abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 7 januari 2008 @ 14:31:46 #1
103793 kozakken
Living the life
pi_55847673
Ik moet de laatste weken, maar ook vooral de laatste dagen zoveel aan Tan denken.

in augustus begon het zo (gekopieerd van Tans weblog. zonder toestemming. ik hoop dat je het goed vindt. anders ga ik even in de archieven van fok graven)
"
Geen goed nieuws
oor het gemak een kort samengevat ‘zakelijk’ log. Zoals de meeste wel weten ben ik vanochtend in Zwolle geweest voor een structurele echo. Het zag er helaas niet al te best uit.
Alles was groter geworden, waarbij één nier geen weefsel heeft en zich dus nooit tot een nier kan ontwikkelen. De andere nier heeft dit nog wel, maar al minder dan normaal. Ook deze nier was abnormaal vergroot, oftewel een ernstige hydronefrose aan beide kanten. De blaas was nog groter geworden, wat aangeeft dat de baby niet kan plassen.
Daardoor raakt het vruchtwater op (was op dit moment al veel te weinig voor de zwangerschapsduur) en zodoende kunnen de longen niet ontwikkelen. Kortom, deze baby heeft zeer geringe overlevingskansen. Volgende week wordt samen met een kindernefroloog (dus gespecialiseerd in nieren) gekeken of er nog reden tot hoop is, maar zoals het er nu uitzag is dat er niet.
De gynaecoloog (overigens een schat van een man!) vatte het samen tot: een zéér ernstige afwijking. Dat zegt wel genoeg lijkt me.
"

En het laatste berichtje op haar log (opnieuw gekopieerd)
"
Veertig weken
andaag is de uitgerekende datum. Dat klinkt erg raar voor mij, alle vier de andere kinderen waren er ‘te vroeg’. Zo lang als nu ben ik nog nooit zwanger geweest en het hangt van de baby of de gynaecoloog af of er nog meer dagen bij zullen komen.
De afgelopen drie weken werden met de dag – en vooral nacht – spannender. Steeds weer die vraag of dat almaar voortdurende ‘gerommel’ eens door zou zetten. Inmiddels durf ik het geen gerommel meer te noemen, maar geraas en gedonder, alhoewel dat voor de baby kennelijk niet genoeg is de deuren eens open te zetten.
De komende dagen, misschien uren, zullen erg spannend zijn, niet alleen voor ons, maar ook voor die vele mensen die ons zo ongelooflijk steunen en zo intens en liefdevol meeleven – waarvoor mijn dank – en in het bijzonder Jennifer. Mijn internetmaatje die mij dagelijks door de moeilijke momenten heen sleept. Mij in het begin van de zwangerschap door de misselijkheid en de vele onzekerheden heen praatte, met me meeleefde toen we met de twintig-weken-echo zulk slecht nieuws kregen, me keer op keer aanmoedigt de hoop niet te verliezen, aankomt met oppeppende verhalen, me ongelooflijk aan het lachen maakt, de laatste drie weken het repeterende valse-weeëngezeur aanhoort en dat iedere dag maar weer.
Zij zal het ook zijn die jullie straks via mijn web-log op de hoogte houdt, wanneer ik in het ziekenhuis lig, zodat jullie niet al te lang in spanning hoeven te blijven.
Ik wil iedereen bedanken voor alle kaarsjes die branden, de vele lieve, bemoedigende woorden, wijze raad, lieve kaartjes, cadeautjes en andere steun.
"

Omdat ik al zoveel reacties voor haar heb gelezen in het Z&G topic dacht ik dat het mss goed was om Tan en haar kleintje een eigen plaatsje te geven voor bemoediging, meeleven en alles wat er aan reactie voor haar is.
Omdat alle kleine beetjes hopenlijk iets kunnen en mogen betekenen.

Tan.. ik wens je zo graag alle goeds en ook aan dat kleintje.
Sterkte..

De meest kleurige kaarsen die ik voor jouw en je kleurrijke gezin kon vinden:
  maandag 7 januari 2008 @ 14:34:17 #2
108648 cattie
lieve moeder
pi_55847742
Tan, ik denk ook aan jou en jouw kindje. Ik duim voor het best mogelijke scenario!
  maandag 7 januari 2008 @ 14:35:56 #3
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_55847801
Heel goed idee van je om een topic voor Tan te openen!
Ik zag hier een kaarsje op de gang staan, en moest ook aan Tan denken.

Tan en familie, ik wens je echt alle sterkte van de wereld toe en hoop van ganser harte dat je kindje de bevalling overleeft en iedereen versteld doet staan. We gaan voor een medisch wonder!

*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
pi_55847911
Ondanks dat ik niet meer actief "meedoe" aan Fok!, heb ik wel alles gevolgd. Tan ik heb vaak even op je site gespiekt hoe het met je ging/gaat. Ook ik heb vernomen of ze vandaag gaan inleiden of anders morgen. Ik vind je dapper, nuchter, sterk.
Tan, man en lieve kindjes van Tan, heel heel veel sterkte en hoop, met de anderen, op een wonder.
  maandag 7 januari 2008 @ 14:40:06 #5
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_55847921
Ook hier wordt heel erg meegeleefd en gehoopt op een goede afloop.

Een beetje voorbarig misschien, want de bevalling is nog niet gestart, maar toch:
Komop lief kindje! Knokken!!!

Tan en gezin, heel veel sterkte deze spannende dagen!
... ♥ ik mis je ♥
pi_55847935
Kozakken, wat een goed en lief idee.

Ik denk ook al een paar maanden elke dag wel even aan Tan.
Lieve Tan, veel sterkte, een dikke zoen vanuit Londen.
Mama van Floris, Leonore en ?
pi_55847965
Lieve Tan en alle naasten, heel veel succes en sterkte gewenst!!

Een paar kleine woordjes, maar alles wat ik kan vinden om tegen je te zeggen. Mijn gedachten aan jullie zijn niet te omschrijven. Mede door mijn eigen zwangerschap, waardoor jullie situatie nog moeilijker voor me is.
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
pi_55848175
Ik denk ook veel aan jou en je kindje, Tan. Ik hoop zo dat die kleine vechter het gaat redden!

Heel veel sterkte voor jou en je hele gezin!
  maandag 7 januari 2008 @ 14:54:56 #9
151473 Noli.
Hormotioneel...
pi_55848327
Tan, Tan-man, Cheyenne, Chinook, Jessai en Junah..

Een dikke vette en een

voor nu en de tijd die jullie te wachten staat.
Maxi, Midi & Mini
(My) Timing sucks.... Always.
Al lang niet meer aan het ontzwangeren. En nog steeds NIET voor rede vatbaar!
  maandag 7 januari 2008 @ 14:55:46 #10
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_55848348
Lieve Tan, je zit nu te wachten en volgens mij zou je de bevalling het liefst zo lang mogelijk uitstellen, omdat je niet weet wat jullie te wachten staat.
Wondertjes bestaan voor mijn idee. En een wondertje is net wat jullie nodig hebben.
Als je niet lacht, ben je dood.
  maandag 7 januari 2008 @ 14:58:04 #11
175104 Fruppel
Okay D Elmo voor jou ;)
pi_55848420
Wat een lief idee Kozakken!

Tan, we hebben je weblog vanaf het begin gevolgd en met jullie meegeleefd.
Wij wensen je alle geluk, sterkte en heel veel liefde toe in deze periode.

Ik zal een kaarsje branden voor jullie en de kleine.

  maandag 7 januari 2008 @ 15:01:38 #12
12913 GreatWhiteSilence
Bite me! (Not you, Annicka!)
pi_55848496
Ook hier wordt iedere dag aan jullie gedacht. Alle kracht van de wereld toegewenst.
Man, unlike the animals, has never learned that the sole purpose of life is to enjoy it. (Samuel Butler)
  Moderator maandag 7 januari 2008 @ 15:02:44 #13
5428 crew  miss_sly
pi_55848526
Kozakken, wat een top idee!

Tan, ook ik denk aan je en wens jou, je gezin en jullie jongste, bijzondere spruit heel veel geluk, sterkte en liefde toe.

And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_55848643
Tan, ook ik denk aan je en hoop heeeeeel hard dat alles gaat zoals het zou moeten.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  maandag 7 januari 2008 @ 15:20:16 #15
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_55848996
Oei wat een verhaal....

Heel veel sterkte, en ik hoop dat alles goed gaat komen ±*
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_55849174
Kozakken, wat lief!

Tan, wat een moeilijke en onzekere dagen zullen het voor jullie zijn. Heel veel sterkte gewenst en hoop op een goede afloop.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 7 januari 2008 @ 15:30:30 #17
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_55849284
Lieve Tan,
voor jou, je kleine vechtertje maar ook voor je andere vechters heel veel sterkte voor de komende tijd.
En dat jullie maar lang kunnen genieten van je mannetje
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_55849409
Sterkte Tan, en dat wonderen maar mogen bestaan!!
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
pi_55850086
Een dikke duim als PI, voor de positieve energie die jullie wel kunnen gebruiken. Ik wens jullie en jullie kleintje alle sterkte en kracht toe, voor wat misschien komen gaat. Maar natuurlijk hoop ik voor jullie op het beste scenario, zodat na de bevalling blijdschap en geluk zullen zegevieren
Een beetje vreemd, maar wel lekker
pi_55850393
Heel veel sterkte toegewenst voor jullie allemaal!
Ik hoop zo ontzettend op een enigszins positief scenario!
Ik zou willen dat ik kon gerust kon zeggen "het komt allemaal goed" maar het verdrietige is dat dat geen feit is, ik betreur dat zo! En toch vind ik je zo dapper, moedig en krachtig, ik wens dat je die kracht en positiviteit nog een hele poos kan vast houden, het allerbeste voor jullie!
Het voelt goed hè?
A je to!
pi_55850628
Heel veel sterkte!
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
  maandag 7 januari 2008 @ 16:28:47 #22
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_55850879
Tan
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_55850890
Heel veel sterkte Tan!!!
  maandag 7 januari 2008 @ 16:51:55 #24
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_55851536
Dit keer geen kaarsje, maar een bloem. En natuurlijk alle positieve gedachten die ik heb!

In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
  maandag 7 januari 2008 @ 17:02:47 #25
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_55851820
Tan, heel veel sterkte!
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  maandag 7 januari 2008 @ 17:14:47 #26
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_55852094
Lieve Tan en familie, mijn gedachten gaan steeds jullie kant op.
Ik wens jullie heel veel sterkte en hoop dat dat kleintje voor het beste scenario gaat!

***
pi_55852209
Ik duim voor jullie
Saartje
pi_55852335
Lieve Tan, wij denken aan jullie in de komende dagen, hier brandt een kaarsje en ik hoop zo ontzettend dat het allemaal goedkomt!
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
pi_55852400
Ik heb me hier nog maar net aangemeld maar ik las dit topic en wil ook jou, je gezin en je kleintje het allerbeste toewensen.
Dat het goed mag aflopen!!
  † In Memoriam † maandag 7 januari 2008 @ 17:30:00 #30
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_55852464
Ja,ik sluit me aan. Ook hier wordt veel gedacht aan Tan en haar kleine vechtertje.
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
pi_55852483
somewhere only we know.. thats the place to be
  maandag 7 januari 2008 @ 17:38:24 #32
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_55852636
Maar weer ff uit de lurkstand.
Heel veel sterkte, succes en hopelijk veel geluk en liefde

I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  † In Memoriam † maandag 7 januari 2008 @ 17:46:09 #33
3234 Slaapmeisje
Jompels nog es an toe
pi_55852781
Lieve Tan en familie. Vanuit hier alle kracht, warmte en liefde in deze spannende tijd
We moeten bereid zijn het leven dat we gepland hebben op te geven om het leven te vinden dat op ons wacht.
pi_55852818
Lieve Tan en familie,

Ook ik wil jullie heel veel sterkte en vooral geluk toe wensen voor de komende tijd.
Dat het wonder uit mag komen en dat jullie kuikentje heel sterk zal zijn!


En net als k_i_m, ook van mij een mooie bloem:

  maandag 7 januari 2008 @ 17:51:22 #35
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_55852888
Oh wat zijn jullie lief (zie het nu pas...)

Ik zal hier dan ook nog even mijn update neerzetten:

Morgenochtend om 7 uur ( ) moet ik mij melden op de verlosafdeling en word ik ingeleid. Mijn bloeddruk was prima, en de CTG goed, maar omdat ik nu genoeg ontsluiting heb word er toch gekozen voor een inleiding. De gynaecoloog heeft het hoofdje van de baby al aangeraakt Hij heeft ook nog een beetje verder gewoeld, misschien dat ik dan nog zelf begin vannacht, wat gezien de krampen die ik nu heb niet helemaal ondenkbaar is, maar ik ga nergens meer van uit.

Moet het nog een beetje op me in laten werken, wel raar... morgen is gewoon dé grote dag, al hield ik er natuurlijk ernstig rekening mee.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 7 januari 2008 @ 17:54:03 #36
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_55852953
quote:
Op maandag 7 januari 2008 17:51 schreef Tan het volgende:
Oh wat zijn jullie lief (zie het nu pas...)

Ik zal hier dan ook nog even mijn update neerzetten:

Morgenochtend om 7 uur ( ) moet ik mij melden op de verlosafdeling en word ik ingeleid. Mijn bloeddruk was prima, en de STG goed, maar omdat ik nu genoeg ontsluiting heb word er toch gekozen voor een inleiding. De gynaecoloog heeft het hoofdje van de baby al aangeraakt Hij heeft ook nog een beetje verder gewoeld, misschien dat ik dan nog zelf begin vannacht, wat gezien de krampen die ik nu heb niet helemaal ondenkbaar is, maar ik ga nergens meer van uit.

Moet het nog een beetje op me in laten werken, wel raar... morgen is gewoon dé grote dag, al hield ik er natuurlijk ernstig rekening mee.
ondanks dat ik weinig voor je kan doen toch een van deze kant
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_55852975
Tan heel veel sterkte met alles wat gaat komen
mama van 3 kids!
pi_55852979
Spannend Tan!
Ik wil jullie heeeeeeeel veeeeeeel succes wensen in de spannende tijd die gaat komen en ook ik hoop op het beste scenario!!!
Ik denk aan jullie!
  maandag 7 januari 2008 @ 18:13:57 #39
103793 kozakken
Living the life
pi_55853366
Tan... morgen weet je meer!
Morgen kun je hoe dan ook je kleintje zien en aanraken. Ik wens en hoop zo op een klein wondertje.

en voor jou en je jouwen:
pi_55853454
Ook van mij heel veel succes, ga aan jullie denken!!!!
Komop beebje!!
  maandag 7 januari 2008 @ 18:22:00 #41
11682 Moonah
Jolie femme
pi_55853582
Oh Tan! Wat fijn om je hier nog even te zien.
Ik denk de hele dag door alweer aan je. Niet dat je daar nou zo veel aan zult hebben....
Ik hoop dat je een goede nacht zult hebben. Dat je wellicht nog een beetje kunt rusten.
Mogen we de update van Jennifer op je log tzt hier naartoe kopiëren?

Dikke kus en sterkte morgen!!!
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_55853675
Tan, ik denk zeker aan je!

Gister heb ik iets bemoedigends op tv gezien, een kindje met dezelfde kwalen (niet kunnen plassen wegens ontbreken/slechtontwikkelde nieren, en ook de longetjes waren onderontwikkeld), die het uiteindelijk wel gered heeft.
Ik hoop van harte dat jou kindje dezelfde kansen zal krijgen!
"Next was Llewella, whose hair matched her jade-colored eyes. For some reason, I knew she was not like the rest of us."
Amber Mae
  maandag 7 januari 2008 @ 18:27:43 #43
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_55853699
quote:
Op maandag 7 januari 2008 18:22 schreef Moonah het volgende:

Mogen we de update van Jennifer op je log tzt hier naartoe kopiëren?
Ja hoor prima, maar als het goed is houdt Luchtbel jullie ook op de hoogte. Ik denk dat zij eerder is met een update dan dat het op mijn log staat.
  maandag 7 januari 2008 @ 18:30:03 #44
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_55853753
Tan, wat een hele spannende nacht en dag hebben jullie voor de boeg. Ik hoop dat je kindje genoeg mogelijkheden en kracht heeft om alle tegenslagen de baas te kunnen en te overleven. Heel veel succes voor jullie allemaal
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  maandag 7 januari 2008 @ 18:42:58 #45
11682 Moonah
Jolie femme
pi_55854067
quote:
Op maandag 7 januari 2008 18:27 schreef Tan het volgende:

[..]

