BaajGuardian.
Voor mij is een goede drum'nbass set hetzelfde als "shine on you crazy diamond" van Pink Floydquote:Op donderdag 17 januari 2008 10:39 schreef Scaurus het volgende:
Kijk, ik heb een brede muzieksmaak. Mij zal je niet alleen Bach horen luisteren, maar ook Wagner, en, een stapje verder, the Beatles, Pink Floyd of Oasis. Maar trance, hardcore of technocore of hoe het ook heet, dat is geen muziek. Dat is het geluid wat bouwvakkers op de werkplaats maken als ze met stalen buizen op de steigers rammen.
Is de Simplon permanent gesloten?quote:Op woensdag 16 januari 2008 20:14 schreef Barachem het volgende:
Was daar maar een goede fatsoenlijke discotheek hier te Groningen.
Helaas hebben we alleen de PauperPalace hier.![]()
En de rest kwa uitgaansgelegenheden is te triest voor woorden of heeft feesten wanneer het me niet uitkomt.
Die jongens van Stutterheim hebben toch aardig geboerd met hun stapgedrag.quote:Op donderdag 17 januari 2008 11:37 schreef KreKkeR het volgende:
Netzomin als het 's-weekends regelmatig uitgaan per definitie zou moeten betekenen dat iemand later relatief minder zou moeten verdienen dan iemand die dit niet doet.
Je gaat ook niet inhoudelijk op zijn post in maar geeft een interpratie van jouw eigen belevenis. En in enkele gevallen een belevenis van zijn werkelijkheid. Lulverhaal dus.quote:Op donderdag 17 januari 2008 13:00 schreef Wouter1989 het volgende:
Wat een meesterzet, mijn post negeren
LOL!quote:Op donderdag 17 januari 2008 00:08 schreef Dibble het volgende:
Dan weet jij niet wie echte flockers zijn![]()
[ afbeelding ]
Oh alsjeblieft, kan het nog triester.quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:39 schreef Scaurus het volgende:
Maar trance, hardcore of technocore of hoe het ook heet, dat is geen muziek. Dat is het geluid wat bouwvakkers op de werkplaats maken als ze met stalen buizen op de steigers rammen.
Precies, en je kunt nog andere dingen doen zoals een spel spelen of een film kijken.quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:53 schreef Maartel het volgende:
Wat drinken in een kroeg is leuk op z'n tijd, maar dan zit ik nog net zo lief bij één van ons thuis, kun je elkaar tenminste verstaan en 't is goedkoper..
Hetzelfde heb ik ook.quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:53 schreef Maartel het volgende:Met discotheken/feesten e.d. heb ik altijd een beetje het probleem dat m'n muziek- en mensensmaak niet helemaal matchen.. dan wordt het dus altijd óf een avond met leuke mensen maar niet-boeiende muziek, óf een avond met leuke muziek maar vervelend volk
jammere droeftoeterquote:Op donderdag 17 januari 2008 13:33 schreef Scaurus het volgende:
Aardig wat mensen winden zich hier enorm op over mijn weerstand tegen uitgaan. Als heethoofden gaan ze tekeer, op eenzelfde manier waarop ze in de disco hun onvrede ventileren. Voor hen bestaat er geen andere manier om om te gaan met hun onvrede en woede dan door deze op te leggen aan anderen, op zaterdagavond mede-partyflockers en doordeweeks onschuldige fokkers.
brilajten woordkeuzequote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |