Te zwaar? De smaak of het nicotine gehalte.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 17:23 schreef SHE het volgende:
Ik heb vandaag de smart cigarette van mijn baas gehad!
Ik vind 'm super, alleen is de regular cartridge iets te zwaar voor mij. Maar ik zie mezelf helemaal overstappen.
Want? Er is iets kapot en zij willen het maken, logisch toch?quote:
Dat is raar. Je koopt iets, het is defect wat Rutoo vervolgens netjes voor je wil repareren of vervangen en dan zeg je dat je je geld terug wil hebben.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 19:39 schreef Blue Thunder het volgende:
dat is op zich logisch
wat ik jammer vind is dat ik die zooi terug wil sturen en mijn geld terug wilt hebben en dat hij dat niet wil.
Grmbl, dat is pas gereformeerd roken.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:16 schreef SHE het volgende:
We willen allebei de chocolade en appel er nog bij hebben voor de lekker; lijkt me wel wat.
Je bent zelf de koop aangegaan. Het zal lekker zijn als iedereen dat ding aanschaft en het na een paar dagen terug geeft met teruggave van het geld omdat het niet bevalt.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:38 schreef Blue Thunder het volgende:
Ik ben gewoon niet tevreden met het product, niet alleen vanwege de accu's maar ook vanwege de geur van de waterdamp afkomt. Ik had verwacht dat het geurloos zou zijn, dit is het echter niet. ik wil het niet meer gebruiken aangezien ik nu gewoon gestopt ben.
Ik hoef het product niet meer. Dit kan toch?
Op zich leuk dat hij het wil proberen op te lossen maar als ik niet tevreden ben met het product mag ik toch gewoon van de koop afzien?
Het gaat niet ALLEEN OM DE ACCU'S ik ben niet tevreden over het product.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:49 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Je bent zelf de koop aangegaan. Het zal lekker zijn als iedereen dat ding aanschaft en het na een paar dagen terug geeft met teruggave van het geld omdat het niet bevalt.
Als het defect is, zal je de verkoper in de gelegenheid moeten stellen om het te repareren. Blijft ie in gebreke, dan kan je de koop ontbinden en je geld terug eisen.
Maar ik geef je in deze weinig kans, aangezien Rutoo aanbiedt om het product te repareren.
quote:Het zal lekker zijn als iedereen dat ding aanschaft en het na een paar dagen terug geeft met teruggave van het geld omdat het niet bevalt.
Dit alles kan overigens zonder opgave van reden...quote:Zichttermijn
Wilt u een product retourneren, meldt u dit dan aan de verkoper binnen de zichttermijn. Soms kunt u het product ook gewoon binnen de zichttermijn terugsturen. Heeft u op tijd aangegeven dat u van de koop afziet, dan moet de verkoper u binnendertig dagen terugbetalen.
Je leest naar je eigen recht. Die dertig dagen geldt voor als de verkopende partij niet aan alle voorwaarden heeft voldaan die gelden voor koop op afstand. Anders geldt de zeven werkdagen bedenktijd.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:58 schreef Blue Thunder het volgende:
[..]
Het gaat niet ALLEEN OM DE ACCU'S ik ben niet tevreden over het product.:
Zichttermijn
Wilt u een product retourneren, meldt u dit dan aan de verkoper binnen de zichttermijn. Soms kunt u het product ook gewoon binnen de zichttermijn terugsturen. Heeft u op tijd aangegeven dat u van de koop afziet, dan moet de verkoper u binnendertig dagen terugbetalen.
JE MAG SPULLEN TERUGSTUREN ALS HET NIET BEVALT!!!
Dat doe je toch ook in winkels? Je koopt een telefoon, dat ding bevalt niet, dan breng je deze toch ook terug?
Wat is het verschil? Het product voldoet niet aan mijn verwachtingen! DUS wil ik het terugbrengen. De verkoper is het overigens toegestaan om de economische vermindering van de waarde mee te rekenen.
Volgens mij niet, hoor. Ik denk dat je op zijn best recht op een tegoedbon hebt. En dat is dan nog coulance.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 21:58 schreef Blue Thunder het volgende:
JE MAG SPULLEN TERUGSTUREN ALS HET NIET BEVALT!!! Dat is zelf je RECHT!