Ja hoor prima, maar als het goed is houdt Luchtbel jullie ook op de hoogte. Ik denk dat zij eerder is met een update dan dat het op mijn log staat.
Ah, oké, dat is fijn.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_55854404
Lieve Tan en familie,
Ik als opperlurker wil je ook graag even heel veel succes toewensen!
Heb je verhaal gevolgd en denk aan je.
Ik vind je een hele moedige vrouw en stuur al mijn positieve gedachten jouw kant op!
pi_55854489
Tan ik weet eigenlijk niet zo goed wat ik moet zeggen. Heb het topic al een paar keer geopend maar ook weer weg geklikt.
Maar ik wil toch wel iets zeggen. Sterkte gewoon om alles maar ook toch een beetje geniet ervan, maar ben bang dat dat zo raar over komt. Maar ja genieten moet je toch ook. Tis wel je kind hoe moeilijke start ie ook zal krijgen. En wel heel hard maar misschien moet je ook wel genieten omdat het morgen zijn laatste uurtjes zijn. Maar daar gaan we maar niet vanuit. He nu het hier zo staat komt het niet over hoe ik bedoel. Maar ik bedoel het goed hoor
Maar heel veel succes morgen en heel veel sterkte voor jou en je vriend en je andere 4 kids voor de komende tijd
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  maandag 7 januari 2008 @ 18:59:08 #48
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_55854533
Tan, heel veel sterkte morgen en succes en ook nog lekker genieten vanavond van je buik!

Ik hoop dat alle positieve dingen morgen jouw kant opkomen, echt!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_55854545
Tan, heel veel sterkte en kracht voor morgen!
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
  maandag 7 januari 2008 @ 19:03:54 #50
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_55854661
quote:
Op maandag 7 januari 2008 18:57 schreef MeNicole het volgende:
Tan ik weet eigenlijk niet zo goed wat ik moet zeggen. Heb het topic al een paar keer geopend maar ook weer weg geklikt.
Maar ik wil toch wel iets zeggen. Sterkte gewoon om alles maar ook toch een beetje geniet ervan, maar ben bang dat dat zo raar over komt. Maar ja genieten moet je toch ook. Tis wel je kind hoe moeilijke start ie ook zal krijgen. En wel heel hard maar misschien moet je ook wel genieten omdat het morgen zijn laatste uurtjes zijn. Maar daar gaan we maar niet vanuit. He nu het hier zo staat komt het niet over hoe ik bedoel. Maar ik bedoel het goed hoor
Maar heel veel succes morgen en heel veel sterkte voor jou en je vriend en je andere 4 kids voor de komende tijd
Het komt goed over hoor Ik snap wat je bedoelt.
  maandag 7 januari 2008 @ 19:29:22 #51
62233 Jelief
ikke lief!
pi_55855312
Ik sluit mij aan bij alle wensen. Ennuh je weet al wat ik je wens
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_55855394
Tan heel veel sterkte voor morgen, en kom op kleintje, je kunt het! Ik hoop zo dat dit een klein wondertje is...! Denk aan jullie morgen....
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  Moderator maandag 7 januari 2008 @ 19:39:05 #53
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_55855583
Heel veel sterkte voor morgen, ik hoop ook op een wondertje..
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
  maandag 7 januari 2008 @ 19:43:44 #54
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_55855732
Tan heel veel sterkte morgen!
Morgen heb je je kleintje in je armen, en meteen vanaf dat moment gaat er zo vreselijk veel op je af komen en niemand die iets zinnigs kan zeggen over de afloop

Ik wens je heel veel kracht toe!
Ook van mij een aanvulling op het boeket.. De tulp, een bloem waar ik zelf heel veel mee heb..
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  maandag 7 januari 2008 @ 19:47:33 #55
133767 Libel
Mama van Aiken, Iben en Junah
pi_55855852
Ook van hieruit heeeeeeeeeeeel erg veel succes morgen!
Dat is zoooo raar hè, ik ken je helemaal niet, maar volg wel je verhaal hier op het forum en ook wel op je blog en dan voel je je toch op de één of andere manier verbonden.
Ik duim in elk geval superhard!!!

Vergeet ik nog te zeggen wat een super idee ik het vind van Kozakken om zo'n topic aan te maken!
  maandag 7 januari 2008 @ 20:07:44 #56
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_55856415
Ik denk dat je de betekenis wel weet Tan

Ae ú-esteliach nad...estelio han. Estelio ammen.

Engaging Infinite Improbability Drive..
  Jubileum moderator maandag 7 januari 2008 @ 20:09:01 #57
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_55856453
Ik denk aan je Tan
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  maandag 7 januari 2008 @ 20:11:15 #58
24188 Belana
kloon van belana
pi_55856511
Lieve Tan en familie, onze gedachten gaan naar jullie uit in deze moeilijke tijd! Ik hoop en bid (op mijn manier) voor jullie. heel, heel veel sterkte!
stormy waters...
sailin'
  maandag 7 januari 2008 @ 20:12:04 #59
101840 Rijstebuiltje
Du Hast.. Du Hast mich
pi_55856529
Een kaarsje en natuurlijk een dikke ...

Ik denk aan jullie voor wat komen gaat..
Wir müssen leben, bis wir sterben!
  maandag 7 januari 2008 @ 20:19:30 #60
593 sjak
Juffie Bloem
pi_55856730
Wat een goed topic dit! Dank je Kozakken dat je dat initiatief hebt genomen.

Tan, ook ik denk veel aan jullie. Wat moet het allemaal dubbel zijn voor je zijn. Heel veel sterkte vannacht en morgen.
Lekker douchen!
  maandag 7 januari 2008 @ 20:19:50 #61
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_55856745
Tan, heel veel sterkte morgen
18-11-2008 Maarten Alexander
  maandag 7 januari 2008 @ 20:25:51 #62
108648 cattie
lieve moeder
pi_55856918

Lieve Tan,
Heel veel geluk, sterkte, succes en alles wat je/jullie verder nodig hebt/hebben voor morgen.
pi_55857048
Tan.......
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_55857123
Dat op tv heb ik gisteren ook gezien. Ik hoop dat jullie kleine net zo'n sterk vechtertje is. En dat hij, ook al wordt het moeilijk en zwaar, toch over een tijdje met jullie mee naar huis kan.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_55857209
Tan: natuurlijk heb ik je talloze keren succes en sterkte gewenst in Z&G en dat doe ik nu ook weer. Ik denk alleen dat ik je nooit hebt gezegd hoeveel jouw zwangerschap mij bezig heeft gehouden sinds we allebei die 20 weken echo kregen en jij slecht nieuws moest vermelden hier en bij mij alles in orde was. We lopen gelijk op en alhoewel ik die datumtweeling nu wel uitsluit, hoop ik wel wat we allebei straks een prachtig kindje in onze armen hebben. Een kindje dat we op kunnen zien groeien en volwassen kunnen zien worden. Zoals het altijd zou moeten zijn...Een dikke en hier denken we aan jullie!
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
pi_55857342
Ook hier wordt aan jullie gedacht, ik hoop dat alles goed gaat!
  Redactie Frontpage / Spellchecker maandag 7 januari 2008 @ 20:42:53 #67
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_55857386
Lieve Tan, ook van mij sterkte in deze spannende tijd. Misschien laat jullie kindje ons allemaal wel versteld staan. Het kaarsje brandt hier voor jullie allemaal.

Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_55857517
Via mij wil Aniet ook laten weten dat ze aan je denkt. Omdat ze daar geen kaarsje mag branden brand ze maar een denkbeeldig kaarsje.
Heel veel sterkte gewent door Anitra en Rick
  maandag 7 januari 2008 @ 20:49:19 #69
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_55857562
Hier wordt ook aan je gedacht.
Ik duim mee voor een wonder.
Met zoveel positieve energie 'moet' het haast wel goedkomen (uiteindelijk)!
pi_55857952
Ik moet ook vrij vaak aan je denken en heb de laatste maanden geregeld je log bezocht.
Ik wil jou en je gezin veel sterkte en kracht wensen.
Variety is the spice of life
  maandag 7 januari 2008 @ 21:17:23 #71
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_55858373
Lieve Tan,
Dat jullie kleinste net zo dapper en stoer is als jou is al duidelijk. Ik hoop ook op een wonder.
Heel, heel veel sterkte en succes voor de bevalling. Hoe dan ook, dat stoere kleintje komt in een heel warm en liefdevol gezin terecht. Een dikke knuffel, ook aan de broer, zussen en papa.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
pi_55858819
Lieve Tan, ik denk ook aan je!
Heel veel sterkte en succes morgen!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  Licht Ontvlambaar maandag 7 januari 2008 @ 21:35:13 #73
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_55858957
Tan, sterke vrouw

You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  maandag 7 januari 2008 @ 21:41:14 #74
54058 babyfeet
08-09-2010 Trouwen!!!!!
pi_55859141
Tan en familie ontzettend veel sterkte morgen
pi_55859147
lief klein babietje
morgen is jouw dag
de dag dat je echt gaan leven mag
uit de beschermende buik van je mama

lief klein dapper kind
al zoveel doorstaan
iedere keer heb je iedereen
weer verbaasd doen staan

lief klein babietje
wees sterk, wees dapper
zoals je al die tijd bent geweest
wees het wonder
waar iedereen op wacht

lief klein dapper kind
mag ik een ding aan je vragen
wil je alsjeblieft zorgen
dat wij je nog lang mogen kennen

lieve sterke Tan
jij bent een fantastische mama
en ik weet zeker dat dit
lieve kleine dappere kind
jouw absoluut als mama wil!

Ik denk aan je......

Forever yours, forever mine, forever ours...
pi_55859366
Tan en familie, heel veel sterkte.
  † In Memoriam † maandag 7 januari 2008 @ 21:54:14 #77
43556 miss_dynastie
pi_55859523
Lieve Tan, mede namens Pruk heel veel sterkte voor de dag van morgen.
Ik hoop dat die kleine iedereen versteld zal doen staan.
  maandag 7 januari 2008 @ 21:55:43 #78
124373 Ireth
#sjongejongejonge
pi_55859565
Zo dubbel in Z&G. Telkens als er gejubeld werd omdat er een nieuwe baby geboren was schoof Tan een stukje op. Blijdschap over een nieuwe baby, maar tegelijkertijd groeide bij mij ook angst. Ik vind het nu wel weer eens tijd voor een prachtig wereldwonder. Laat dat dan bestaan uit dat kleine knokkertje in de buik van Tan.

Tan, dikke zoen van mij, zet hem op, geniet, ik denk aan je!
Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
  maandag 7 januari 2008 @ 22:01:24 #79
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_55859712
Oh, Tan, de tranen zitten weer in mijn ogen te prikken nu. Gewoon omdat het nu bijna zo ver is. Het moment dat je je vijfde kindje kan vasthouden en tegen je aan drukken. En natuurlijk prikken die tranen vooral omdat het zo kan zijn dat er bij de geboorte van je vijfde kindje, meteen heel veel verdriet zal zijn.

Ik wil morgen nooit meer vergeten, want morgen gebeurde er een wonder.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
pi_55860101
Lieve Tan, ik heb al zo vaak iets willen zeggen tegen jou, maar ik vind de juiste woorden niet Nu ook weer niet want ik vind het zo moeilijk.
Ik wil jou en je familie heel veel sterkte toewensen voor de komende dagen. Er zal ook hier een kaarsje gebrand worden voor jou
pi_55860975
Tan, ik wil jou en je gezin heel veel mooie momenten toewensen voor de komende dagen.
  maandag 7 januari 2008 @ 22:49:11 #82
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_55861081
Tan heel veel sterkte morgen. Ook voor je man en kinderen...
Make love, not war ☮
  maandag 7 januari 2008 @ 22:52:51 #83
45621 Suzanna
Mama van...
pi_55861169
Ik weet niet veel te zeggen, zoals veel anderen denk ik, maar wilde nog even laten weten dat hier ook aan jullie wordt gedacht. Ontzettend veel sterkte...
pi_55861238
Tan... alles is hier al gezegd.
Ik hoop dat je -hoe dan ook- met een enorm fijn gevoel op morgen terug kunt kijken. Ik wens je een vlotte en gemakkelijke bevalling en een prachtig kindje toe.
pi_55861269
Tan sterkte morgen
  maandag 7 januari 2008 @ 23:00:43 #86
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_55861385


Tan
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  maandag 7 januari 2008 @ 23:09:29 #87
22740 Grijs
en eigenwijs
pi_55861647
Tan, ook ik bid voor jullie, dat jullie heel veel kracht mogen krijgen, wat er ook gebeurt
"Het meeste werk is onbegonnen werk
...eenmaal begonnen wordt het al snel minder"
- [i]Rikkert Zuiderveld[/i]
  maandag 7 januari 2008 @ 23:17:02 #88
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_55861889
Wat een kippevel topic zeg, wat lief van jou ook Kozakken, om dit zo te doen!

Ook ik denk aan je, Tan.

Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  maandag 7 januari 2008 @ 23:25:57 #89
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_55862128
Tan, heel veel sterkte morgen, en de komende tijd. Ik hoop dat die kleine jullie morgen versteld doet staan, en dat alles beter uitpakt dan dat jullie durven hopen en dromen.
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_55862465
hier wordt ook hard meegehoopt en gedacht. zet 'm op kleintje, zet 'm op tan! en ook sterkte voor de rest van 't gezin op deze zo vreselijk spannende dag.

pi_55863770
De hele dag bedacht ik me dat ik eens moest zoeken naar nieuws van Tan. Ik was niet de enige zie ik.
Tan, ik wens je al het goede toe en heel veel sterkte.
Inspiratieloos!
pi_55864050
Lieve Tan, misschien ben je nu zelfs al bezig met bevallen. Ik wens jullie sterkte toe en ik hoop echt heel erg voor je dat het zo mee gaat vallen en dat je snel een mooi ventje in je armen kan houden.

Ik denk aan je
  dinsdag 8 januari 2008 @ 01:13:22 #93
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_55864177
Hoi, hier een lurker ( )
Maar ik heb het hele verhaal gevolgd.. En gisteren vierde ik mijn verjaardag en toen alle visite weg was, vroeg ik aan mn vriend, 'hoe zou het met Tan gaan?'.. Want het gaat nu gebeuren...

Ik wens jou en je familie al het beste toe!

Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
  dinsdag 8 januari 2008 @ 01:13:40 #94
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_55864180
Ook deze lurker denkt morgen aan jullie
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  dinsdag 8 januari 2008 @ 06:06:43 #95
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_55864854
Pff... ik denk... nog even afscheid nemen... maar jullie reacties zijn zo overweldigend... zit hier gewoon een traantje te pinken

Iedereen bedankt voor de steunende woorden. Ik vertrouw er op dat alles helpt - het helpt mij in ieder geval wel (en ik heb eerst nog 'even' een zware klus te klaren) en ik vertrouw erop dat de uitkomst is zoals hij hoort te zijn, en dat bedoel ik ook als het 'slecht' nieuws gaat worden.

Een paar lieve woorden heb ik eruit gepikt om nog even te antwoorden, maar ik moet gaan dus maar heel kort (wil iedereen wel persoonlijk beantwoorden, maar dat gaat helaas niet)

evenstar, ik weet wat het betekent. ik geef het antwoord ook al een beetje hierboven
ET ik heb ook echt iets met de tulp, die almaar doorgroeit ook al knip je hem af. Dat klinkt nu wel heel rot symbolisch, maar alles is vroeg of laat vergankelijk dus ik til daar niet zo zwaar aan.

Oh ik moet echt zie ik (en ik moet nog douchen)

Liefs van mij!
  dinsdag 8 januari 2008 @ 06:13:02 #96
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_55864869
Tan,
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  dinsdag 8 januari 2008 @ 07:22:52 #97
192966 Peaceful
Altijd Lief !!!
pi_55865030
Lieve Tan,

Ik fiets vandaag nog een keer of vier langs het ziekenhuis in Zwolle (ik neem aan dat je daar ligt). Ik zal aan je denken en je alle kracht en liefde sturen.

Kom op meid..!!
pi_55865198
Tan..ik was nog geen 10min. wakker en moest aan jou en je gezin denken

heel veel sterkte gewenst voor vandaag
eerst voor de zware klus, maar daarna vooral voor alles wat nu nog niet te overzien is
  dinsdag 8 januari 2008 @ 07:54:55 #99
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_55865214
Tan, nog even snel een berichtje. Ik hoop zo op goed nieuws voor je.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  Moderator dinsdag 8 januari 2008 @ 07:55:51 #100
5428 crew  miss_sly
pi_55865226
Nog een extra voor vandaag.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_55865252
Ik ben te laat om je nog sterkte te wensen, maar ik denk aan je
pi_55865280
Hier ook meteen de gedachten bij Tan en haar gezin.
Ik hoop zo dat er vandaag goed nieuws komt, dat het goed gaat met het kleintje en met Tan natuurlijk.
Zolang er was is, is er leven.
pi_55865319
Tan, ik denk aan je.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_55865456
Ook hier word er aan jou en je gezin gedacht.

Ik lees al een poosje mee op je blog en volg je hier dus ook.
Heel veel kracht en succes gewenst vandaag en de dagen die gaan volgen.
Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.
pi_55865478
Tan

Zoals ook al in z&g en op je log, heel veel sterkte.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 08:55:26 #106
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_55865814
Ik moet ook steeds aan jullie denken, Tan.
Op mijn werk mag ik geen kaarsje branden, maar voor dit soort "noodgevallen" had ik een theelichtje-op-batterijen bewaard.
Er wordt heel hard geduimd hier!
... ♥ ik mis je ♥
  dinsdag 8 januari 2008 @ 09:12:53 #107
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_55866059
Tan, de tranen staan in mijn ogen bij het lezen van je berichtje van vanmorgen.
Je klinkt zo moedig en zo krachtig.

Ik denk aan jullie.
***
  † In Memoriam † dinsdag 8 januari 2008 @ 09:15:24 #108
37843 lady-wrb
kortaf
  dinsdag 8 januari 2008 @ 09:20:03 #109
19376 LadyS
Help Liam --> SMA2
pi_55866183
Tan, ook bij mij zitten de tranen hoog, na je berichtje van vanmorgen. Jeetje zeg, wat heb jij een moeilijke klus voor de boeg. Ik kan alleen maar hopen en veel aan jullie denken vandaag.
En het is een klein vechtertje..... dat is wat zeker is!
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/
pi_55866221
Lieve Tan... Weer zit ik hier...zonder woorden... Het enige wat al sinds vanmorgen door mn hoofd schiet als ik aan jullie denk is...Kom op ventje...
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_55866360
Lieve Tan ... in gedachten bij jullie .
Fake it till you make it...
pi_55866424
Ook hier wordt aan jullie gedacht vandaag
Saartje
pi_55866517
Tan, ook deze lurkster brandt een kaarsje voor jou en jouw gezin. Heel veel sterkte vandaag!
  dinsdag 8 januari 2008 @ 09:42:42 #114
175104 Fruppel
Okay D Elmo voor jou ;)
pi_55866579
Tan ik ben niet meer optijd om je te laten weten dat ik aan jullie denk maar ik zal in gedachten bij jullie zijn.
Heel heel veel sterkte vandaag
  dinsdag 8 januari 2008 @ 09:43:53 #115
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_55866601
Deze staat hier op tafel:
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
pi_55866686
Tan

ik wens jou en je gezin alle sterkte die jullie nodig hebben..
pi_55866726
Ook hier brandt nu nog het kaarsje..
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  dinsdag 8 januari 2008 @ 09:53:18 #118
103793 kozakken
Living the life
pi_55866775
Ook hier brandt een kaarsje....
Och lieve Tan.. veel kracht..
  dinsdag 8 januari 2008 @ 10:01:03 #119
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_55866920
Tan ik wens je enorm veel succes vandaag. In gedachte ben je bij mij.
pi_55866925
Lieve Tan en familie, heel veel sterkte vandaag. De grote dag. Ik hoop dat alles zo voorspoedig mogelijk mag gaan voor jou kindje en voor jou zelf. Hier wordt aan je gedacht vandaag.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 10:10:44 #121
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_55867081
Tan, nu al een paar uur in het ziekenhuis...
Veel sterkte en kracht toegewenst voor jou en al je dierbaren. (ook voor de kleine die nu onderweg is)
.... met gevoel voor drama....
pi_55867229
Tan, ook al ken ik je niet, alleen vaag hier in OUD,
Toch loop ik al de hele week te denken hoe het met je zou gaan. En vandaag is dan de grote dag. Waarvan de uitkomst zo onzeker is. Ik hoop dat die uitkomst zo positief mogelijk zal zijn!

Ik wens jou en je familie heel veel kracht de komende tijd.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 10:18:34 #123
77879 MevrouwKoRn
Uberrammelaar
pi_55867237
Tan, man en kinderen, ik hoop zo op een wondertje, een heel mooi kindje waar het goed mee zal gaan.
In gedachten bij jullie

Gependeld
3 kinderen/1 kind, meisje/3 kinderen totaal, meisje, meisje, jongen/
april 2009 en het word een jongen
  dinsdag 8 januari 2008 @ 10:19:03 #124
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_55867248
Het is zo raar. Gewoon niet weten wat er gaat gebeuren.
Ik zit hier gewoon nagel te bijten.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_55867332
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 10:19 schreef dutchie het volgende:
Het is zo raar. Gewoon niet weten wat er gaat gebeuren.
Ik zit hier gewoon nagel te bijten.
Erg he? Ik moet zo weg en zie er gewoon tegenop het kaarsje uit te blazen
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  dinsdag 8 januari 2008 @ 10:26:35 #126
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_55867396
Fuente, ik denk dat er verder wel genoeg branden. De een neemt het wel over van de ander.
Als je niet lacht, ben je dood.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 10:26:45 #127
151473 Noli.
Hormotioneel...
pi_55867401
quote:
Op dinsdag 8 januari 2008 10:19 schreef dutchie het volgende:
Het is zo raar. Gewoon niet weten wat er gaat gebeuren.
Ik zit hier gewoon nagel te bijten.
Ik ook Dutchie
Zo raar, ze weten dat er iets mis is maar hoe dat werkelijk uit gaat pakken als het kindje geboren is. Het kan alle kanten op. Het lijkt me zó verschrikkelijk onwerkelijk, niet te weten wat te verwachten..

Lieve Tan, Tanman, Cheyenne, Chinook, Jessai, Junah en verdere familie ne vrienden nogmaals een dikke en
Maxi, Midi & Mini
(My) Timing sucks.... Always.
Al lang niet meer aan het ontzwangeren. En nog steeds NIET voor rede vatbaar!
  dinsdag 8 januari 2008 @ 10:31:05 #128
103793 kozakken
Living the life
pi_55867494
En dan denk ik de hele tijd: als voor mij die onzekerheid al zo is. Hoe voelt het dan wel niet voor haar, haar vriend en haar kinderen en alle familie en vrienden daarom heen.

En elk uur, elke minuut voelt als een stukje dichterbij het weten.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 10:35:47 #129
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_55867587
Ik weet gewoon niet meer wat hier neer te zetten. Eigenlijk alleen: ik denk aan jullie.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  dinsdag 8 januari 2008 @ 10:37:55 #130
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_55867631
Lau ik neem je kaarsje over..

Tan
Engaging Infinite Improbability Drive..
  dinsdag 8 januari 2008 @ 10:50:24 #131
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_55867856
Tan kan gewoon smsen in het ziekenhuis, dus ik zal jullie wel op de hoogte houden als ik iets hoor. Vanmorgen rond half negen is het infuus aangezet/aangelegd? Ik weet niet precies hoe je dat noemt. Dus spannend allemaal.

En lieve Tan, ik denk heel veel aan je.
pi_55868223
Wat schrok ik toen ik dit topic zag.
Tan, heel veel sterkte en kracht. We denken aan jullie.
  Hoofdredactie Fotografie dinsdag 8 januari 2008 @ 11:18:56 #133
95752 crew  Chell
Kluns
pi_55868482
Tan en familie, ik ben te laat, maar wil toch ook nog laten weten dat ik aan jullie denk vandaag.
pi_55868532
Ik weet niet wat ik nog kan zeggen maar ik denk aan je, Tan.
pi_55869064
Toen ik thuiskwam zag ik dat er een sneeuwklokje in bloei staat in de voortuin. Ik vond dat een heel mooi iets en ik hoop dat het ook daadwerkelijk betekent dat alles goed gaat.

  dinsdag 8 januari 2008 @ 12:20:02 #136
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_55870012
Ook mijn gedachten gaan die kant op.
Dan kijk ik in de box en dan bedenk ik me dat het idd niet allemaal zo vanzelfsprekend is dat er 'zomaar' zo'n bonkje geluk ligt te slapen...

***
  dinsdag 8 januari 2008 @ 12:23:43 #137
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_55870097
Toch maar een post. Het gaat de hele dag al door mijn hoofd. Ik stuur je veel positieve gedachten! En ik brand een kaars. Heel veel sterkte en kracht gewenst.
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 12:26:50 #138
24188 Belana
kloon van belana
pi_55870186
wat een enorm spannende dag zo
ik hoop zo....
stormy waters...
sailin'
  dinsdag 8 januari 2008 @ 12:35:37 #139
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_55870442
Mijn gedachten zijn bij Tan en haar vriend
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 12:36:00 #140
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_55870454
Net al velen anderen heb ik dit topic al een paar keer geopend en weer weggeklikt.Zoveel willen zeggen, maar de woorden niet kunnen vinden.... Ik denk aan jullie en hoop voor het beste.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 12:40:14 #141
62233 Jelief
ikke lief!
pi_55870553
Nog maar een stoot positieve energie in de richting van Tan en co.
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_55870610
ook hier wordt aan jullie gedacht Tan!!
Forever yours, forever mine, forever ours...
  dinsdag 8 januari 2008 @ 12:57:56 #143
34891 melonovy
La Kutschie
pi_55870938
Tan, zet ´m op bij deze extra superspannende bevalling!!
* melonovy steekt ook kaarsjes aan
Het voelt goed hè?
A je to!
  dinsdag 8 januari 2008 @ 13:03:04 #144
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_55871023
Bericht van Tan.

Hij is er. Ayden Jiro. Geboren 12:35 uur. Hij moet wel beademd worden maar meer weet ik niet.
  dinsdag 8 januari 2008 @ 13:05:56 #145
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_55871081
Lieve Tan, gefeliciteerd met je ongetwijfeld prachtige zoon.
Lieve Ayden, welkom op deze wereld. Ik hoop en bid dat je je moeilijke start snel zult overwinnen!
... ♥ ik mis je ♥
  dinsdag 8 januari 2008 @ 13:06:07 #146
12913 GreatWhiteSilence
Bite me! (Not you, Annicka!)
pi_55871089
Spannend. Maar dan leeft hij dus?

Gefeliciteerd met de kleine!

[ Bericht 32% gewijzigd door GreatWhiteSilence op 08-01-2008 13:11:50 ]
Man, unlike the animals, has never learned that the sole purpose of life is to enjoy it. (Samuel Butler)
  dinsdag 8 januari 2008 @ 13:06:15 #147
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_55871095
Dat is snel gegaan!!

Tan, gefeliciteerd met Ayden! Mooie naam

Sterkte voor jou en je mannetje (en de rest van het gezin)
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  † In Memoriam † dinsdag 8 januari 2008 @ 13:08:08 #148
43556 miss_dynastie
pi_55871155
Tan en familie, heel hartelijk gefeliciteerd met jullie zoon en broertje .
Lieve Ayden, heel veel sterkte met het gevecht dat je nu moet gaan leveren. We duimen allemaal voor je
pi_55871162
Hier kom ik voor uit de lurk. Ik lees dat de kleine man er reeds is, gefeliciteerd. En tegelijkertijd ook heel veel sterkte met alle onzekerheid.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_55871168
Tan gefeliciteerd Veel sterkte en kracht toegewenst voor jullie.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')