Dat doe je toch ook in winkels? Je koopt een telefoon, dat ding bevalt niet, dan breng je deze toch ook terug?
gekocht is gekocht, niet helemaal, je kan onder voorwaarden onder een koop uitkomen. Dat geld van een puntenslijper tot aan een huis.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 23:16 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Volgens mij niet, hoor. Ik denk dat je op zijn best recht op een tegoedbon hebt. En dat is dan nog coulance.
Gekocht is gekocht, immers. Wel is het zo dat het redelijk is dat een voorwerp dat al snel defect raakt, vervangen wordt door een nieuwe en niet opgestuurd hoeft te worden om te repareren. In winkels eis ik dat iig en krijg ik dat ook.
Sinds wanneer rook jij?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:04 schreef Svensational het volgende:
Hmmm...ik moet steeds harder zuigen aan dat ding.
Sinds ik jou twee jaar geleden op een meet heb gezien en toen al drie jaar rooktequote:
Vervelend?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:08 schreef Rens_Wilders het volgende:
Jeetje wat doe jij triest zeg Blue Thunder, vervelend he een miskoop?
Batterij leeg of ampul op?quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:04 schreef Svensational het volgende:
Hmmm...ik moet steeds harder zuigen aan dat ding.
Neuh, allebei net vervangen...quote:
Stoppen met neuken en je hebt nergens last van.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:27 schreef MadMaster het volgende:
Iemand die daar iets over kan zeggen/adviseren?
Ik dacht dat dat alleen in films gebeurdequote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:27 schreef MadMaster het volgende:
Euh, hoe is het roken met zo'n ding na de sex?
Ik ben erg op mijn peukie gesteld na een goede vrijpartij en ik overweeg een rookapparaatje aan te schaffen en dan ook met echte sigaretten (proberen) te stoppen. Maar met name tegen het gemis van de 'after'-peuk zie ik enorm op,
Iemand die daar iets over kan zeggen/adviseren?
Daar schijn je ook wel vervangende apparaten voor te hebben, ja...quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:32 schreef Svensational het volgende:
Stoppen met neuken en je hebt nergens last van.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:33 schreef Aventura het volgende:
Ik dacht dat dat alleen in films gebeurde
ik herinner me je rookloosquote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:20 schreef Svensational het volgende:
Sinds ik jou twee jaar geleden op een meet heb gezien en toen al drie jaar rookte?
Nee, ze had het over een goede vrijpartij.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:36 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Rook jij alleen bij een kopje koffie dan?
Even de atomizer losdraaien en doorblazen vanaf de kant van de batterij.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:31 schreef Svensational het volgende:
[..]
Neuh, allebei net vervangen...
De eigenaar van smart cigarette is de vriend van mijn baas; dus ik heb 4 batterijen zelfs.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 00:16 schreef Greys het volgende:
SHE, zit er bij jouw smart cigarette ook een extra batterij?
Die zie ik zo snel niet staan op de website namelijk, maar misschien kijk ik niet goed
En indien hij er niet bij zit: raak je dan niet in de stress als je batterij op is en je bent ergens waar je hem niet kunt opladen?
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 10:27 schreef Dirkh het volgende:
Nee, ze had het over een goede vrijpartij.
De ampullen van de Rutoo zijn voor zover ik weet alleen te bestellen bij Rutoo en een enkele winkel in Venlo.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 14:39 schreef Marie-1 het volgende:
Heb de Rutoo besteld nav van dirk zijn ervaringen.. hoop dat het net zoiets is als switchen van het ene merk naar het andere... ben wel een beetje bang dat ik nu niet overal meer kan scoren als ik droog sta.
Passen cartridges van de ene ook in de andere? en verkoopt sigarettenboertje ook mijn cartridgs? of was ik dan beter af met de SS?
In Pauw & Witteman zei de uitvinder van de e-sigaret (wellicht niet de meest betrouwbare bron, maar goed) dat hij iemand in het vliegtuig zag roken. Sociaal geaccepteerd wordt het vast niet, maar na enige uitleg kunnen ze je weinig maken.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:16 schreef Woutey het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met dit ding in bijv. een vliegtuig of een bus?
Het lijkt me dat het gewoon zou moeten kunnen, maar of dit sociaal ook geaccepteerd wordt? Iemand ervaringen?
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 21:29 schreef Svensational het volgende:
Je hebt geen zin in roken meer, ik zie het probleem niet.
Het is te lastig voor de koffiemutsjes te controleren of het een echte sigaret is of niet...quote:Op zaterdag 19 januari 2008 20:58 schreef Marie-1 het volgende:
Wat zijn de redenen van transavia dan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |